Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Brawo Dustin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja czekam na samodzielne kroczki Ninki. Nina nadal pieciozebna ale dzis zauwazylam, ze 6 idzie. Wczoraj bylismy u znajomych, wesolo bylo i kieliszek winka byl ( Carla!!!!!!! :-) Trzeba troche ozywic zycie towarzyskie. Gruby Misiu milego czasu z goscmi! Milej niedzieli kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem pyszny obiadek,oczywiscie maBa porcyjke bo dietka jest;) Krzysiaczek dzisiaj strasznie marudny,zakrecony dzien ma,chyba wstaB lew nó|ka?? Wczoraj najadBam sie niezBego strachu,ale napisze o tym wieczorkiem do musze leciec z obiadkiem do meza wiec p apa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiadku (udało mi się zrobić pierwszy raz gołąbki) a mąż z małym na spacerku..mam więc chwilkę oddechu.. zapraszam na kawę ❤️ ❤️ ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️ ❤️ ❤️ dodałam kilka nowych zdjęć Dominisiu a co sie stało?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś obiadu nie gotuję... będziemy dojadać resztki ;) elu! Wojtuś ma identyczny traktorek (dostał na imieniny) i od miesięcy jest to jego ulubiona zabawka, choć Tonia często \"uprowadza\" kurczaczka :) nazwała go \"Pióreczko\" i twierdzi, że należy do niej \"MÓÓÓÓÓÓÓJ\"! wczoraj Wojtuś dostał super betoniarkę-sorter, kierowca jest bliźniaczym bratem farmera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A michas zawsze wyrzuca farmera i wciska melodyjki.... to super zabawka i betoniarka pewnie też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Wróciliśmy z rancza teściów z wiadrem śliwek :D. Teraz mamusia będzie się bawić w drylowanie, mrożenie i może jakieś ciasto, pierogi ;). Carlaa oj nawet nie wiesz jak się cieszyłam jak Kuliś zaczęła chodzić :D. Przy Dawidzie też była radocha, bo on zaczął w Prima-Aprilis :D. Jutro poczytamy wasze wypociny, a teraz do śliwek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwki śliwkami... my walczymy z wielkim koszem maślaków :o mnie leczyć trzeba... kolejny wózek wylicytowałam :D w góry i lasy :D na wertepy :D kółka 16 calowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu-wrzuć no ten wózek to i my obejrzymy,jako że jestem zainteresowana nowym i lekkim.A tak poza tym co słychać u Moniki i jej córeczek-Helenka już chodzi??? Monika do mnie pisała na gg ale mnie nie było w domku.Wiem że urodziła córeczke Zosię.Pogratuluj jej.. My całe popołudnie w piaskownicy i na huśtawkach spędziliśmy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wypasiony..pojazd trójkołowy-super,ja tez taki kcem. Dobranoc mamuśki,ja jutro do pracy wiec papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem narzekamy na nasz wozek, podobno taka dobra firma Peg Perego, ciezko sie jezdzi. Myslimy, zeby go zareklamowac. Zobaczymy czy sie uda. Grzybki, mniam mniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 Bo u nas plose Pani ... bylo tak ;) dziewczyny widzialam ze o wozkach piszecie my na stanie obecnie mymy 3 heheh ... pozdrawiam liste podpisuje ... kawka .. obiadek ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje :) Właśnie wypiłam sobie koktajl mleczno bananowy ;), Niezłe te cudo co robi wszystko w mniej niż 10 sek ;). A koktajl wyszedł super :), trza będzie przeżucić sięna takie rzeczy, a nie kawy i czasami cole ;). Co można zrobić ze śliwakami ?? Jeszcze mi ich troche zostało, a nie mam zamiaru słoików robić. Może pierogi ?? Tylko czy nieugotowane pierogi można mrozić ?? Właśnie doszłam do wniosku, że nie mam żadnych zdjęć Ulci z roczku. Czas odwiedzić teściów i zabrać im zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można! tylko uważaj... najpierw mrozisz na desce, tak by się nie stykaly, dopiero zupełnie zamrożone sztywniaki pakujesz w woreczki czy pojemniczki, jak tam lubisz ;) albo same śliwki można zamrozić... ja leń... pewnie tak bym zrobiła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie: Zosia była wczoraj na grzybach i pożarły ją komary :( ma paskudnie spuchniętą prawą powiekę :o dałam jej zyrtec, posmarowałam fenistilem... co jeszcze mogę zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Wam napisać... bo aż się zagotowało we mnie... dwa głuche telefony... numer się wyświetla... trzeci raz... oddzwaniam... słyszę jakieś głupie wytłumaczenie i facet pyta, czy może wiedzieć jak mam na imię... zbulwersowana mówię nie.. i kończę połączenie... opowiadam krzysiowi... za moment sms. \"wiem że masz na imię kasia, ja jestem piotrek\"... krzysztof zadzwonił do niego w ostrym tonie... mam nadzieję, że to już koniec tej głpiej i niemiłej sytuacji... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wam cos napisac wiec pisze: Trzy dni temu jak miałam dyzur w cukierni to Krzysiaczkiem zajał sie mój m.nie mineło 15minut jak dzwoni moj tel.z drugiej strony maz,i mówi: -zamknij sklep i chodz szybko do domu bo Krzysiu miał wypadek Wiecie co ja przezyłam i o czym myslalam,biegłam do domu chyba nie oddychajac,wnet skreciłam noge bo buty były na korku. Wchodze do domu a maz trzyma synka na rekkach i pokazuje mi jego twarzyczke,a tam limo na pół twarzy.Nie wiedziałam co roboc wiec zaczełammu przykładac wszystko co zimne do tej kosci policzkowej. Ale sie najadłam strachu :( Dzis jeszcze widac to na policzku ,wczoraj było zolte,dzis jest niebieskie. Nie zycze nikomu takich lub podibnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawunią gorącą witam i zapraszam wszystkie skowronki........... Miłego słonecznego,jeszcze letniego w końcu dnia życze.. Grunt to dobre nastawienie. Mały po śniadanku,dobrze że mu humorek dopisuje,bo zabkuje non stopa-aha mamy już 10 zeboli 6 na górze i 4 na dole Dominisiu ale miałaś stracha...z tym limem na policzku,dobrze że mama byla blisko. Gruby Misiu podobno wlasnie wapno dobrze odczulacmok ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ❤️ Dominisiu ... 😘 specjane buziaki dla Krzysia Gruby Misiu ... ??? i jak z mala ??? a ta telefoniczna historia ... gryyyyyy ... wiesz ja od pewnego czasu tez mam gluche telefony niestety na stacjonarny a nie mamy wyswietlacza ... szlak mnie trafia na takie cos .. mam nadziieje ze niedlugo sie dowiem kto to taki !!!!! i dopadne .. !!! Gumi i jak mala w przedszkolu ???? Elus zeby ... niezla ilosc u nas nadla 6 ..ale ida ida ... niech juz wyjda 😘 TPM...jestem ciekawa jak Twoje dni w szkole ????? Mamo Natalki .... starania pelna para nadal ???? Nesiu dawno Cie kochcna nie bylo ... ❤️ Isiu ... wpadniesz na kawusie ??? jak poszukiwania mieszkania ??? i co u naszje Julci 😘 Dalka jak poszlo ze sliwkami heheheh .. ??? Niuninko jak z zasypianiem malej u s iebie ... ???? Psolko .... jak przeprowadzka .. ???? ok spadam maly wyjec wyje ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) oka nie widać nadal... ale już mniej czerwona powieka... dziewczynki nie poszły dziś do przedszkola, bo za dobrze się spało :p musującego wapna Zosia wypić nie chciała, Krzysztof (jak się zbierze) wstąpi do apteki po jakieś smaczniejsze... nie nawidzę owadów!!! nie wyłączając motylków i biedronek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZisiaj drugi dzień w zerówce mojej Julci i powiem wam ,żę jest mi ciężko bo jak wczoraj ją zaprowadziłam to bardzo płakała i musiałam z nią zostać ,dzisiaj jednak ją zostawiłam samą i po krótkim czasie się uspokoiła. najbardziej jednak martwii mnie to jaka jest róż nica mięży nią a zdrowymi dziećmi-to mnie poraziło. Powoli dochodzę do siebie:( Zyczę wam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam ja pracuję juz od wczoraj,jakoś szybko godziny lekcyjne upływają bo mam niepelny etat-Michas siedzi z tatą( bo on ma urlop) i z sąsiadką-opiekunką. Póki co jest oki. Gumijagodo-zobaczysz Julka bedą z rówieśnikami szybko nadrobi zaleglości,bedzie sie lepiej rozwijac.. juz a kysz czarne mysli... Dzis na obiadek rosołek mniam mniam Zapraszam W sobotę mam weselicho u kolegi męża-już niemogę ise doczekac tej hulanki.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla tych co mnie pamiętają... I to z jakiej strony, hehe... Alkoholika ze mnie robią! Z nowości- uczę Wiki wieczornego zzasypiania bez cycusia (jeszcze nie w łóżeczku, ale jednak). I się udaje. Nawet dwa razy przespała całą noc! Tylko ja się nie wyspałam bo chodziłam i zaglądałam czemu tak śpi, hehe.. Poszukiwania mieszkania leżą i kwiczą. A ja zaczynam wpadać w depresję.. Nie ma nic, kompletnie żadnego ogłoszenia! Nikt nie sprzedaje mieszkania w moim mieście ani domu (do remontu) w okolicy.. Obawiam się że nadejdzie za parę lat moja menopauza a ja nadal z teściami....... Dobijcie mnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy z lodami??? i szampan??? mieszkanie się znajdzie... a tą menopauzą... no powaliłaś mnie zupełnie :D Zosia już ma otwarte pól oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×