Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jestem jestem.. Upał to swoją drogą, a tesciowa to druga bajka... Wieści od Julii- pracuje, jest zachwycona pracą, dobra atmosfera, fajni ludzie, lubi to, co robi. Remontują się nadal. Jaśminka jest zdrowa, zaczyna chodzić. Ma tylko kłopot z opiekunką, zatrudniona przez nią dziewczyna lekko... jakby to powiedzieć... robi bokami. No i jest flejtuchem, nie sprząta po sobie ani po dziecku. Naczynia z posiłku nie wyniesione do kuchni, mokry ręcznik rzucony byle gdzie... Koszmar pedanta!! Może przesadzam, ale opiekunka z zasady zatrudniana jest po to, aby matce pomóc, a nie dokładać jej zmartwień i pracy... Przesadzam? U nas bez zmian. Ja ciągle biję się z myślami, co podać na stół na imprezę urodzinową Najważniejszej Solenizantki w rodzinie. Ale już przynajmniej wiem, jak ten stół udekorować!!! A poza tym- lekkie doły... Wszyscy mnie przestawiają, pouczają. Czuję się jak wyrodna matka, któa MA ZAMIAR zrobić dziecku krzywdę... Ech, życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi 😘 Dalka yupiiiii :D :D :D :D :D Gruby Misiu .... hihihi cala rodzinka sie usmialismy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu jak udekorowac stoł ... :D a co do dołow hmmm wiem ze to banalne co napisze ale olej to TO TY PRAWIE ROK TEMU URODZILAS Ty jestes JEJ MAMA TY WIESZ NAJLEPIEJ JA WIEM ZE TY TO WIESZ ale i tak Ci napisze ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurto o 6.00rano jedziemy na pare dni nad morze,wiec mnie nie bedzie.Relacje i zdjecia po powrocie ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo witam ... 😘 poranne buziaki dla Tymka 😘 jeszcze tylko Wojtus i zaczniemy ten sierpien ... ;) poranne pantofle poranna kawa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Urlopik nam się udał. Zwiedziliśmy trochę skał. Uliś siedziała w nosidle, ale oczywiście po godzinie, ewentualnie dwóch godzinach marszu buntowała się i musiałam ją nieść. Czasami to było niewygodne, ponieważ szliśmy po skałach na Czechach, lub skalnych schodach. Ale jak zwiedzaliśmy Prage to dzielnie siedziała cały dzień w wózku, no czasami marudziła, ale było oki. Ech urlopik. Zdjęć 1060 :), różnych kategorii, od widoków do zdjęć rodzinnych i Kulisi chasającej po skałach :). Teraz pozostaje mi tylko przeprowadzka i brak netu od wtorku :). Więc jak mnie wyłaczy to i tak wróce jak już się przeprowadzimy i założymy neta :). Kawa dla wszystkich i ciacho z kremachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Tymoteuszka buziaczki z okazji ukończenia ostatniego dziusiowego miesiąca bo następnym razem to już będzie powazniejsza rocznica..a imię masz cudne. musiałabym mieć chyba 10ciu synów żeby obdzielić wszystkie męskie imiona które mi się podobają. MISIU niezłe ciekawostki nam serwujesz ale nic nie przebije tych smoczków. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech życie życie. Ledwo wróciliśmy z urlopu, a tu wiadomość, że mój dziadek w szpitalu po operacji, wycieli mu jelita bo podobno zgniły i dają mu 10-15 % na przeżycie najbliższych 5 dni. No cóż to było do przewidzenia już od dawna i każdy się zastanawiał ile jeszcze pożyje. Ja może i dziwna jestem, bo nie umiem się przejąć tym że dziadek umiera. Poprostu, taka kolej rzeczy. Szkoda mi babci, bo jak przyjdzie najgorsze to ona nie będzie z nim bo nie wypuszczą go ze szpitala już. A moim zdaniem dla niego byłoby najlepiej umrzeć przy żonie i rodzinie a nie samotnie w szpitalu. Kiszka. Ludzie naprawde szybko odchodzą. Jeszcze niedawno dziadek krzyczał na nas bo rozrabialiśmy na podwórku. Czas szybko leci, coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Gruby Misiu! Zaserwuję wszystki z zaprezentowanch w Twoim linku propozycji i mam zamiar samodzielnie przyrzadzić wszytkie te potrawy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tylko na chwilę się przywitać🖐️ spóznione życzonka dla roczniaków🌻🌻🌻🌻🌻 i dla 11 msc. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No i dzisiejsze dla Wojtusia z okazji ego 11 miesięcy:)🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Carla zapomniałaś jeszcze o nas my jeszcze w lipcu świętujemy:p no a imrezkę robimy dzisiaj:):) wiecie że mam stracha jak to wszystko wyjdzie;) Dalka tak to jest że ludzie których bardzo kochamy tak szybko odchodzą.... Gruby misiu te smoki niezłe ale się uśmiałam:D Idę dalej szykować jeszcze do zrobienia została mi sałatka :) pozdrawiam buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,my jak pisałam wczesniej jestesmy nad morzem ale pogoda nam sie zepsuła i deszczyk sobie pada,a mielismy dzisiaj szalec na plazy i usteckim deptaku,miało być wesołe miasteczko i duzo lodów a w zamian tego bedzie wycieczka po realu pizza i godziny spedzone przed kompem,ale coz zrobic to tez jest odpoczynek i oderwanie sie od rzeczywistosci! Dalka jest mi przykro ze twoj dziadek umiera ale zawsze warto byc dobrej mysli. Iwka udanej imprezki Czy ktos ma kontakt z pszczółką? uCIEKAM NA RAZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witam wszystkch! Ślę całusy i uściski od Natalki dla wszystkich solenizantów,zwłaszcza tych,którzy,jak mówi czteroletni kumpel mojej córki ,mają : ,, jedno latko,,. Dalka,masz rację,ten upływ czasu jest powalający.Rozumiem,że nie potrafisz rozpaczać,po prostu dziadek,chorując od dłuższego czasu,niejako przygotował wszystkich na swoje odejście.Tak samo było z moją babcią... Julia,nie dziwię Ci się,że wkurza Cię syf,jaki zostawia niania.Sama lubię porządek,więc też bym się denerwowała-może jakaś delikatna perswazja? Co do reszty,przychylam się do komentarza Caarli. U nas ok.Mała szaleje.Cieszy mnie,że Jaro może teraz z nią dużo przebywać dzięki wakacjom.Staram się zapewnić jej jakieś atrakcje,na ogół jest to towarzystwo dzieci. Ja natomiast powoli przygotowuję się do pracy.Znam już wstępny plan lekcji.Zaczynam czytać lektury-tylko mi się nie śmiać,w końcu miałam 3 semestry przerwy,w czasie której czytałam głównie poradniki o macierzyństwie,więc pora sobie przypomnieć inne rzeczy,poza tym lubię być perfekcyjnie przygotowana. Pozdrowienia ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bobasy wrzucam kilka zdjęć z gór :) gorąco duszno cała spocona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo witam ... Wojtusiu ... 🌻 🌻 ki na 11 stki :) Iwka kochanie ❤️ nie zapomnialam chodzilo mi tylko ze Wojtek konczy 11 nastki .. Dominisiu przyjemnosci na wczasach Martus ... tobie tez :) TPM :D swietnie ze cos sie dzieje w kierunku zawodowym Gruby Misiu kusisz kusisz Dalka 😘 ciesze sie ze wrocilas ... !!!! Julcia ❤️ ciesze sie ze masz przyjemnie z praca ... ja niestety na dzien dzisiejszy nie moge tak mi smutno z tego powodu myslalam ze juz tuz a tu ... :( Nesiu ❤️ mam nadzieje ze stres w parcy powoli mija .. i ze odpoczniesz niedlugo ze swoimi chlopakami ... !!!!! Pscolko :D 😘 Gumi ja tez ma kilka takich imion kttore chcialabym :) Dziewczyny nie chce smucic ale bezsilnosc potrafi zgasic najpiekniejszy usmiech :( sciskam mocno kazda i kazdego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy przejazdem u tych ludzi co od nich kupujemy mieszkanie obejżeć ich domek co budują. Super tam będą mieli. Muszę nadrobić czytanie dwutygodniowe waszych wypocin :), tylko kiedy?? We wtorek odcinają nam neta i pojawię się dopiero po przeprowadzce jak podłączymy neta. Roczek też trzeba będzie planować na dwa mieszkania. Jak się uda to na nowym, a jak nie to u teściowej. Muszę się rozejżeć za zaproszeniami, a możę zrobimy sami zaproszenia :). Psiul wrócił :(. żnowu zaczną się spacery haotyczne prowadzanie wózka i psa :). Czas na kąpiel i przebranie Kuliny, bo zasnęła i nici z kąpieli dla niej. Aaaaa musimy się pochwalić :D. Ulin ma takie fajne kierpcunie z gór :). Malune rozmiar 19 :). Bardzo fajnie w nich wygląda i chyba dobrze jej się w nich chodzi :). Jak zrobimy foto to wrzucimy :). No dobra czas młodego do wanny wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianku 😘 🌻 wszystkiego dobrego szczesci nie jednego :D :D :D :D :D :D :D :D sciskam Was mocno !!!!! a to wpiski Twojej mamulki 17:54 IWKA26 WITAJCIE MAMUSIE I BRZUCHATKI!!!!!!!!!! JAK JUZ WIECIE JUZ MAM MOJEGO ADRIANKA PRZY SOBIE JEST TAKI SŁODKI I GRZECZNIUTKI WCZORAJ WYSZLISMY ZE SZPITALA DZIEKI ZE BYŁYSCIE ZE MNA poporod znioslam dobrze i prawie bez bolu wszyscy byli w szoku ze ja nie mam zadnych skurczy SZCZERZE MOWIAC TO NIE LICZYLAM NA TO ZE URODZE W SOBOTE I ODRAZU ZABIORA MNIE NA PORODOWKE PRZECIEZ JA SIE CZULAM DOBRZE I JECHALAM DO SZPITALA BO BYLAM PO TERMINIE.... SIERPNIOWKI TERAZ CZAS NA WASPEWNIE TEZ NIE MOZECIE SIE DOCZEKAC KIEDY BEDZIECIE MIALY SWOJE MALENSTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianku :) Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego ...zgadnij kto? Kulisia :) ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziękujemy bardzo za życzonka🌻🌻🌻🌻🌻 Carla👄 Imprezka odbyła sie u nas wczoraj:)było bardzo fajnie i przyjemnie :)trwała od 15 do ok.północy choć jubilat już spał:):):) Adi dorobił się dwóch rowerków troche samochodów pianinko i wiele innych zabawek i pieniążki......Coć jeden rowerk będzie dopiero za rok bo jeszcze nie sięgnie do pedał....:) no i mój synek pierwsze co chwycił były pieniądze pózniej natomiast kluczyki od samochodu:):):)kieliszka wogóle nie wzioł... Nesiu dziękuję za przepis na sałatkę zrobiłam ją była bardzo pyszna poszła w oka mgnieniu:D:D:D i mam do Ciebie małe pytanko ale to już wysłałam na maila :) Dalka zdjęcia z gór super nieżle kuliś szalała:) Dominisiu Ty w Ustce???? jezdziłam tam na wagary hihih:) to były czasy a Ustkę lubię:) uciekam małego troszkę uspać bo oczka mu się kleją:):) pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam parę fotek na bobasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wroiismy po 2 tygodniach leniuchowania:)))) dla wszystkich ktorym nie skladalam zyczen wszystkiegon naj naj:)))) z najnowszych wiadomosci Ola od 23.07 chodzi!!!!! i sama wstaje z siadu ale zasuwa nie moge jej dogonic i nawet sie nie przewraca:) je juz wszystkie gotowane przezemnie zupki !!!! zdj i dalsza relaja wieczorkiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla gumijagodo dziekuje za pamiec urodziny wprawdzie byy poza domkiem ale udane w czechach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WIECZOROWA PORA dzisiaj duzo zwiedzalimy i spacerowlismy,oczywiscie Krzysiaczek znowu najfajniejsze przespał,ale było fajnie,dzieciaczki pojezdziły na karuzelach,była kapiel w morzu i grill a jurto rano zwiedzamy ustecke molo i latarnie morska,kapku i wracamy do omku oki uciekam bo jeszcze dziecko wykapac bo juz strasznie marudzi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóżnoine ale szczere życzenia dla Adrianka🌼🌼🌼 🌼🌼 widzę że rośnie nam nowa władza,fajne pojazdy ma przyszła policja. zapraszam na www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBRY mamuśki. u mnie nareszcie chłodniej:), zapraszam na kawę w kubeczku albo w filiżance-jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz pourlopowani, ale zebym odpoczela, to bym nie powiedziala ;) jako ze nie lubimy siedziec na plazy, to zjezdzilismy cale wybrzeze... zaszylismy sie w domku we wsi Przebrno- obok Krynicy Morskiej, gdzie w całej wsi może trzy domy, głeboko w lesie obok samej wody... pusto, cicho... plaza pusciutka, a dwa kilometry dalej śledź przy śledziu Kryniczny... cuuudo..... no i cena!! w Krynicy mniej niz 70 w kiepskich warunkach to nie chciali, a tu 20-25 zl.... miooooodzio.... ale ze na tylkach nie usiedzimy to trojmiasto przez dwa dni, frombork, władysławowo, chałupy, kozmice, jastarnia, jurata i hel.... problem tylko z tym, ze czlowiek zmeczony wraca.... a jeszcze smiesznie- wyznaczylismy na gps zeby nas prowadził najkrotsza droga, wiec on potraktowal polne i leśne drózki jako drogi i nas w takie maliny wywiodl, ze ojej........... no i poparzylismy sie przeokrutnie, bo przed sloncem sie chowalismy hihi.... teraz aby do piatku i w góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Was nadrobic czytac, tymczasem spoznione zyczenia dla Wszystkich solenizantow!!!! misiu - cangoo to nasze marzenie..... przynajmniej wszystko sie miesci..... carlus- na bezsilnosc niestety nie ma farmaceutyku :( :( :( nesiu- tylek w garsc i do wiekszego!!!! a jak nie chcesz, to mozesz nam oddac :) doczytam Was i cos jescze napisze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×