Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Skye dzienks za zyczonka,goscie mnie dzisiaj wykonczyli wiec do jutra ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę ze ja dzis pierwsza:D coś ostatnio mało piszecie dziewczyny odzywać się bo nam topik padnie;) właśnie zajadam śniadanko i zaprasza na poranna kawkę:) buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry, Witam się z Wami mocną kawą. Nie spałam prawie całą noc. Paulina ma tak zatkany nos, że nie może spać, dusi się okropnie. CO ROBIĆ??? Psikam jej Sterimarem ale pomaga to na pół godziny snu :( Nawet mój mąż wstawał do Niej (choć nigdy tego nie robi) A mała nawet cycusia nie umiała pić, biedactwo :( Mam nadzieję, że wasze maluchy już zdrowe. Dominisiu opowiadaj jak było na imprezie:) Oki idę wypic jeszcze jedna kawkę i lecę z podkrążonymi ślepkami do pracy. Grrr jak ja nie cierpię poniedziałków, Całuję Wszystkie i wszystkich:) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u nas lepiej, Uli sie poprawiło. jeszcze troche kaszle, ale poprawa jest. Skye ja jak ją tak zapchało, to niestety nie rozstawałam się z solą fizjologiczną, gruszką i kroplami, nawet w nocy. a teraz czas na późne śniadanie, no i kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye nam bardzo pomogly krpople do nosa dla niemowląt Nasivin My juz jesteśmy sami mąż na kursie ,a michaś vbardzo lubi zabawy z tatusiem. aktualnie dewastuje mate-siłe ma w nogach ogromna jak silny chłop-wlasnie mqata upadlas-tzn nogami ja zrzucił z materaca na podloge we czwartek mamy szczepienie,jutro zadwonie wypytam o usg bioder-prywatnie. Michas malo gada ma ciche dni za to turla sie po calym materacu non stop Dminisiu mialaś kolejne 18-ste urodzinki-serdeczne życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Skye,przechodziłysmy z małą przez to samo.Jeszcze ma resztki kataru.Gruszka plus nasivin przyniosły rezultat.W nocy nic jednak nie działałam,bo Natalka przy zabiegach nosowych tak lamentowała,że już całkiem by nie spała. U nas dziś słonecznie i trochę mnie roznosi-z Natalką jeszcze nie wychodzę,niech się do końca wykuruje,a sama nie mogę,bo nie mam jej z kim zostawić.Dobrze,że net istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Skye! Nasivine soft 0,01 dla niemowląt, nam jedna dawka starczała na całą noc przy solidnym katarze - takim, który całkiem zatykał nos. Ale nie rezygnuj ze sterimaru, 4-6 razy dziennie. Nasivin można maksymalnie stosować 5 dni z rzędu, potem trzeba zrobić przerwę (mój pediatra twierdzi, że można nawet 7). Ja dawałam tylko na noc, jak się całkiem zatykał Mati. Aplikuje się dużol delikatniej niż Sterimar. Po dwie kropelki na dziurkę. W dzień sterimar i gruszka. Dokładnie tak jak piszą dziewczyny. Nasivine bez recepty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dominisiu-spóźnione życzenia urodzinowe 🌻odp. na twoje pytanie: zęba nie mamy żadnego, ale za to rosną nam wszystkie równocześnie;) skye- przykro mi, że paulinka ❤️ jest chora, biedny maluszek:o kurujcie się wszystkie chore i nie do końca zdrowe mamuśki i dbajcie o maluchy:) ireko:classic_cool: miłego wieczoru:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci śpią, mamuśka po relaksującej kąpieli z muzyczką, balsamem gazetką itp. a teraz czas do łóżka. Spokojnej nocki i zdrówka dla chorowitków. Ulcia już zdrowa, lekarka powiedziała, że można odstawić leki i dawać tylko vit.D3. A ten cholerny Sudocrem wyrzuce, bo mała ma uczulenie na niego. Trzeba wykombinować coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzisiaj o dziwo jeswtem pierwsza u nas mały kłopocik Krzysiaczek ma od wczoraj rozwolnienie i strasznie sie z tym meczy i dupeczka cała czerwona tak mi go zal bo to go na pewno boli,mysle ze to po bananie ktorego mu dalam 2dni z rzedu dzis w Mamo to ja jest fajna torba jako dodatek w trzech kolorach do wyboru jakby ktoras chciala to biegusiem do kiosku i znow zrobil ide go przebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc podpisujemy listę obecności,maly leezy obok mnie nie na macie ktora juz mu nie wystarcza do turlania tylko na kołdrze która obloklam w nieużywana poszekwę,tym sposobem ma możliwość większego manwewru a ja co chwila nie musze go łapać.noc spokojna,dlugo zasnac nie moglam-bez meża pusto. aha wczoraj jak juz dobrze spał przenioslam go z wozka do lozeczka,a on otworzyl oczka i w najlepsze zaczał sie bawić misiami w lozeczku-nie dorósł jeszcze do lózeczka-haha znow wylądował w wozku bo chcaiłam miec przespana noc,ciagle przesuwam termin usypiania go w lózeczku pozdrawaim,zdrowiejcie dzieciątka,ja jakoś z meczącego kaszlu po grypie nie mogę sie wyleczyć a co do biegunki-Dominisiu sprobuj dac smekty lub lakcidofil-bez recepty tzw dobre bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski:) My tez podpisujemy listę obecności:) Mam prenumeratę Mamo to ja więc będę miała torbę:D akurat juz osttni miesiąc bo juz mi się teraz konczy:) mój łobuzek wiruje po całym brzuszku rany jakie to ruchliwe a co będzie jak zacznie chodzić:)nie nadąże nad nim;) pozdrawiam miłego dnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry, Dziękuje Wam kochane za porady :) wszystko robię jak mówicie i czekam na rezultaty. Nocka znowu okropna a zaraz ide do pracy. Gosia Zombie hihihih Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szykuje sie do sklepu hihi po torbe, a 9 w chyba twoje dziecko bedzie plecaczek do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja po torbę się nie wybiorę bo u nas snieg z deszczem pada,teraz jak co dzień wietrze\'apartamenty\"i piorę ciuszki,od tego prania ubranka szybko traca kolor i sie niszcza ale cóz oby do przodu. www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tprba juz odebrana,miala byc zielona ale nie dowiezli wiec mam niebieska.Plecaczek tez kupie przyda sie na pierwsza majowke :)) Elu dobrze ze mi napisalas co na biegunke bo zielonego pojecia mie mialam,bo tez nigdy takiego problemu nie było z Krzysiaczkiem Teraz mi usnal i smacznie spi a ja lece poprasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia, ja ostatnio wyczytała, zeby przy biegunce podawać marchwiankę, lub kleik ryżowo- marchwiowy hippa (ORS 200), bo zawiera pektyny, które działają kojaco na przewód pokarmowy. Z tego powodu dobrze tez siegnąć po mus jabłkowy, kleik ryżowy, zatrzymają biegunkę i zapobiegną odwodnieniu...no i oczywiscie duzo płynów... Co do sudocremu, to widzę, ze nie tylko tobi nie toleruje...musiałam oddać swój kumpeli, tej która olbrzyma 5600 urodziła:) A w ogóle ostatnio zobaczyłam, ze rok temu w dniu, gdy przyszła mama założyła nasz topik, bylismy z mężem u lekarza, który potwierdził ostatecznie, ze tobi jest...bo z testu wiedziałam już 4. grudnia, ale musielismy długo czekać na usg, które ostatecznie potwierdziło....aż sie rozczuliłam, jak to sobie przypomniałam. pozdrawiam wszystkie mamy-wyspane i nie..ja dzis jestem w ktegorii \"NIE-ZMRUŻYŁAM-OKA-JESTEM-CHODZACĄ-BOMBĄ-ZEGAROWĄ\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolko dzieki kazda rada mi sie przyda a tak dla ciekawosci to my dowiedzielismy sie 5grudnia ze bedziemy mieli Krzysiaczka,nawet wspominalismy to niedawno hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeszcze....mój maż ma urodziny w marcu, zaczełam rozgladać sieza rezentem, na allegro znalazłam fajną płytę. Umówiłam sie z kumplem, ze pożyczy mi na nią kasę do marca, bo teraz kruchutko...założyłam sobie drugie konto, bo mąż ma dostęp do poprzedniego...pozmieniałam hasła, nakombinowałam sie z poczta, napisałam do sprzedającego, żeby potwierdzić, bo nie mam pełnej aktywacji konta...pełna konspira. wszelkie maile, które przychodziły na mą skrzynkę, kasowałam. Aż tu wczoraj wieczorem ktoś przebił moja ofertę i przyszło powiadomienie na pocztę, którego nie zdążyłam przeczytać i usunąć; mąż wysyłał zdjecia do empiku i wszedł do mojej skrzynki, zeby pobrać z niej kod rabatoyw..oczywiscie musiał przeczytać te wiadomosć...chociaż ostatnio sie kłóciliśmy o to, ze czyta moje sms-y i maile-obiecał tego nie robić.jestem dziś tak wqrwiona na obu moich panów, ze weź...😡 buuuuu, czemu wszystko dzis jest na złosć mi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam Moje Kochane! W Wieluniu dziś prawdziwa zamieć śnieżna-psa by z domu nie wygonił ,a co dopiero dzidka na spacer.Narobiłyście mi chęci na torbę,więc zadzwoniłam do męża z poleceniem zakupu. Dalka,super,że Ulcia już zdrowa.A ma ona jakiś ząbek,bo z tego co pamiętam to już dośc dawno stosowałaś żel na dziąsełka,więc może coś przeoczyłam. Dominisiu-ode mnie też bardzo,bardzo spóźnione życzenia Wszystkiego Najlepszego. Elu,widzę,że jakoś sobie radzicie z Michałkiem bez męża.Ja,mówiąc szczerze,chyba dostałabym kota,gdyby Jaro wybył mi na kilka dni i nocy. Pszczoła,współczuję Ci i z tymi nocami rozumiem,jak nikt,no może za wyjątkiem Skye,której Paulince obie z Natalką życzymy zdrówka. U mnie noc dziś nieco lepsza-Natalką budziła się kilka,a nie kilkanaście razy,więc tę nockę zaliczam do udanych,jak na nas. I wiecie co- jak jest lepiej,to od razu widzi się pozytywy,inaczej czuje na progu dnia i chętniej wszystko robi.Tak sobie patrzę z bezgraniczną czułością na tę moją Natalkę i myślę,że jest moim cudem wartym tych wszystkich łez,nieprzespanych nocy i zszarganych nerwów.Ale ten jej uśmiech,machanie rączkami,nóżkami i podskakiwanie w ramionach taty na mój widok,gdy nie widziała mnie zaledwie od paru minut,jej rączki muskające moją twarz,główka przytulona do piersi,ten przepiękny niepowtarzalny zapach i miękkość skóry....Zresztą,co ja Wam będę pisać,doskonale to wiecie.Więc chyba warto było i jest pocierpieć i wytrwale czekać na lepszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE U MNIE JESZCZE LISTONOSZ NIE BYŁ Z GAZETĄ:( ŻEBY TYLKO NIE BYŁO RÓŻOWEJ...:)CHCEM NIEBIESKĄ ALBO ZIELOĄ...:) PUZA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARLENKI Z OKAZJI 6 MIESIĄCZKÓW🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WCZORAJ ROBIŁAM SOBIE WŁOSKI ALE MAM CZERWONE HIIHIHIHIHIHI:)NAWET MI SIĘ PODOBAJĄ POZDRAWIAM I UCIEKAM DO PRACKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM nie ma ząbków, ale dalej się ślini i gryzie wszystko co popadnie. Gazety jeszcze nie ma, jutro przywiozą bo Szczecin to Szczecin, ale powiedziałam coby odłożyli. Aaaa nie wiem dziewczynki czy wiecie że rozwolnienie to jest obiaw że ząbek idzie :), więc jakby co to sprawdzać też pod tym kontem hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza to już pół roczku Marlenka ma super biegniemy z 🌻 🌻 to juz wazna rocznica DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.13.01.........65cm.......7500 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, puzaaa....dla ciebie i marlenki ❤️ 🌻 🌻 🌻 a moi znajomi dzis maja 2 rocznice ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilismy ze spacerku,zauwazylam ze Krzysiaczek juz coraz mniej spi,kiedys przesypiał całe spacery a teraz trwa to zaledwie pol godziny,niech juz przyjdzie ta wiosna co go posadze w wozku i pooglada sobie kolorowy swiat,hej a gdzie wy jestescie?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam torbe, kolor niebieski :D, teraz czekam na plecak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niebieska i oliwkowa TA DRUGA BEDZIE MI PASOWALA DO WOZKA TEZ CZEKAMY NA PLECACZEK DALKA DZIEKI ZA KRASNOLUDKI I OKRUSZKA WLASNIE SZALELISMY DZIKO Z KRZYSIACZKIEM PRZY TYCH RYTMACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×