Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Niunia macha na pozegnanie, przesyla caluski przykladajac raczke do ust, marszczy nosek jak mowie fuj smierdzi, a najb. lubie jak daje mi caluski, szczegolnie rano te na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek uwielbia chować różne rzeczy do pralki inie przejdzie obok kosza na śmieci jak nie zamknie klapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największą korbę mój syn ma na punkcie zakręcania i odkręcania pojemniczków butelek iw ogóle otwieranie i zamykanie jest grane cokolwiek perfumy pasta do zębów linomag słiki plastikowe butelki aby było wieczko korek zakrętka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka spotkała czarodzieja i pozwolił jej wybrać: albo dostanie wspaniałą pamięć albo świetny biust. Przyjaciółka pyta: - I co wybrałaś? Blondynka: - ...nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spokojnie powiem jeszcze raz dobranoc :) i chyba powinnam dostać nagrodę specjalną, za otwieranie kolejnych stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój syn jak rozkładam łóżka na noc uwielbia rzucac sie na kołdry i poduszki które jeszcze leża na podłodze i piszczec do tego radosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi - u nas to samo - telefon przenośny - szukamy, gdzie jest? w pralce!!! Niuninko - nasz strzela już pożądne buziaki z cmoknięciem :):):) ukłąda usteczka w dzióbek, cmoka, no bosko to robi, a jeszcze niedawno były \"ataki ślimaka\" całował z otwartą buzią i bosko ślinił....:):):) klimatyzowane całusy :):) i masz rację - poranne buziaki są najcudowniejsze!!!!!!!!!!!!! Gruby Misiu - może spotkajmy się przy dolince służewieckiej? Mama Natalki mówiła, że ma niedaleczko, bo też tu mieszka a tereny są ładne, zielone ijest kilka placów zabaw - wprawdziedość ubogich, ale jeden ma i huśtawki i piaskownicę i zjeżdżalnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, te nasze dzieciaczki, sa the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie pochwalilysmy nimi!!!!!!!!!!! Dobra, ja tez znikam. Slodkich snow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko, Dominisiu - Mati też pomaga ścielić i piskom nie ma końca :):):) dzielnie też zamyka z nami wersalkę:) Gruby MIsiu - nagroda specjalna - piwko na spacerku - co Ty na to??? Dobranoc kochane dziewczynki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIELBIAM WAS >>>> ❤️ Kochane moje :) ale sie naczytalam a ile cennych informacji ... ;) i Gosia wrocila ... slodkich 😘 p.s. w Zim... obchodzimy urodziny ;) w tym roku beda to szczegole byc moze juz z prezentem hehehe ... i na urlopie ;) 😘 😘 po 100 kroc 😘 dla kazdej razem i z osobna :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagda
Witam z rana,żeby potem nie było że przez nocne harce zaniedbuję nasz topik:) Miłego dnia i pozdrawiam wszystkie mamuśki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć widzę że sobie poplotkowałyście jak zawsze malkontentka-po fatalnej nocy, zasiadłam do kompa, Widzę ze po 24 i Carla sie pojawiła,a jaki to prezent?...dzidzi? Ja sie wykończę, mały nocą tak sie drze bo spać nie chce, że uszy puchną,a w dzień też mało sypia... Taki chyba jego wyrost i urok. Gumi.. dziś ty jesteś piersza,chylę czoło-gratuluję papa Bartusiowi-mądry chłopak Michaś tylko by wszystko otwierał i zamykał i zdzierał naklejki z butelek.....zero zabawek tylko rzeczy domowego użytku.... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie pada... Tonia w kaloszkach... ale poszła :) choć jęczała, że nie lubi ubrania, choć póbowała zostać w domu, żeganając tatusia i Zosię: dodzidzenia wam... młody też w końcu pokazuje oko! ;) i nawet próbuje \"oko\" powiedzieć :D elu!!! 🌻 mądre i kreatywne dzieci nie potrzebują zabawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... kawusia ... Gruby Misiu jak ladnie napisane ... ;) Elu ... odpowiem jak z reklamy heheh byc moze ;) sciskam mocno ... zapomnialam dodac o nowosciach ... maly bez smoka caly dzien niestety tylko do spania ...choc nie zawsze potrzebuje no ale aet ... ;) piers tylko na zasypianie ... i rano ... w nocy zaczyna sie mniej budzic niestety okupuje nasze lozko .. ;) w nocy wypija moje piersi a nie wiem ile tam jest hehehe i czasem 200 ml .. herbatki .. ktora mu wciskam jak sie obudzi zeby cycoholizm mu minal hehehe :D :D :D w zwiazku z niekarmieniem go piersia w ciagu dnia jada znacznie wiecej i chetniej ma oklo 6 posilkow ... sniadanie kaszka deserek .. cos slodkieko zazwyczaj lub tez jaki s sucharek .. obiad konkrety czyli miecho plus warzywa ... ;) po tym owoce najlepiej gdyby byla to brzoskiwinia i jablko .. samam mu to robie bo wiecej i szybciej heheh pozniej kolacyjka jada na nia sloiczek z hippa to mleko z ryzem albo z czyms czekoladowym kaszka i piers ;) w miedzy czasie dostaje sucharka albo jakies ciasteczko jogurt malo tych przekasek po to aby zjadal duzo na swoje posilki ... no i jak my jemy on je z nami ... wiecej sprzatania niz jedzenia ale .. zaciekawil mnie ten tarzez z guma heheh pewnie niedlugo bedzie u nas ;) iiiiiiiii mam cicha nadziejej ze jak pojedziemy w przyszlym tygodniu do pediatry to ta cholena waga pokaze wiecej !!!! ostatnio pediatra mowila ze jesli dostatje produkty mleczne w innej postaci jak np .. jogurt .. serki .. itp same wiecie to tego mleka nie musi byc te 3 razy nie wiem ile roczniak powinien zjadac ... mleko modyfikowane wprowadzamy po urlopie ... i wtedy tez przestaje hmmm moze uda mi si eprzstac karmic ... mam pytanie do Was co z piersiami i pokarmem w nich ..podobno do kilku miesiecy sie jeszcze utrzymuje i... ???? ok uciekam do pzoniej ... my juz na nozkach warjujemy hehehe ... 😘 do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu zapomnialam wczoraj powiedziec- jestes niesamowita!! dziewczyny ja wychodze z domu wiec ustalcie cos ja sie dostosuje. mi pasuje dolinka sluzewiecka, albo potezny teren wyscigow konnych- tam jest gdzie chodzic... no i zwierzatka ktore mozna pokazac dzieciaczkom... 10 tez mi pasuje...17 rowniez.. wiec jak ustalicie! caluje Was wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja chyba też już chce przestać karmić, ale mojej wredocie się pogorszyło i jak cyca dostawałą tylko rano, wieczorem i w nocy, to teraz cholera o każdej porze dnia i nocy. No i na dodatek szarpie mnie za koszulkę, bo przecież wie gdzie :). Teraz ogląda teletubisie i na razie jest spokój. NIe mam jak iśćna szczepienie roczkowe, bo u Ulki w przychodnie do 8-ego mają czas wakacyjny i godziny pracy powalone. Nie ma jak się zarejestrować, bo oni są po południu, rano w innej przychodni inna lekarka. Nie mam jak zabraćkarty żeby ją przepisać w nowe miejsce zamieszkania. Chaos kompletny :). Pada deszcz i lipa spaceru nie będzie, odbieramy Dawida i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deiń dobry, Stawiam kawkę :) Komu????????????? W sumie to już wypiłam więc już nikomu:P Miłego dnia, ale napaplałyście wczoraj hihi idę czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sobie wczoraj pobrykałyśmy ;) ;) ;) spałam dzisiaj do 10.00 :) i Krzyś tez to jak dzisiaj o tej samej porze ???? uciekamy zaraz na spacerek wiec pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jesteśmy przeterminowane :classic_cool: Elu wczoraj się pochwaliłam ,że Bartuś robi pa-pa ,a dzisiaj za cholere już nie chce.Za to jak czytam co potrafią niektóre nasze forumowe dzieciaczki to wydaje mi się,że Bartuś jest do tyłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję się przeterminowana hihi:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×