Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

gruby misiu a wiesz ze juz nad tym myslalam zeby w nocy sama wode mu podawac,to wcale nie jest głupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym co idą spać =dobrej nocki . Ja sobie jeszcze posiedzę bo nie mogę spać,a pobudka o 6.30,nie licząc przerywników w postaci nocnego karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu - to dużo bardzo pije Krzyś, ale myślę, że jeśli kupki są dobrej konsystencji, nie za rzadkie i nie za często, widocznie tyle potrzebuje....albo....zrobił sobie z tego zwyczaj.....irobi to z innych powodów niż pragnienie - żeby się uspokoić...hmmm, nie wiem, zapytaj pediatry - a co mu dajesz? soczki? herbatki? Jeśli cokolwiek słodkiego- zmień na czystą wodę - nie będzie pił tak chętnie. Eluś!!!Dobrej nocy!!! Ja też znikam. Na dwójce Buntownik z wyboru z Matem Damonem - lubię ten fil i tego aktora :) Mamo NAtalki - może 17? Gruby Misiu???WY pewnie wolicie wcześniej?? To może 10??? Albo 10.30? Mati o 13 zasypia i najchętniej w swoim łóżeczku, więc muszę być w domu o 12.45.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina pije w nocy ok. jedna butle 300 ml. Chcialabym ja odzwyczaic ale inaczej nie zasnie, zasypia tylko z butla. Wogole Nina duzo pije, przez to je mniej, zaczelam jej troche ograniczac picie w dzien, zwlaszcza przed posilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę rano... jeśli można... bo po południu, dziewczynki lubią, jak mama jest w domu, gdy wracają... ale nie jest to warunek konieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu - to dużo bardzo pije Krzyś, ale myślę, że jeśli kupki są dobrej konsystencji, nie za rzadkie i nie za często, widocznie tyle potrzebuje....albo.... zrobił sobie z tego zwyczaj.....i robi to z innych powodów niż pragnienie - żeby się uspokoić...hmmm, nie wiem, zapytaj pediatry - a co mu dajesz? soczki? herbatki? Jeśli cokolwiek słodkiego- zmień na czystą wodę - nie będzie pił tak chętnie. Eluś!!!Dobrej nocy!!! Ja też znikam. Na dwójce \"Buntownik z wyboru\" z Matem Damonem - lubię ten fil i tego aktora Mamo NAtalki - może 17? Gruby Misiu??? WY pewnie wolicie wcześniej?? To może 10??? Albo 10.30? Mati o 13 zasypia i najchętniej w swoim łóżeczku, więc muszę być w domu o 12.45..... fatalnie rozjechana strona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogę jeszcze z tą stroną i znikam bo film się zaczął :) Gumi - Mati też wyciąga wszystko najchętniej przetaki i sitka różne potem zakłada je sobie na główkę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×