Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

cześć sierpnióweczki dzisiaj Michas już mniej kaszle i jest w humorze,za to ja kaszle,mega katar... ale kuruje się. Isiu jak super że mała raczkuję-bez szyny cieszymy sie z tego , Skye u nas tez maly wszędzie wchodzi trzeba pilnowąc-aktualnie mam go na kolanach u nas raczkowanie i stanie-tzn podciaganie wię do pionu-uwielbia to tak wiec stoimy lub chodzimy Niuninko super że sie odezwałaś dzis maz rano posiedział z dzieckiem a ja sobie pobieglam rentgen zębów zrobić -haha fajne zdjęcie całej szczęki mam hahaha,pani skomplementowala mnie że na swoje lata to nie wygladam i tym humor poprawiołam sobie Tak tak Michaś dzis o 17.15 kończy 9 mies za życzenia dziekujemy www.michalko.synek.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sierpnióweczki dzisiaj Michas już mniej kaszle i jest w humorze,za to ja kaszle,mega katar... ale kuruje się. Isiu jak super że mała raczkuję-bez szyny cieszymy sie z tego , Skye u nas tez maly wszędzie wchodzi trzeba pilnowąc-aktualnie mam go na kolanach u nas raczkowanie i stanie-tzn podciaganie wię do pionu-uwielbia to tak wiec stoimy lub chodzimy Niuninko super że sie odezwałaś dzis maz rano posiedział z dzieckiem a ja sobie pobieglam rentgen zębów zrobić -haha fajne zdjęcie całej szczęki mam hahaha,pani skomplementowala mnie że na swoje lata to nie wygladam i tym humor poprawiołam sobie Tak tak Michaś dzis o 17.15 kończy 9 mies za życzenia dziekujemy www.michalko.synek.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sierpnióweczki dzisiaj Michas już mniej kaszle i jest w humorze,za to ja kaszle,mega katar... ale kuruje się. Isiu jak super że mała raczkuję-bez szyny cieszymy sie z tego , Skye u nas tez maly wszędzie wchodzi trzeba pilnowąc-aktualnie mam go na kolanach u nas raczkowanie i stanie-tzn podciaganie wię do pionu-uwielbia to tak wiec stoimy lub chodzimy Niuninko super że sie odezwałaś dzis maz rano posiedział z dzieckiem a ja sobie pobieglam rentgen zębów zrobić -haha fajne zdjęcie całej szczęki mam hahaha,pani skomplementowala mnie że na swoje lata to nie wygladam i tym humor poprawiołam sobie Tak tak Michaś dzis o 17.15 kończy 9 mies za życzenia dziekujemy www.michalko.synek.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...21.05.....78cm.........11620 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie znowu nadrabiam zalegloci w czytanu spoznine zyczonka dla wszystkih maluskow:))) u nas rewolucja Ola raczkuje po calym domu a jak nie raczkuje to staje gdzie popadne jest niestrudzona i marudna zaliczylysmy juz pare siniakow i guza probowala sie podciagnac za kwiatka i poecieli razem:( Mamy tez problem z zasypianiem dkiedy sama stio w lozeczku muse ja glaskacpo glowceale nie jest tak zle 10-15minut i spi!!!ale to nie to samo wczesniej odkladalam ja do lozeczka i by spokoj z NOWYCH RZECZY JEMY DANONKI muszesie wam pochwalic ze bylam ostatnio przy porodzie kolezanka mnie prosila bo maz w ostatniej chwili zrezygnowal ale przezywala to tak jakbym ja rodzila pozdrawiam musze nadrobic czytanie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisując się w niedawny post Sisi... W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Niech moc będzie z wami... Spadam, Weronika wyje jak zarzynana.. Te zęby nas wykończą. Możecie obstawiać kto padnie pierwszy. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesiua
Dla Michasia stoooooo lat! i Buziaki słodkie :) Kiedy wróci Carla????????????? CARLA,CARLA, gdzie jesteś?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja, Nesia, tylko tak zmęczona, że swojego nicka nie potrafie wpisać prawidłowo.....Całuski Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Z OKAZJI DNIA MAMY ŻYCZE WSZYSTKIM KOBITKA SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN,RADOSCI Z DZIECIATEK I WSZYSTKIEGO CO SIE SZCZESCIEM ZOWIE:)) :)) :))🌻🌻🌻 mama Dominika❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie załamie ,takie piekne kwioty zem namalowała i serca a t nic nie widac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle opozniona jestem ,,Michałku wszystkiego co najlepsze na 9 urodzinki,bużka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak to ja brunet wieczorową ,nocna porą mamy dalej wielki kryzys ze snem dziecka. Ustosunkowując się do postu Nesi ja czasem mam tak jak przy 3 dziecku-chciałabym sie skryć przed niuniem choć na jedną przespaną noc Za życzenia Michasiowe dzięki dziś jak napisala Dominisia nasz ważny dzień -Dzień Matki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla mam sierpniowycch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wstawać śpiochy kawka już czeka no i ciacho też się znajdzie serniczek szarlotka jak kto woli:) Dla Michałka 🌻🌻🌻🌻🌻 na wczorajsze 9 miechów:) Dla Jaśminki i Adrianka 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ No i dla wszystkich mamuś wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego dnia🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Carla przywołujemy Cię wracaj:D:D:D Nesiu dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi🌻 U nas po staremu nadal Adi przebudza sie z płaczem:( Teraz siedzi pod kompem i ciągnie jakiś kabel:)o myszka mi uciekła :) Jutro jedziemy do mojej mamy czyli nas 3 dni nie będzie..... Dobra uciekam szykować się do pracki miłego dnia kobietki buziaki 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu odzywaj się😡!!!!!!!!!!!! Pogoda do bani, mały smarczy, pokasłuje-nie powinnam z nim wychodzić, ale coś jeść musimy:( Przeżyłam wczorajsze zajęcia, ale powiem wam, ze to baardzo cięzki kawałek chleba...trzeba mieć ogromną świadomość siebie i przewidywać, że nic nie jest do przewidzenia-a ja lubię mieć wszystko pod kontrolą i paraliżuje mnie myśl, że jak coś mi sie wymknie, to się nie odnajdę:O Wczoraj też po raz pierwszy mocno poczułam, że cieszę sie z tej ciąży i że nie mogę się doczekać tego wszystkiego, co w byciu w odmiennym stanie jest takie cudowne:DPiszę Wam o tym, bo to dla mnie strasznie ważne, że się powoli otwieram na to, bardzo mi ciążyło to moje filifionkowe nastawienie;) WSZYSTKIEGO DOBREGO WSZYSTKIM MAMUSIOM🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i Jaśminie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ani się obejrzymy, jak nasze pociechy zaczną nam w ten dzień przynosić ręcznie nagryzmolone laurki:DJa podejrzewam, że sie wtedy poryczę tak, ze już nic nie zobacze przez te wodospady...ale to jeszcze troszkę:) Dobrego dnia, Carlaa ZYJESZ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale muszę ogarnąć trochę \"trollowo\" zanim zrobie sobie dzień matki... napiszę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Jaśminki ❤️ 🌻 z okazji ukończenia9 mies Dla Adrianka 🌻 ❤️ z okazji ukończenia 10 mies jak pisalam dzis o 2 w nocy ,mały nasz ma wielkie problemy ze snem,pobudki z płaczem co godzinę,bedziemy musieli do pediatry w tej sprawie isć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoło! szykuj jajo i odpadki! pociąg bez przesiadki mam przed siódmą, w Toruniu byłabym o 9.49, powrót 14.25 :) nie lubię wstawać tak rano, ale wyprawa, to WYPRAWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Misiu, to taka wyprawa na 4 godzinki?😭 Ja wiem, matko wielodzietna, ze dzieci, obowiazki, ale 4h?????Zlitujze się kobieto!!!Ja myślałam, coby Jestin odwiedzic, a 4h to my se mozemy na dworcu co najwyzej postać:P Możesz mi dac swego e-maila? Napiszę juz prywatnie, bo co bedziemy dziewczynom smaka robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dla Jasminki i Adrianka!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat dla wszystkich niestrudzonych, dumnyxch, szczescliwych, zmeczonych...MAMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza Nina tez ostatnio budzi sie z placzem pary razy, zanim usnie porzadnie. Co to moze oznaczac? No i wykanczaja mnie wczesne pobudki, zwykle przed 6. Uczestniczyc przy porodzie (nie w roli rodzacej), to musi byc cos!!!!!!!!!!! Caluski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! najbardziej pasowałoby mi w piątek! Jak się bawicie w dzień mamy??? gdyby któraś nie dostała, to 🌻 🌻 🌻 i wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek póki co jest perfekt!!!I dziękuję za kwiatki, bo ja nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane... Nie mam czasu znów...więc tylko na chwilunie.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na Dzień Matki - dla Was Mamuśki:) I oczywiście🌻🌻🌻🌻- dla małych Jubilatów, i jeszcze więcej spóźnionych🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻..:) Zmykam papa👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Carla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczęta gdzie jestescie???????????????? my nie spimy od 5.30 maly wczoraj do 23 9chodził od fotela do lozeczka-i tak w kólko).Myślalam że dzis da pospać ojcu po sluzbie i po wczorajszen nieprzepspanej nocy-hahaha dobtr sobie dziś lecę na uczelnię wiec tylko sie witam i dizlee kubkiem kawy Spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wpadłam się tylko przywitać🖐️ Nie będzie nas 3 dni wyjezdzamy do moich rodziców tak się cieszę:) nie spimy od 6.15 więc idę uspać Adiego a ja będe pakowała się:) pozdrawiam miłego weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu! Ja głupia pipka dopiero się zorientowałam wczoraj, że Weronika zasuwa na czterech, bo jest bez szyny!!!!Zuch baba, ze sobie tak ślicznie radzi-nie dość, ze nadgoniła, to jeszcze co niektórych przegoniła (bąk twardo na dwie chce i o zadnym raczkowaniu nie ma mowy:O)A na zdjęciach coraz bardziej do Ciebie podobna..albo mam złe wrażenie:D Miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u nas dzień spokojny... Zosia u dziadków ;) tylko Wojtuś spać nie chce i pisać nie da odzywajcie się czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gbury misiu, ja jestem! Pijemy kawkę albo herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×