Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
Dalka trzymaj się kobietko🌻ja pewnie też bym postąpiła tak jak Ty:)albo jeszcze gorzej.... T.P.M nie mam temperatury mam osłabienie 36 stopni maluszek tezo całe szczescie nie gorączkuje..... nadal śpi więc ja idę sie wykąpać:) zajrzę pózniej 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Dalka, co temu Twojemu odbija, chce poczuć się nastolatkiem, znudziła się rola ojca rodziny czy co? A z Ciebie taka fajna babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem, ale z roku na rok jest jakby gorzej, on chyba nie rozumie o co ja mam pretensje. Tak myśle coraz częściej o tym, że w końcu na jakichś psychotropach wykąduje. I nie ma co mój humor odbija się na dzieciakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
czesc my już po 40-minutowym spacerku,maly nakarmiony zasnął-ale dizs dobrego humoru nie ma. Postanowiłam podjąć sie gotowania obiadku-rosołek zapraszam A co do wigiliii to u mnie są zawsze:pirogi z kapusta i grzybkami,barszcze czerwony-czysty nie zabielany,ryba po grecku(mego autorstwa) śledź w oliwie,karp!!smażony, z ziemiakaki kapustka z grzubkami,kompot z wiśni,rybki w pomidorkach i opleju no i strucla makowa. To sa nasze rodzinne potrawy wigilijne cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykładowcy zrobili nam bardzo przyjemny prezent świąteczny, nie mam już dziś zajęć:D dominisiu- myślałam nad potrawami wigilijnymi, oto, co pojawiało się zwykle na naszym stole: -barszczyk -paszteciki z kapustą i grzybami - kapusta z grzybami -śledź (filrty matias) w takiej zalewie z zeszklonej cebulki i pomidoró -sałatka -makiełki -karp (smażony dla rodziny, a dla mnie pieczony w folii) -smażona ryba w occie tyle pamiętam, chyba jeszcze jakieś pierogi... ale nie jestem pewna:) jak coś sobie przypomnę, to dopiszę... kiepsko jak się ma taką sklerozę:P a tak w ogóle, to promotor już dziś podzielił moją pracę na rozdziały, nadliśmy im tytuły i kazał mi siadać i coś wreszcie pisać:P:P:P błagam kopnijcie mnie w tyłek i każcie mi coś zrobić w jej kierunku;) buziaki z zasypanego poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka! kopnij męża w tyłek ode mnie!!!! co za gość... a tej pannie, to bym chyba oko podbiła;P faceci są jednak nienormalni... hugs and kisses (I NIC SIĘ NIE MARTW, BO POWINIEN ZMĄDRZEĆ:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam sobie humor. Ubrałam choinkę. Tylko jakieś prezenty by się pod nią przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz idziemy przed blok na saneczki. mała pośpi, Dawid pozjezdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo mamulki... ❤️ lista podpisana ... ja namietnie sprztam lazienke ... maz od rana w domku wiec swieto lasu bylo :D ;) Dalka ❤️ do pozniej ... maly wlasnie zasypia mi na rekach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
serdeczne życzenia dla tych dzieci ktore koncza 4-miesiączki,michaś w dzień bożego narodzenia bedzie mial cztery. Teraz zasnał zobaczymy ile pośpi. Tak wiec stwierdzam że u Julianki i u mnie są inne potrawy wigoilijne,a co podawane jest na stoły u reszt sierpniówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Witam Was cieplutko!Nie wiem wlasciwie od czego mam zaczac poniewaz baaardzo dlugo mnie nie bylo. Jeszcze nie nadrobilam czytania Waszych wpisow,wiec nie bardzo jak to u Was wszystko do tej pory przebiegalo. Trudno opisac w skrocie ostatnie 5m-cy,ale chociaz opisze najwazniejsze rzeczy. Maly przez pierwszy miesiac wisial ciagle przy piersi,wiec doslownie nie mialam sekundy dla siebie.Z czasem przyzwyczilismy go do smoczka i wtedy troszke moglam odetchnac.Nie mial zadnych kolek,bolow brzuszka itp.jedyny problem to to ulewanie o ktorym Wam kiedys pisalam,ale odkad wyelminowalam mleko i jego przetworyu z diety Malemu juz wlasciwie sie nie ulewa.Po kazdym szczepieniu mial troszke podwyzszona temperature,ale zniosl to wszystko bardzo dzielnie. Przez ten caly okres wlasciwie raz mial katarek i wyleczylam go calciumem w syropie i jakas mascia do noska.Od jakiegos m-ca Adrianek przekreca sie sam pleckow na brzuch,ostatnio tez udaje mu sie wrocic spowrotem na plecki. a od kilku dni pelzakuje na brzuchu,wiec musimy baaardzo uwazac zeby nie spadl z lozka.Jest bardzo pogodny,malo placze,jedyny problem to wieczorne zasypianie-tak na dobre zasypia tylko wtedy gdy i my juz spimy czyli polnoc,pierwsza w nocy.Spi oczywiscie z nami,gdyz jest mi tak wygodniej,bo karmie i spie.Adrianek juz skutecznie potrafi zwracac na siebie uwage gdy nie patrzymy-wola nas po swojemy (eeeeeeee,yyyyyy itp.)gdy juz zwrocimy na niego uwage smieje sie w glos,a czasem to nawet zmusza sie do smiechu,zeby nas rozbawic.Od jakiegos m-ca jem juz wszystko(no oprocz tego nabialu)-zmazone,pierogi z kapusta,czekolade,sosy z pieczarkami itp. i malemu nic nie jest.Adrianek natomiast od 3tyg.pije soczki,wczesniej pil tylko herbatki na przeziebienie,z koprem wloskim i jablkowa Hipp.Pierwszy soczek byl jablkowy,potem wprowadzilam jablko z marchewka i na szczescie sluza Malemu.Soczki podaje mu lyzeczka i nawet niezle juz z niej jada.Od ssania raczek i wkladania wszystkiego do buzi co jakis czas ma afty w buzce,ale po posmarowaniu aphtinem wszystko ladnie znika.Wlasnie Misio sie obudzil,wiec koncze bo zaczyna mnie wolac.Jak mi sie cos ciekawego przypomni to napisze.Prosze wpiszcie mnie do tabelki- 6050kg i 64cm wzrost. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
a jeszcze jedno -Nesia,czy to jakis zart? Twoj Mateuszek juz sam siedzi tak ladnie i stoi???!!!! bo ja nie moge az w to uwierzyc! Mojemu Misiowi jeszcze troche brakuje do sztywnego siedzenia,nie mowiac o staniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę... Co za dziwna pogoda, Nusia marudzi... Ela69- gratuluję postępów Twojego maleństwa! Dominisiu- ty to jak złapiesz wenę, to ho ho! Dalka- faceci... no comment. A reszta mamusiek? Czas na popołudniową herbatkę! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELA79
Isiu 23 to była ania69-któr PISALA o swym synku AdrIANKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................7660 Ania69x2Adrianek.......26.07................................... Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09........64cm.........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..19,12........? 7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki............06.10..30.11.......................6080 www.nataliajaworska.bobasy.pl poprawiam nie pisze bo mam problemy z Tymkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..14.12....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07..19.12.....64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09........64cm.........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..19,12........? 7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki............06.10..30.11.......................6080 www.nataliajaworska.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Dominisia❤️Krzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 Nesia❤️Mateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2❤️Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26❤️Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005❤️Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Puza❤️Marlenka............07.08.................................... Carlaa❤️Dustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 Rika❤️Lena................ .09.08..09.09......59cm........4800 Arkadia❤️Nadia ............11.08..11.09....................6410 Skye❤️Paulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 Isia❤️Weronika.............12.08..12.09....................5820 TPMama❤️Natalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 Karolka❤️Partyk...........14.08.................................... Dalka❤️Urszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 Asiawroc❤️Ola.............15.08..................................... Ewca22❤️Majeczka.......18.08..................................... Niuninka❤️Nina ............20.08................59 cm.......4935 Pszczola❤️Tobiasz........22.08...................................... Ela79❤️Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79❤️Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80❤️Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki ❤️NAtalka............06.10..30.11..............6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.isia23.bobasy.pl 🌻 🌻 www.iwka26.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.matinesi.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nasze-malenstwo.prv.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.puza.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa tyle tabelek nam wystaraczy ... Dustinkowi tez zmienilam ...dane bo troszke mu sie przytylo Ania 🖐️ mamyulki ja dzisiaj sprzatam i pieke ichinke ubieramy .. maly wlasnie padl ... po bojach wielkich ...ale maz raz w domu raz poza ... jest wesolo ... nie dajmy sie mamulki ❤️ sciskam mocno do pozniej Carla ... [smerf pracus]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Dominisiu .... jeszcze jedna mniej :D :D :D MAmulki u nas dzisiaj brzydko snieg z deszczem beeeeeeeeeeee .... Fiona co z Tymkiem ? Dalka ❤️ i macie racje z tym roozregulowaniem naszych malenstw .... och ... tak tak ... wiem tez cos o tym . teraz juz naprawde uciekam papa 🖐️ aaaaaa informacji o forum nam juz chyba starczy dziekujemy ... [Panu/Pani juz podziekujemy ....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko, Elu, Dominisiu! Dziękuję Wam za odpowiedzi na moje troski. Chyba jednak wyjedziemy. Tak naprawdę najważniejsze jest, żeby między mną i mężem była zgoda. Cała reszta świata nie musi nas interesować, bo nasz centrum zainteresowań to Mateuszek. Oczywiście, to miłe, że wszyscy chcieliby spędzić święta z naszym maluszkiem, ale on nie jest ani zabawką ani cyrkiem objazdowym. Julianko, przykro mi, że u Ciebie w rodznie są kłopoty z akceptacją Waszego związku - mogę tylko Ci napisać, że Wasza miłość jest najważniejsza i chociaż to brzmi jak truzim, to jest prawdziwe. Jeśli będziecie się kochać, trzymać razem, to udowodnicie, że Wasz wybór był słuszny, choć może nie po myśli niektórych członków rodziny. Swoim postem uświadomiłaś mi, że jestem w komfortowej sytuacji i jeszcze narzekam... I to prawda, że jak człowiek nie ma problemu, to go sobie znajdzie...Ale w tym roku ja już nie mam siły rezygnować z siebie, bo nie jestem sama, tylko mam dzieciątko i zachowuję się jak rozjuszona lwica broniąca swego maleństwa. I mam świdomość, że przesadzam, ale nie umiem tego powstrzymać. Chcę go odizolować od tego zgiełku i szumu. I spędzić trochę czasu tylko z mężem. Pobyć razem z daleka od wszystkich i wszystkiego. Aniu69x2 - bardzo ładnie streściłaś ostatnie 5 miesięcy bejbisia. Byłam tez na Waszej stronce - śliczne zdjęcia :):):) w ogóle cała strona rewelacyjna :):):) A nasze zdjęcia to nie żart, Mati jest niezwykle silny, to chyba po mnie. Ja chodziłam, gdy miałam 7 miesięcy... Julianka? Zamiast Cię kopać w tyłek zapytam - kiedy przyjeżdżasz do Warszawy??? Wprawdzie Carla nie przyjedzie, ale ja tutaj na Ciebie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla! Dzięki za tabeleczkę, tę serduszkową :) Musisz zostać mianowana tabelkowym strażnikiem, bo mnie te serduszka się kasują, poza tym strasznie trudno się szuka właściwej tabelki...To jak? Zgadzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mozecie sie posmiac ... :D :D :D :D :D :D Nesiu .... ❤️ predzej czy pozniej sie zobaczymy ... :D :D :D :D wszystkie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D prawda mamulki :D :D :D :D :D :D :D :D :D i nie martwcie sie czas swiat to magiczny czas :D :D :D :D i wszystko musi byc dobrze... w zeszlym roku ... byly to szczegolne nowiny dla naszych biskich ... a w tym jakze widoczne .. nowinki :D :D :D :D :D ile kilogramow maja :D :D :D :D :D .... sciskam Was i rozluznijcie sie i posmiejcie :D :D :D :D :D :D :D :D Bajka roku 2005: Dawno, dawno temu, była sobie mała internautka, a nazywała się Czerwony K-pturek. Codziennie chatowała sobie z przyjaciółmi na kanale #las, aż tu pewnego dnia dostała maila od Mamy, w którym było napisane: \"Kochana Córeczko, w załączniku przesyłam Ci pliki HTML-owe dla Babci. ZaFTPuj się, proszę, na konto Babci i daj jej te pliki, bo są jej potrzebne, żeby postawić sobie stronę webową. Całuję. Mama\" Tak więc nasza mała internautka odpaliła sobie Windowsowego FTP-a i zalogowała się jako \"K-pturek\", żeby przesłać babci pliki, które właśnie dostała od mamy. Akurat ściągała załącznik ze swojego konta webmailowego, gdy nagle dostała przez ICQ wiadomość od użytkownika o adresie e-wilk@hacker.las.com. K-pturek grzecznie odpowiedział na ICQ-ową wiadomość, na co E-wilk uprzejmie ją pozdrowił i zapytał, dokąd to się wybierała. K-pturek odpowiedział: - Loguję się na konto Babci, żeby przeFTPować parę plików potrzebnych do postawienia własnej strony webowej. Po takiej odpowiedzi E-wilk zatelnetowal się na skróty i połączył się z kontem Babci pierwszy. Gdy konto babci zapytało go o login ID, wstukał \"k-pturek\", scrackował hasło i wszedł na konto. Babcia, gdy zorientowała się, że to nie K-pturek tylko ktoś inny, natychmiast skillowala mu proces, ale niestety E-wilk był szybszy. Zrobił jej ICMP flood`a na wszystkie porty, których firewall babci nie pilnował, firewall się wywalił, a E-wilk zmienił hasło Babci. Potem przyznał sobie prawa ROOT-a i zmienił system operacyjny na nowy, który nawet interfejsem przypominał stary system Babci. A gdy już wszystko było zainstalowane, rozgościł się na koncie Babci, podszywając się pod dotychczasową właścicielkę. Po chwili zalogował się K-pturek i po wejściu na konto Babci zorientował się, że coś się tu zmieniło. Zatalkował szybko do Babci i zapytał: - Babciu, a dlaczego masz taką wielką quote na dysku? - Żeby lepiej pomieścić Twoje pliki. - Babciu, a dlaczego masz taki nowoczesny interfejs graficzny? - Żeby lepiej skatalogować Twoje pliki. K-pturek poczuł, że coś tu jest nie tak: - Babciu, a dlaczego masz prawa ROOT-a? - Żeby Cię lepiej scrackować!!! Po takiej rozmowie nawet mały, łatwowierny K-pturek rozpoznał, że to wcale nie Babcia i szybkim whois sprawdziła, że jej rozmówca talkowal z konta e-wilk@hacker.las.com. K-pturek natychmiast wysłal maila do security@cyberspace.cop.org, żeby poskarżyć się na oszusta. Przebiegły E-wilk spróbował zablokować K-pturkowi serwer POP3 przeciążając pamięć, ale na szczęście K-pturek zdążył w porę kliknąć guzik Wyślij. Po chwili na serwer wszedł Sysop z cyberspace.cop, który błyskawicznie odczytał adres IP E-wilka, zoverride`ował mu prawa dostępu i sam sobie przyznał profil ROOT-a. Zanim E-wilk się zorientował, Sysop skillował mu proces i założył bana na calą domenę. A z Trash`a systemu operacyjnego E-wilka udało się odzyskać tabelę partycji starego systemu Babci, dzięki czemu można było odtworzyć starą konfigurację. Dzięki pomocy K-pturka i dzielnego Sysopa, Babcia mogła dokończyć formatowanie w HTML-u i postawiła wspaniałą stronę webową z dostępem 10 kilo na sekundę. Stronę Babci podziwiali wszyscy, jak Sieć długa i szeroka, i w krótkim czasie nabili jej rekordową liczbę hitów. … i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez hihihihi oczywiscie .... ja mam taka jedna magiczna ... ktora modernizuje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Dominisiu ... :D :D :D : D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka ja jak bylam przeziebiona tez sie zastanawialam czy mozna w czasie choroby karmic piersia>i co sie dowiedzialam od poloznej_ze jak najbardziej tak.No i karmilam a maluszek sie nie zarazil.Karm śmialo pozdro Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka bardzo jest mi przykro ze masz klopoty z e swoim m Swięta to czas wybaczania i nawracania,moze skorzystacie,zycze wam aby radosc milosc i spokoj znow zapanowala w waszych sercach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania69- Twoje 5 miesieczne dzieciatko wazy mniej niz moja 2-miesieczna coreczka :) Dane do tabelki- 64cm, 6450.... mam mala kluussseeczke :))))) ale jaka slodziutka!!! :)))))))))))))))))) Mojej coreczce udzielil sie swiatczny nastroj dawania prezentow... jak sie obudzilam to lezala i sie bawila... nie krzyczala...czekala az mama sie obudzi... :) a wczoraaaj -przespala mi cala noc!!!!!! do 6 rano!!! huuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u nas na wigilie- kompot z suszkow, karp smazony, sledz, pierogi z kapusta i grzybami, kluski z makiem i racuchy... ew. barszczyk pani Beata Tyszkiewicz podala fantastyczny pomysl na prezent wigilijny.... pomarancza calutka nabita gozdzikami... dziewczyyyny jak to paaachnie!!!!! CUDO! pozdrawiam K i N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie ponownie:) ooooooooooo.........jak natworzone tak trzymać:D Dominisiu ja też tak myślałam że mogę karmić ale do końca nie byłam pewna dzięki za radę🌻 U Adrianka ten paskudny katar i kaszel trwa:(codziennie walczymy z gruchą a on tak tego nie lubi:(dziś mamusia mu to wynagrodziła i dała deserek:)smakowały jagódki z jabłuszkiem:p Carla też tak myślę jak Nesia że powinnaś zostać tabelkowym strażnikiem:) My będziemy jutro ubierać choineczkę:D coś nowego dla Adrianka:D Uciekam robić kolacyjkę;) buzka 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×