Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Matko, Rafinka, 60 kg w 3 m-ce???To był za przeproszeniem wieloryb??? Nie padnij w robocie, zaglądaj czasem! TPM< jak tam, masz juz dość? JUż bliżej niz dalej:D Carlaa, niech będzie i lipiec, dziś jakoś przezylismy:) Poszliśmy na dwor w ten ziąb i dzieciak juz zalatwiony na cacy:P ALe musiałam zakupy zrobic, no to co... Mimo wszytsko-dobrego popoludnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!:): Jesteśmy .......odzywamy się..........:):)ale jutro napiszę co u nas obiecuję:):) a teraz idę lulać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou laski :) 60kg w trzy miechy?? Rafinko jakim cudem??? odsysanie, prochy? :D ja sie od wczoraj znowu truje, skoro nic innego nie działa. Chyba będe żadziej zaglądac na forum jak na razie :D. Popsułam mojemu matryce w laptopie :D i jak na razie wole sie nie pokazywac na kompie :d Kawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laseczki! heh, moja kuzyneczka ważyła 130 kg z hakiem a teraz 70 już drugi raz robi taki numer on je takie ilości słodyczy, że jak je po prostu odstawi, to natychmiast chudnie w piorunującym tempie :D pierwszy raz jak sie odchudziła i przyszła do mnie (a nie widziałam jej ze 4 m-ce) to jak zapukała do drzwi, to jej po prostu nie poznałam... pytam - pani do kogo? A ona - weź mnie nie wkurwiaj.. :D:D:D po głosie ją poznałam... no po prostu pół jej przyszło... pogoda pod psem,dobrze, że jutro sobota... śpię ile mogę a w niedzielę dziecku staremu chyba jakieś urodiny musze wyprawić ja się narobię, a ona zgarnie prezenty, ale sprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu, co to za stopki w stopce??? :D weź kurde wiosnę przywołuj! ino gromkim głosem, bo ta wiosna jakaś głuchawa w tym roku jest chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isu, wygralismy ten sam konkkurs :) dzisiaj wywisili listy... Pod samym domem... jestem przeszczesliwa :) TPM??? jak tam? bo Patryk sie smieje, ze ja sie emocjonuje, jakbym conajmniej rodzila ;) 60 kg???? gratuluje pracy nad blyskawiczną cukrzycą. Ale prawde mowiac nie wydaje mi sie to realne, chyba że za pomocą jakiegos odsysania... Pszczol - ja kcem do Torunia! Misiu, kiedy na piwo pojdziemy?? aaaaaaaaaaa.... Nesia? Dalka - gratulujeeeeee!!!! Carla... Julia - moc cieplych fuidow do Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o napisałam długiego posta i mi skasowało przez głupią reklamę eh ..:(.dzisiaj już nie mam siły może jutro coś skrobnę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Melduję,że czwartkowe usg wykazało,że dziecko ma...ponad 4 kg! Lekarz kilkakrotnie powtarzał pomiar i za każdym razem to samo! Za to żadnych oznak zbliżania się porodu,niby szyjka trochę miększa,ale zero rozwarcia itd.Tak więc kazał mi chodzić\"spokojnie\"do 20 kwietnia,ale napomknął,ze lepiej,abym wcześniej się rozsypała,bo dziecko przecież jeszcze będzie rosnąć. Natalka też długo nie chciała się z brzuszkem rozstać,więc ja już chyba tak mam. Mamo Natalki,Carlaa,Niuninko,Pszczoła i wszystkie pozozostałe-dzięki Wam za słowa otuchy.Jesteście kochane! Mykam zająć się Nati,bo Jaro dziś na szkoleniu,na dworze paskudnie,a jej wyraźnie nuda doskwiera.Chyba zaczniemy razem sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, 4 kg??Ile miala Natalka?Trzymam kciku za szybkie rozsypanie sie:) Pogoda bez zmian, Misiu, jak tak dobrze nawołujesz, przywołaj panienkę wiosnę do Toronto:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zawołam! jeszcze nie złapałam oddechu po ćwiczeniach :p TPM, też Cię popocieszam ;) wojtuś miał wg ostatniego usg ważyć 4 i pół, a 8 dni po terminie pojawił się na świecie z wagą 3,940 ;) tonia była cięższa od zosi, a rodziła się w dużo krótszym czasie i drugi swój poród wspominam najlepiej :D (mimo, że chłopców rodziłam baaaaardzo szybko) mamo natalki, zaproponuj jakiś termin! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla wiosny ...i babka ;) u nas jest ... ;) tylko czasem jej sie zapomina tak jak dzisiaj i pada ;) 😘 TPM ❤️ m z Toba !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Kawusia dla wszystkich .... ;) Rafinko dla córy bucha i po 🌻 TPM 😘 miłego dnia dla WAS !!!!!!! 🖐️ do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend na wsi, popieliliśmy w ogródku, teraz mam zakwasy :D, Ulka tylko usłyszała pielenie, od razu wołała, babcia oc idziemy dziabac :D, targała po ogródku widły :D i grabie, z wiadereczkiem chwasty wynosiła, cała umorusana, gile wisiały po pas, ale szcześliwa była :). Co chwila latała jakaś pszczółka maja :D i nawet jedna glizda się trafiła , którą przyniosła mi pokazac :). Dziecko szczęśliwe na wsi :D. Łaziła za dziadkiem i tak go zagadywala, że z teściową prawie leżałyśmy ze śmiechu :). A teraz sprzątanko w domu, kawa :D i odpoczynek :). Nie chce któraś chomiczka??, bo do oddania już :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie,to nie to-ja nadal w dwupaku. Pszczoło-Natalka ważyła 3.900,więc też ułomkiem nie była. Dalka-no to mała miała fajnie na wsi.Wczoraj oglądałam ją z Natalką-fajnie sobie śpią z Dawidem w tym piętrowym łóżku,a z Ulci ślicznotka. Ja teraz większość czasu spędzam z Natalka na dworze.Wprawdzie ciągle mam wrażenie,że mam coś do zronibienia w domu,że czegoś jeszcze nie uprałam,nie sprzątnęłam itd.Ale co tam-chcę się nacieszyć wyjściami przed chwilowym przestojem. Kurcze,ostatnio wcale nie mogę spać,bo mam taki pulsujący szum w uchu-juz od kilku dni.Do laryngiloga nie chcę za bardzo iść teraz tuż przed rozwiązaniem.Miała tak któraś?Może znacie jakies domowe sposoby.Bardzo mnie to męczy. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada i pada. Na spacer nie ma jak wyjśc na spacer, a nawet nie chce się wyjśc. Jutro z Ulką idę na dni otwarte do przedszkola :), będzie mogła się pobawi i zobaczy jak tam jest. Podanie jeszcze nie złożone, bo muszę jechac do siebie do pracy po pieczątkę ;/ . Później zostanie tylko odpieluchowac Ulke :D i do przedszkola ;). Kawka dla potrzebujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Wczoraj Nina byla w swoim przyszlym przedszkolu, dostalysmy miejsce!!! Mloda zachwycona, nawet poszla z pania obejrzec zabawki ( zwykle bez mamy ani rusz). Nie moge uwierzyc, ze nasza mala coreczka juz pojdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooda ...herbatka cokolwiek pije z WAMI!!!! heheh Misiu mam pytanie do Ciebie .... kiedy Twój najmłodszy dostał coś innego niż cyca ??? zastanawiam sie kiedy zacząć .... TPM 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuninko 🖐️ Dustin tez dostał miejsce i to blisko domu yupiiii mała idzie od sierpnia ??? Gratki dla przedszkolnych yupiii ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na pytanie- Kiedy idziesz do przedszkola? odpowiada- wczoraj! Nowe fotki na bobasach, jak te dzieci nam rosną to aż się wierzyć nie chce... Buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kurcze-mam już dość z tym uchem! Chyba jednak przejdę się do laryngologa. Widzę,że temat przedszkolny w toku. Niuninko,ja też czasem nie dowierzam,że nasze dzieciaczki już takie duże,coraz samodzielniejsze,takie z nich przedszkolaczki już. Isiu-jesteśmy na bieżąco z fotkami małej.Jak i innych forumkowych już nie-bobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, leć z uchem teraz, bo jak się mała pojawi, może być trudniej! carla, już nie pamiętam :p jak byliśmy z 5mies. maćkiem na szczepieniu p. dr. zaleciła by zacząć mu dawać jakieś żarcie, ale on nie bardzo chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina idzie od 25 sierpnie do przedszkola, jak skonczy 3 latka. Super, ze Dustin tez i to blisko domu. Ninka bedzie chodzic do przedszkola katolickiego. TPM, Misiu ma racje, lepiej pojdz szybko do lekarza. Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×