Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

halo iwka🖐️ dla krzysia z okazji 7 miesięcy 🌻🌻🌻 ps.macie już jakieś prezenty dla swoich facetów na jutrzejsze- ❤️????????????????? ps.ps. dzisiaj podpisuję umowę sprzedaży mieszkania, więc od 14-tej możecie mnie tytułować, per, bezdomna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo pszczółko 🖐️ - trzymam kciuki za twój egzamin, na pewno pójdzie ci świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Julianka🖐️ pewnie że pijemy kawkę :)ja już mam zrobioną.... Sprzedajecie mieszkanko a macie cos nowego na oku?????dobrze ze udało wam się sprzedać bo ciężko było prawda? Witaj Pszczoła🖐️ wyprzedziłam Cię hihihihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka-kawka już prawie wypita:P właśnie o to chodzi, że wcale nie było trudno:o tylko szukaliśmy ludzi, którzy poczekają na naszą wyprowadzkę do końca czerwca, bo mam się zajmować magisterką, a nie pakowaniem gratów:P mieszkanie dla nas też już mamy, napiszę o nim za chwilę, ale muszę zejść na spacer z parówką, bo zaraz jajo zniesie:P hehhe zaraz wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że znalezli sie tacy co poczekają:)ja też zaraz idę na spacer i po zakupy bo mały szleje na całego:)juz widzę jaki łobuz z niego rośnie ;)a niby to takie grzeczne dziecko:D Zajrze pózniej......🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imienie Krzysiaczka i swoim bardzo dziekujemy za życzenia 🌻 Odezwiemy sie wieczorkiem ,bo teraz mykamy na spacerek,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu! Najlepsze życzonka dla Krzysiaczka!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Byliśmy z Matim się zważyć i zmierzyć. Dane do tabelki 9680 gram i 72 cm. Szczepienia nie było, bo nie było lekarza, żeby zbadał dzidziusia. Wszyscy przyjmowali chore dzieci, a wydry pielęgniarki nie były łaskawe zadzwonić, żeby odwołać wizytę. Draństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Dawno nie zaglądałam,a tu tyle się u Was dzialo i złego,i dobrego. Na początek dzięki za życzenia dla Natalki,ja i ona również dołączamy się do życzeń dla Paulinki,Weroniczki i Krzysia. Niuninko,to takie smutne.Jak pomyślę,co musieli czuć rodzice Filipka od momentu usłyszenia diagnozy aż do Jego odejścia i teraz ,to aż łzy same napływają do oczu.Składam Ci także kndolencje z powodu śmierci babci.To,że nie pojechałaś na pogrzeby ,jest w Twojej sytuacji zupełnie zrozumiałe. Fiona,podziwiam Twoją życiową siłę i wspólczuję zarazem. Nesiu,no Ameryki to ja nie odkryłam-Mati jest po prostu niesamowity pod każdym względem-spokojny,a do tego tak swietnie się rozwija psychicznie i fizycznie! Pszczółko-cieszę się,że Twoje noce wyglądają lepiej,mm nadzieję,że egzamin dobrze Ci poszedł. Dalka,miałam coś napisać na temat tego zajścia z Twoim mężem,ale wolę powstrzymać się od kometarza,bo widzę,że zmierzacie do zgody,(przynajmniej tymczasowej).Zresztą,jutro walentynki... A co u mnie? Dziewczyny,tak się zamartwiam,że powoli wariuję.To chyba z braku snu i czytania czasopism o niemowlętach.Przez ten swój stan ducha i ciała nawet nie mogłam zaglądać na forum przez kilka dni.Może Pszczoła ma rację,że z depresją nie można sobie poradzić bez specjalostycznej pomocy i ona podstępnie przyczaja się,aby zaatakować z większą siłą. Wyobraźcie sobie,że od czasu tego zapalenia oskrzeli,potwornir zacvzęłam się bać o zdrowie małej.Kiedy po piątkowym spacerze miała atak kaszlu,ja dostałam rozstroju żołądka,Wyczytałam,że skłonności do astmy są dzidziczne,a mój mąż w dziociństwie miał bardzo silną astmę,no i oczywiście zaczęłam się martwić,że skoro Natalka raz przechodziła zapalenie oskrzeli,to może się powtarzć,przejść w astmę i w ogóle- czarne myśli.Do tego ciągle nie dają mi spokoju te jej kłopoty ze snem,bo to przecież nie jest nrmalne,żeby sześciomiesięczne dziecko wybudzało się co pół godziny,a nawet częściej.Lekarka kazała mi czekać na poprawę do 3 miesięcy,później do 6,a co powie mi teraz.Na czwartkowe szczepienie przygotowałam listę pytań,żeby w końcu znaleźć przyczynę tych kłopotów.Otóż,zapytam o: -nadpobudliwość -pasożyty w kale -dolegliwości alergiczne -kłopoty z napięciem mięśniowym. Mam nadzieję,że nic z powyższych rzeczy nie dotyczy małej,ale muszę się dowiadywać,szukać,aby jakoś pomóc jej i sobie. Dziewczyny,może mnie odsądzicie od czci i wiary,że ja tak o tych chorobach,zamiast czekać spokojnie na lepszy czas i uznać,że Natalka tak po prostu sypi i już.Ale to naprawdę trudne patrzeć,jak dziecko się męczy i wraz z nim się mordować,będąc chronicznie niewyspanym.To tyle,czekam na Wasze opinie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm 🌻 przykro mi, ale naprawdę nie wiem, co ci mam napisać:( o astmę się nie zamartwiaj, bo ja też miałam i od wielu lat nic mi nie dolega... robaki- słońce, a skąd twoja wypieszczona natusia ma mieć robaki???? jaśmin się wychowuje z dwoma psami i to raczej ona mogłaby mieć robaki, a zaręczam, że nie ma:P nadpobudliwość- moja matka przez pierwszy rok mojego życia, praktycznie nie spała, bo miałam takie muchy w nosie... a później nagle- jak ręką odjął:) nie chcę się tu wymądrzac, bo żaden ze mnei autorytet i to w jakiejkolwiek kwestii, ale nie łam się, bo natka wyjdzie z tych wszystkich dziecięcych \'opresji\' i zobaczysz jak nadzwyczjanym będzie dzieckiem:D:D:D jak chcesz- to dam ci na to gwarancję;) poza tym- moje drogie- informuję was, że NIE SPRZEDAŁAM dziś mieszkania....oczywiście moja słynna skleroza dała o sobie znać kolejny raz:o pojechałam do notariusza, bez aktu przydziału mieszkania, więc niestety umowa nie mogła być zawarta... wróciłam taksówką do domu, przeryłam 3 (sic!) pokoje, by po strasznych nerwach odnaleźć to świństwo, na szczęście taksówka czekała na mnie, po 40 minutach (i 40 złotych:P) byłam u notariusza- znowu. niestety do tego czasu, cała impreza została przłożona na środę:O:O:O:O SZLAG MNIE TRAFIŁ!!!!!!!!!!!!! jak mi trochę wścieklizna przejdzie, napiszę wam o naszym ślicznym, nowym mieszkanku:D miłego popo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, akurat ty to masz prawo sie przejmowac zdrowiem swojej natalii...sama też jesteś przemęczona i ja cię doskonale rozumiem....ale zgadzam sie z julianką, ze raczej pasożyty to nie...no w kazdym razie w czwartek (tłusty!) lekarz być moze rozwieje wszelkie wątpliowścxi. Póki co trzymaj sie dzielnie. Julianka, a ty nieźle dałaś czadu z tą chatą-ja tak sobie właśnie po egzaminie myślałam, czy ty już po, a tu...cos w stylu mojego meża:) Pozdrawiam i spokojnej nocy zyczę (zwłaszcza sobie ) Aaa, dla entuzjastek mojej edukacji- egzamin i ćwiczenia zaliczone na 5:D Carlaa, fajnie że dałaś głos, ale cześciej, częsciej prosimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła- gratulejszons:D🌻 moja sesja też się zakończyła średnią 5,0 :classic_cool: co do tej wtopy u notariusza- nadal jestem wściekła 😠 rano opiszę naszą nową chałupkę:P spokojnej nocy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM- KOnIECZIE SPYTAJ LEKARZA!!! a moze trzea zmienic alo isc do neurologa? moze to przejsc ale moze jest jakas przyczyna???? TRZYMAJ SIE SLONKO DZIELNIE ja od momentu o ktorym wam pisalam - tego wycia u tesciowej, mam to codziennie jak tylko zostawie mala, tzn zejde jej z oczu- (wc, kuchnia itp)... zasypiala sama w lozeczku, teraz trzyma mnie za palec a jak odejde to wyje... musi gleboko zasnac zebym mogla sie oswobodzic bez konsekwencji... nie wiem co sie stalo? moze sie wtedy przestraszyla... moze, ale ja tam wole chuchac na zimne (bo niby czego sie tak nagle po tylu razach zostawania u niej- przestraszayla?) i umowilam wizyte u neurologa... to dziwne ze nagle ot tak dziecko zrobilo sie nerwowe... zapomnialam podziekowac- Nesia gracias za ten linomag :) nawet kupilam ale nie zdazuylam uzyc bo mi siostra z odwetem przybyla i od siebie ze szpitala przywiozla tormentiol lekcewazac moje uwagi i twierdzac ze jest bezapelacyjnie najlepszy a to jej siostrzenica i nie moze jej bolec... hehe, ale faktycznie dobry- jeden dzien i po krzyku... (ale mam go w zapasie, tylko cii zeby sie cruella nie dowiedziala ;) ) oj dziewczyny jak poslucham jej czasami- (pracuje w centrum zdrowia dziecka na oddziale kardiologii) to sie serce kraje... ile dzieci i jak bardzo cierpi... a do tego czesto sa z tym bolem i strachem same... goska mowi ze jak rodzice przywioza dziecko to sie dopiero pokazuja jak je odbieraja... a wiecie, ze na kardiologii krotko sie nie lezy, tylko miesiacami... eeh.... ja bym sie do tyakiej pracy nie nadawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA KJRZYSIA!!!! julianko Ty uwazaj prosze na dziecko swoje... hihi roztrzepancu jeden... Iwka w przyszlym tygodniu bedziesz juz w Warszawie- mam nadzieje ze dojdzie do skutku spotkanie. Nesiu? dajcie jakies namiary na sie- moj e-mail: katarzynamichalik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- ............. tego.......... hmmmmmmmmmmmmm.............. jak by to ująć................... Czy to są jakieś specjalne poznańskie parówki, że jaja znoszą??????? Tak pytam, bo mnie z butów wydarło po przeczytaniu Twoich dzisiejszych postów..... Notariusz- brawo brawo brawo! Średnia ocen- chyba coś ściemniasz, nikt nie jest taki kujonem (czy geniuszem, jak zwał tak zwał) Ogólnie rzecz biorąc- czemu ty jesteś taka podobna do mnie? TYlko z tą parówką coś nie kumam... ❤️ Dołączam się do życzeń dla Krzysia- rośnij duży i zdrowy na pociechę rodzicom! 👄 Dla reszty mamusiek 🌻 🌻 🌻 Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ jeszcze raz dziekujemy za zyczenia,mały cos nie chce zasnac,pewnie mysli ze jak jest miesiac starszy to moze sobie dluzej pobroic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki tez mam nadzieję że ua nam się wypić kawkę:D prawda Nesiu::??????:D:D:D Julianko niezle z tym notariuszem:D:D:D:D T.P.M🌻🌻🌻 Mały juz spi tak dzis poszalał że zmęczony padł juz spać po 20:D ja tez zaraz uciekam bo jutro na rano do pracy i pobudka 0 4.30:(:(:(:( Miłej nocki i kolorowych snów😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.13.01.........65cm.......7500 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Dzień radosny zaświtał w złotej zorzy iskierce,przyjmnijcie wiec w podarunku walentynkowe serce!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dominika,Jacek i Krzysiaczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, ale dzis to muszę być pierwsza!!!Nie licząc oczywiscie Dominisi po północy;) My dzis na szczepienie, dlatego o takiej koszmarnej porze na nogach...Życzymy dobrego dnia, bez względu na to, czy to 14.02 czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ,witamy wszystkich bardzo walentynkowo,jestesmy dzis w dobrych nastrojach,Krzysiaczek zjadl juz cala miske kaszki;) dzis mam troche spraw do zalatwienia wiec wieczorkiem sie odezwiemy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam Was! Dziś walentynki,a ja wcale nie czuję się inaczej niż zazwyczaj,a może jednak tak-po prostu czuję się gorzej.Ciągle zamartwiam się kłopotami ze snem i niepokojem,do tego mała zaczęła znów kaszleć.Jesteśmy z mezem wykończeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Ale o\czywiście życzę wszystkim udanych,romantyczxnych walentynek! A Wam-Julianko i Pszczółko-gratuluję pomyślnie zdanych egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm- dzięki 🌻 również życzę owocnych walentynek:) aczkolwiek- kochajmy się przez cały rok, a nie tylko od święta;) spróbuję opisać nasze nowe mieszkanie i mam nadzieję, że tym razem nie zeżre mi posta;) mieszkanie jest niedaleko naszego aktualnego domu, jakiś kwadrans piechotą. jest to około 50 letni dom 4- rodzinny, kupilśmy w nim pół parteru, niecałe 70 metrów. są tam 2 wielkie pokoje, duża kuchnia i jeden malutki pokoik, który planujemy przerobić na kuchnię, jadalnię przenieść do dużego pokoju, a kuchnię zaadaptować na potrzeby jaśminki:) mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, więc czeka nas tylko pomalowanie ścian na wymarzone kolory oraz przeróbka tych 2, już wspomnianych, pomieszczeń. na szczęście nie będzie to jakaś olbrzymia robota:D:D:D irenko 🌻, parówka poznańska, to taki nowy rodzaj wędliny:P ma w zwyczaju jaja znosić, w sumie może to jakiś drób jest??;) :classic_cool: pozwolicie, że pochwalę na forum męża mego:) po pracy udaje się na zakupy, by ugotować nam jakieś fajne żarełko na wieczór:0 poza tym wręczył mi już: kwiatka, kartkę, książkę i torebkę (aczkolwiek ją sama wybierałam) :D:D:D ehhh kocham tego drania:P miłego popołudnia walentynkowego, a wieczoru konkretnego życzę;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..13.02.......72cm.......9680 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.......8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 My już po szczepieniu...Tobi dzis był dzielny chłopak...uzupełniam tylko tabelkę, Nesia, Twoje- a raczej Matiego- wymiary też wklepałam:) Dobrego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×