Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carla, calusy (troche spoznione) dla P. Co planujecie robic w Dz. Dziecka???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninko, masz rację :D rękę smaruję maścią i do roboty! ale jest dobrze, jeszcze tylko łazienka została! a chwila, że ręka najbardziej bolała, została wykorzystana dobrze, we wtorek zaliczyłam wewnętrzny egzamin z teorii, po niedzieli zacznie się jazda :p pszczół, mamy jedną trójkołówkę i to jest b. dobry terenowy wózek, ale nasze koła są wielkie ;) może poszukaj czegoś jeszcze lżejszego??? nigdy nie szukałam wózka pod tym kątem, bo my mieszkamy na parterze, a i tak jest podjazd na 4 ewentualne schodki... względem wagi wybierałam wyłącznie przewozówkę, 12 kg wózka + kilka dziecia to i tak b. dużo jak na 4. piętro!!! kiedy dokładnie masz kontrolne usg? tpm 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, gratulacje!!! Zaraz jedziemy kupic Ninie rower, mam nadzieje, ze cos odpowiedniego wyszukamy. A jutro planujemy wypad nad morze i do wesolego miasteczka ( Carla, jedziemy do Hansa parku, Ty wiesz pewnie o co chodzi). KOchane, cieszmy sie pogoda!!!!!!!!! Caluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend bez dzieci za mną :D. One miały luksus na działce u mojej mamy, młody nocował w namiocie, Ulka w altance. Mieli basen z wodą, hamak, mogli robić co chcieli :D. Wczoraj pojechaliśmy do teściów i wrócilim dziś z ranka :D. Najlepsze jest to że to ja prowadziłam samochód hehe. Pojechałam 30 km do teściów, dziś mój podwiózł się pod pracę, a później ja do domu samochodem :D. Lubię to :). A teraz prysznic zimny, bo plecy opalone/spalone i na dwór z Glizdą, młody na wycieczce szkolnej więc do 14 luzik :). Kawka? lub coś zimnego dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd do wesolego miasteczka udal nam sie super!!! Rower mloda dostala no i kask oczywiscie :-) Troche ciezko jej pedalowac ale sie nauczy. A co Wy wczoraj robilyscie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, super, ze jezdzisz!! Brawo!!! MOje prawko gleboko w szufladzie schowane, wogole nie jezdze. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobiasz w ogole nie umie pedałowac:( Za to, od kilku nocy nie sika w pieluchę!!!! Może w końcu pożegnamy sie z pampersami??? My nieroztropnie podarowaliśmy młodemu kolejkę na Dzień Dziecka..i na szczęście dziś wyczerpała się druga zmiana baterii, bo szlag mnie już trafiał:D Dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My naszym potworkom kupiliśmy na dzień dziecka klocki magnetyczne :). Dawid kombinuje co z nich ułożyć, a Ulka leci chaosem i jak coś stworzy, ewentualnie klocki same się połączą mówi tadam :D. Mają już takie http://allegro.pl/item369466962_bornimago_klocki_magetyczne_glow_120_elementow.html i jeszcze jeden zestaw kolorowych. Jutro mamy mieć panele zakładane. Podobno... Bo firma miała być u nas 30 maja, ale zadzwonili że się nie wyrobili z wcześniejszą pracą. Powiedzieli że dziś przywiozą panele, a jutro z rana położą. Lepiej niech dotrzymają słowa, bo u dzieciaków w pokoju totalny rozpiździel. Musiałam rozmontować półkę, bo trzeba podcinać, zabawki w worku, biurko na środku pokoju, podłoga, lepiej nie wspominać. U mnie w pokoju nie lepiej. Jak się nie pojawiąto awantura będzie, bo ile można siedzieć w mieszkaniu które wygląda jak hmmmm..... Kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, przywieźli panele. Wnieśli, w między czasie jeszcze jeden spytał czy mogę załatwić pomoc do noszenia. Później przyszli wzięli resztę kasy, spytali czy dostaną coś za wniesienie. Ni hu....., powiedziałam im że mogą dostać za to że przez nich mam tyle dni bałagan. Przylazł ten drugi i ten pierwszy do niego że nie dostaną nic za wniesienie. To tamten mówi, że monter będzie o 10.00. Pffff powiedziałam ok, byleby był jutro. Heh nie wiedzą z kim zadarli :). Jestem przed @ :). Pranko, sprzątanko odpada, wieczorem dzieciaki do mamy prowadzę i jutro w końcu porządek będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki kawka z rana mrożona, bo upał :D dawno nie zaglądałam, bo nie mam czasu praca i praca, weekendy na działce rozkładam basen dla małego, ale włażą wszyscy :D oprócz mnie, bo biore laptopa i pracuję :O potem w domu mi mrówki z klawiatury wyłażą :O Rafi ma nową manię oprócz śmieci mania nazywa się "maleństwa" maleństwa spdły z chmurki a on je znalazł teraz się nimi opiekuje, nosi je, karmi a wczoraj nawet mył im głowy oczywiście maleństwa sa niewidzialne śpią z nami w łóżku i często rafi podnosi wrzask, bo wydaje mu się, że ja je przygniatam :O w naszym łóżku jest już trochę ciasno, bo nas troje, pies, 2 pluszowe misie panda i krówka z kokardka i często ciuchcia Tomek na baterie albo jaiś dźwig lub śmieciara i teraz jeszcze maleństwa a dzisiaj rano okazało się, że spała z nami także rozpoczęta paczka szynki, którą Rafi dziamał sobie wieczorem :D chyba się przeprowadze na drugą kanapę :O Czy można powiedzieć, że moje małe dziecko ma bogate życie wewnętrzne? :D Czy, że dostaje świra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia w tym wieku miała... SŁONIA! tonia kangura, jeszcze jakoś rok temu :D kangur był niezły, piekł ciasto bananowe i nie chciał się myć, wycierał się tylko mokrymi chusteczkami :p remontem moim już rzygam! chlewik jak mi w czymś \"pomoże\" to później mam dwa razy więcej pracy :o ale małymi kroczkami... mam nadzieję do niedzieli skończyć ;) dalka, Twoje panele przy moim grajdole, to pikuś ;) :) dziś mam pierwszą lakcję jazdy :o może nic nie zepsuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto bananowe??? :D:D:D no to trzeba podszkolić maleństwa :D może jaki obiad ugotują w końcu jest ich dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, Rafinka Wasze dzieciaczki sa the best!!!!!!!!!!! Melduje, ze Nina jezdzi na rowerku coraz lepiej, a ja biegne za nia, hau hau!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, niuninka :D mają pomysły, co? ale Rafał wcale nie chce jeździć na rowerku, leniuch jeden... idę go budzić, bo przesadza z tym spaniem a ja dzisiaj urlopik mam ;) pozałatwiam parę spraw tylko Patrycja zgubiła klucze i musiałam dać jej swoje miotała się właśnie z pół godziny i szukała od rana mi ciśnienie podniosła coś takiego jak nudnny dzień chyba w ogóle nie istnieje, jak ma się dzieci.... kawkę poproszę i jakieś ciasteczko ;) dalka, upiekłaś coś nowego? misiu kończ te remony bo się zajeździsz! pszczółka jak tam Lenka, rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rafinko, myslałam, ze juz nie zyjesz:) RAfi to mój ulubieniec, zwałszcza z tymi śmieciuszkami:D Co do Lenki, to własnie dzis rano się ważyłam i przez ostatnie 2-3 tygodnie nie przytylam ani grama, a wręcz schudłam pół kilo..Jak ja mam dożyc tej wizyty za tydzień😭Jestem zaniepokojona, delikatnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoł nie nerwuj się, teraz przecież taki czas że jest ciepło, mniej się je więc i lekko ubywa ;). Rafinko młody rządzi :D. Super pomysły hehe. Ciasta nie piekę, bo sprzątam po wczorajszej wizycie montera. Już mi się odechciało wszystkiego, ale trzeba :/. Kawy w wiadrze mi trza, bo kubek za mały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sobie właśnie zrobiłam kawy w wiadrze ;) z krówką :D pszczoła, nie nerw się, jak masz potem zwalać kilogramy, to lepiej nie tyć.. aż tak :) Co do śmieciuszków : Rafi zarządał na urodziny śmieciarki, którą reklamują na MiniMini - najbardziej rajcuje go, że w komplecie są polemniki na śmieci..... Cieszy się jak głupi i aż piszczy: -nareszcie będę miał swoje własne pojemniki na śmieci! Będę prawdziwym śmieciarzem! Leżymy ostatnio w łóżku a on się gapi w przestrzeń. Mówię do niego - śpij! A o na to: -nie można spać, trzeba myśleć! To się pytam: -a o czym tak intensywnie dziecko myślisz? A on na to: - jak to o czym! O śmieciuszkach.... Ręce mi opadły.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeej, Rafinka, co mi sie ubzdurało, ze on z marca??? To Ty tez latałas z brzuchem w upały? Ale i tak, nie tak, jak my, sierpniówki:P:P A zwłaszcza te, co przenosiły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam z marca z 27 czerwca :D Rak, dlatego taki grzeczny był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odkładaj na tą śmieciareczkę:D Tobiasz z kolei ma fazę na pociągi:) Jutro jedziemy do babcie na urodziny i mały juz z wrazenia nie zaśnie. Kolejka, którą dostał na Dzień Dziecka, już3 razy miała wymieniane baterie:O Pociągi wg Bąka dzielą się na pośmieszne i osoboskie:D Czyli jutro w osoboski i do Bydzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczął się u mnie występ zespołu Feel :), która wpada?? Mi się nawet nie chce iść, a mam kawałek, przejść przez drogę :D. Dni Polic, chaos, pełno stoisk z zabawkami, pełno zjeżdżalni dmuchanych, lunapark, piwo, tzw pajda chleba z smalcem. Rok w rok impreza, jakoś się już znudziła, bo nic nowego. Jutro Budka Suflera i fajerwerki o północy. Rano na przysięgę do kolegi, a dzieciaki do Ulki chrzesnej na opiekę :D, oj ona nie wie co robi :D. Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dalka zawsze mam ochotę iść na te dni polic bo fajne zespoły grają, tylko zawsze zapomnę i dowiaduję się po fakcie, że już były :( może by dzisiaj na tą budkę suflera iść? A lady pank nie bedzie? Bo na nich bym poleciałą na skrzydłach :D pszczoła, mania na pociągi już minęła prawie, zostało po niej kilka rozwalonych pociągów i chyba 20 książeczek z ciuchcią tomek po angielsku, które kupuję za 1 zł w lumpexie, bo u nas takich nie ma. Pośmieszny :D:D:D:D:D:D:D:D dobre! A jak jest expres? :D kawka dla wszystkich i lecę na działeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko Lady Pank był kilka lat temu :). Dziś o 16.00 Paolo Cozza czy jak mu tam będzie prowadził jakiś cuś o gotowaniu :D. Ciekawe ile jego fanek przyjdzie :). Ja się nie ruszam z domu. Nie mam weny na chodzenie w tym tłumie. Dzieci się właśnie pozbyłam i mogę się pobyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie mi też się nie chce z małym ciągnąć a nie mam z kim zostawic Pati się oddaliła na zawody do Stargardu a rodzice idą do znajomych Pati miała 4 latka jak szalała ze mną na Lady Pank po nocy :D często na dni morza byli Teraz mi się już nie chce... starzeję się :( na działkę nie poszłam bo się nie wyrobiłam a młody poszedł spać i jestem uziemiona będzie spał do 17 to potem już się nie opłaca idę sprzątać, co mi zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \\¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \\¸.POLSKA.¸¸. \\¸.¤*¨¨*¤.¸¸. \\ \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Carlaa, Ty między młotem a kowadłem jesteś, co?:D Nie miałaś w lipcu przybyc do Toronto??? Myslę o Tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczól, imieninki??? kwiatków sto i najlepszego! a zwłaszcz dobrych wyników usg! kiedy badanie??? chlewik też pociągami nakręcony :) jakkolwiek ogląda i \"czyta\" tomka (thomasa) to bawią się z młodszym drewnianymi ikeowymi pociągami namietnie... tomek pojekał? emilka pojekała? gabiś sądzi? kuba celwony jekał sybko???? u nas w lumpku książeczk po 3 zł... ale i tak kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×