Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

a tobie drogi misiu na główkę padło cy cuś???? Nesia czy Ty slyszysz te herezje??????????????????????????????????? to Ty bys babo chciala zeby Cie wiatr przewracal??? i tak sie ledwo ziemi trzymasz, gdyby nie Wojtus, ktory za balat robi i my - wspomagajace kolezanki, to dawno bys nam uleciala... a ty ... echrzesz..... zmykam i ja bo ledwo widze.... zrobilam projekt mieszkania komus, kto dal mi programik zebym to w nim zrobila i glupia cipa nie zauwazylam, ze tego projektu ni mozna ani wydrukowac, ani zapisac.... to jakas plytka konkursowa - mozna jedynie na konkurs przeslac....nozesz ty q... mac.... tyle godzin w diabli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej kawki z mleczkiem zawsze chętnie się napiję. :) Mamo Natalki jak nie lego, to co innego! ;) Wstawać i meldować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło kurde ale żeście się rozpisali, jakbym wiedziała to bym też przyszła bo akurat dziecko się darło od 00:00 - 2:00:) A tak wogóle to dzieńoberek, zaraz lece do pracy, tylkomuszę się wykąpać bo jak wczoraj dziecko w końcu zasnęlo to ja tylko gatki ściągnęłam i główka na podusię i nynusiałam:) No buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, póki co działa i niech działa. Rozpisałyscie sie , nie ma co...Mamo natalki, bardzo mi sie podobało, co napisałaś o tym lęku separacyjnym-pewnie głównie dlatego, ze uspokaja mnie to jako matke, zem nie patologia tylko dlatego, ze mam pragnienie sie umyć rano:) TPM, Julia, Irenko❤️dziewuszki trzymcie się mimo wszystko, jestem z Wami sercem. Carlaa, kiedy spotkamy sie na bydgoskim?Wiadomo już coś? Ela, nie no proszę Cie, w zyciu bym nie przejęła się tym, ze Tobiasz pociera nogą o nogę..a robi tak:O I za uszy się łapie jak jest zły. A że Michaś nie chce być przytulany, tu juz taka jego uroda-w ciąży jeszcze czytałam, ze niektóre dzieci nie lubią sie przytulać i marzyłam, aby moje akurat lubiło-i lubi bardzo, zresztą juz w brzuchu był taki przytulański. Ale Michałek najwidoczniej nie lubi i już, taki charakter, a nie zadna nieprawidłowość. Woli świat oglądać i już:) Gruby Misiu, jak czytałam o Twojej bratowej to przypomniała mi sie ciąża, jak z bólem serca (a raczej portfela) jeździłam raz w tygodniu na płatne KTG, a kasy nie mielismy wcale...potem tydzień przed rozwiazaniem w szpitalu i też wściekłość, że ile jeszcze, chcę do domu. Ale cały zcas mimo tych emocji wiedziałąm, zę to jest dobre dla małego, że nie wybaczyłabym sobie gdyby teraz pod koniec coś mu sie stało, ze już w zasadzie bliżej niż dalej. Pierwszą ciążę straciłam i chociaż bolało, to wiem, ze nawet w połowie tak, jakby bolała śmierć dziecka tuż przed lub po rozwiązaniu...Dlatego przejęłam się tą historią, bo nie umiem sobie nawet wyobrazić, jaki to jest dramat:( Pozdrawiam wsyztskie mało słonecznie wprawdzie, ale wiosennie;uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale tu natworzone:)widać że nocne marki nie mogły spać :):):) Na początku wszystkiego najlepszego dla naszej najmłodszej kruszynki Natalko to dla Ciebie od Adrianka i jego mamci:)🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻serce]🌻❤️🌻❤️🌻❤️ My dziś obudziliśmy się o 6.45 poleżeliśmy i znowu drzemka😴 i tak do godziny 9.30 a teraz mi głowa pęka:( proszę wazon dużej mocnej kawuni:) Elu🌻wszystko będzie ok T.P.M. ❤️ Isiu❤️ Gruby misiu ja nie miałam pierwszych skurczy ;)tylko już parte a było ich cztery :)i Adi był na świecie trwało to tylko 20 minut:p Mały coraz bardziej rozgadany ale ostatnio za dużo mówi baba baba az zazdrosna jestem ;) a gdzie mama tata?ZDRAJCA MAŁY:) No nie mogę dokończuć posta bo Adi domaga się jedzonka więc zajrzę pózniej🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia wroc
Witam mamusie !!! sorki za nieobecnosc ale kupilismy dzialke i bylo tyle roboty ze padalam:))Dla wszystkich buziaki Ela od dzis juz jestem na gg :) Pewnie wszystkich postow nie nadrobie ale czesc przejze z nowosci to ola gada tata dada baba i neeeeee ( ciekawe gdzie zgubila mama) Dzis chcialam jej posmarowac gorna dziaselko i tak mnie ugryzla ze mi sie odechcialo Zaraz znikam do kolezanki jest w 9 miesiacu i ciagle ja cos martwi ( jakbym widziala siebie ) ide ja troche podtrzymac na duchu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........7720 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 Male zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... zapomniałam napisać, Wojtuś też pociera nóżkami. Dużo. Stopy ma bardzo aktywne. Zdejmuje skarpetki, ssie paluchy u stóp i... robi coś w rodzaju stopowego kosi-łapci. :) A jak jest zmęczony to trze, aż uśnie. Teraz też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKLEROZA NIE BOLI...NATALCE WSZYSTKIEGO DOBREGO 🌻🌻🌻🌻🌻 Ela, czekamy z niecierpliwością na wyniki, mam nadzieję, że będą dobre. Trzymajcie się cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski i Pocieszki:) Ale wkurzona jestem - piekny dzionek mamy, nawet nie wieje, a ja po wczorajszym spacerze nie moge karkiem ruszyc w ogole. Bylam u lekarza i kazal sie wygrzewac wiec dzis nici ze spacerku..:(...a tak ladnie jest....😭 Za to Niunia ladnie dzis spala z czego sie bardzo ciesze:) Gruby Misiu Julka tez robi \"stopkowe kosi kosi\" :D Kawa kawusia kawenka... Natalciu 🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, moc caluskow Aniolku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odebralismy dzis paszport Niny, za tydzien ruszamy w droge. Chce zostac w Polsce ok. miesiaca, myslalam, ze przez ten czas nie bede zbyt czesto do Was zagladac ale od wczoraj moj braciszek ma internet!!!!!!!!! :-) Tak wiec bede na biezaco!!!!!!!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!!!!! Dzis slonko swieci ale jest b. zimno. Mam dzis lenia, powinnam troche posprzatac... Milego dnia Kobietki!!!!!!!! Sisi a Wy wybieracie sie na swieta do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Niuninko nie jedziemy na swieta...bedziemy w Polsce dopiero w czerwcu...:( :( Ale Wam fajnie, ja tez chce... tak czy inaczej zycze milego pobytu (a na pewno bedzie mily)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA!!!!!!!!! juz nie jestesmy taka kruszynka- MAMY POL ROCZKU!! oj dziewczyny, wczoraj rodzilam.... ale pewnie czujecie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to my po wizycie i dlgim spacerku. Wyniki w ponieziałekj bo jutro nie pracują miały byc na dizs a wyjdą na poniedziałek. Mały wczoraj zjadł tylko...3 razy na dobę co do niego nie podobne-nigdy butlą nie gardził, od dzis ma zmieniona dietę wprowadzamy kaszki mleczne podawane łyżeczką zobaczymy jak jego organizm zareaguje-jest podejrzenie o alergie ale mysle ze odbrze to zniesie po takim wyglodzeniu. Zmykam dać mu obiadek Aha z nowości to mówi lala,dada,nie,nie,gejeje-balsam na moje uszy pozdrawiam Dzieki za pamięć buziaki dla dzisiejszych solenizantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu🌻 dziękuję. zajrzyj do poznanianek.. przepraszam, ale nie mam czasu pisać... irenko❤️ będzie lepiej, bo MUSI.. rozumiesz???? MUSI BYĆ LEPIEJ!!! NIE ŁAM SIĘ!!!! ucałuj małą od nas uciekam już julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko, trzymam kciuki. U Was także MUSI być lepiej! ❤️ A poznanianki dodałam do wybranych tematów, już wtedy gdy przeczytałam słowo szpital... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- robię dobrą minę do złej gry tylko dla Ciebie, a Ty zrób to samo dla mnie, OK? ❤️ Ja załamałam się już do końca.. Wiki waży za mało... Byłyśmy u kontroli, waży 8 kilogramów. Przez ostatni miesiąc przybyło jej tylko 30 dkg. Powiedziała mi pediatrzyca, że może stąd częste nocne budzenie (wtedy sobie dojada) i problemy z kupką (za mało jedzenia= za mało wyprodukowanej kupki) Pozdrowienia, zła matka Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko, nie wolno Ci tak o Sobie myśleć. NIE WOLNO. Jesteś Wspaniałą Mamą. Teraz wiesz, gdzie leży problem i mu zaradzisz. Nie ma instrukcji bezawaryjnej obsługi niemowlęcia. Tylko nie przekarm małej! :) Wojtuś je, ale tylko moje mleko. Też mnie jutro pediatra pogoni, że jest za lekki. I znów będzie straszyła anemią... Ale przecież na siłę mu jedzenia nie wcisnę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła matka pszczoła tez ma dziecko o wadze 8 kg, które dojada co 2h w nocy i na dodatek nie dosc ze nic nie przybrało w ciagu ost. miesiąca, to jeszcze schudło 115 g...Jestem z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, duzo duzo zdrowka dla Jasminki i duzo duzo wytrwalosci dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TPM, a jak u Ciebie? Dzis spacer sie udal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Ulka waży 7 kg i nikt mi nie mówi że ma niedowage lub niedożywiona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia mój Adi też waży 8 kilo może teraz parę deko więcej no ale jest starszy od twojej Weroniki i też nikt mi nie mówi że za mało waży:) Je normalnie ale i kupska wali:pi fika to ma prao to spalić;) Julianko trzymaj się❤️jesteśmy z Tobą Mój bąbel już śpi:)a ja dziś znowu prałam no i przez szybkość wrzuciłam z jasnymi rzeczami czarną bluzkę która parę rzeczy zafarbowała:(:(ależ wyzywałam na siebie no nic jutro kupię wanish może cosik puści:( milej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×