Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

gruby misiu ta nowa sąsiadka to moja koleżanka internetowa-Monika ,jesteśmy z jednego miasta.... spytaj o Elę z gg co za zbieg okoliczności,jaki ten świat malusienki pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, to kiedy wspólny spacerek? Tak Elu, świat jest mniejszy niż myślimy... A nowe sąsiadki są niezwykle sympatyczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Pszczółko jestem jestem:):):) chodz przyznam że rzadziej ale pracy dużo.......i nic mi się pózniej już nie chce:( Dla Tobiego spóznione życzonka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dalka🌻 Nesiu mam do Ciebie małe pytanka ale to nie na forum napiszę maila tak wieczorkiem jak będe wiedziała już więcej szczegółów..... Kobietki w tym roku obchodzimy już dzień mamy[do tych co mają jedne dziecki]:):):) jak fajowo być mamuśką:) choć ja rok temu dostałam kwiatki od Adiego wręczył je tatuś a Adrianek potwierdził kopniakiem:):) Julia jak się czuje ulubienica Adiego:)?🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ostatnio mamy ciężkie wieczory Adrianek budzi się z płaczem tak jakby coś mu się śniło czy któraś też tak ma? A poza tym Adi ruchliwy wszędzie wejdzie wszystko sięgnie:)już powoli się puszcza sam i udaje ważniaka:D:D:D myślę że niedługi czas i pójdzie na nogi:) oj ja się wtedy nabiegam juz to widzę:):) Synek też uwielbia mycie ząbków :)sam już buzkę otwiera żeby mu myć:)pozniej po umyciu daje mu szczoteczkę i sam sobie myje[oczywiście szczoteczka już wypłukana wodą]:) pozdrawiam miłego wieczorka buziaki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wróciły z przedszkola i: mamo, proszę \"berla stela\" Dalka, ileż można!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów i spokojnej nocki ps.wrzuciliśmy parę zdjęć na bobasy więc zapraszam:) www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym dniu pełnym wrazeń i pracy mowimy dobranoc. Zmykam spać bo ledwo żyje u nas choroba zadomowiła się na całego,katar ból gardła, temperatura..leki my też mamy kilka nowych fotek na bobasach zapraszamy 🌻 🌻 www.michalko.synek.pl przespanej nocy sobie i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy kilka nowych fotek na bobasach zapraszamy 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl przespanej nocy sobie i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A ja kawkę wypiłam i się nie podzieliłam, zołza ze mnie :( Ale pycha była mniam mniam Miłęgo dzionka mamunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawę baaardzo chętnie-ale już chyba nie długo...Teraz tak mnie mdli, ze na samą myśl robi mi się słabo. Mimo to nie wyobrazam sobie życia bez kawy- z Tobiaszem miałam 2 tygodnie przerwy, a jak tylko się unormowało, znów zaczęłam pić(kawę, żeby nie brzmiało jak wyznania alkoholika). Jak zwykle z rana w zlewie góra naczyń, syf w chałupie-mi sie nic nie chce!!!!!! Iwka, fajnie Ci, że Adi lubi mycie ząbków-Tobek pozwala sobie włożyc szczoteczkę, po czym zgrabnym ruchem języczka wypycha ją na zewnątrz-ile mi sie uda umyć, tyle umyję. Pakuję mu ją jeszcze raz, on to samo-i tak sie bawimy:O Chciałam się tylko pochwalić, ze dziś chyba pierwszy raz mój synek przespał CAŁĄ noc sam w łóżeczku, przebudził sie tylko koło 2, potem o 4.30 trochę popłakał-ale dzielny był i nie nalegał, zebym go wzięła do siebie. Jak tak dalej pójdzie, niedługo Truteń będzie mógł wrócić do naszego łoża, a ja prześpię pierwszą noc od 9 miesięcy W CAŁOŚCI!!!!! Dobrego dzionka, Julka umarłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,kawę piłam o 6.30 a teraz tylko mam przed sobą stertę chusteczek higienicznych ktore dzis pójdą w ruch tzn że...choroby ciąg dlaszy. Pszczołka pochwaliła się przespaną nocą,my niestety nie mieliśmy jej łatwej a juz myślałam że bedzie cud. Mały chyba zdrowieje,pogodny (całe szczęście) za to mnie pokręciło i głowa pęka Pozdrawiam serdecznie Ps. jakos mam wrazenie że kilka dziewczyn zapomniało o naszym topiku-bubububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdoecznosci ślemy dla Julki i Sissi z okazji skończenia 9 ciu miesięcy[ serce] ❤️ ❤️ ❤️ DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01........76,5cm........9400 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11.......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02..........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja. pojawiam się, posypuję głowę popiołem i informuję, że: żyję i obiecuję nadrobienie braków w lekturze, dla wszystkich solenizantów, czy może jubilatów, którym nie miałam okazji złożyć życzeń: 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻 dla matiego na 10 miesięcy oraz ninki, tobka i juleczki na 9 miechów:D jak macie ochotę nas zobaczyć, to zapraszamy na : www.jasminek.bobasy.pl mała cały czas kaszle:( ehhhh, będzie dobrze, nie????????????????? jedyny akcentem optymistycznym, jest fakt, że 12.06.06. się bronię:) zmykam do moich zakichanych obowiązków:P buźka j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytanie jeszcze nie nadrobione :(( niestety gruby misiu,no no widze ze synowa juz ci sie szykuje;)) elu masz racje zdzieraja na dzieciach wszedzie:leki ciuszki jedzonka nie ma nic taniego,tylko kase miec jak zdrowko słoneczka nasze kochane,widac poprawe?? dziewczyny gdzie jest Carla i Dastin?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...21.05.....78cm.........11620 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niadono- jak mawia Tonia... nic mi się nie chce, najchętniej bym spała, może inne też tak mają? i dlatego nie piszą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Nince🌻 🌻Tobiaszkowi🌻 🌻Julce🌻 🌻i wszystkim tym ktorym nie złozyłam zyczen miesieczninowycz,wszystkiego naj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wtorek, co dziewczynki? ;) tesc mial dzisiaj operacje... ale mi sie teskni za mezem... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na szczescie piatek jest wolny wiec bede go miala juz od piatku... buuu, teskno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wtorek, co dziewczynki? ;) tesc mial dzisiaj operacje... ale mi sie teskni za mezem... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na szczescie piatek jest wolny wiec bede go miala juz od piatku... buuu, teskno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wtorek! no chyba, żebym jechała do torunia, bo Krzysztof już ma dla mnie na bilet i pytał, kiedy się wybieram, ale jeszcze nie wiem... ;) to zależy od pszczoły!!! panie w ciąży przodem :) ale pszczólka zapracowana... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można zakończyć małżeństwo po 27 latach ?? powiedzieć żonie, że się nie jest z nią szczęśliwym. Kuźwa pomiędzy moimi teściami ciś się skopało. Głupie życie. Coś cholernie głupiego musiał zrobić bo teściowa chce się wyprowadzić. dolina poprostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa stgnie!!! wstawać śpiochy! Tonia drugi dzień dała się ubrać do przedszkola bez awantury :) gdyby tak już miało zostać, lepszego prezentu na dzień matki nie ma!!! zobaczymy... Dalka! może nie będzie tak źle? kryzysy mogą się zdarzyć nawet wiekowym małżeństwom, oby zażegnali go w sposób, którego nie będą żałować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...przyjeżdżaj!!!!!!!!Moje zapracowanie można sobie spokojnie olać:DSą ważniejsze rzeczy;)Napisz tylko, o kórej masz ten pociąg-w po niedziałek ja nie moge, bo mam promotora, a we wtorek, a we wtorek Ty idziesz na spacerek, ale za to środa może byc dla nas!!! Mały ma katar-drugi raz w życiu:OMartwię się trochę, bo Truteń z pracy przyniósł najprawdopodobniej wirusowe zapalenie gardła, jeszcze tego brakuje na tydzień przed wypłata, jak kasy ni ma, żeby chłopaki zalegli z choróbskiem:( Michałkowi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻z okazji dziewiątego już miesiąca:D Zmykam, mam kupę roboty, i mnóstwo stresu-wiatr szaleje, więc niania nie pójdzie z małym na spacer-jak oni sobie tu poradzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ własnie pisze swój 1000 post, postanowiłam, ze umieszczę go tutaj, na swoim \"macierzystym\" topiku:D A dziś akurat natknęłam się na swój wpis z grudnia, kiedy to zarzekałam się, ze będe rzadko raczej zaglądać, bo magisterka, tralalalala:P Ten post macie na potwierdzenie moich słów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, czasu coraz mniej dla siebie, nawet przy kompie posiedziec nie moge :-( Nina szaleje w chodziku, wszystko chce dotknac, wszystko ja interesuje... Jest nadal kochanym, grzecznym dzieckiem z nielicznymi atakami zlosci... Kupilismy jej nowy wozek, Peg Perego, Julka jak sprawuje sie Wasz? Zadowoleni jestescie? Acha, zabkow nadal null. Strajkuja czy co??????????? Dziewczyny, gdzie mozna cos poczytac o zywieniu dzieciaczkow? Jestem ciekawa co i ile Nina powinna teraz jesc. Ach, Pszczolko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie moge nadrobic zaleglosci w czytaniu ale te fantastyczna wiadomosc przekazala mi Carla jak sie spotkalysmy. Spotkanie z Carla i Dustinem, super sprawa!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety odwiedzili nas na krotko ale b. sie ciesze, ze wogole udalo nam sie poznac w realu. Dusti jest slodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba mu sie Nina spodobala bo pod koniec wizyty, pewnie jak nabral odwagi, uderzyl w konkury. Za to mloda dama cnotliwa jakas bo poczatkowo go tylko odpychala, pozniej sie rozplakala...Carla jest super sympatyczna, kontaktowa, a jej maz, no coz, przystojny :-) Carla, pekasz z dumy czy chcesz mi oczy wydrapac????????????? Ha ha ha!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, ze to nie ostatnie nasze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie że podpiszę listę obecności... XXX podpisane Idę pilnować mojego dziecka które nie ma ochoty się zatrzymać.. zaraz rozwali sobie głowę o szafkę Kto wymyślił raczkowanie?? Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×