Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

w swoim i synka imieniu dziękuję za życzenia :) wywczas się udał i to bardzo... Wojtuś nie zdobył nowych umiejętności (oprócz skutecznego domagania się mięsa, nawet z grila) dalej biega na czterech kończynach... za to dziewczynki... Zofia zupełnie samodzielnie, a Tonia z niewielką pomocą taty zdobyły najwyższy szczyt gór opawskich :D (niezbyt wysoki, ale zawsze, to najwyższa górka w pasmie :) ) Wojtuś dzielnie wędrował w nosidle na plecach... na niższej górce rozwaliliśmy wózeczek, innymi słowy... dzieci zmuszaliśmy do czynnego wypoczynku :p na pogodę też nie mamy co narzekać... a dziś prałam i prałam :) w piątek córki do przedszkola :D odżyję :) i znajdę czas na spacery i wyjazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Wojtusia!!!!!!!! Gruby Misiu, Nina tez jeszcze nie chodzi i mysle, ze jeszcze dlugo nie bedzie, strasznie sie boi. Ostatnio wogole jest bojaca dusza, odkurzacz, depilator itp. wlaczone wywoluja placz. Ale o co chodzi??????? Caluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) milego dnia zycze choc nieciekawie pogodowo u nas .. My czekamy na przejsnienie zyby na spacer sie wybrac ... :) a wakacje za 17 dni :) yupiiiii 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu no napiszesz coś o wakacjach, czy tylko egoistycznie na kawkę będziesz wpadać?? :P Kiedy będziesz w Toruniu? Mam 65m2, musisz to zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczół!!! napisałam wczoraj, patrz koniec poprzedniej strony :p a kawę lubię i piję :) i do Torunia też na kawę przyjadę :) tylko znów mąż musi trochę popracować, bo wakacje troszkę nas wydrenowały, a tu jeszcze podwójna wyprawka do przedszkola itp... 65 m, powiadasz? to masz, co sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pzrepraszam, zwracam honor. Na razie jeszcze nie sprzątałam, to nie wiem;). Jutro sie wprowadzamy. Czekamy na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Pscolko ... 62... :D no ladnie ladnie ... Gumijagodo ... wiem wiem ale my jedziemy wreszcie na upragniony urlopik :) Gruby Misiu .. powiedz kiedy pojedziesz do Torunia to moze zrobimy nalot na ten ul.... byz zzzz ;) Specer w deszczu zaliczony ;) a nasz maly tez nie chodzi tylko zwodzi nas dwoma trzema lub tez czterema kroczkami ... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do komisariatu wchodzi mężczyzna i zgłasza zaginięcie teściowej. - Kiedy zaginęła? - Trzy tygodnie temu. - I dopiero teraz zgłasza pan zaginięcie? - Tak bo nie mogłem uwierzyć w to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elou. Życzenia dla zapomnianych. Dziś odwaliłam kawał roboty. Ustawiłam babci meble. Narobilam się, bo to cholerstwo składa się z trzech kondygnacji. Stwierdziłam, że lepiej samemu to zrobić, niż czekać na chłopa. Wrrrr ;). Kulin marudna, bo podziębiona, ale śmiga po mieszkaniu jak szalona. Dziś taki halny był na spacerze, że po 10 min wróciliśmy do domu. Głupia pogoda. Dopada mnie chyba jesienne przesilenie, jakaś deprecha czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatni dzień sierpnia a mam wrażenie jakby to był listopad:( Za oknem leje a ja muszę !!!!wyjść z domu. życzę wam miłego dnia niezależnie od pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilśmy na dobre....................... Pozdrawiam i ściskam Kochane sierpniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki!!!!!!!!! Wlasnie zjadlam kolacyjke i opycham sie czekolada mniam mniam. Dzis byl calkiem ladny dzien, cieplyi sloneczny. Ale przykro, ze lato sie konczy .-( Carla, a Wy to gdzie bedziecie wakacjowac??????? Jedziecie moze w \"nasze\"strony?????? Wybralas juz mlako dla Dustiego???? Nina pije Humane, poczatkowo chetnie, teraz niebardzo, czesto prawie cala porcje wylewam. Od kiedy nasze dzieciatka moga pic normalne mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą.. teraz ja się rozpiszę.. jesli pozwolicie.. Gumijagodo... smutno mi że rybka zdechła(odeszła od was)... Ja jeszcze do ciebie pisze w sprawie mowy Bartusia-bo czytałam że tym sie troszkę martwisz.Moja sąsiadka ma coreczkę rok i 4 mies i tez tylko po swojemu-po chińsku bez konkretów mówi więc... głowa w górę! Spóżnione życzenia dla Wszystkich małych roczniaków. Byłam i jestem z Wami a wy ze mną od prawie 2 lat... to dośc długo by sie blizej poznać...nawiązać kontakty i znajomości w realu.Bardzo cenię to że po prostu jesteście. Wakacje spędziłam u swoich rodziców,...w Mikołajkach,..u teściów.Ogólnie rzecz biorac było przyjemnie,mąż wstawał do Michasia nocą a w dzień rodzeństwo moje przejmowalo Michałka bym mogła odpoczać i .. odpoczęłam. Michaś to wulkan energii,od tygodnia nic innego nie robi tylko..chodzi,przenosi rozne rzeczy i sprawia to mu i nam wielką radość.Mowa też poszla do przodu mama,baba,kaka,am ,mnia mniam i koko to jego repertuar. Naśladuje i rozumie bardzo dużo az dziw bierze, że tak można skontaktować się z maluszkiem. Ale wy to wszystko doskonale znacie.. Niuninko podobno po roczku można dawać mleko zwykłe,ale dokładnie zapytam pediatrę na szczepionce za tydzień to dam odpowiedż.. Carla.. wakacje ..hmhm... co do mniej fajnych opowiesci to sąsiedzi chcą tuz obok mojej działki wybudować stację CPN i to teraz spędza mi sen z powiek,odwołania,prawnicy itp.. nie będę zanudzała alę chce zrobić wszystko by ona nie powstała a nie wiem czy jestem w stanie... Pozdrawiam serdecznie... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ nowe fotki i opowiesci www.michalko.synek.pl www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elu:) co do rybki to akurat tej mi nie szkoda było ale prędzej zdechło mi kilka bardzo ładnych i drogich..... Jakoś niepamiętam czy pisałam o mowie Bartusia,to z Julką mam problem ,ale nie powiem ciągle się zastanawiam jak to będzie z moim synkiem. On narazie tylko mama ,baba i tata...bacznie go obserwuję i mam nadzieję że będzie dobrze. Teraz wiem jedno ,porównując go do siostrzyczki to istny z niego diabełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlam!!!!!!!!winko i czekam na was..przybywajcie,kolejna noc ..spać nie mogę gumi-to maly duzo gada,moj tata nie chce dziś wyszlo mu kiakia... polewam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elou :) Właśnie szykujemy się do odprowadzenia Dawida do zerówki. Jak na razie wygłupia się z Ulką i pryskają się z pistoletu na wodę. Co ona będzie bez niego robiła ;). Cała rodzina pociągająco-kaszląca. Pogoda niezbyt, ale wytrwamy :). Kawa i pierniczki miodowe z polewą lukrowaną dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy wrzesień:( Elu takie samotne picie to nic ciekawego,co?:) Dalka to twój synek dzisiaj już zaczyna? Bo moja Julka dopiero w poniedziałek. Myślałam ,że w całej Polsce jest tak samo. napisz koniecznie jak było. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziewczynki w przedszkolu :) jak przyjemnie :) dajcie kawy... mam tysiąc rzeczy do zrobienia... a trzeba je dziś wcześniej zabrać, dla mnie mogłyby zostać w przedszkolu do wieczora ;) może wtedy udałoby się doprowadzić mieszkanie do używalności... spadam -prasowanie czeka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Fajnie sie czyta ze wasze dzieciaczki ida do przedszkola/szkoły -i tak sobie marze jak to bedzie jak Krzysiaczek pójdzie pierwszy raz do przedszkola ;);) ;) Co do picia mleka to Krzysiaczek juz od 8miesiaca pił mleko zwykłe z kartonmika,teraz niestety jak widzi mleko ucieka daleko,nie wypije nawet łyka.Wszystkie te cenne składniki musze mu przemycac w serkach jogurcikach i jak sie nieraz uda to jeszcze w kaszkach,te równiez mi sie znudziły i nie chce ich juz jesc.Najlepiej jadłby to co u nas widzi na talerzach [ mały cwaniak ] Zabki wychodza nam jeden po drugim jak ich nie było widac ,tak teraz jest masa i górne i dolne. Dzisiaj najlepsza zabawa jest akuku,zaczeła sie juz od samego rana :) :) :) OPd dzisiaj mam dietke przeczyszczajaca ;),Gruby Misiu ale kawke z mleczkiem chetnie z toba wypije;) Oki uciekam bo mam dzisiaj dyzur w sklepie a musze jeszcze poukładac w szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja po aktywie szkolnym...do pracy rodacy kawkę wypiję. cmok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody w zerówce, my po spacerze, po obiadku siedzimy i czekamy :D. Kulin je farbki plakatowe, dziś czerwona. ostatnio była niebieska i pomarańczowa :D. Ide się umyć, bo już mnie wybrudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×