Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gumi 🌻 pamietam jak dzisj jak Nesia opisywala nauke schodzenia i jak z ela o tym rozmawialaysmy pokazalam malemu kilka razy jak sie schodzi i smiga od tego czasu .. na kanapke niechetnie bo wysoko al lozko jeco wchodz schodzi ..gonimy sie wchodzi schodzi .. i tak w kolo Macieju ja padam a on ..radocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam ten tekst i muszę go uważniej przeczytać ,chociaż myślę ,że Bartek sam sobie poradzi ,bo właśnie trenuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo może serem żółtym pomachaj to mysz się skusi;) Marlena też pcha dupsko na tapczan:o Carla 😘 co będziemy se żałować całusów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiś potrenuj Małego i będzie git;) mysz zawsze można sprzedać:p kasiorka będzie;) teraz w modzie są szczury białe z czerwonymi oczami:o Udało mi się zacząć stronkę:D Carla, ale my się dawno się styknełyśmy, daj dzióbek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zmykam kolacyjke zrobic bo P. z pracy zaraz wroci ... Gumi zlapie sie jak lapka zastawiona .. kiedys bracia zbudowali tunel z ksiazek myszce aby wyprowadzic ja z domku .. potem przyprowadzila rodzine ;) .. i trzeba bylo zastawiac lapki .. Puza polej wina .. ;) slodkich snow dla Was 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo, że tak napiszę skromnie;) miło się zrobiło, bo od Puzy się zaroiło:D ja to mam zdolności:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propos myszy sam taką chodowalam-dokarmiałam u babci... propos zchodzienie z tapczanu wg.zaleceń Nesi pokazalam kilka razy i sam schodzi.. polewam dalej.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schodzenie nie zchodzenie... oj piwsko udeza mi do glowy od Puzy sę zaroiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze byk bykim pogania .....uderza wybaczycie..........wybaczcie..........nakazuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka wczołgaj się jeszcze do kompa;) naleję whisty, to niby stawia na nogi;) może strzelimy se potancówkę hiphopową:p albo do wyboru poganiamy za myszą gumisia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka mgła przed oczami już jest:D Mój mąż ogląda namiętnie mecz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ogląda wczołgałam sie ..myszkę poganiam..a titi odbija mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się popluskać, bo zaraz skończy się mecz i będę ja okupować TV :D:D:D Elka idź spać kochana pijaczko:p ;) 😘 Michaś śliczny❤️ oglądałam zdjęcia... ciekawe gdzie Isia, hmmm Ona tez lubiła se golnąć:p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..Isiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz sie wykąpalam i tez czekam na tv-tak rzadko tam zaglądam sierpnióweczki rules.........!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie posucha.... wczoraj mialam ciezki wieczor i ku rozpaczy mojej mamy maz mnie przywlokl do domu po 3 w nocy.... eeehh w kazdym razie chocbym chciala, to lodowka z procentow wyczyszczona... ale z checia popatrze na Wasze wyczyny... jestem juz u siebie, z jezorem na wierzchu, bo mala wszedzie wlazi... tupta sama i na spacerach po kazdy listek musimy sie zatrzymac...a co dopiero atrakcje pt kamyk, kijek czy psia kupa... do tego bardzo bawi ja uciekanie przede mna jak zalapie ze chce ja za reke wziac albo przewinac... jest bardzo szybka...:) bardzo duzo juz rozumie- ladnie pokazuje raczkami ze nic nie ma, macha, wysyla caluski, bije brawo, pokazuje nunu paluszkiem i wie ze nie wolno, wskazuje na przedmioty jak spytam gdzie mama, tata, baba, lampa, oczko itp no i tanczy jak szalona.... bodaj odrobina muzyki, a ta kreci glowka, dupcia i podskakuje.... kupa smiechu... co do drugiego bobasa, to robi sie starannie :) maz codziennie powtarza, ze musimy lepiej dopracowac dzisiaj uszy, zeby rowne byly, jutro nad noskiem itd.. duzo tych czesci ciala i praca zmudna :) ale sens dla jakiego uprawiamy te nasze codzienne zapasy nadał milego smaczku naszemu zyciu intymnemu :) to tyle o nas... misiu cos wiecej o imprezie... carla- graaaaaatuluje kroczkow!!! nesiu- kiedy siem umoooofim??? dziewczyny ale sie ciesze ze moge Was poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu kto późno przychodzi ten sam sobie swzkodzi;) Dziewczyny się pospijały i poszły spać ,bo już myszki im przed oczkami zasuwały:D Jak imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki ale zdolna ta twoja córcia ,bo mój bzyczek to nawet połowy nie potrafi:( wiem ,żę każde dziecko indywidualnie się rozwija ,ale czasami się trochę martwię. Fajnie opisałaś wasze starania o kolejnego potomka ,życzę powodzenia w SPRAWIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gumi.... jak dla mnie za szybka!!! drze sie, piszczy, nauczyla sie szczypac i gryzc jak jest niezadowolona i nie bardzo wiem jak z tym walczyc, bo przeciez nie moge jej jeszcze wytlumaczyc dlaczego to jest zle i z jakimi konsekwencjami w karach sie to wiarze.... moj krzyk na nia dziala tylko przez chwilke...a teraz sama chodzi, a raczej biega to ma mnie w nosie i sobie idzie... hehe, a ona ma dopiero 10 miesiecy.... ja nie dozyje jeje nastu lat... do tego jesczez ostatnio budzi sie pare razy w nocy i poplakuje... konczy sie zazwyczaj tym ze biore ja do lozka... a jest taka wiercipieta ze nie idzie sie wyspac z nia.... jestem wykonczona... potrzebne mi w tym stanie to drugie jak gradobicie rolnikowi... ide spac.... dobrej nocki laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ja jestem jest tu kto[ jeszcze czy zostaBam samiutka ;) ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w ten piekny niedzielny poranek ;) 🌻 zapraszam na poranna kawke z mleczkiem! Jestem tu dzisiaj tak wczesnie bo dopadBa mnie bezsennosc :( jakby któras byBa skora do rozmowy to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dobry! do kawy proponuję kawałeczek torciku czekoladowego, pospałabym jeszcze... 💤 Krzysztof zabrał Zosię, jadą sprawdzić czy w okolicy Warszawy są jakieś grzyby, mam nadzieję, że nie... bo zbiera się przyjemnie, a JA potem będę musiała coś z tym zrobić... my nasze staranka mamy za sobą... tzn. Krzysztof ciągle by poprawiał :) ale jeszcze tydzień czekania zanim będzie można sprawdzić, czy nie starał się daremnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baby baby to sobi epogadalysmy ;) 🖐️ slicznotki Gruby Misiu .. trzymam kciuki Mamo Natalki 😘 jak czytalam P. t bardzo mu sie te poprawiania spodobaly ... ;) Gumi .. mam nadziejej ze myszka odeszla Elus ... kochanan :) Puzus 😘 Domininsiu to ja poprosze ta kawusie .... i torcik od Grubego Misia .. ;) maly zaraz bedzie robil pokazowke dla tatusia .. z chodzeniem ... snil mi sie w nocy jak chodzil boze jak ja to przezywam Gumi Gruby Puzus Fiona Dalka czy z kolejnym dzieckiem jest tak samo ???? mam nadziejej ze tak .. :):):):):):) teraz ide pospijac ta kawke z mleczkiem .. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszka ist death:( mam nadzieje ,że inne się nie zjawią:) Carlla przy drugim dziecku też niesamowita radość z chodzenia,tymbardziejże synek zaczął szybciej. pozdrowienia dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×