Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gruby Misiu nadal licze ... hihih staram sie ostatnio przez ten pobyt w kraju troszke sie opuscilam ale brakuje mi jeszcze troszke oklo 4 kg do tej wlasciwej .. :) ja jestem zadowolona .. nic mnie to nie kosztuje ;) czuje sie swietnie ;) i efekty sa ;) zdecydowanie ...widoczne !!! :classic_cool: teraz to ja splywam do obowiazkow ksiaze wzywa zapaszek sie unosi .. trzeba akrobate przewinac ;) do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy oprócz witaminy D3 podajecie coś jeszcze a przy zmianie pieluchy przy takim upale to pudrujecie czy smarujecie czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ząb! tylko d3 tonia właśnie próbowała nakarmić wojtusia żelkami, łakocie i witaminy ;) naewt do łazienki nie ma jak się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Wojtusiowi gratulujemy ząbka🌻 Mi ostatnio pediatra powiedziała żebym przestała narazie podawać witaminę D3 bo skoro Adi pije soczki to nie trzeba bo tam są witaminy a to i tak zakwasza... Dieta nadal trwa i myślę że jak juz przetwałam 4 dni to pociągnę jeszcze dalej:D:D Dziś wolne wzięłam z przcy dzień opieki nad dzieckiem bo nie miał kto z małym zostać bo mąż szedł do pracy a teściowa do lekarza...więc ja zostałam chociaż sobie odpoczełam no ale dosyć tego dobrego i jutro do pracy...;) Pszczółko odezwij się do nas ❤️jak się czujesz???? Lecę powiesić pranko:) pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Wojtusia!!!!!!!!! Czy tylko Nina pozostala bezzebna? Pisalam Wam ostatnio jaki krem na sloneczko kupilam dla Ninuchy. Jak sie okazalo nie jest odpowiedni dla takich maluszkow, choc pani w aptece byla przekonana, ze jest. Kupilismy wiec cosik innego od Avene, drogie jak cholerka :-( My juz prawie spakowani, Nina oczywiscie pomaga ;-) wiec wszystko trwa ciut dluzej, ja wkladam do torby, corcia wyciaga :-) Milego weekendu Kochane!!!!!!!!!!!! Juz sie ciesze na rybki smazone!!!!!!!!!!!!! Mniam mniam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam nowe fotki na bobasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrułąm sięwczoraj pizzą, a dziś była impreza nad zalewem. Posiedziałam 2h i do domu, bo mój żołądek charce wyczyniał, no dalej wyczynia. Ja Ulci nie daje już d3 z tego względu, że jest ona w promieniach słonecznych, a skoro Uliś dużo czasu spędza na słońcu to jej wystarcza. Zęby teraz dopiero odczówalne ząbkowanie. Ale kupiłam Dentinox i jak posmaruje jej dziąsła w nocy to jest oki. Uciekam dalej kwiczeć na łózku, może mi przejdzie i jutro będzie oki. A pogoda mi jezcze nie ułatwia, bo duszno, i mnie od tego mdli poprostu. Ech nie jęcze już i uciekam. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ❤️ Pscolko ❤️ Julcia jak tam ...daj znak o ktorej ...w ten poniedzialek :) Isia ... ;) Gratulacje zabka Wojtusiowego :D [jednozebny hihihi ...pseudo jednorekiego ].. :D :D :D :D Niuninko...samych przyjemnosci i duzo smacznych rybek bezpiecznej drogi !!!!! :D Iwka powodzenia ...dasz rade wytrwasz ..samopoczucie bedzie inne :) warto prawda :) Dalka kochana zdrowka ... pewie juz lepiej !!!!! Ja daje D3 choc w sloncu jest do roku tak zalecila nam pediatra .... przyjemnosci wieczornych sciskam wszystkich ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nareszcie trochę zagrzmiało i odrazu powietrze zrobiło się lżejsze :)Dalka jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zapraszam na poranną kawkę:) Ja idę dokokończyć wczorajsze prasowanko...a pózniej do pracki Carla racja już moje samopoczucie lepsze:D teraz jak już zaczęłam to myślę że dam radę :) Pozdrawiam i zapraszam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mamuśki u nas całkowita zmiana pogody, zanosi się na deszcz ,będzie troche lżej po tych upałach własnie upaćkałam sobie bluzke dżemem narazie herbatka potem kawusia z mężusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko - a u nas zawsze odwrotnie - najpierw kawusia a potem herbata z mężusiem :) bo mój mąż nie pija kawy. Pozdrawiam dziewczyny i miłego weekendu :) My jedziemy na wesele do Krakowa, Mati zostaje z moją Mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia życzę wam miłej zabawy u nas wspólne picie kawy to tylko szumna nazwa ,zanim ja zdąże swoją posłodzić mąż już swoją kończy pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Mamulki 😘 Nesiu przyjemnosci weselnych ;) Iwcia ... bede Twoim klubem wsparcia hihihi ;) dasz rade ... u nas z kawa podobnie ... ja pije moj maz nie ... hihihi szumne picie kawki hihiih ;) Gumijagodo ... z pogoda u nas podobnie ;) jest bardzo przyjemnie az na spacerki milo wyjsc ;) u nas deszcze ala tornadowe podobna pogoda jak 2 lata temu male tornada .. byly ...i calkiem bliziutko naszej dzielnicy ;) nie porwalo nas ;) jeszcze raz przyjenosci sobotnich wszystkim na weselach ;) bo Ela dzisiaj chyba tez prawda ;) 😘 Dalka... ??? jak samopoczucie ... ???? Isia ... a u Was i jak ta perelka Wojtusiowa ... ??? Gruby Misiu ???? uciekam bo kawusia stygnie ;) maly chodzi wkolo mojego krzesla ... kwiczy i tupie noziami ;) zapraszam na bobasy ... nowe zdjecia ... www.dustin.bobasy.pl sciskamy mocno :) 🖐️ do pozniej ...i kto spragniony kawy zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku Weronika zastrajkowała nie chce pić kaszki z butli nie chodzi o smoczek bo pije herbatki i soczki ale kaszki nie tylko cycuś rratuje sprawę wali kupy jak szalona- albo wirus jeszcze inny się przyplątał, albo efekt mleczka mamusi dopiero wczoraj ustała gorączka podaję lakcid na te kupy i martwię się jak cholera tym jedzeniem zmieniłam smak kaszki- też nie pasuje katar nadal ściągamy gruszką, nadal antybiotyk może przez antybiotyk nie ma apetytu? ale martwię się że się zagłodzi ;) no, może bez przesady ale się martwię... dobra, tyle, już was nie zanudzam ale jakby którejś z was coś wpadło do głowy w kwestii naszego poratowania to piszcie... PS. Aha, chyba idą zęby z góry, bo takie bule na dziąsłach... Zaczynam powoli wymiękać. 1/2 Irenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia nie panikuj to napewno przez te zęby u nas też tak było nawet soczków nie chciał pić, też zmieniałam smaki dobrze ze doil cycusia bo nie wiem co by bylo dopiero jak sie ujawnily zeby to wszystko przeszło życzę dużo zdrówka i tobie wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) carlusiu👄, nesiu🌻, irenko❤️, skye👄, pszczółko❤️, misiu🌻 - i wszystkie pozostałe fanki mojej magisterki;) dzwoniłam wieczorem do profesora: poniedziałek, 12.00:) boję się:( czytam od prau dni, ale nie wiem co on mi \"wysmaży\" za pytania:( w poznaniu także deszczowo... jaśminka szama chrupki, a krzysiu montuje pralkę (dzięki misiu:D ) nadal niezwykle traumatycznie przeżywamy górne jedynki... od 3 tygodni płacz:( wg naszej lekarki rodzinnej powinny się były pojawić jakiś tydzień temu.... ehhh kiedyś ujrzą światło dzienne.... wczoraj się wyprowadziła moja siostrzyczka... smutno mi:( nawet jak się kłóciłyśmy all the time, to i tak miło ją było mieć przy sobie... spadam, bo mi się ryczeć zachciało:( papa j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ręce mi opadły z wrażenia-wyjrzałam przed chwilą przez okno i zobaczyłam jak 6letnia córka mojej sąsiadki pali papierosa zwróciłam malej uwage to uciekła i nie wiem czy mam powiedzieć jej matce żeby nie pyszczyła do mnie że się wtrącam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Powróciłam do żywych. Na cherbacie czerwonej i sucharkach :). Wczorajsza noc była koszmarna, ale to nie przez zatrucie, tylko Kuliś się męczyła. Dziąsła ją bolały, możliwe też że kolkę miała. Budziła się co godzinę z płaczem, nie wspominając że przy usypianiu płakała dwie godziny. Babcia wpadła ze swoimi z pretensjami do mnie, że zamiast ją nosić to leże na łóżku i ją gniotę. Heh, ubić poćwiartować i za balkon. A jeszcze do tego miałam braki w pokarmie, tak więc w nocy podwójny problem. Na szczęscie już po nocy i rano z uśmiechem na twarzy powiedziała wskazująć na chrupki \'\'daj\'\' :). A w nocy jaka burza była fajowa. Tak grzmiało, że myślałam, że wojna hihi. Bite dwie godziny waliło :). Dobra uciekam, później się odezwę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna wersja naszej ulubionej piosenki, specjalnie dla matek karmicielek ;) potańczcie, jak niżej i pośpiewajcie, a mężom sie spodoba :) http://de.fishki.net/pics9/hentaitsop.swf mojego męża rozłożyło :( staram się go regenerować... chłopaki śpią, jeden po kaszce, drugi po aspirynie... Isiu, 🌻 Ty też pozbieraj się w całość! :) wszystkim 🌻 Pszczółko! ❤️ o tej cierpliwości, co napisałaś u Dominisi... no... też mi jej brak... tylko skąd ją wziąć :o jeśli która ma w nadmiarze, chętnie kupię każdą ilość... przyszło lato i nie mam co na siebie włożyć... wszystko za duże 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spędzili dzień na zewnętrzu wypili wiadro piwa a dziewczynki dwa wiadra lodów zjadły... dobrze, że już prawie nie karmię, bo jednozębny byłby się nastukał... zmokli.... idą się prać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powidzieć wam DOBRANOC jakiś kiepski mam nastrój , nawet Princessa o tej porze mi nie pomogła idę spać bo zaczynam głupio pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym dziś była pierwsza? No to DZIEŃ DOBRY wszystkim! Julio- jestem, zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×