Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość gumijagoda
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor to ja brunet iwieczorowa porą fajnie że topik ożył www.michalko.bobasy.pl wstawiłam zdjecia mego slodziaka z dzisiejszego dnia zatytułowane: śniadanie na trawie zapraszam dzięki za wszystkie wpisane komentarzyki komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przy kawusi wszystkim mamusiom, dzięki GRUBY MISIU. Jula też już w przedszkolu a BARTUś śPI POD OKNEM WIęC co chwilę kukam czy się nie obudził. zaraz biorę się za obiad. życzę miłej zabawy na festynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wpadłam sie przywitać i na kawusię:) Gumijagodo gratuluję czarnego nicka🌻 Idę wstawić pranko i cosik wymyślić na obiadek:) pozdrawiam miłego dnia 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy dom w elekroluxie i jesteśmy zadowoleni, w zasadzie, bo właśnie lodówka sprawuje się najgorzej. Wprawdzie ma już 6 lat i dotąd nie było problemu ale ostatnio chyba zatkał się ten kanalik do samorozmrażania i pod drzwiczkami od lodówki pojawiała się dość regularnie kałuża :(. Nie trzeba było jednalk wołać fachowca, bo lodówkę poprawił mąż - twierdzi że tylko porządnie przeczyścił ten kanalik. Więc mogę polecić z czystym sumieniem. Jestem fanką ładowania od przodu. Hmmm, ile już o mnie wiecie - nie obciąga a ładowanie lubi z porzodu :) Hihihihi Swoją drogą pszczoło, zdradź uzasadnienie pani doktor, która poleciła odciągać. To z powodu jakichś wskazań medycznych dla Tobka? Mali chłopcy mają fizjologiczną stulejkę, może lekarka zauważyła jakieś niepokojące zmiany??? Mamo Natalki, spacer tak tak tak tak tak tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko błagam po dwudziestym, bo wtedy mam kolokwium i do tego czasu spacerowanie oddałam Mamie i mężowi. My po szczepieniu na pneumokoki. Znieśliśmy dobrze. Mały waży 12 180 :) Mamy niestety powiększony węzeł chłonny w części podpotylicznej. Jesteśmy już po usg. Wymiary 11 mm x 3 mm. Strasznie się tym martwię, choć lekarze uspokajają. Tym bardziej się martwię, że Mati wcale teraz nie choruje - raz się przeziębił w 3 a raz w 5 miesiącu, wiec skąd ten powiększony węzeł???Wiem, po się nacztałam, że to może być różna geneza...Mamy obserwować i nic nie robić. Macie jakieś info na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwesti lodówki-mam elektroluxa juz 4lata i sprawuje sie bezawaryjnie nastawiłam zupke dla małego kalafiorowo-brokulowa będzie jadł poraz pierwszy oby mu posmakowała miałam przed chwilą ścięcie z teściem i trochę wyprowadzil mne z równowagi,poprostu niektórzy mają nierowno pod sufitem ale to nic dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu- trzymaj u Matiego się to na pewno nic grożnego ❤️ Sierpnióweczki czy wyyjdzie mi balejage jak mam@ poradzcie bo zapisalam się dzis do fryzjera i nie wiem czy to ma sens Ja ładuję od góry-w pralkę Polar klasy A zadowolona jestema kuchenkę mam elektolux-jest ok,lodówka Amici Każdy pies z innej budy...ale u mnie funkcjonuje i sie sprawdza pozdrawiam mam napisac program antykorupcyjny dla młodzeży-nie iwem jak to zrobić bububu www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bobasy wrzuciłam zdjęcia nabytku Kuliśki. Znaczy jeździka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello oczywiście przelotem:p tym razem ponarzekać:o w pracy jestem ciągle wykorzystywana. Mam juz po dziurki w nosie, zrób to zrób tamto, a dlaczego tego nie zrobiłaś...bo cholera jasna zajmowałam się czymś innym. Normalnie szlak człowieka trafia jak wielce pan kierownik z mysi dupy kaptur panoszy się jak kakao w czekoladzie:o to se ulżyłam:p Tak naprawdę to jestem bardzo zmęczona tym wszystkim i mam ochotę po prostu uciec od tego wszystkiego, najlepiej nad morze:p Dzieciaczki są kochane, ale psocą ile wlezie;) Marlena teraz nauczyła się piszczeć, ba wrzeszczeć, co oznacza oddaj mi to;) julia ja mam z whirlpoola pralkę i lodówkę i jestem bardzo z nich zadolona, działają bez zarzutu już 6 lat. Pralkę radzę normalną;) a co obciągania chłopcom;) to ja Maciejowi to robiłam za zgodą lekarza. Idę trochę powygłupiać się z dzieciakami, bo zaraz nam sie obiad podgrzeje gumijagódko witaj, bardzo miła kobita z Ciebie:) pisz dużo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć tu odmieniona Ela byłam na blaejage udal ise co do rozumienia mowy mego dziecka to widzę że jak zapytam gdzie piesek kotek itp. to niestety nie pokazuje mówi sobie mama,papap,bababa ale nie znaczeniowo zupełnie A jak u was juz kiedyś Nesia pisala że Mati duzo rozmie... Puza,Fionka cmok zmyak kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisij poprosiłam męża żeby ubrał Bartusiowi spodnie-ogrodniczki i owszem ubrał ale tył na przód i był bardzo zdziwiony że coś jest nie tak i weż tu się posłóż chłopem taka ciekawostka bez znaczenia ale śmieszna DOBRANOC do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Mu już na posterunku :). Uśmiechnięte i wyspane. Zapraszamy na kubeł kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też... z mleczkiem i cukrem poproszę.. Irenka PS. A my wciąż czekamy na zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle swoją kawe piję zimną,musialam podgrzać w mikrofali żeby na ciepło miała jakiś smak zaraz idziemy na miasto połazić po sklepach, sama nie wiem czego chcę ale muszę coś kupić bo nic kobiecie nie poprawia humoru tak jak zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę zębów... kolejny dzień moja 8 dokucza... Wojtuś i bezzębny piękny :D my też pewnie gdzieś wyruszymy, na razie nie mogę męża dobudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
óasemka to ponoć ząb mądrości więc ...... mi 8 wyszła tuż przed maturą no i zdałam a Bartek ma 4na górze i2na dole , te dolne są świetne i aż mi szkoda jak już dojdą inne bo teraz wygląda bombowo trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez weekend będę, bo Truteń ma kompa firmowego:D Nesia, obciągać pani kazała, bo mówiła, że tym, co nie obciągali, porobiły się jakieś paskudztwa i ona radzi obciągać. Ale dla pewności jeszcze swoją Arletkę zapytam, co ona radzi, bo mi za cholerę nie wychodzi-jestem beznadziejna w te klocki:P Chciałam się pochwalić synem...uwaga! Ostatnio mówię do niego-gdzie jest piłeczka? I se wyobraźcie, że odwrócił się w jej kierunku!Dziś rano pokazał mi kotki na karuzelce; jak ma nastrój, to w celu zlokalizowania mojego oka (na moją własna prośbę) wpycha mi gałke oczna do mózgu...Jest słodki i nie mogę sie nadziwić, że rozumie, co ja do niego mówię:) Julka, Isia, kto tam jeszcze-Truteń mi nie wyexportował kontaktow z gg na serwer i nie mam żadnego numeru-piszcie jak coś, może się jakoś złapiemy, choć Truteń strzeże tego cholernego laptopa jak jakiś cerber-musi robić, robić, robić-bo terminy gonią:O Spadam, mój czas dobiegł końca. Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlaśnie Pszczola mnie zaskoczyla swoim Tobkiem- gratuluje i zazdroszczę Widze kochna Pszczólko ze tesknisz za nami(choć piszesz ze nie potrzebujesz netu ) Mój Michaś nie jest w stanie póki co pokazać misia lub piłeczki,a jak jest zly to marszczy nosek i chrząka Kawa dla was bo ja dizs zaspalam-spaliśmy z przerwami do 10 tej pisze dalej cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć! U nas dziś smutno i to wcale nie z powodu przegranej Polaków,tylko Natalka znów coś podłapała.Katar ma pod sam pas,pokasłuje,marudzi i ciężko nam znowu.Nasza niania w poniedzaiłek przychodzi po raz ostatni przed wyjazdem,a później nie będzie jejaż do sierpnia,więc wracają trudne dni,ale oby tylko malutka prędko wyzdroawiała,to sobie poradzę. Już sama nie wiem,czy te ciągłe nawroty kataru nie mają podłoża alergicznego,tym bardziej,że Natalce robią się często takie silne rumieńce,aż ma oczka podpuchnięte,potem to schodzi,by znów się pojawić. Może wiecie coś o takich objawach,to napiszcie,proszę... Pszczoło,ale mądruś z Tobka.Ale Ty Ela,sorki,ale przeginasz z tymi wymaganiami wobec Michałka-z tego,co piszesz,to on naprawdę pięknie się rozwija i niczego mu nie brakuje,no może prócz wiary mamy,że jest zdrowym i mądrym chłopcem.Gruby Misiu,a jak tam zdrówko Zosi? Pozdrawiam Wszystkich i pędzę donpopłkującej i zmęczonej chorobą Nati,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi, to norma weekendowa... Zosia ma się już dobrze, a nawet b.dobrze :) na szczęście wygląda na to, że nikt inny szkarlatyny nie złapał :) a swoją drogą, niby taka zapomiana choroba, a u nas już trzeci raz w ciągu 2 lat :o byliśmy w parku; dwa rowerki i wózek... jakie piękne młode mają łyski, czerwienieją małe główki na stawach :) i łabądki mają cudne \"brzydkie kaczątka\" szkoda, że wczoraj na pikniku w przedszkolu nie było takiej pięknej pogody jak dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się żę Zosia już sie dobrze czuje weekend a pozatym pogoda nie sprzyja siedzeniu przed komputerem,trzeba korzystać z pogody bo zapowiadają chłodne lato dobranoc,idę się przytulić do męża bo zmarzłam w nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Nie mam czasu....i nie mogę Was nawet poczytać...:( Jutro wylatujemy do Polski....pakowanie ....dokupowanie...itd....itp...jak już będę na miejscu może będę miała więcej czasu to solidnie przysiądę i poczytam, obiecuję! A dziś chciałam tylko na moment, by zakomunikować, że MAMY PIERWSZEGO ZĘBA!!!!! W końcu! Huuuuraaaa!!!!:D:D:D:D:D Pozdrawiam Wszystkie Mamy i Bobasy:) Papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×