Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Misiu ... heheh pewnie widzialam tez ten program tylko po tym jak mialam te dylematy i juz kupilismy heheheheh Ja nie obiecuje ze posiedze bo wiecie maz w domku a ostatnio ..nie czesto sie nam to przytrafia ..wiec trzeba kolejne winko .. ;) Gumi hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek wyglada juz lepiej dzis twarz jest żółto zielona. Fajne to nasze zebranko.Ja winka ani szampana z wami nie wypije bo piłam juz piwko i nie bede mieszać ;) Co do butków i kapciuszków dla poczatkujacych chodkarzy to polecam firmy Bartek.Ja kupuje i jestesmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł: - No to może polecimy na Słońce? Druga odpowiada: - No coś ty głupia, spalimy się. - To polecimy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gabinetu lekarskiego wchodzi pacjent i pyta: -do ktorej pan dzisiaj przyjmuje? -do tej-mowi lekarz,pokazujac wewnetrzna kieszen marynarki. anestezjolog do pacjenta lezacego na stole operacyjnym: -pan te operacje to prywatnie czy przez kase chorych? -kasa chorych. -aaa,kotki dwa,szarobure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEhe... Dominisiu 🖐️ Misiu winko przepyszne ... ja niestety musz was zostawic sciskam mocno buziaki 😘 i slodkich snow dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu... te dowcipy bylyby moze i smieszne, gdyby nie to ze nasza pieprzona rzeczywistosc.... wllasnie przgladalismy nasze faktury... miesiecznie placimy 1200 zl podatku i 700 ZUS...rozumiecie 700 zl kurna!! przeciez to abonament- zlota karta w ekstra klinice- a idziesz do lekarza za te 700 zl do przychodni a on Cie traktuje jk gowno..... kurwica czlowieka sciska... ale nic to... zlot to nie narzekania....na TCM leci basn o braciach grimm, wiec tak jednym okiem jestem z Wami :) pijanice jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jakie jest jedno z moich 10najwiekszych marzeń: -spotkaćsie z wami wszystkimi i waszymi kochanymi dzieciaczkami w realu{taka mała mamusino-dzieciaczkowa imprezka zapoznawcza}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z lekarzami, to mamy luzik... w końcu (tylko administracyjnym i logistycznym, ale zawsze to coś) kierownikiem krzyś w duuuuuuuużej przychodni był... no i dla ministerstwa zdrówka działał... i inne takie... a co nowego u Was? kiedy się widzimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł baby :P Piszem i wiem, że dawno mnie nie było, wchodzę a tu wielgachne zabranie :) No więc witam się ze wszystkimi co mnie pamiętają i może jeszcze troszkę lubią. Ogłaszam,że rzuciłam pracę :) tylko jeszcze jutro idę i koniec, niech się wypchają człowieka wykorzystywać i kazać mu przez 12 h pracować bleeeeeee Ok teraz jestem spokojna. Dominisiu spotkanie wszystkich w realu mmmmmm super pomysł kiedy kiedy????? już chcem:) choć masz rację to może się nie udać:P Dziewczyny naprawdę tęsknię za Wami :))) Może zbereźnego kawała opowiem:P -Czym różni się skakanie z bunggi i sex z prostytutką? -Niczym, za oba płacisz 100zł, trwa to tylko 30 sekund a jak pęknie guma to masz przeje..ane :) oki zmykam spać Nio buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zatrzymuje blondynkę: - \"Poproszę prawo jazdy!\" - \"A co to jest\" - \"To taki kartonik ze zdjęciem uprawniający do prowadzenia pojazdu\" - \"Aha, proszę bardzo\" - \"Poproszę jeszcze dowód rejestracyjny\" - \"E..?\" - \"Taki różowy kartonik mówiący o tym, że jest pani właścicielką pojazdu\" - \"Aha, proszę\" Policjant zdejmuje spodnie. Blondynka: \"Co, znowu alkomat?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Skye ja cie pamietam i tez tesknilismy tu za toba nie mysl sobie,dobrzezrobiłas z ta be be praca,teraz przynajmniej czesciej na forum bedziesz zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spi...oby dlugo i spokojnie... Carla, niech Ci nie bedzie przykro, ze sobie od nas idziesz, w koncu do meza ;-) Dominisiu, a co tak wlasciewie stalo sie malemu kaskaderowi? O Befado wyczytalam w jakims numerze Mam Dziecko. Myslalam, ze w bucikach bedzie Niuni latwij chodzic, bo ona chodzi na palcach. A buty kupie jej Elefanten lub Geox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) już się cieszę:) Teraz lece spać jejciu ale mi się oczęta kleją BUZIOLKI DLA WASZYCH ŚLICZNOŚCI I ŚLICZNOTKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to grupa konowalow.... ale nic...denerwowac sie nei bede.... mojej siostrze endokrynolog powiedzial ze z powodu nadczynnosci tarczycy urodzi martwe dzoecko.....w 7 miesiacu ciazy takie teksty... kretyn to malo powiedziane...ehh...dobra...luz u nas? jestesmy na etapie rozwieszania ogloszen o zamianie mieszkania na wieksze.. nad bobem pracujemy... maz chcialby syna, ale twierdzi ze zle zaczelismy prace i bedzie dziewczynka, hihi :) wlasnie dziewczyny- jak sie robi chlopca???? :) w weekend jedziemy do wroclawia, samochod sie nam poddal calkowicie, wiec jeszcze jakis kredyt na auto nas czeka no i podroz do wroclawia pociagiem...mizerne efekty w odchudzaniu.... cale wakacje katorgi i tylko 6 kg.... :( jestem zniechecona.... a gdzie te 30 ktore musZe zgubic??? eeeh... dupa, do tego rwanie w dole brzucha.. jak bede w ciazy, to nie bede mogla sie juz odchudzac... dobra...ide spac, bo ja mam nastroj mocno zrzedzacy dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynka zmienia dziecku Pampersa raz na miesiąc? - Ponieważ na opakowaniu napisano \"do 20 kg\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dopiero co sie pojawila a juz dobranoc mowi. Spotkanie w realu nas wszystkich..... hmmmm.....malo realne ale dla chcacego...byloby suuuupeerrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Mis tez poszedl spac???????????????????ß Czy ubiera nagie spiace misiatko?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś metoda szybszego wysyłania wiadomości,czy za każdym razem trzeba hasełkowpisywać.....moje jest niestety długaśne....i strasznie to męczące za każdym razem wpisywać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki a jaka diete stosowałas ze schudłas az 6 kg w dwa miesiace???ja tez sie staram coś schudnac ale u mnie to w ogóle efektów brak :(:( :( chciałam sie was jeszcze zapytac czy któraś uzywa jeszcze pieluchy tetrowe czy tylko ja jestem takim wyczynowcem-oszczedzaczem ;) i czy sadzacie juz swoje niunie na nocniczki i jakie sa tego rezultaty,ja sadzam Krzysiaczka przy kazdej zmianie pioeluchy i wiem ze jak zrobi siusiu do nocniczka to pieluszke moze miec na sobie troche duzej,jeszcze wprawdzie nie potrafi wołac ze chce siusiu ale pracujemy nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×