Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

WITAM:) Ja już po śniadanku i piję kawkę a Adi jeszcze ŚPI....:D:D:D:D Nesiu jak czytam o mateuszku to jakbym widziała w niektórych sprawach adiego jak wygłupy to tylko z tatą na dywanie i cacy cacy po głowie i tuli tuli a jak już tylko jakiś smutek i płacz to nie ma zmiłuj tylko mama i mama ......:) u nas jeszcze ten cholerny katar....trzyma i trzyma....a ze sterimarem to tragedia...zresztą jak z kroplami:(:( Gruby misiu rób ten test bo babska ciekawe jesteśmy:D:D:D Wiecie co mam problem z kupieniem Adiemu butów cieplejszych bo ma wysokie podbicie a te buty wszystkie takie wąskie:(:( wczoraj widziałam takie fajne w sieci sklepów CCC no ale co jak synek nie miał ochoty na przymierzanie butów bo się darł jakbym go ze skóry obdzierała..:):)ale przymierzyłam 2 pary i za wąskie licząc że skarpetka cieplejsza dojdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sierpniówki Piękna dzis pogoda,dawno nie pisałam bo czas wciaż brakuje. A propos butków. Małemu Michasiowi na roczek kupiliśmy butki (kiedyś o nich pisalam) taka firma beldam czy coś w tym typie....to były butki za pieniążki od dziadków no i...Michaś w czwartek wrócił z tatusiem ze spacerku w jednym bucie,mimo szybkich poszukiwań buta nie udalo się odnależć.Tak wiec kupiłam tańsze ale tez fajne rozm 23.. szerokie i lżejsze od poprzednich. Małemu w nich wygodnie ale tamtych mi żal. Mam problem jak oduczyć małego gryżć bo zdfarza mu się to często i mimo zakazów robi to dalej,a ja mam już liczne siniaki byliśmy na weselu-buło tak cudownie,a na poprawiny zabraliśmy malca i też sie wybawił-nawet rówieśnik jego był. To tyle bo mi tu dziecko cyrki urządza... Aha zostanę ciocia już w maju.... tak ise cieszę,oby tylko dzidzi było spokojniejsze od naszego,bo moja mama a babcia malca będzie sie nim opiekowała,gdyż siostra planuje powrót do pracy-zobaczymy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zostanę w maju po raz kolejny mamusią :D kreska wyraźna!!! choć w barwie mniej intensywna od kontrolnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Kochane Moje! Gruby Misiu-gratulacje!!! Tym większe,że kto jak kto,ale Ty się na Matkę nadajesz. Nesiu,charakterek i temperament Twojego Matiego przypomina mi moją Natalkę. Elu,niezły rozmiar stópki ma Twój Michaś.Natalce kupiłam ,, Bartki,, rozmiar 21,a i tak są za duże,tekstylne nosi 19. Wiecie co dziewczyny-dopiero co z wielką radością i zapałem wróciłam do pracy i oto już jestem na zwolnieniu! Dziecko mam chore i to dość ostro.To,co zwalałam na karb ząbkowania i jej charakterku okazało się marudzeniem chorobowym.wczoraj wieczorem wylądowaliśmy u pani dr-ostre zapalenie krtani.Antybiotyki,syropy... Obrzęk gardła i noska,z którego po prostu się leje,opuchnięte oczka ,temperarura,bezsenna noc-oto ,jak wygklądamy ostatnio. Teraz mała,która jest słabiusieńka śpi już od 10,odsypia noc-koszmarną. Biedna jest... Trzymajcie kciuki za jej zdrówko i mój rychły powrót do pracy. Pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIU 🌻GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAwsze chciałam mieć dziecko z maja ,ale mi się nie udało. DUżO ZDRóWKA DLA CIEBIE I DZIDZIUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu gratulacje najserdeczniejsze!!!!!!!!!!!!!!-czyli jestes w około 6-7 tyg ciąży???Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jak powiedziała Asia czyli TPM-Ty na mamę się nadajesz. Asiu zdrówka dla kochanej Natalki No tak Mivchaś nosi rozm 22-23 tekstylne 21-wielki chlop mi rośnie. Od kilku dni wkładamy go do lózeczka kładziemy sie na dywanie obok i spiewamy mu do snu...póki co po wielkich buntach zawsze tam zasypia oby było tak dalej bo mam nadgarstek w usztywniaczu-byłma u chirurga chyba mocno go nawyreżyłam i nie dam rady kluski nosić.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu GRATULACJE🌻🌻🌻🌻🌻 T.P.M zdrówka dla Natalki🌻 pamiętam jak ja wróciłam do pracy to tez po tyg.byłam na zwolnieniu na Adiego.....ale powiedziałam że na siebie zwolnienia nie muszę brać ale na małego będę..... właśnie Adi dostał kartkę i długopis i robi pisiu pisiu...:)trochę zajęcie ma bo tak grzebał mi przy klawiaturze:) Elu twój michaś takiej wagi i wzrostu jak mój Adi:):):)stópkę ma 21 ale też cieplejsze kupie większe:) pozdrawiam uciekam bo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na poczatek wielkie GRATULEJSZEN dla naszego kochanego Misia i małego Misiaczka który siedzi sobie u mamy w brzuszku ❤️❤️❤️ elu twój synek ma duza stópke-Krzysiaczek nosi21 :) TPM trzymajcie siemocno niech moc zdrowia bedzie z wami pozdrawiam ,uciekam obiadek mezusiowi zrobic pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomysły jak oduczyć dziecko...gryźć!!!!!!!!!!!!!!!! plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ja nie mam pojęcia jak możesz oduczyć malca gryzć....to aż tak często to robi??? Mojej kuzynki córka sześcioletnia też gryzie i to chłopaków w przedszkolu kiedyś tak ugryzła swojego kolegę bo ją wkurzxzył i mówi że \'\'ją zęby aż zabolały bo gryzła go przez kurtkę\'\':D:D:D ZAPRASZAM NA POPOŁUDNIOWĄ KAWKĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Elu jak Marlena coś robi niestosownego;) co w Twoim przypadku jest gryzienie przez Michasia, biorę stanowczo Jej rękę i stanowczym tonem mówię nie wolno, bo mame to boli i tak parę razy, naprawdę to działa, ale trzeba stanowczości i cierpliwości. Teraz nasze maluchy starają się pokazać swoje \"ja\" i wkraczają do akcji wymuszacza;) więc trzeba nad Nimi trochę popracować:p Przecież same widzicie jak już roczne dzieci dużo rozumieją, Trzeba przekazać im dobre wartości, co wiąże się z pracochłonną pracą nad tłumaczeniem im wszystkiego. To koniec mojej madrości:p Mam zły dzień, więc kończę:p Gruby Misiu wielkie gratulacje i podziw dla Ciebie🌼 Carla 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu👄 gratulacje moje przyjmij!!!Radość u Was musi byc wielka...nie będe ukrywać, ze zazdroszczę zawsze tym, co tak jak strzelają, to od razu celnie:) ja musze się ostro namęczyć, zeby trafić ( a raczej my;) ) Buziaczki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... witam wieczorowa pora hehehe przedewszystkim ZDROWKA DLA Choruszkow ... ❤️ no i i i i i i i i i i Gratulacje dla kreseczek :) Gruby Misiu z serca plynace ... :) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRUBY MISIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Och....ciarki mi po pleckach przeszły...takie wzruszające ciarki, że łaaaaaa Gratuluję bardzo mocno!!! To już jest czwarty Misio :):):) albo Misiunia:):):) Dbaj o siebie, kochana, spaceruj dużo, najlepiej w moim i Mamy Natalki towarzystwie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Puza ma świętą rację, trzeba aż do upojenia, za każdym razem i stanowczo powtarzać - nie wolno.... Strasznie trudne jest chowanie dzieci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA GRUBEGO MISIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestes niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech Cie (Was) usciskam!!!!!!!! TPM, zdroweczka dla Nati!!!!!!! Mnie chyba tez cos bierze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześc Kochane! Witają Was chorusy-Natalka i jej mama,Asia. Dzięki za ciepłe słowa.Chyba pomogło,bo mała czuje się znacznie lepiej,tzn.przestała gorączkować ,z nosa mniej się leje.Tylko głos ma nadal jak Dorota Stalińska i chrypi.Śmiesznie brzmi taki głos wydobywający się z tak małego człowieczka.Ale śmieszne tak naprawdę to to nie jest... Ja za to czuję się kijowo-czyżby mała mnie zaraziła? No cóż,mam nadzieję,że do weekendu obie będziemy zdrowiutkie.Jutro mam z nią wyjśc zamiar na krótki spacer,bo pogoda u nas przepiękna,a my już drugi dzień kisimy się w domu i Natalkę eroznosi,zwłaszcza,gdy widzi przez okno dzieci lub je słyszy. Gruby Misiu-też kiedyś marzyłam o kilkorgu dzieciach.Bardzo podobają mi się takie rodziny,gdie te kolejne pociechy przychodzą na świat powoływane przez świadomych rodziców i chciane.Sama,mimo początkowych kłopotów z macierzyństwem chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko.Ja byłam sama...Nie chcę tego samego dla Natalii. Elu,myślę,że doświdczone mamy mają rację z tą konsekwencją,choć to takie cholernie trudne! Ja zazwyczaj ulegałam małej,bo miałam dosc jej histerii,ale ostatnio jestem twarda-w końcu przez moją pobłażliwość może sobie zrobić krzywdę.Ale z niej twarda sztuka i nie odpuszcza łatwo.Boże,juz sobie wyobrażam te wojny,które będzie ze mna toczyć jako nastolatka! Niuninko,jak zdrówko? Na koniec zapraszam Was na www.yarucha.bobasy.pl Mam fotki z roczku i ostatnie zdjęcie z moim Dziadkiem.Kończę,bo Ktoś ciągnie mnie za nogawkę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaaaaaawać :) mam nadzieję, że już dziś wszyscy zdrowsi??? dzięki dziewczyny! 🌻 komu kawki??? pierwszego dnia po teście, byłam tak zakręcona, że chciałam kawy Wojtusiowi zrobić zamiast bebilonu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gruby misiu ja kawkkę poproszę :)coś mnie połamało chyba zle spałam:(masażu potrzebuję a nie ma kto zrobić:( My dopiero wstalismy teraz z adim:)pozniej adi do babci a ja do pracki..... pozdrawiam zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone glutki witają ;). Kulin zielony glutek śmiga po pokoju i co chwila podchodzi z uśmiechem i taaaakimi glutkami, że śmiać się chce. No i przy każdej relkamie ręce do góry i tańczy ;). No i krzyczy na Dawida. Kawa paruje i czas się szykować do odprowadzenia Dawida. Aaa wczoraj było piewsze zebranie w zerówce. Cenniki zajęć dodatkowych, ubezpieczenie, rada rodziców. Darmowa zerówka za którą trzeba płacić ;). Ale podoba mi się to, że jego pani na koniec roku daje dzieciom płytkę ze zdjęciami które robi im przez cały rok. Będzie miał fajną pamiątkę. A na razie matka szykuj kase jak chcesz mieć mądre dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 moc zdrowych fluidkow dla choruszkow Niuninko Tpm Dalko wczoraj myslamam ze cos mnie bierze ...wzielem wszystko co mozliwe w domu ... ale powiem wam bylismy wczoraj na szczepieniach z mlodym dostala dwa jdno bolesne ... byl dzielny hehehe ale zamiast on miec goraczke czy samopoczucie nie tak .. to ja mam to z a niegeo .. wczoraj nawet spalam po pol..co miem sie od dawna nie przytrafilo .. heheh cos jest nie tak heheh ;) dzisiaj wezme kolejan porcje tabletek ... moze minie ;) Gruby Misiu ... sciskam jeszcze mocno ..bo teraz da sie Ciebie hehhe Was objac :P ❤️ my tez niedawno wstalismy ... az nie mozliwe musz to oblac kawusia dla Wystkich ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj aspirynke lyknelem i dzis ciut lepiej, moze nic sie z tego nie wykluje. Choc glowa nadal boli... Cholerka, chyba przyzwyczailam Nine do spania w naszym lozku. Po wieczornym zasnieciu spi u siebie, ale jak sie obudzi w nocy, to nie zasnie jezeli nie wezmiemy ja do nas, no i tak do rana. teraz tez spi w naszym lozu... Zdrowka dla choruszkow!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Niuninko!! Wydaje mi się, że popełniliście mały błąd zabierając małą do siebie do łóżka. Wielu pediatrów także moich znajomych twierdzi, że nie za dobrze wpływa to na stosunki między dzieckiem i samymi rodzicami. Powód brak intymniościi między dwojgiem rodziców. Pomyśl nad tym aby jednak przyzwyczaić córkę aby spała cały czas w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko Ulka ląduje u nas dopiero nad ranem po karmieniu. No chyba, że w nocy jestem wykończona i przy karmieniu zasne, ale z reguły to jest i tak godzina 3 nad ranem. Spadam po Dawida bo już czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×