Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

:) na mnie czekają góry prasowania... jeszcze jedną kawę wypiję i poszukam wymówki, by się za to nie wziąć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkie sierpniówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do komputera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Howg! Okna pomyte,obiad ugotowany,depilacja wykonana. A wszystko to pod nieobecność Natalki.Boże Dziewczyny,wreszcie oddycham,mogę coś zrobić,te całe dnie z małą która nie puszczała mnie od siebie na krok po prostu mnie wykańczały. Tyle,że ze mną coś nie tak,bo jak jej nie ma to ja po prostu nie umiem odpczywać-poza tymi kilkoma chwilami przy komputerze.Zawsze znajdę sobie jakąś robotę i w efekcie wieczorem padam z nóg. Dziewczyny,czy Was też tak boli kręgosłup,bo ja już nie wiem,czy to normalne i co z tym robić.Boli mnie chuba w każdum odcinku-począwszy od karku ,a skończywsz na kości ogonowej,boli bez względu n pozycję,obojętnie,czy siedzę,leżę,czy stoję.Ostatnio nie mogę zasnąć z tego bólu,bo już nie wiem,jak się ułożyć do snu,a gdy już wreszcie zasypiam,to akurat mała się budzi i dopomina cyca.Ech,chyba w grobie się wyśpię.Ale miałam Wam nie marudzić,bo tak poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... ❤️ 😘 PRZEPRASZAM ...... ze sie nie oddzywam .... niedawno wrocilismy ...padl nam net pod koniec tygodnia naprawia .... teraz pisze od rodzicow M. wszystko prawie przeczytalam .. brat mi sumiennie drukowal .... Dziewczyny baaaardzo tesknie za Wami, Maluszkami, Waszymi literkami .... ❤️ mam Wam tyle po poopowiadania pokazania ... uuuuuuuuuu ... a spotkania w realu sa czyms niedoopisania ... prawda .. :D :D :D :D :D :D przykro mi tylko ze nie udalo sie z wszystkimi :( ale bedzie na nastepny raz. Dla wszystkich bez wyjatku .... 😘 🌻 i okazjonalnie dla malej Puzolki ... 🌻 sciskam mocnoooooooooooooooo Carla i odmieniony Dusti :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo Carla!!!!!!!!!!! Jak fajnie, ze jestes! B. mnie zaciekawilo \"odmieniony Dusti\". O co chodzi??????????? Calusy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa! pisz! pisz! na komputer nie zwalaj! Zofia zdrowieje, mam nadzieję, że młodsze ludki paskudztwa nie łapnęly... rosnąca ósemka nadal nap..... nic nie wyprasowałam :o chyba kogoś zatrudnię do tej przykrej czynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora 🌻 Dziś bylismy w Bydgoszczy odwiedzić ojca chrzetnego Krzysia,dziecko nasze drobie było tam tak wszystkim zafascynowane ze zrezygnowało z podwieczorku ;)) teraz sobie spi i słychac co chwilke jeszcze troszke zapchany nosek przez katarek, my tez idziemy na slub i wesele 15lipca,z jednej strony fajnie bo juz dawno mielismy ochote na zabawe,a z drugiej mniej fajnie bo kase trza wydac a jest jej tak malućko :(( i same wydatki nam sie szykuja w lipcu: -01.07 imieniny mojej mamy -02.07imieniny mojej przyjaciółki -05.07 imieniny mojej siostry -06.07moje imieniny -08.07urodziny kuzynki -13.07roczek Krzysiaczka -15.07 ślub kuzyna -25.07imieniny Krzysiaczka chyba o niczym nie zapomniałam🌻 Carla 🌻ciesze sie ze dałaś znak życia Julio🌻dziekujemy za miły komentarz na bobasach ;) gruby misiy🌻dużo zdrowka dla Zosi❤️jak mozesz to podaj dietke jaka stosujesz?? ?? ??a prasowanie podrzuc mi ja uwielbiam prasowanko ;)) TPM-ja tez nie potrafie odpoczac jak nie ma koło mnie dziecka,zawsze jest w domu cos do zrobienia,my kobity tak juz mamy rodzina dom a same sie troszke zaniedbujemy 🌻 gumijagodo🌻zrob sobie czarnego nicka,bo wiesz nigdy nie wiadomi kto sie moze pod ciebie podszyc Niuninko🌻 zazdroscimy wam tych basenowych wypadow iwka🌻ciesze sie ze mezulek twoj do domku wrocił-rodzinka juz w komplecie❤️ elu🌻moje dziecko tez bardzo chetnie sprzata w mieszkaniu,najbardziej lubi sciaganie obrusa ze stołu,wyrzucanie smieci z kosza na srodek kuchni i właczanie gazu jak mama nie widzi :)) zaraz sobie wezme szybka kapiel-moje ciało sie tego domaga pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominkiko cieszę sie że dłużej do nas napisałas Tak wydatków u nas też duzo mamy 2 śluby-czerwiec i wrzesien i roczek Michałka,ciezko jak jedna osoba pracuje3 oj ciezko a jak to fajnie bylo jak były dwie pensje..... My synak zostawiamy u tesciów(juz kiedyś pisalam) będzie to 150 km od miejsca wesela i maly spędzi tam 2 doby! tak wiec moje zmartwienie jesat wielkie czy oni sobie poradzą. Mam pytanie intymne do mama chłopców - jak wy myjecie dziecio chłopcom siusiaki,odciągacie napletek? bo są rózne wersje i opinie ja tego nie robiea dzis zobaczyłam ze jak odciagnnę to mu jeszcze nie schodzi moze robie to za delikatnie mama nadzieje ze rozumiecie o czym pisze) Odpiszcie mi w tym temacie Nie chce am montowac ale chcę by było oki Carla buzka Gruby misiu niech dziecko zdrowieje Gumijagodo-bużka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu! Na Twoje intymne pytanie - nie odciągam i nie polecam. Wszyscy lekarze, z którymi rozmawiałam zabraniają tego a i w literaturze fachowej jest zakaz. W zasadzie tylko od babć albo cioć można usłysze, że to wymagane.Tam jest wszystko tak spasowane na razie, póki prącie jest malutkie, że odsuwanie może wszytko zepsuć. Poza tym u chłopców zdarzają się stulejki i dlatego nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Chce ktoś psa ?? :) Ja mam już dosyć tej suki. Nie moge wyjść tylko z dzieciakami, bo mi pokój rozpieprzy. Młody nie chce z nią chodzić przec cały czas trwania spaceru, tak więc ja musze wlec się z psem i wózkiem. No a mój oczywiście nie wie o co mam pretensje, bo on sobie wróci z pracy i wychodzi z pieskiem o 19.00 i 22.00, a cały dzień ja musze z nią siedzieć. W końcu ją gdzieś zostawie w cholere. My w lipcu też mamy troszku wydatków. 15-tego, też na wesele idziemy do mojego kuzyna :), a dwa dni później wyjazd w góry na 10 dni. Później imieniny mamy i rocznica ślubu rodziców. Tak więc Dominisiu nie jesteś jedyna :D ja też pasa będę zaciskać :). Elu ja Dawidowi nie odciągałam, bo powiedzieli, że nie trzeba :). Carla wredoto tak nas zostawiać :) TPM fajnie, że masz w końcu czas dla siebie :). Czasami to się przydaje :). Tylko ni zacharowywuj się, a odpoczywaj, łóżko, gazeta, ewentualnie kąpiel ;) i będzie oki :). Jakieś cholerstwo się do mnie przyczepiło. Gardło boli, nos zapchany jeszcze do tego, chyba jakaś alergia się przypętała, bo w nosie kręci, swędzi i zatoki szaleją, nie wspomne o oczach. Zapraszam na kubeł kawy i chrupaki Ulci w ksztaucie misiów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiecie, ale w mamo to ja jest kąplet spodenki i koszulka do tej torby i plecaczka co byly kilka miesiecy temu. A w twoim dziecku do pełnego kąpletu będzie kapelusik i skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dzień dobry🌻 my także pięknie dziękujemy za komentarze na bobasach🌻 carla-nareszcie... u nas cały czas to samo, tzn. nie mam czasu na nic:o krzaczek jest na diecie brokułowo-królikowej, do całości dosypuję jej misiowy ogródek ziemniaka z dynią:) szama jak opętana:) wyjątkowo donośnie przeżywamy górne jedynki, ale mam nadzieję, że najdalej za tydzień ujrzą światło dzienne:D wczoraj wieczorem pojechaliśmy do mediamarktu oglądać sprzęt do zabudowy kuchni i mam poważny dylemat lodówkowy ( bo kuchenka i zmywarka już są): whirlpool czy elektrolux? czy użytkowniczki mogłyby się wypowiedzieć? poza tym-jaką polecacie pralkę- ładowaną od góry, czy normalną? znalazłam fajną pralkę, ale ładowaną klasycznie i wymiary 60*60, ale za to klasa energooszczędna A +, teraz mamy taką 60*45 i fajna jest- poradźcie mi plissss nowości z ula-tobek raczkuje, a pszczółka zdawała w poniedziałek egzamin z prawa:) czy któraś z was wie może jak zmniejszyc wielkość już gotowych zdjęć, bo chciałabym powklejać na bobasy fotki, ale nie mogę, bo mają coś tam za duże;) okej konczę:P kto nie ma siły-nie czyta:P buziaki j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja... Ja nie mam siły... Idę zważyć dziś kurczaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia stanowczo odradzam whirpool\'a... sa to produkty najnizsze w klasie AGD obok INDESITU. i niestety to sie potwierdza, bo mam ich i lodowke i pralke... obie mjusze wymienic... elektroluksa nie znam... misiu- zdrowiejcie juz szybciutko, bo jakis spacer bysmy uskutecznili!!!! nie nesiu??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... może wreszcie lepszy niż ostatnio... Wojtuś jak widzi brokuły, mało z krzesełka nie wyskoczy! tak lubi! :) teraz Zosia karmi go kaszką :classic_cool: cyc już prawie poszedł w odstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w kuchni elektroluxy... od lodówki, przez zmywarkę, płytę ceramiczną i piekarnik! działają bez zarzutu!!! (5lat) dla mnie wygodniejsza jest pralka ładowana od frontu, ale to chyba zależy od układu pomieszczenia, w którym stoi... poprzednio mieliśmy ładowaną z góry i też było dobrze, w tamtym mieszkaniu niemogło być inaczej... jak jest ładowana od góry nie możesz nic na niej ustawić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gu
witam nareszcue dzisiaj trochę się ruszyło a już się martwiłam że topik umiera. mam pytanie jak mam zrobić czarnego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasie!👄👄 serdeczne dzięki za tak szybki odzew- ja także byłam zwolenniczką elektoluxa;) teraz już szukam tylko i wyłącznie sprzętu tej marki:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkiego najlepszego dla Dustinka z okazji kolejnego miesiączka🌻🌻🌻🌻🌻 T.P.M fajnie że choc troszkę masz ulgi i możesz odpocząć z tą opiekunką to dla Ciebie super pomysł:) Co do spaceru mojej teściowej z małym to oczywiście nie był by dzień jakby się coś nie wydarzyło dosyć że wychodzi z nim tak rzadko to jeszcze wracając ze spaceru jak wnosiła wózek na parter spadła ze schodów:(:(o rany jakie miałam ciśnienie całe szczęsie że Adiemu nic się nie stało całym wózkiem spadł na nią:(teściowa poobijana.......może lepiej niech już nie wychodzi na te spacery;) Dominisiu nie jesteś sama w wydatkach:)chyba każdy je ma:p my też idziemy na wesele 2 września do mojej koleżanki:) Elu tak jak pisze Nesia ja też nie obciągam:) Dalka zdrówka❤️ Gruby misiu zdrowka dla Zosi Julia od zięcia👄👄👄 Idę szykować się do pracki buziaki👄miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika waży 9 kilogramów. Oj, odpadają mi czasem ręce od noszenia tego szczęścia... Gumjagodo- witaj razem ze swoim dzieciątkiem na sierpniówkach! Czarny nick- musisz się po prostu zarejestrować. U nas ciągle bez zębów, ale Wiki raczkuje. Przemierza pokoje z prędkością światła (tak domniemam :P ) i szykuje się do wstawania. Tzn wstaje, podciąga się skubana jak pakerzy na siłowni, hehe. Ale przez te zęby mamy naprawdę ciekawe dni, więc wybaczcie mi brak veny i milczenie. Ponoć jest złotem, więc może będę bogata? ;) Buziaki dla wszystkich, spejszjal dla generałowej Julii ofkors Spadam ministrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
próbuje zrobić czarny nick i ciągle wyskakuje że jakiś błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja....szybko nadrobilam zaleglosci i stwierdzam ze śmiechem, że ja obciągam:P(Iwka;))zależy komu:DMam nadzieję. że o dzieciach mowa:PMi zalecila ostatnio pediatra odciąganie napletka, no to jej słucham, choć łapy mi się przy tym trzęsą okrutnie. Muszę się streszczać, bo Truteń ma firmowwego kompa-mają jakiś mega wazny projekt i siedzi po nocach pracując w domu:( Jak Julia Wam już wspomniała, bąk raczkuje. Dziś zajarzył, że raczkowanie samo w sobie jest fajne i zaczął zwiedzać mieszkanie, a nawet jak piesek przy...przyczlapał(?)do mnie, gdy wróciłam z ośrodka. Fajnie jest żyć bez netu dziewczyny, jestem na odwyku i dobrze mi:P Misiu i Julio, czekam na Was. Resztę pozdrawiam i buziaki-teraz juz pewnie nie zobaczymy się prędko. Z pośpiechu zapomniałam, co chciałam napisać, ale pewnie nic ważnego:P papapapa gumijagodo, nie wiem co za błąd..może już ktoś ma takiego nicka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, Mała w łóżku stoi i protestuje ale ja i tak do Was napiszę. Po pierwsze sto latkóf dla wszystkich miesięczniaków czyli Natalce, Marlence i Dustinkowi same śłiczne 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 po drugie jakoś tak lenia złapałam i nic mi się nie chce, czy Wy też tak macie???? Chciałam się tylko pochwalić, że sadzam moje dziecko trzy razy dziennie na nocnik (jak mi się przypomni) i zawsze przy którymś razie moje dziecko robi kupę i nie miałam już żadnej w pieluszce od 3 TYGODNI :)))) Oprócz tego moje dziecię wstaje przy meblach i w łóżku, ale Wasze to już dawno robią więc nie mam się czym wywyższać:P Gumijagódko, spróbuj jeszcze raz, musi się udać, :) Pszczóło super, że przyszłaś, powodzenia w obciąganiu ;) TPM ja też chcę Nianięęęę, jesteś z Niej zadowolona?? chyba tak:) Juleczko, ja też mam nadzieję, złapać Cię na tlenie ale cos się nie pojawiasz:) Irenko, malutka rośnie ślicznie:) nie noś jej za dużo, niech sama biega:))) Carluniu 🌻 Elu 🌻 Gruby Misiu 🌻 Mamo Natalki 🌻 To tylę idę bo ryczy moja maruda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
ciągle próbuje z tym nickiem i nic. byłam z Bartusiem u pani doktor i synek przybrał na wadze przez tydzień 300g waży teraz 7400g i mówiła żebym się nie martwiła ,dała skierowanie na usg brzuska aha- nie obciągam synusiowi bo się boję żeby nic nie uszkodzić. idę usypiać moje kochane bachorki. jutro festyn w przedszkolu oby tylko pogoda dopisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to tak jak u nas! my też jutro na festyn... gumi, skąd jesteście, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dolny śląsk ZłOTORYJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
GRUBY MISIU a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my centrum... Zosia mówi, że Warszawa jest koło Pruszkowa ;) ale ja z opolszczyzny... w Pruszkowie dopiero 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
chciałam wam powiedzieć dobranoc . jak zwykle mam jakiś problem, ciągle czerwony nick i nie wiem jak użyć te emotikony-jestem niedouczona w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×