Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

O i Isia poszła spać....nie poleje i nie opowie, przynajmniej nie dzisiaj. Są w domku? AAA tak, obserwują się, już doczytałam, oby wszystko było oki. Gruby Misiu,no ja mam dłuższe cykle, muszę czekać do 17. Ktoś pytał o rozmiar bucika, u nas też 21. No kto polewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia! kaśka też ciekawska... mąż przez podmokłą łąkę na stację benzynową po piwko mknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam dziewczyny bo mąż wrócił z pracy ale jutro napewno sie odezwę z samego rana.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe laseczki to jak dobrze pójdzie to na marcówkach 2007 będziecie pisać :). Ja już limit dzieci wyczerpałam :), tymbardziej że mam jeszcze jedno takie przed 30-tką no i psa. W sumie jeszcze babcia mojego, czasami też jej się włącza shiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślane oczy kiedyś- tak, tak było i jest, aczkolwiek na odległość... Tu na miejscu natomiast również zaczyna się ubijać masło... Zaraz mnie wyrzucicie przez okno... Ale polejcie jednego i zmykam, coby mężuś nie przeczytał tego co powyżej... Ale... to wszystko platoniczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajnie jest być zaciążonym ;), no ale....... pamiętam te moje spuchnięte nogi ;) przez połowe ciąży buty które teraz są za szerokie, a na końcu ciąży prawie się nie mieściłam w nie :D. I tony mandarynek podczas pierwszej ciąży, a tony arbuza podczas drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to ta Zuzia :D, z danych tak wynika ;). oj porozchodziły się dziewczyny do swoich chłopów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wychodzi :), ja tam ptzy okazji filma oglądam, a później będę się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klątwa :), n aoglądam się, a później z łazienki biegiem do pokoju, bo stracha mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to później dwie części za jednym zamachem obejżyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień sie zbliża to będe nadrabiać zaległości w oglądaniu i czytaniu,miałam też aspiracje na szydełkowane aniołki choinkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesienią jak Dawid pójdzie do zerówki zacznę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Julka tez idzie do zerówki to może razem zaczniemy ćwiczyć Dalko i wspierać sie wzajemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no no widze ze wczoraj sobie poplotkowały nasze kobity troche;) az jest co czytac dlatego teraz sobie smacznie spia a ja zapraszam juz wszystkie wyspane na pyszna rozpuszczalan z mleczkiem dzis jedziemy do bydgoszczy po kafelki do łazienki,za 2 miesiace remont nas czeka,ciekawe czy jakies mi sie spodobaja,chciałam kolor pomarańczowy nie za jasny ale tez nie za ciemny a pomiedzy wstawki zielone jak myslicie bedzie pasowac?? dzis mielismy ciezka noc najpierwbezsennosc mnie dopadła,a jak juz zaczełam zasypiac to komary sie zleciały-wiec trzeba było powybijac[pif paf],no i Krzysiaczek dostał bule brzuszka i straszne pierdzioszki,płaczu były z dwie godziny :( {bo moj madry maz dał dziecku chleba z pikantna metka,moja wina tez ze nie dopilnowałam ale wszedzie byc nie mozna } 🌻pozdro🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko ... 😘 ❤️ 🌻 .... Oczka nie puścimy ;) ... :classic_cool: bo się nie widzimy... Rączki nie podamy 🖐️ ... bo daleko mamy... ale kwaitki 🌻 i zyczenia serdeczne przesyłamy sciskamy mocno ... sto lat z okazji pierwszych urodzinek sle Dustinek :) :) :) :) z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko kochaniutka dziś kończy się odliczanie miesiączków a zaczyna odliczanie latek :). Wszystkiego najlepszego malutka :) ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!! sto lat marlenko duzo usmiechow zeroo smutków:)))))) ale babeczki natworzylyscie:) nie nadazam z czytaniem ale ok :) siu adres na bobasach to www.olenka2005.bobasy.pl Momo zuzi ja tez nie mam zaiele lat bo 24:)))) pozdrawim ide uspic mrude:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł Dziękuję za życzenia. Imprezkę robiliśmy wczoraj i bardzo się udała. Dziś poprawiny:D mam urlopik, więc ze spokojem sobie przygotuję wszystko. Jak tylko wspomnę, ze dokładnie rok temu poszłam na ktg, a tam wielgaśne skurcze i słowa orynatora- pani rodzi, biegiem na porodówkę:D i w ciąży te apetyty z Wami arbuzowe;) a teraz wszystkie degeneratki alkoholowe:p W Szoku byłam po przeczytaniu wiadomości o Natalce. Tyle rzeczy może spotkać nasze dzieciaczki mimo naszej troskiwej opieki:o najważniejsze, ze wszsytko dobrze się skończyło. Dla Natalki❤️ i dla mamy Natalki🌼 Tak teraz ze spokojem zdaję sobie sprawę, że przecież przed moją Marleną jeszcze Krzyś, Mateuszek i Adrianeki dwa miały roczek. Spóźnione, ale szczere życzenia: usmiechu, zdrówka i samych słodkości❤️ 🌼❤️ Jutro już do pracy, więc dziś już składam Dustinkowi również samych cudowności z okazji roczku i cały czas uśmiechnętej buzi❤️ kiedyś Julia napisała takie słowa, które ja też odczuwam.... Dalka Ty masz przeboje każdego dnia:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia z savoir-vivre\'u. Prowadzi kobieta, wśród uczestników sami panowie. Pani zadaje pytanie: - Jesteście na przyjęciu lub w restauracji. Musicie udać się w pewne miejsce. Jak usprawiedliwicie przed swoją towarzyszką swą chwilową nieobecność. - Idę się wysikać - padła propozyzja z sali. - No niestety - odparła prowadząca - słowo \"wysikać\" może zostać uznane za prostackie i grubiańskie. - Przepraszam, ale muszę udać się do ubikacji - zgłosił się inny uczestnik. - No cóż - prowadząca na to - mówienie o ubikacji przy jedzeniu trudno zaliczyć do kanonów kultury. Może jakieś inne pomysły? - Pani wybaczy - na to kolejny uczestnik - ale muszę udać się uścisnąć kogoś, kogo mam nadzieję przedstawić pani po kolacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×