Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Haloo 🖐️ Dalka no no no sukienka rewelacyjna !!!! A ten gorecik ... barzo mi sie podoba...jak Ty t zrobilas ?????? 🌻 Iwka ...no to super ze maly grzeczniutki ... byl 🌻 Dominisiu :D :D :D :D :D :D :D Gosiu...ciesze sie ze zagladasz !!!!! milo Cie poczytac ... milego dnia w pracy !!!!!! Moj malutki dzisija spal od 22 do 5 tej wiec tez bardzo mi sie to spodobala tylko ze ja sie nie wyspalam ...bo czuwlam nad nim i tym jego noskiem z katarkiem ...wiec .. nocke dla malego zaliczam do przespano udanych !!!!! TPM... takich perelek dowcipow jeszcze troszke by sie znalazlo a jeli tylko Tobie poprawil humor to ...warto wklejac ...TPM...jesli mala potrafila sie troszke przestawic ..to znaczy ze mozna powoli wszystko zrobic...a jesli chodzi o gosci u nas tez w zeszlym tygodniu byli znajomi ...i maly byl bardzo towarzyski zasnal jak sie zbierali do wyjscia...wiec juz wiem na co mam byc przygotowana ...w przyszlosci ... ;) Nasze malenstwa z dnia na dzien starsze... prawda Dustinek nie oglada sowie jeszcze nozek ale mam nadzieje ze jak tylko zdejmiemy mu te spodnie to napewno bedziemy wariowac z nozkami i pokaze mu paluszki u nozek i wogole :) pozdrawiam wszystkie poniedzialkowo ...u nas zimno..brrrrrrrrrrrrrrrrrr ... maz w pracy wroci wieczorkiem wiec cala chta nasza...hihihi........................... do posprzatania oczywiscie :D :D: D :D: D :D :D :D :D :D :D dzisiaj uskuteczniam prasowanie ...oczywiscie jak sie uda ... ;) do pozniej 🖐️ MAmulki 😘 dla WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi sie nie uda posprzątaćtego pokoju. Co sie biorę do pracy to albo mała płacze, albo coś innego się dzieje. Dziś trochę ogarnęłam ten bałagan, a z gruntownym porządkiem muszę czekać do piątku. A Ulcia już powoli interesuje się stópkami. Jak ją kłade sobie na nogach to się przygląda swoim stópkom i patrzy jak paluszki się ruszają :). I czasami uda jej się zasnąć na leżaczku bez noszenia. No i katarek zupełnie przeszedł. Dobre krople dostaliśmy, homeopatyczne Euphorbium. Dwa dni i po katarku było. Tak więc w czwartek będzie szczepionko :) ( chyba ). 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Carlaa🌼 Dominisia🌼 Skye 🌼 Iwka 🌼 Też Przyszła Mamo 🌼🌼🌼🌼 nie załamuj się , w końcu odpoczniesz sobie :). Już powoli z górki, po nowym roku do sierpnia i lipca blizko więc czas szybko mnie :D. pozdrowionka Kaśka i Ulcia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam ponownie!:) Dalka suknia ładna🌻nawet mojemu mężulkowi się podobała:D My juz po małym spacerku troszkę mrozne powietze wiec szybko wracalismy do domku:)choc małego miałam opatulone:) Adrianek tez zaczoł wkładac gryzaka do buzki przeciez na zęby jeszcze wczesnie:)moi rodzice jak byli u nas nie mogli się nadziwic ze on cały czas w ruchu macha nóżkami rączkami i tak na okrągło do tego krzyczy piszczy i się rechota:D:D:D POZDRAWIAMY🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
miało byc powietrze zjadłam ''r'' hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś ide do kina, sama bo sama ale ide. Mąż wraca z kursu i zostaje z małą, a ja na 21.15 ide na egzorcyzmy :). Bosh w końcu odpoczynek i jakaś odskocznia od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, ja też chce do kina :) może kiedys się wybiorę :) Za to idę dziś na aerobik, boże jaka ja zawsze wracam połamana z tych ćwiczeń, jestem taka łamaga ze aż wstyd mi tam przed tymi wysportowanymi babkami, no ale cóż, muszę wreszcie pozby c się tego okropnego brzucha co mi wypływa, wyglądam jak ostatni grubas co je tylko tłustą kiełbasę hihi :) Oki nie zanudzam, Lece, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo ... Dalka przyjemnosci w tym kinie pewnie juz idziesz...tylko wracja ..bez strachu hoihihihiih :) Gosia areobik .... no non o...Ty to masz werwe...ja mam areobik w domku hihihiih :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Iwka na zeby to czasem nigdy nie wiadomo mojemu malzonkowi zaczely wychodzic jak mial 4 mc pozdrawiam wszystkie mamulki te obecne i nieobecne Puzus nich Ci wreszcie naprawia to tam i wracja tu do nas dobrz ebardzo prosze Fionus a Twoj malzonek tam kombinuje czy nie ... 🌻 ek dla niego zeby sie pospieszyl !!!! Arkadio ... 🌻 Nesiu .... :D :D :D :D :D :D Dominisiu :D :D :D :D :D :D TPMamo .... ❤️ i dla calej obecneej i nieobecnej reszty Panienek i Panow ... [kiss[ do pozniej choc w palnach mam wanne , kolacje robiona przez meza i film ... ;) a pozniej ... hihihi tajemnica ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) 🖐️ mamulki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po imprezce,nie wiem czy pisalam ,dzisiaj urodziny mojej teściówki dobrej nocki Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam :) dobrze ze zdazylam na ostatni autobus bo bym chyba nie doszla :) film fajny kilka momentow takich ze podskoczylam na krzesle, to przez to ze sama bylam cholercia. zycze udanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAloo 😘 Dominisiu nie nic nie pisalas .... 🌻 ki dla solenizantki Dalka...ciesze sie ze wrocilas !!!!! cala i bz krzesla hihihiihihihihihi zycze Wam mamulki i dziubaskom naszym slodkich i slicznie pokolorowanych ,,,,ja tez zmykam spac 🖐️ do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Zapraszam na herbatkę z kopru ( lubię ją rano pić) hihih Komuś nalać??????? Mała leży teraz w lezaczku i krzyczy zebym przyszła więc długo nie zostanę :) Całusy dla wszystkich Dalka, ja też chcem do kina, następnym razem pamiętaj o koleżankach :):):) Całuski, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
TPM - czytam te Twoje posty co jakis czas i az mi sie serce kraje. Wiem, ze powody moga byc rozne, ale ja ze swoja Natalka przeszlam podobna historie. Nawet zaczelam podejrzewac, ze cos z moim pokarmem jest nie tak.I tak naprawde to nas uratowalo, bo kupilam sobie odciagaczke pokamu i sciagnelam pokarm. W tym czasie malutka nakarmilam pierwszy raz mlekiem modyfikowanym. I to mi PO RAZ PIERWSZY dalo rozeznanie ile moja corka potrezbuje jedzenia. Obciagnela wtedy 120ml i zasnela snem blogim... Pokarmu ktory odciagnelam z obu piersi bylo niecale 80ml. A wydawalo mi sie ze mam go tyle, bo ciagle mi kapalo z piersi.... W moim przypadku powod okazal sie prozaiczy- dziecko bylo ciagle glodne, stad takie niespokojne... glupio mi bylo ze tyle czasu glodzilam maluszka... Nie wiem jaki jest powod w Twoim przypadku, ale moze warto sprobowac? Przepraszam ze sie wymadrzam, ale warto sprobowac wszystkiego, zeby nasze maluszki nie cierpialy.... a niespokojnosc dziecka wynika z jakiejs niewygody dla niego... Nei obraz sie wiec na mnie za ten wywod... pozdrawiam Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My juz na stanowisku bojowym,czekamy tylko na tatulka i śmigamy na dlugi spacerek,słoneczko dziśu nas tak pieknie świeci i prosi nas byśmy skosztowali jego ciepłych promieni,zajrzymy wieczoraskiem jak juz bedziemy spowrotem PS.jutro czeka nas bardzo niemiły dzień to 3szczepienie Krzysia bbuuuu Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziś moje dzieciątko kończy trzy miesiączki :D 🌼 ❤️ no to będzie o 13.50 :). Halny mi wieje za oknem. Jak te jedenaste piętro wzmaga siłę wiatru. aż mi się nie chce wychodzić z domu, a co dopiero z łóżka. Dzieś w kopńcu posprzątam. Mój na zwolnieniu i będzie z małą siedział :). Skye następnym razem o was nie zapomne, bo już nigdy sama na taki film nie pójde :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Hejka! ja juz po sniadanku :)Adrianek jeszcze spi słodko:)ale u nas kiepska pogoda deszcz buuuuuuuuu:(a ja dzis sama w domku i tak myslałam o spacerku Dalka fajnie miałas w kinie byłaś:D ja ostatnim razem byłam niecałe dwa tygodnie przed porodem na Wojnie Światów hihi:D:D:D nie zapomnę jak adrianek wtedy mnie kopał niesamowicie:) Oj obudził się mój aniołek bo już gaworzy:)ide po niego pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dominisiu daj troszkę słoneczka:) Dalka wszystkiego najjjjjjjj..........dla twojej kruszynki 🌻🌻🌻🌻🌻jak te 3 miesiączki zleciały co?moj maluszek za 15 dni bedzie miał 4 miesiaczki:):):)teraz się usmiecha pełną gębusią do mamusi:)jest taki słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HALLLLOOOO HALLLLOOOOO MAMUSKI GDZIE SIĘ PODZIEWACIE?CO TUTAJ TAK PUSTO? 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo.....nie bylo mni ebo ... miala duzo zajec ale jestem 🖐️ wszystkim Dalka Ty to jestes odwazna kobitka gratuluje...czytalam opiskik tego filmiczku !!!! no i 100 latek dla ULCI ❤️ i 🌻 ek od Dustinka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam szczecie zawsze do zaczynania tych stron ...teraz 150 hihihi bedzie moja no chyba ze Ela wroci .... 😘 dla Was aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mało tu dzisiaj do czytania,wskoczymy jutro moze ktoś,coś napisze. Carla 150 bedzie moja ;-) hihihi Dalka suknia ślubna podoba mi sie lubie takie skromne kreacje,bo to przecierz kobieta ma byc atrakcja wieczoru a nie jej kreacja.A najbardziej podobały mi sie twoje dzieciaczki,słodkie buziunie Miłych snów Dominika ❤️ Krzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Gdzie się podziałyście???? Miłego dzionka, muszę lecieć do mojej słodkiej marudy :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam wszystkie mamuski te obecne i nieobecne:) My dopiero wstalismy dzis nocka była super adrianek usnoł ok 23 a obudził się na jedzonko dopiero o 6 :)boże jaie miałam cycuszki pełne;)właśnie zajadam sniadakodzis sama w domku z moim skarbem tatuś w pracy do jutra rana:)cała chata nasza Dziewczyny co jest?wchodzić na forum bo nam topik padne:( Dzis dosyc słonko świeci wiec pójdziemy na spacerek a teraz uciekam wstawić pranko bo trochę się nazbierało:) buziaki do pózniej🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 witam i o zdrowie pytam ... kto ma dzisiaj szczepienie ....Krzysiu ... to trzymam kciuki za niego apropo szczepieni Dusti w tym tygodniu tez ma ...ale jeszzce do konca nie jest zdrowy wiec nie wiem czy dojdzie do skutku :( a nasza tabeleczke wklejam tak dla przypomnineia hgihihihihi :D :D :D :D :D :D :D TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Karin ❤️ Oliwia Wiktoria 02.08.godz. ...22.25..3450 g .....57 cm Puza❤️Marlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika❤️Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm Arkadia❤️Nadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm Skye❤️Paulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm Isia❤️Weronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm TPMama❤️Natalia........12.08. godz...17.30.....3900g.......54cm Karolka❤️Partyk..........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm Dalka❤️Urszulka..........15.08.godz............3150g..........53cm Asiawroc❤️Ola............15.08.godz..19.30....2700g........51cm Ewca22❤️Majeczka......18.08.godz...11.45...3300g.........52cm Niuninka❤️Nina...........20.08.godz..16.42.....3100g.......52cm Pszczola❤️Tobiasz........22.08.godz.11.35.......3780g.....56 cm Ela79❤️Michalek..........25.08.godz...17.15....3900g.......55 cm Fiona79❤️Tymoteusz...28.08.godz..11.00......4300g........58cm Iwka ...🌻 gratuluje nocki ... ;) a forum nam nie padnie ... zawsze jest jaka warta co czuwa prawda no Dominisiu troszke przed nami tych stron ale jak sie zepniemy to do konca roku ...150 nasza hahah mozesz byz zaraz po mnie ;) aco do PAnny Mlodej i sukin na weselu to sie zgadzam !!! Gosiu :D buziaki dla marudy... a teraz maly apel .... PUZUS ... wracaj ❤️ Nesiu...wracaj ❤️ Fiona...wracaj ❤️ Ela usprawiedliwiona wroci ❤️ dojechala szzcesliwie wszystko dobrze !!!! Arkadio ❤️ TPM...a Ty gdzie jestes hmmm ... ❤️ i WSZYSTKIE POZOSTAEL UDZIELAJACE SIE I NIE UDZIELAJACE MAMY prosze tu realcje zdawac... jak Wasze pociechy i wogole !!!! 🖐️ do pozniej Carlaa i Dustinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie po szczepieniu,Krzysiu dostał 3 zastrzyki,w nóżke i obydwie rączki.Maluteńko płakał,dzielny chłopaczek.Ciociu Carlo prosimy o uzupełnienie tabelki za nas: waga 7200 kg wzrost iestety nie chcieli zmierzyc obwód główki 40 cm obwód klatki piersiowej 42 cm Terza po tym wielkim wyczynie czyli szczepiniu mój synek zapadł w błogi,głeboki sen. A no właśnie Carla masz racje gdzie te wszystkie dziewuchy sie podziewaja.My sie nie damy,nie pozwolimy by nasz topik padł ofiara braku zainteresowania.Bedziemy walczyc dzielnie i pisac,duzo,duzo,duzo-do boju Dominika obwód klatki piesisowej 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my jutro idziemy na szczepionko. mam nadzieję że nie będą mieli żadnych przeciwskazań przez jej zanikający katarek. dziś muszę sterować po szczepionkę. Ulcia w dobrym humorku od rana, to chyba przez to że skończyła trzy miesiące :D. Nawet nie płacze na leżaczku, a leży już pół godziny i normalnie już dawno by się darła :D. Cholercia pada nasz topic. Trza mu zrobić reanimację. Ech dziewczyny pisać :D. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Carlaa pozdrowionka 🌼 Dominisia pozdrowionka 🌼 Skye 🌼 Puza 🌼 Iwcia 🌼 Też Przyszła Mamo 🌼 dziewczyny pokazywać się i pisać pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo... 😘 posterunek ... warta... zadanie...halo .....oddzew nie wieecie ile srednio wpisow jest na stronie ???? sorki juz wiem okolo 30 wpisow tak ...czyli latwo sobie policzyc ze do strony 150 brakuje nam 38 stron tak i na kazdej po 30 to ... jest no mamulki kto ma kalkulator ...czyli cos kolo 1140 wpisow tak ... to znaczy ze musimy sie pospieszyc zrobimy sobie prezent na gwiazdke...hmmm ???? jakies marzenia tzreba mniec...ostanio przeczytalam jak Pan Bog chce nas ukarac to spelnia nasze marzenia....hmmm czy to prawda ... ??? musialabym sie niezle zastanowic nad tym wiecie co ... niech TPM nie czyta prosze tego...wczoraj mialam taki dzien z amlym ze caly czas prawie spal noc tez przespal ...tez tak macie...ja nie wiedzialm co jesyt co sie dzieje mam nadzieje ze to normalne moze teraz wiecej sie nasze dzieci mecza od tego ogladania i wogoel....i to machanie raczkami wasze dzieci tez tak robia czy mam sie martwic ze to sprawy neurologiczne ???? a pytanie dla mamulek ktore karmia piersia..... kiedy macie zamiar podac cos dodatkowergo...polozna mi mowila ze jak dziecko skonczy 4 miesiac cztyli od 5 mozna cos podawac dodatkowego ale rownie dobrze moge go karmic do 7 8 miesiaca bez dodatkow... a jak u WAS ?????????? i nadal ni emoge go oddac do lozeczka ...tak jestem niepoprawna mamulka do pozniej 🖐️ Carlaa i Dustinek ❤️ wlasnie spiacy synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Wzywacie, więc jestem;) Ale będę teraz bardzooo rzadko do Was zaglądać😭coś internet się knoci. Prawie w ogóle go nie ma😡 Marlenka była juz u szczepienia:) dzielna baba z Niej, w ogóle nie zapłakała. Rosnie i jest naprawdę kochana. Dużo się uśmiecha, gada, podnosi głowę... Pani doktor powiedziała, że rozwój fizyczny ma jak u 4 miesięcznego bobasa, taka silna kobietka:) Maciej juz nie chodzi do przedszkola, bo ryczał jak bóbr. Teraz wszystkie dzieciaki mam 24H, ale trza się nimi nacieszyć póki małe, potem jak dorosną bedę od naszych całusów i przytuleń uciekać;) A mnie chyba niedługo praca będzie czekała:( Całuski dla Waszych brzdąców❤️ i moc uścisków dla was kobiet🌼 Nie można dopuścić, żeby topik padł....Ja obiecuję się meldować jak tylko będę mogła. Najwyżej od sąsiadów skrobnę parę słówek do Was:) Konczę, zeby czasami internet mi nie zniknął Caluski acha a może walniemy se kawusie popołudniową:p jak już tak z rana tyle Nas jest...wstawiam wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Hejka! My po spacerku:)ale mrozne powietrze brrrrr.......:)Adrianek jeszcze spi więc mogę cosik skrobnąć:) Carla ja juz probowałam dawac adriankowi marchewke i jabłuszko ale się zajadał mniam;)Moj maluszek tez potrafi nieraz cały dzień przespac a szczególnie ak jest taka paskudna ponura pogoda:D teraz juz spi 4 godzinki :)jak usnoł na spacerku tak spi i spi:) Dominisiu gratuluje szczepienia🌻 my kolejne mamy 19.12:) pozdrowionka i całuski dla wszystkich maluszkw i ich mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i ja. Ostatnio nasmarowałam długaśnego posta i kafe mi go zżarła, paskuda jedna, i trochę zapał straciłam, żeby to wszystko powtórzyć. W telegraficznym skrócie to było o tym, jak mój Mati bardzo się juz interesuje dorosłym jedzeniem, hipnotycznie wręcz obeserwuje każdy kęs, jedzenie przy nim kanapki sprawia, że przez cały czas konsumpcji dziecko przygląda się bacznie. Gdy siadamy do śniadania łapie za sztućce i przesuwa talerze. Jak jedliśmy parówki to zdąrzył kawałek złapać w rączkę i próbował sobie włożyc do buzi, ale wkroczyliśmy do akcji (jej, ale dzieci są szybkie!!!!!) Interesuje się tez piciem, kubkami. Chyba mu już kupię niekapek, bo butelkę potrafi sobie ślicznie sam trzymać obiema rączkami. Ja jeszcze nic nie podawałam, bo jestesmy na cycusiu i podobno aż do 6 miesiąca tylko cycuś, ale ja już kombinuję, żeby mu może dać coś wcześniej spróbować, on za 4 dni kończy 4 miesiące. Nie wiem, czy przetrwam jeszcze miesiąc? Może za dwa tygodnie jakiś kleik ryżowy, albo ziemniaczek gotowany? A Wy dziewczyny? Mamy butelkowe, co podajecie juz bejbikom? I czy gotujecie same, czy słoiczki a jak słoiczki to jakiej firmy? Carluś, mój Mati tez ze dwa razy przespał praktycznie calutki dzień, co nie przeszkodziło mu potem przespac także nocy. Więcej śpi także po basenie. Masz chyba rację, że to może zalezec od pogody i ilości bodźców, a tych maluchy mają coraz więcej. Ja się tez niepokoiłam jak tak spał, ale budził się zadwowolony, w dobrym nastroju, więc sie uspokajałam, szczególnie, że potem normalnie zasypiał na noc. Zdarzyło mu się też kilka dni, że nie spał prawie wcale, tylko takie 15 minutowe drzemki. Takie wahania to chyba norma. Kochane, zmykam, boo przyniosłam sobie do domu masę papierkowej roboty z pracy i muszę popisać póki Mati śpi. Całuję Was i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×