Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

witam z wieczora:D jak minął dzień- fiona, dalka- jak się spisują mężowie??? niuninko❤️ irenko👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka jako tako, narazie spokój, ale to u niego zmienne. Dziś nawet pozwoliłam mu wyjść z kolegami z pracy na piwo, ale pod warunkiem że młodego zabierze, no ale niechce. Trudno się mówi :). Dziś byliśmy z wizytą u mojej rodzinki, Ulka zadowolona i uśmiechnięta :), wszyscy zachwyceni :). Chcieli cobyśmy zostali na noc, ale hmmm jakoś nie miałam humoru na całonocną wizytę :). d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór minal mi dzisiaj bardzo przyjemnie.Wpadły do mnie kolezaneczki i dosłownie przed chwilunia oposcily moje domostwo.Przypomnialysmy sobie dawne bardzo dawne czasy gdy bylismy dziecmi.Upiły mi meza,ktory juz od 2h głosno chrapie no i siebie tez.Było super choc dla Krzysiaczka troszke za głośno bo sie 2razy przebudził. Miłej nocki(pewnie jutro bede tu pierwsza bo rano wstaje do sklepu)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niestety nie udalo mi sie,bo Dalka mnie wyprzedzila milej niedzielki w gronie rodzinnym zyczymy wam wszystkim z Krzysiaczkiem maju dziekuje za komentarz na bobasach www.krzysiaczek.bobasy.pl dzisiaj o 4,15 krzysiaczek dal niezly koncercik,nie wiadomo co mu bylo,dalam mu czopka bo nic nie skutkowalo i nie mozna go bylo uspokoic,ale o20minutach zasnal blogim snem,i nawet usmieszki byly hi hi biegne na sniadanko,Krzysiaczek juz po kaszce4 zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Na początek wszystkiego najlepszego dla półrocznych maluszków:D Natalko,Paulinko Weroniko to dla was🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Niuninko przyjmij kondolencje rany co muszą czuć rodzice tego maluszka załamka:(az łzy w oczach mi stanęły.... Fiona wspólczucia twojemu mężoi chyba powinien się przydać pożadny kop w d... Dalka cieszę się że u Ciebie lepiej:) Pola6 witaj🖐️ Carla wychodz spod tych kartonów i wracaj do nas:) Dominisia🌻 Puza🌻 Nesia🌻 Julianka🌻 Mamo Natalki🌻 T.P.M🌻 Ela 🌻 Pszczoła🌻 Moje malenstwo właśnie szaleje na kanapie rany jak musze uważać żeby nie fiknoł po całej już wędruje:) umieściliśmy nowe zdjęcia na bobasach więc zapraszam:)www.iwka26.bobasy.pl Miłej niedzieli przesyłamy buziaki👄👄👄 Iwona i Adrianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla weroniki, paulinki i natalki 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 rośnijcie dziewczynki duże i bądzcie pociechą dla staruszów;) buziaki jaśmina i julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynkom półrocznym serdeczne zyczonka 🌻 🌻 🌻 Moi mężczyźni na spacerku, bo ja się do egzaminu jutrzejszego muszę uczyc;) dziewczyny, zwłaszcza te, które już mają trochę doświadczenia we wprowadzaniu pokarmów, a zwłaszcza mamy alergików:)Tobi je co wieczór kaszke kukurydzianą, w dzień jabłuszko skrobane łyżeczką, myślałam o marchewce, ale nie wiem, czy moge dać surową? Nie chcę kupować słoiczka, bo on raczej nie zje, a na taką rozpustę nas nie stać, zwłaszcza w tym miesiacu..:) Wczoraj do obiadku robiłam sok z marchwi i chciałam mu dac, ale nie wiem, czy moge takiemu szkrabowi surową marchew dawac? Z ksiażki bobovity chyba, na pewno wszystkie macie ten poradnik zywienia, wyczytałam, ze powinnam zacząć od kaszek, za kilka dni soczek, a za nastepne kilka przecier..ja już złamałam te zasady, bo przeciery wyprzedziły soczki:)ale to chyba już bez takiego wielkiego znaczenia.Najbardziej to o tę marchew mi chodzi...bo ja bardzo chętnie bedę muy słoiczki kupowac, ale dopiero, jak sie rozsmakuje... Będę wdzieczna za wszelkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały właśnie usnoł:)więc ja mogę trochę posiedzieć:) Pszczoła ugotuj tą marchewkę i przetrzyj:)śmiało napewno mu nic nie będzie:)ja Adriankowi dałam jak miał gdzieś ok.4,5 miesiąca i teraz wcina ja bo mu smakuje:p buzka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.13.01.........65cm.......7500 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki... sciskam wszystkie ...hihihi ... :DWszystkiego naj naj dla nowych polroczkow ... ja tylko przelotem .. ale sciskam Was mocnooooooooooooooo bardzo mocno ... :D 17 wracam w siec ... buziaki dla Was od nas ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomniałam u nas już PIĄTY ząbek ujrzał światło dzienne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Iwka! To Twój Adrianek ma już \"garnitur\" zębów!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!My jak w grudniu zobaczyliśmy dwa zęby, tak teraz ciiiiisza. Czekam n a górne jedynki, żeby mały miał \"kasownik\", hihihihi. Pszczółko, tak, ja też myślę, że ugotować i przetrzeć marcheweczkę. Będzie smakowała :) My z Matim zaczęliśmy od jabłuszka a potem też marchewka. Soczków, to jeśli nadal karmisz piersią (a tak mi się wydaje), wcale nie musisz podawać. Ale chyba chcesz :) ja bym się wstrzymała z surowym soczkiem na później. Piszesz, że nie chcesz zaczynać od słoiczków, bo nie wiesz, czy zostaną zaakceptowane - to kup soczek, np. bobofrut, albo hipp marchewkowy, napewno się nie zmarnuje, ja nie wiem, czy te soczki są z surowych warzyw i owoców???Ale Mati je uwielbia i dobrze się po nich czuje. A propos mojego postu do Fiony - ja nie wiem, jak jest w rzeczywistości, tylko wnioskuję na podstawie tego, co się działo na forum. Pojawiały się takie niemiłe posty kogoś, kto zna Fionę i podczytywał forum. Carla się nawet kilka razy z tą osobą \"spięła\", a Fiona przestała regularnie pisać. Więc czuję, przez siedem par gaci, że coś jest na rzeczy, że małżeństwo Fiony jest polem bitwy i zaangażowania nie tylko samych zainteresowanych, że ktoś się im ciągle wtrąca w życie....I tak mi nerwy puściły, że napisałam, co o tym sądzę....Ale może nie mam racji...tylko Fionka może napisać, jak jest naprawdę. Mam tylko nadzieję, że się na mnie nie gniewa za ten post... Caaaaaaaaarla! Dobrze, że się pojawiłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!Wracaj szybko!!!Brakuje Ciebie straaaaaaaasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście składam życzenia dla dzisiejszych jubilatów!!! Buziaczki Paulinko, Weronisiu, Natalko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA! Zapomniałam się pochwalić!!!!!! Dzisiaj Mati zaczął prawdziwe raczkowanie do przodu!!!!!!!!! Wcześniej świetnie raczkował do tyłu i na wszystkie boki a do przodu tak niezdarnie pełzał (niezdarnie, ale szybko i po całym mieszkaniu) Już myślałam, że całkiem raczkowanie ominie i będzie od razu chodził, bo podnosi się sam przy meblach i w łóżeczku i chodzi bokiem na nóżkach a tu dzisiaj pierwszy raz ruszył do przodu na czworakach! To wygląda suuuuper, nóżka z rączką na krzyż, naprzemniennie, dupka w górze, no super. Bardzo się cieszę!!!!Lekarz mówił, że to ważne, żeby poraczkował trochę, a nie tak od razu chodził.Mięśnie się lepiej przygotują i w ogóle... Ale z tym wstawaniem w łóżeczku to mam problem trochę, bo kładę go spać, a on już na nóżkach, podskakuje przy szczebelkach....I jak go znowu kładę, to powtórka z rozrywki i tak aż się zmęczy i w końcu muszę go usypiać na rękach.....a ciężki jest strasznie!!!!!Zważymy się 13 lutego na szczepieniu ale na moje oko (i krzyż), to on mało już koło 10 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko i Natalko! Z okazji ukończenia przez Was szacownego wieku 6 miesiecy, życzę Wam, abyście zawsze były źródłem ogromnego szczęścia dla waszych rodziców... No a przede wszystkim życzę wam dużo zdrówka! 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 Weroniczka z mamą Isią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dla jubilatow!!!!! natalka ma 4 miesiace a ja od dwoch miesiecy przecieram malej surowa marchewke- uwielbia ja! woli niz te gotowane! zreszta dzieki niej pozbylismy sie anemii boleki nie dawaly rezultatu. te w sloiczkach sa totalnie wyjalowione ze wzgledu na alergikow, wiec jesli ma alergie to lepiej takie, ale jesli nie ma to surowa jest bomba witamin. tylko krajowa nie ta \"karotka\" to tyle co ja moge powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu u nas zamiast górnych jedynek pokazały się pierwsze dwójki:)dopiero teraz ujrzała światło jedynka i pewnie zaraz będzie kolejna:)Adi trochę wygląda jak wampirek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO... Carla no w koncu sie odezwalas,wracaj do nas szybko i pisz co u ciebie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju tu juz wszystkie dzieciaczki albo maja chociaz po jednym zabku,albo juz raczkuja,a moj Krzysiaczek jeszcze nic a przecierz starszy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.13.01.........65cm.......7500 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 oj rosna nam te dzieciaczki rosna i starzeja sie.pol roku to juz jest wiek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu przyjdzie czas że i Krzysiowi wyjdą ząbki:)u nas szybko wyszły szybciej wylecą:) Co dziś tu nas trak mało???????????????odzywać się mamuśki........ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Natalko kochanie badz szczesciem i miłoscia dla swioch rodzicow,wszystkiego dobrego na 6 miesiaczek ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka pewnie masz racje,i ja tez to wiem ze na wszystko przyjdzie czas.Krzysiaczek slini sie juz od 3 miesiecy,do buzi wklada wszystko conapotka na swej dzrodze ,a zębów jak nima tak nima.No i zaczynaja sie nieprzespane noce(bardzo głośne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl my tez pare dni temu zamiescilismy nowe aktualniejsze zdjecia Krzysiaczka - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) widzę że ja dziś pierwsza:)my juz wstaliśmy mały szaleje:) Dziś mam wolne:)muszę jechać do prokuratury bo chyba wreszcie cos przyszło mam nadzieje ze to wyniki sekcji zwłok:(dziś mija pięć miesięcy:(:(:( Dominisiu wszystkiego najlepszego dla Krzysia z okazji 7 miesięcy🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻serce]🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 buzka👄miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D ale tu dzisiaj pustki:o miłego dnia:D irenko❤️ carlusia- i gdzie jesteś łobuzie?? iwka, pijemy kawkę???? mi, po semestrze opierniczania się na studiach i śmiesznej sesji, rozpoczęły się tygodniowe FERIE... co racja, to racja, też uważam, że muszę odpocząć:P buahhahahahahahhahahahah miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, chyba drugi raz w życiu będę pierwsza!!Od razu widać, że ela wyjechała;) Tobi dziś w nocy znów dwa razy sie przesikał, ale śpi coraz dłużej, więc niech mu tam... No Nesia, twój Mati to forumowy strongman;)To pewnie komiczny widok...a rodzice pękają z dumy, co?? Dzięki dziewczyny za podpowiedź z tą marchewką...chyba na wszelki wypadek właśnie bedę ją gotować, bo okazuje się, ze to wprowadzanie nowosci będzie trudniejsze niż się wydaje...mały wczoraj się przejabłkował (2x zjadł sporą część jabłuszka, ktore ja po nim kończyłam, a do tego mama na obiad zjadła surówkę z jabłkiem, a potem jabłecznik, wszystko popite sokiem jabłkowym:O) i brzuszek go bolał, srał jak najęty, a dziś cała buzia w krostakach-i nie wiadomo, czy od jabłka (raczej nie), czy po prostu to był już ten zcas, bo jego tak wysypuje co parę dni...cieżko będzie, zwłaszcza z moim brakiem umiejetnosci dobrej obserwacji:( Dobrego dnia wszystkim , o 13 mam egzamin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niee, dziewczyny:( miałąm być pierwsza!!! Oczywiście buziaczki dla Krzysia!!!🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×