Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona79
Julia - spaduwa do roboty bo cie zaraz w ten tłusty zad .............chcesz byc taka gópia :-P jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka:D na ciebie zawsze można liczyć:classic_cool: poza tym proszę nie porównywać swojej przeciętnej głupoty do mojego wszechogarniająco-bezdennego debilizmu 😠😡😠 właśnie zrobiłam zamach na szpitalną lodówkę heheheeh wyniosłam z kuchni: - 5 sztuk parówek jubilatek z sokołowa - paczkę krojonego radamera - chleb polski z ziarnami - słoik keczupu buaahahhahahahah kto się przyłącza do orgietki????????????????????? jakaś woda ognista by się w sumie przydała, ale obsession ck chyba nie bardzo pod to podchodzi, co????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko, nie pęknij, bo kto pracę skończy :p i znikaj, do roboty! a nie na kolacyjki zapraszasz... o tej porze? o tej porze to mam piwko! komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu 👄mi się już mózg przegrzał:P naprawdę nic więcej nie stworzę:o a kolacyjka wszamana, aczkolwiek rzeczywiście czuję się jak balon chwilę przed pęknięciem:P na piwo reflektuję zawsze, więc polejże kobieto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie małe tyskie dla ciebie i wyśpij się dobrze! który już raz mówię dziś dobranoc? ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjj kobiety!!!!!!!!!!!!! spotkałam na korytarzu naszą cudowną panią doktor i ona rzekła, że jest tak zadowolona z jaśminkowych wyników i w ogóle, że jak rano powtórzą badania i nadal wszystko będzie ok, to nas jutro puszczą do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! hip hip hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że nie pójdę:P to TY już mówiłaś dobranoc:D spadaj do dużego misia, a małym misiom poprzykrywaj nóżki:) właśnie omawiałam ze sztabem generalnym sprawy logistyczne naszej jutrzejszej przeprowadzki (bo ofkors nadal nie mamy dobrodziejstwa na czterech kółkach:classic_cool: ) generalicja zdecydowała się po nas przyjechać autobusem, a wrócimy jak się patrzy - taksą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) widzę że się rozpisały wieczorową porą:):):) Julia to już pracę kończysz????widzisz jak szybko poszło:D Fajowo że Jasminka ma się już lepiej:)Adi się gorące buziaki👄👄👄 Ja niedawno wróciłam z pracy więc zaraz mykam spać:) aaaa miałam powiedzieć Adi dziś wylał teściowej olej na podłogę jak to zrobił niewiem ale beczka śmiechu:D:D:D Gruby misiu ty musisz mieć wesoło uśmiałam się co twój szkrab wymyslił mna prezenty:) uciekam spać😴 buuziaki miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noca... Wreszcie Was poczytalam tak porzadnie... Wiec zaczne moze od 🌻kow spoznionych, ale jakze pieknych dla wszystkich jubilatow, no i buziaki👄 - ofkoz Julia i Jasminka - strasznie sie ciesze, ze juz dobrze sie malenstwo czuje...:) Pozdrawiamy z Niunia👄 Gruby Misiu - wesolo widze masz w domku...duzo sil zycze i podziwiam🌻 A u nas : - z zebami bez zmian - brak - zepsul nam sie jeden samochod...buuuu:( - pogoda cudna wiec nie siedzimy w domu i dlatego nie piszemy - Julka od wczoraj zwariowala i nie chce znow mleka pic.Wczoraj w nocy taki cyrk urzadzila, ze nie mam pytan...I ona i ja i maz nie spalismy od 2 do 5.30 nad ranem...poniewaz nie zjadla wieczornej kaszki(na mleku!) i obudzila sie glodna-co bylo do przewidzenia...i nie chciala potem zasnac...:( - nie wiem co zrobic z tym mlekiem....moze znow zmienic na jakies inne..naprawde nie wiem... - wyjazd do Polski sie zbliza i bardzo sie ciesze - to juz za miesiac!!!!!! Dobra zmykam spac, bo jak Julietta znow dzis urzadzi jakas hece to dopiero jutro padne na pysk..choc jest szansa ze nie, bo zjadla na kolacje kaszke na wodzie... Dobrej nocki wszystkim.... 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo matko, jak można byc takim leniem śmierdzącym?????Jak ja bym miała ino zakończenie, tobym do rana nad nim siedziała, zeby tylko już to zrobić!!!!A ona se polowania na ketchup urządza:O Jutro dzień odpoczynku, więc do dziś Ci daję czas i meldujesz mi się tu z pracą wymuskaną co do kropki!!!!!Ta dzisiejsza młodzież...:O Dominisia, Krzysiowi 🌻 tradycyjnie, najstarszy facet na forum, to mu się należy:) Pojutrze się wyjaśni, co z moją obroną, a ja znowu mam jakieś obawy, z kim dziecko na egzamin w czwartek zostawic, jak załatwić spotkanie z promotorem, zeby nie trwało 4h (czeka sie na niego, oj czeka)...Buuuu, zachciało mi się studiów😭 Fiona, ty już przestań być taka tajemnicza!!!!Mów gdzie byłaś i co robiłaś, ale już!!!! Carlaa, odezwijże się!!!!! Isia, oby minister się nie dowiedział, co mu się należy, bo skończy sie bałamucenie:PMojemu niestety należy się to, co ma, więc jestem spokojna;) Ludzie, jak ja Was wszystkie musze pilnować...Porozłażą sie i weź to zbierz do kupy:P Zmykam, jak zwykle dzień pełen roboty, czy ja odpocznę przed trumną jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moje ostatnie wczorajsze zdanie miało MNIE skutecznie od kompa przegonić, się udało :) późniejsze wpisy przeczytałam teraz... żeby nie było za lekko, dziś w nocy wymiotowała Tonia, szuszek boli... ale dobra kawa mi się należy i jeśli kto ma ochotę, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry Dzis nocka minela spokojnie - wyspalam sie w miare nalezycie:) Pogoda na razie cos nie teges, ale moze sie przejasni Gruby Misiu🌻 do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy już w domu:) właśnie pichcę dla lali marchwiankę:o dla krzysia na 10 miesięcy 🌻❤️👄 sisi🖐️ ładne numery wam wykręca ta juleczka;) misiu 👄 dla toni:( niech zdrowieje szybciutko:) pscoła❤️ twoja zgryźliwośćst jak balsam na mój znojony umysł:P pewnie mnie uznacie za jakąś walniętą, ale w p-niu jest tak piękna pogoda, że biorę dziś lalę na spacer:D buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Melduję,że żyjemy-widać można żyć mało śpiąc.Dziekuję za życzenia dla Natalki,dołączam się do życzeń dla Paulinki,Weroniki i Krzysia.Przyznam,że mam zaległości i to ogromnie w bywaniu na forum i nie wiem,co u Was słychać.Mam tylko nadzieję,że dzieciaczki i mamusie zdrowe,niesforni mężowie spokornieli,prace magisterskie i w ogole wszystkie prace posuwają się do przodu i jesteście szczęśliwe.My dużo siedzimy na dworze,co czyni nasze dni znośniejszymi i dlatego tak was zaniedbuję,ale myslę i pamiętam,Natalka tradycyjnie daje mi popalić,bo taka już jej natura,ale jednocześnie czuję,jak każdego dnia kocham ją coraz bardziej i z bólem serca oraz brzucha myślępowrocie do pracy.Nadal jesteśmy nirozłączne za dnia i w nocy. Zeby ciągle tylko dwa,raczkowania zero-zamiast tyego wstawanie i wymuszanie prowadzania za rączki.Wózek na szczęście trochę polubiła,więc spacery mamy bardziej udane niż na początku wiosny.Za to w domu w ciągu dnia nie może zasnąć za cholerę,obe dzienne drzemki odbywa na dworze,a ja łażę i łażę i kilometry przemierzam,bo przecież wozek nie ma prawa się zatrzymać.Pod koniec dnia ledwo żyję,ale za to opaliłam się trochę i trzymam linię. Pozdrawiam Wszystkich gorąco,życzę dobrej nocy,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo!!!!!!!!!!!! TPM! Dzięki, że się pojawiłaś, bo już chciałam Twoje zaginięcie zgłosić u stoswnych służb, powołanych do tego rodzaju zadań....na Psiarnię, ściśle rzecz ujmując... Linii Ci zazdroszczę, bo tak jak już się żaliłam, moja figura niebezpiecznie zbliża się do kuli. Będę się niebawem toczyć.... Po dzisiejszym intensywnym dniu nie mam siły nic więcej napisać, a chciałam, ale ostatnie Wasze posty ubawiły mnie do łez, szczególnie Twoje Pszczółko! Naprawdę uwielbiam Was dziewczyny! Fajnie, że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Juz dawno tebeleczki nie widzialam.....;) DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...05.05......................10,5kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 Nocka nam minela ladnie....moze to i lepiej, ze Julka nie chce ciagnac kaszki ze smoka....bo wtedy trzeba zrobic gestsza zeby dawac lyzeczka...a w konsekwencji tegio Jula w nocy ladnie spi - dzis znow do 8.00:D Pozdrawiam Wszystkie mamusie i dzidziusie🌻 do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziouszki... kiedy ja nadrobie to co Wy tu tworzycie... mam pytanie - byc moze jak zwykle panikuje bez sensu, ale... mala ma na calej głowce takie dziwne- zołto- pomaranczowe plamy, cos jak takie co sie starszym ludziom na rekach robia - takie wątrobowe... czy czas na panike, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, melduję się po kilku dniach nieobecności, Chciałam dziewczyny się Wam pochwalić, że po obejrzeniu jednego z odcinków zaklinaczki, moje dziecko po wdrożeniu jej rad przesypia 12 godzin w nocy bez cyca i karmienia :) Jestem najszczęsliwszą osobą na ziemi. Juleczko, tak się cieszę, że już w domku jesteście, oby już nigdy Was nie wywiewało z domku. Jasminko 👄 abyś już zawsze zdrowa była. Super, że tak ładnie sobie potadziłaś z pracą mag:) dziękujemy za życzonka dla Pauliny, dla Krzysia z okazji 10 miesięcy 🌻 Nesiu jak tez już jak kulka, nie mogę na siebie patrzeć. Taki grubas ze mnie a przed ciążą taka laska byłam buuuuu 😭 oki lece bo dzidza wstala, Papatki i buziaczki Acha TPM dla Ciebie też duże buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tak przelotem Narzekacie na krągłości? To wam powiem że od kilku dni pracuje na stoisku cukierniczym-ja biedna kobieta o słabej woli........... mam 25% zniżki ehhhhhhh zycie to wieczna walka ze swoimi słabościami Tymianek w dniu ukonczenia 8 mcy zaczął raczkować..........w koncu Dodam że wczesniej zaczął chodzic.Teraz codziennie robi generalne porzadki w szafkach i szufladach.Szału dostaje gdy jest na lóżku, jest tak zaaferowany tym co ma do zrobienia że zapomina o bozym swiecie.# minuty nie usiedzi. Matek jest po wizycie u znajomego ortopedy, operacja przełożona na kolejne kilka miesiecy tak dla pewności.Im dłużej ma ten drut w kosci tym lepiej dla niego .Mamy sobie dac spokój z rehabilitacja bo najlepsza jest dla niego codzienna aktywnosc-bieganie ,jezdzenie na rowerze, piłka nozna,ruch ruch i jeszcze raz ruch. Dzieciaki odpukac zdrowe. Ja mam nową pracę-słabo płatna ale wyszłam do ludzi i od razu sie lepiej czuję.Nie wiem czy to dobrze ale pracuje tak gdzie maż tylko na stoisku obok.Dobrze ze nie na przeciwko bo bym tego nie zniosła-24 h patrzec na siebie to juz przegiecie. Mielismy kryzys ale jest juz ok , powiedziałabym nawet ze małżenstwo kwitnie ,RENESANS -jest tak jak dawniej oby na zawsze. ściskam mocno dziewczynki Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona:)Powiało optymizmem:D Julka!!!!Skończyłąm drugi rozdział, a wiec całą część teoretyczną:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PA ty czyyyyym, czym dla mnie mógłbyś być..nie, jakos inaczej to szło:OA Ty czym możesz się pochwalić????? TPM, dobrze Cię widzieć-i u Was wiosna chyba, bo coś optymistycznego🌻Aż miło się czyta. Ela, Ciebie wessało gdzieś??Miałaś wybyć, no ale chyba nie na cały miesiąc?? Melduję, ze po tygodniu płodzenia pracy (swoją drogą, jak ją wczoraj przejrzałam, to wydaje mi się, ze połowa jest do bani, a miernoty to ja nie chcę bronić😭)dziś mam zamiar spędzić baaaaaaaaardzo romantyczny wieczór z mężem (choć juz nie bardzo wiem, na czym to polega:O)A jutro ruszam z rana do promotora-jeśli szczęście mi dopisze, i facet mnie przyjmie, to bedą ważyć się losy mojej lipcowej obrony, wiec proszę o duchowe wsparcie!!!!! Dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że wróciliśmy na dobre!!!!! pszczolko dzieki za pamięć Troszke was juz poczytalam Fionko dobrze ze jestes-każda praca jest dobra byle by byc wśród ludzi takie jest moje zdanie na ten temat TPm-fajnie że jest u was spokojnie michas od 4 dni raczkuje po całym domu,wspina sie po mnie i stoi choć nogi mu sie jeszcze uginają -to sprawia mu największą radosć,dużo bardzo dużo sie smieje.. Ja zabieram sie od jutera do pisania swojej pracy na studia podyplomowe zobaczymy kiedy to spłdzę a obrona w lipcu!Carla,Niuninko-❤️ uciekam rozpakowywac siebie i malca pozdrawiam majowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita was bondynka wieczorowa pora na poczatku musze napisac ze bardzo sie ciesze ze Jasminek jest juz w domu,Julio uwazaj na ten skarb niech dalej rosnie zdrowo jak na piekna kobietke przystało :)) dziekuje za zyczenia dla Krzysia 🌻 Carla to by juz sie mogła odezwac,bo ja to jestem z tych panikar co se mysla ze cos sie stało jak nie mam z kims kontaktu :0) dzis zaliczylismy komunie,Krzys lekko rozdrazniony,jak zobaczył te tłumy obcych twarzy,to sie mnie uczepił jak rzep psiego ogona ze nawet nie mogłam tesciówce pomagac nosic na stoły,ale nie to jest wazne,teraz sobie smacznie spi,mamusia popija piwko (FREEQA),jesli ktos chetny to mozna sie dołaczyc;) od jutra zaczynam biegac,teraz juz moge ,nie karmie piersia juz niestety,a szkoda bo chciałam chociaz do roku biore sie za siebie,przez te dwa tygodnie schudłam 1kg nie duzo ale chociaz cos uciekam bo musze troche tej nocy odespac,te biegi to mam o 6.00 wiec miłej nocki moje drogie panie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, ja jakkolwiek lekarzy unikam, z temi plamami poszłabym... wracaj!!! jeszcze czekam, żeby asiawroc i ewcia się odezwały!!! co z Wami? więcej dopiszę, gdy będę mieć więcej czasu... teraz 🌻 🌻 🌻 🌻 bo dziś dzień niezapominajki, cokolwiek to znaczy... i imieniny mojej zosi... zajętyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Pszczołko gratuluję... dwóch kresek Nesiu Mati juz taki duży chłopczyk Iwka kupiliśmy żyrafę mały bawi sie klockami póki co JuliankoJasminko-zdrówka najlepszego dla Zosi córki grubego misia my już od 5 tej nie spimy,dni super nocki z placzem i budzeniem co godzinę-co jest ... przetrwamy kawka czeka meldowac sie panienki sierpniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki wstawac i pisac a szczegolnie Carla powinna sie dzisiaj odezwac-słyszała baba jedna?? uciekam obarnac troszke bo straszny mamy burdelo-bum bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My po wczorajdzej imprezce wyspani i zadowoleni. Uliś na komunii była spokojna i nie marudziła nawet. Wszyscy się dziwili, że się nikogo nie bio i się uśmiecha do nich. Wytrzymała nawet mszę w katedrze, wygłupiała się z Dawidem :), niezły humorek miała po dżemce. Skye fajnie masz że bejbe śpi całą nocke :), no w sumie nie narzekam, bo Ulka budzi się tylko raz :D. Co do kulki hhihi to właśnie prawie mój rozmiar. Jak chodziłóam po rynku to doła załapałam bo wszystko w rozmiarze 38, 40- a ja ze swoim biustem mieszcze się w 44 a brzuch 42 :) tak więc jak już pasuje cos to za szerokie u dołu :(. Fionka co tam podjadaj cukieraski :) hihi, ja na spacerach zawsze coś mam :). No i gratki da Tymka. Teraz będziesz miała sajgom w domu hihi. Dla Matiego 🌼. pscółko gratuluje rozdziału :), praca napewno nie będzie zła :D. Eluś w końcu powróciaś babo. Nie szlajać się po obczyznach tylko do nas ;). No i także gratulacje dla Michasia że dupke dźwignoł do raczkowania :). Dominisia tylko wytrwaj w bieganiu :) ja dalej czekam na przywiezienie mojego rowera :). Hmmm a po pifku nie wisiałaś przy suficie jak w reklamie ;) :D . Gruby Misiu życzonka dla Zosi 🌼. No i życzonka dla mojego Kulisia i dla Oleńki - 9 stukła :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziś dzień wolny huuuraaaaa:):):) Dla Ulci i Oli na kolejny miesiąc🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Zosi z okazji imieninek🌻🌻🌻 Elu no wreszcie wrociłaś🌻 Adi też bawi się klockami a ostatnio wkłada rrękę do żyrafy i naciska na melodyjkę;) Teraz zrobił mi właśnie porządek miałam na półce pod telewizorem gazety i już ich nie mam rany huragan przeszedł;) Dominisiu życzę wytrwania w bieganiu ja terż muszę wziąść się za siebie cholercia ale jakoś nie mogę dołuję się jak mam sobie coś kupić bo wszystko takie małe:( dobra czas spanka Adiego :)idę go uspać tylko niewiem czy mi to wyjdzie bo wiercą:( miłego słonecznego dnia życzę 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale\'\' też \'\'mi wyszło ale to Adi mi naciska ucieka m bo rozwali klawiture:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochanienkie! Duzo 🌻kow dla dziewczynek - Oli i Uli I jeszcze dla Misiowej Zosi 🌻 A u nas brzydko - pada i pada od samego rana...buuu:( Nocka dzis nie nalezala do najlepszych...Niunia sie obudzila o 3.00 i nie bylo innej rady - spala do rana z nami.... Poza tym uzylam nowego kremu do twarzy i mi jakies uczulenie wyskoczylo...:( szlag by to ... Moimo wszystko humorek dopisuje, nie wiem co jest, ale chyba nic mi go nie popsuje - ani pogoda, ani wysypka:) Kawusia wypita, Jula spi, trza sie brac za sprzatanko.. Papatki i buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×