Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Wielkie dzieki za zyczenia dla Ninki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chce mi sie wierzyc, ze to juz rok minal...Nina roczku nie przechodzila, boi sie sama tuptac. Impreza byla b. fajna, choc nie bylo na niej wszystkich bliskich :-( Prezentow sporo, corcia byla lekko zdezorientowana. Z rzeczy do wyboru ( kieliszek, rozaniec, ksiazka czy pieniadze) po dlugim przemysleniu ( myslalam, ze mala rzuci sie na wszystko :-)) wybrala pieniadze. Moc caluskow!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Tobiaszka najserdeczniejsze życzenia urodzinowe 🌻 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼niech ci dzieciństwo miło mija bez trosk , ciekawych doświadczeń i pięknych zabawek moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🌻 ❤️ Tobiszaku z okazji roczku... :) wszystkiego co dobre .. i pamietaj ze jesli kochac to calkiem bo jesli troche to po co ... :) szczescia milosci i radosci co krok .. juz minal rok 😘 do milego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stówa dla Tobiego :D. Chopie rośnij i rozrabiaj ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Moc serdeczności dla Tobiaszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Tobiaszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dzisiaj pod opieka pieciolatke, jest spoko, tylko Nina nie chciala spac, teraz wreszcie padla, mam nadzieje, ze pospi dluzej bo inaczej bedzie marudzic. Milego dlaszego dnia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki i pociechy:) Dla Tobiaszka 🌻 tki z okazji pierwszych urodzinek Rośnij brzdącu tak dalej i bądz pociechą dla swoich rodziców:)🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Dziś trochę pojezziliśmy po marketach padam już Adi zresztą też padł:)wracaliśmy o 18 i usnoł w samochodzie i tak dalej śpi[oczywiście przeniesiony dodomku:p No i dziśprzy szczerym uśmiechu mojego synka zobaczyłam że wychodzi mu na dole ząbek:)czwórka:) pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiaszku - jubilacie kochany!!!! Moc serdeczności dla Ciebie!!! Rośnij zdrowo na pociechę rodziców, sprawiaj im i sobie wiele radości, bądź zawsze uśmiechnięty, śnij tylko kolorowe sny i budź się zawsze w dobrym humorku. Dokazuj i rozrabiaj, bo dzieciństwo to najlepszy czas!!! Niech Twoje kolejne roczki upłyną tak dobrze i wesoło, jak ten pierwszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj Bartuś powinien obchodzić swoje pierwsze urodziny bo termin miałam na 22sierpnia. obiecałam kiedyś wspominki,więc.... o to dziecko staraliśmy się pare dobrych m-cy. no inareszcie się udało,20 grudnia zrobiłam test,miałam czekać do wigilii żeby zrobić sobie prezent ale bałam się że może być negatywny i zepsułabym sobie święta. kiedy ujrzałam DWIEkreski to nie mogłam uwierzyć że wreszcie sięudało. w tym dniu mój mąż miał imprezę zakładową więc powiedział,że wróci o 17. znosiłam jajko znając wynik testu ichciałam jak najszybciej mu to przekazać. czekałam i czekałam-wrócił o22 a ja już różne myśli miałam że jak coś mu się stanie ti=o nawet nie dowie się,że będzie znowu tatusiem. ukryłam test na choince igdy przyszedł do pokoju to powiedziałam że mam dla niego prezent i niech poszuka na choince...........a potem się rozpłakałam. był zaskoczony i zapytał dlaczego nie powiedziałam mu że będe robić dzisiaj ten test. oczywiście przytulił mnie i zapewnił że wszystko bęzie ok. ciąże znosiłam bardzo dobrze i była ogólna radość kiedy dowiedzieliśmy się żę będziemy mieli synka:D Zbliżał się termin porodu a u mnie żądnych przesłanek żę to już.. z ssg wynikało żę mogę urodzić około10września. W końcu poszłam do szpitala i 6zastrzyków,2kroplówki i nic. strasznie męczące były już pytania \'\'jeszcze nie urodziłaś?\'\' .nareszcie lekarz podjął decyzję o CC . dla mnie szok. o 9.12 urodził się Bartosz Seweryn i nareszcie mogłam obdzwonić bliskich że JUż!!!!!!!!!!!!!! Mąz przyszedł do mnie jak tylko mógł i nie zapomnę jego nieśmiałośći jak położna podała mu syna na ręce:) po telefonie do mamy rozpłakałam się z emocji. a już niedługo będe wyprawiać mojemu synkowi jego pierwsze urodziny,strasznie ti szybko zleciało. Aż szkoda . jeżeli trochę przynudziłam tym długim tekstem to sorki ,starałam się ująć to w wielkim skrócie:D życzę wam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 aromatoterapia w pelni od rana .. mielgo dzionka ... Gumi .. fajnie ze napisalas .. ja robilam test w wigilie .. nie bylismy pewni ale chcielismy miec prezent ... :) Fiona ... :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mało czasu mam na pisanie z reszta jak kazda najlepsze zyczenia urodzinkowe🌻🌻🌻 dla wszystkich solenizantów tych dzisiejszych jak i tych o ktorych wczesniej zapomniałam 🌻🌻🌻wszystkiego dobrego ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Kulin śpi, a mamusia przed kompem. Pada i pada ech. Wiecie co w poniedziałek byłam na pogrzebie mojego dziadka i hmmm może to głupio zabrzmi ale to był najlepiej poprowadzony pogrzeb na jakim byłam. Ksiądz na kazaniu wspomniał jak ze trzy lata temu wszyscy obecni spotkali się na 50 rocznicy ślubu dziadków i mówił, że pamiętał jak dziadek był wzruszony. A później pierwszy raz na cmentarzu podczas opuszczania trumny widziałam jak gra trąbka tak jak na amerykańskich filmach jak żołnierzy chowają. Normalnie łzy same cisły się do oczu, choćz reguły nie płacze. No i jakby nie patrzeć to na pogrzeb przyjechałą połowa rodzeństwa mojego taty , choć to nie ich ojciec był, tylko mojej mamy. A co do testu, to ja jak większość z was robiłam w okresie świąt :), pomiędzy świętami a sylwestrem i się zastanawiałam, dlaczego mnie mdli przy przygotowywaniu wigilii i później dlaczego czuję smak karpia :) przez cały tydzień :D. Mój był zaskoczony :), bo wcześniej tylko mu trułam, że chcę drugie dziecko, a on lekko jeszcze niezdecydowany był, bo przecież tyle przeszkód. A na sylwestra, to wszystkim się chwalił, że będzie tatą :D. Kurnia jak ja lubie wspominki :D. Czas tak szybko mija, jeszcze niedawno zastanawiałam się kiedy w końcu Ula zacznie chodzić, bo leży jak ta mała poczwarka i tylko na ręce i na ręce :D, a tu będzie moment i do przedszkola trzeba będzie ją szykować ;). ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi- strzeliłaś w 10 dosłownie Co to za cisza? Może dlatego że ja sie pojawiłam? Oki , uciekam Pozdrawiam roczniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta!!Skoro już tak sobie wspominacie ,to ja też coś nie coś napisze...Piszecie że większość z was robiła test w okolicach świąt a ja się dowiedziałam że jestem w ciąży dopiero...10 STYCZNIA:) i to właściwie tak dziwnie ...Gdyby nie brak @ to bym w życiu nie wpdła na myśl że to ciąża poniewaz ja przez cały czas ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów.Tylko jak mi sie @ spóźniał 2 tyg to właściwie kumpela mnie namówiła żebym zrobiła test bo u mnie takie opóźnienia to była całkowicie normalna rzecz i jak już zdecydowałam się na ten test to on nie wyszedł poprostu nic nie pokazał i to mnie jeszcze bardziej utwierdziło że to zwykłe opóźnienie.I tak sobie mineły świeta,szalony sylwester, dopiero jak w styczniu znowu sie nie pojawił a @ to mówie kurcze coś jest nie tak.... i poszłam do gin.Ona mnie zbadała i mi mówi że ciąża to nie jest napewno ale mam przyjść na usg 10.01 bo jakaś musi byc przyczyna że nie mam @.No to ja już spokojna ide tego 10 na te usg wszystko spoko, kładę się tam na tej leżance ona mnie bada i wyskakuje z tekstem \" ooo a tu jest ciąża i to 9 tygodniowa\".Jezu myślalam że spadne z tej leżanki:D Wystraszyłam się w pierwszym momencie bo pomyślalam jak my sobie damy radę i takie tam babskie obawy no ale w sumie mój mężczyzna całkiem dobrze zniósł wiadomość.Potem oczywiście zmieniłam gin bo co to za lekarz który w 9 tyg nie umie stwierdzić ciąży.A potem to już pamiętam usg jak pierwszy raz słyszałam jak Zuzi bije serduszko.I jak tatuś Zuzi się cieszył jak widział kolejne zdjęcie z usg.No i oczywiście koszmarny poród:( Gdyby nie to że mąż ze mną był to bym chyba tam umarła.Ale starczy tego bazgrania bo się rozpisałam że ocho cho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo jest jak: • wizyta w restauracji - wydaje ci się, że twój wybór jest najlepszy, dopóki nie zobaczysz, co dostał facet przy sąsiednim stoliku, • oblężona twierdza - ci co są na zewnątrz chcieliby się dostać do środka, a ci co są w środku chcą się koniecznie z niej wydostać, • zapchany tramwaj - najpierw się człowiek męczy, aby do niego wejść, a potem bezskutecznie próbuje się wydostać, • loteria - ale trudno zrezygnować z wygranej, • hiszpańska oberża - jest w nim tylko to, co się ze sobą przyniosło, • wspólnota- złożona z władcy, władczyni oraz dwóch niewolników, co daje razem dwie osoby, •skarbonka - im więcej włożymy, tym więcej będziemy mieć, • firma - mężczyzna to szef, a kobieta podwładny, • przystań - spotykają się tu dwa okręty po rejsie po morzu życia, • bar samoobsługowy- bierzesz to, co wygląda dobrze, a płacisz za to później, • spółka cywilna - poczynania jej wspólników obciążają solidarnie oboje uczestników przedsięwzięcia, • gorąca kąpiel - kiedy się przyzwyczaisz, nie jest już taka gorąca, • kierowanie łodzią jeśli nie potrafisz wiosłować, to nic nie da zmiana łodzi, • podróż w nieznane - wiadomo skąd i kiedy się wyjeżdża. ale nie wiadomo kiedy i dokąd się dojedzie. Znalazłam na necie,Ciekawe,ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 wieczorny Wspominki ... ❤️ Fiona @ nie to nie przez Ciebie 😘 sciskam dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pecha zawsze jak mam chwilke czasu zeby posiedziec i pogadac to was nie ma:)Pechowa jakas jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sierpniówki to ja zapomniana dawno już pewnie Ela 79 wielkie zmiany u nas synek mój już od kilku dni chodzi,dużo mowi i jest super szcześciem i radością naszą ❤️ Wyprawiłam mu juz roczek u moich rodziców tak króciótko tylko sie witam i pamietam o WAs kochane Carla ałuję Cię serdecznie ,pszczolo.. magisterka obroniona? Skye\'TPM>ISIU,puzo,gruby misiu i gumijagodo i Julio...serdeczne buziaki pozostałe mamy ... cmok odezwę sie za tydzień jak wrócę do domu bo piszę z kawiarenki mam nadzieję że maleństwa wasze zdrowe nie czytam was bo muszę lecieć do domu ale nadrobię zaległości... Ela ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiono widzę że wróciłas Dalko jak tam twoje odchudzanie i skarby???? Pozdrawiam mamę Zuzy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu!!!!!!!!!!!!!!jak twoja kariera prawnicza??❤️ dobrze,że jesrteśce\\ gumijagodo fajne wspominki sprzed roku... łezka sie kręci w oku juz teraz zmykam na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do Iwki26-gratulacje dla adiego -no no chlopak z tylkoma ząbkami🌻 🌻 [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOO ELA ❤️ 😘 I wszystkiego naj naj dla Juli ... 😘 🌻 z okazji roczku .. SISI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A mój mały nie chce spać:(:(:( ma to gdzieś:( chodzi jezdzi i się śmieje..... Ela 🌻 Carla🌻 Dla Julii wszystkiego najlepszego na pierwsze urodzinki🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Dziś byłam u gin mam nadżerkę:( czy któraś ma??? czy to coś strasznego??lekarz zapewniał mnie że nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×