Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Już mamusia, przykre jest to, że nie czytasz dokładniej naszych wypowiedzi. Nie zauważyłaś tego, że jesteśmy zafascynowane Twoją radą na temat picia herbatki z liści maliny? NIe powiem nic więcej, żeby nie być złośliwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mamusia
Isia23 masz racje nie przeczytalam dokladnie, zaczelam czytac i wszystko bylo o burzach ipogodzie wiec reszte przelecialam szybciutko i nie zauwazylam ze chcecie skorzystac z rady picia herbatki, zwracam honor. jeszcze cos mi sie przypomnialo, jak juz bedziecie blisko terminu to chodzcie duzo po schodach, szyjka szybciej sie otworzy i dzidzia nie bedzie przenoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, JUZ MAMUSIA :) Ja herbatkę na pewno będę pić, choć nie przepadam szczerze mówiąc, a po schodach ciągle dużo chodzę, ale przed terminem będę chodzić dwa razy więcej :))) tylko już troszkę ciężko się ruszać hihi Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye, ty pewnie w pracy, pracusiu? Miło Cię tu widzieć! U mnie raptowne pogorszenie pogody..A komary wczoraj cięły jak wściekłe! Powiedzcie mi, czy któraś z was ma uczulenie na ukąszenia owadów? Ja mam i teraz, w ciąży, trochę tak niepewnie się czuję pośród batalii komarów...Jejku, leje..a ja w klapkach.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
hej kobitki ja juz jestem po pracy,dziś pogoda ok ,wczoraj nas mineła burza mimo ze mieszkam niedaleko wrocławia.Mi sie porobił straszny celuitis mimo ze wody duzo piję mam nadzieję ze to tylko na czas ciaży,ja tez będę duzo chodziła przed rozwiązaniem po schodach by dzidzi nie przenosic,dziś idę do swego ginka na wizyte kontrolna jak mówiółam nie jest on tak dokładny ja powinien ale trudno,moja wizyta wygląda tak ze wazy mnie mierzy ciśnienie,sprawdza(ginekologicznie szyjke macicy i slucha bicia serduszka,no i 2 razy dał badania moczu i krwi i 3 razy usg-to wszystko nawet nie miałam cytologii bo jak mam grxyubice to nie mozna a jak ją podlecze to on zapomina i mowi na kolejnej wizycie zrobimy a póznienj mam nawtót grzybka i znów zrobić nie można i w kółko to samo.ale z dzidzia ok tak więc mam nadzieję ze szczesliwie doczekam rozwiązania ale już u siebie w rodzinnej miejscowosci-wybieraqm sie tam za miesiąc ,póki co mam tez z rana skurcze łydek mimo ze kawy nie pijam lub sporadycznie,boire nadal prenatali folik. i to wszystkko moje kolezanki pozdrawiamy z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
juz mamusiu dzięki za rade o grzybicy bedę smarowała pochwe jogurtem bo mam nawroty grzybka i to nie pozwala mi na zrobienie cytologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mamusia
Ela79 metode z jogurtem polecila mi polozna, ja nie wyprobowalam,b o nie dopadl mnie grzybek, ale wiem, ze pomaga. a jesli chodzi o cellulitis to mi sie niestety tez zrobil w ciazy, chociaz duzo nie przytylam (tylko11 kg) i nadal nie moge sie go pozbyc:( na skurcze lydek polecil mi lekarz magnez, to pomaga tez uspokoic macice. u mnie pogoda tez do kitu, zimno i pada, brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
❤️ ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Kochane! Dzięki za pocieszenia - macie rację, nie pozwolę sobie zepsuć radości oczekiwania na dziecko. Ewciu, cieszę się, że pooglądałaś sobie swoją córeczkę na usg i wszystko z nią świetnie. Ja juz tez nie mogę sie doczekać, a tu jeszcze tyle czasu... Już mamusiu, fajnie,że do nas dołączyłaś - jeszcze możesz mieć dość naszych pytań, bo na pewno dużo będziemy chciały wiedzieć. Elu, wzruszyłaś mnie tym, jak pisałas o swojej mamie i tak sobie pomyślałam, ze może moje dziecko tez tak kiedyś ciepło będzie o mnie mówić... A tak w ogóle Dziewczynki to życze wszystkim waszym dzieciaczkom i tym, które już są pośród nas i tym w brzuszkach Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Ja właśnie za chwilę biegnę do hurtowni kupić pampersy, bo z okazji tego swięta mają być jakieś duże promocje - troche smieszne, bo to będzie moja pierwsza rzecz dla dzidziusia, ale od czegos trzeba zacząć. Później jeszcze zajęcie w szkole rodzenia, wiec trochę się dzisiaj nachodzę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Też Przyszła Mamo-Ja z mężem również wybieramy sie na zakupy,by kupić prezencik naszemu dziecku,które już od rana rozrabia w brzuszku.Niech ma w końcu już za niedługo bedzie z nami,także należy mu sie coś na dzień dziecka.Wszystkim sierpniowym dzidziąz okazji ich świętażyczę:WSPANIAŁYCH I KOCHAJĄCYCH RODZICÓW...❤️ ❤️ ❤️ Skye(Gosiu),dzieki za zmianę danych w tabelce!Odezwe się wieczorkiem,Pa Pa miłego dnia Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
hello dziewczeta ,ja wlasnie wstalam i zjadłam sniadanko-dzidzi jaies spokojne nie daje o sobie znac,wczoraj bylam u ginka i powiedzial ze wszystko w porzadku za 10 dni ide w końcu na ta cytologie-ile się czeka na jej wyniki? możewiecie,ja postanowilam ze przed odjazdem do rodzicwtzn pod koniec tego czerwca pojdę jeszcze na usg i dowiem sie jaka plec konkretnie bo dzidz juz pewnie nie bedzie się tak strasznie wiercić.w porównaniu z brzuszkami innych mam powiem wam że mam niewieli brzuszek(wlaśnie wsuwam ciasteczka),juz za 2,5 mies bede mial dziecko przy sobie,z okazji dnia dziecka i dlatego że nie ma upalów pojde do nowej hurtowni i obejrze spioszki dla dzidzi,ja widze ze moj maz przygotowuje sie psychicznie na przyjscie na swiat naszego potomka-slodki jest piszcie jak najczesciej bo lipcówki w ciągu dnia to ze 20 crazy zaglądają na ta stronke. Aha od 110 ide na zwolnionko to juz ustaliłam z moim ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciężaróweczki :) Dziś Dzień Dziecka ale także 80-te urodziny mojej babci, dopiero o 17:00 będę w domu więc na pewno nic nie kupię dla wałasnego dzidziusia w brzusiu bo nie mam kiedy :( Kupiłam babci śliczny album o Janie Pawle II, dziś mała imprezka a wniedzielę huczna zabawa w lokalu uff :)) Ale ucałujcie swoje brzusie z okazji ich święta :)) Też przyszła mamo zazdroszczę Ci tej hurtowni, że możesz sobie taniej papmersiki kupić, też by mi się przydało :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i cieszcie się ładną pogodą :)) Papa, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluniu ja czekałam na wyniki z cytologii chyba trzy tygodnie jak dobrze pamiętam, Super, że idziesz na zwolnienie ja też chcę :( Ok miłego dnia wszystkim, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki!!! Dziś mamy święto naszych małych pociech, ja również postanowiłam kupić coś dla mojej Majeczki, być może będzie to pierwszy różowy ciuszek, jaki jej kupię. Bo na razie mam 4 pary białych, ale teraz jak już wiem to mogę szaleć z kolorkami dla dziewczynki.. Już mamusiu dziękuję za rady, na pewno będę pić tą herbatkę z liści malin, ale dopiero za 5 tyg. a że mieszkam na samej górze, w dodatku bez windy, więc i chodzić po schodach będę musiała, pod koniec pewnie z przystankami…Dla Twojego małego synka Patryka wielki buziak z Okazji jego święta… skye dzięki bardzo że wpisałaś moją małą do tabelki, Ja dziewczynki na te upały mogę wam polecić herbatkę rumiankową z miodem i cytryną z Herbapolu, smakuję dobrze pita na ciepło jak i zimno. Na jej picie namówiła mnie pani doktor prowadząca moją ciążę, a czy pijecie pokrzywę??? Bo ja się staram, ale jakoś nie bardzo mi wchodzi. Napiszcie proszę, jakie bierzecie witaminy będąc w ciąży??? I czy to lekarz Wam polecił czy same zadecydowałyście, bo moje mi się kończą i myślę żeby może zmienić je na inne… a brałam NEV LIFE Pozdrawiam Was cieplutko, jak i wasze dzieciątka w brzuszkach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniowe Mamuski 🌻 zyczenia z serduszka plynace dla wszystkich dzieciaczkow... ❤️... juz mamusia milo Cie poznac dobre rady mile widziane ...ladne imie dla synka moj kofany malzonek tez ma na imie Patryk ❤️... ja tylko na chwilke moj wirusek zmogl nie tylko mnie ale i tez nasz komp... dzisiaj pewnie znow pojedziemy do lekarza paskudny kaszel i nadal swedzi choc juz nie tak bardzo jak w niedziele... Ewcia co do witamin ....wklejam cos co juz kiedys napisalam pierwsze sami obralismy drugie zapisane....firma nazywa sie NUTRILITE z niej mam Wapn z Magnezem i druga nazywa sie Daily .....natomiast nastepne te 2 to firma nazywa sie orthomol a cala nazwa tabletek to orthomol natal niemiecki preparat w skrocie prearat suplementacyjny dla kobiet w ciazy jest tam wszystko co najwazniejsze witaminy mikroelementy i wszystkie najwazniejsze suplementy zywieniowe dla kobiert w ciazy sklada to sie tak z 2 kapsulek i proszku takiego granulatu do picia... wiem spora dawka dzienna ale okazuje sie ze jedzac nie jestesmy w stanie uzupelnic tego co dzidzia potrzebuje.... pozdrawiam Was bardzo serdecznie islodkie buziaki dla Waszych malenst 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 nie przeziebiajcie sie uwazajcie na siebie i dzidziusie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
poprawiam tabelkę i wklejam moje nabyter kg.dziś ma dietke owocowo jogurtowa nie dam sie otylosci!chce schudnac a przynajmniej więcej nie przybierać❤️ ANIA69x2.........25-26.07.05............7kg............................? TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?...............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............8 kg.............................? KARIN2005..........04.08.05.............12kg......................Oliwia NESIA................05.08.05..............17 kg....................Mateusz ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka CARLAA..............06.08.05...............9,5kg..........100% chłopczyk ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............14kg.............dziewczynka ISIA23................07.08.05...............7 kg............................? MYSZA28............08.08.05...............7kg..................chłopczyk PSZCZOŁA5..........08.08.05..............10 kg..........Maja lub Tobiasz AMBRO...............09.08.05..............8KG................CHŁOPCZYK? RIKA..................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka EVELINE_85........11.08.05...............8,5kg.............chłopczyk? EWCIA22............11.08.05..............6,5kg..................... Maja MUTTER 32.........13.08.05................?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ASIA WROC.........13.08.05...............4 kg..............dziewczynka SKYE.................17.08.05...............8 kg........Paulina lub Michał ALICJA 27...........18.08.05...............?...............................? ELA79...............18.08.05.................12kg...........dziewczynka? MARIOLA78.........18.08.05...............10kg............... .chłopczyk NIN00...............20.08.05................?..............................? FIONA79............23.08.05...............16 kg ............dziewczynka KAJA 78.............26.08.05................?..............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Brzuchatki!!!Ja dzisiaj siedzę od rana i głaskam dzidzia...Wszak to już jego święto, co z tego, że go jeszcze nie przytulam? W związku z tym uraczę go w domku lodami... mniam...Co do witamin, to ja łykam Feminatal.Nie wyspałam się, w nocy złapał mnie straszny skurcz łydki...Teraz mam po tym pamiątkę- ból nogi. W ogóle jakoś tak dziwnie dziś się czuję, boli mnie głowa..Nie marudzę, uciekam ..Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mamusia
wiajcie mamusie w dzien naszych pociech, dzieki za zyczenia la Patryka i rowniez wszystkiego najlepszego dla Waszych brzuszkow. maly zrobil chyba mamie swieto i poszedl spac, milo z jego strony:) jesli chodzi o witaminy to ja bralam feminatal i do tego magnez, zeby uniknac tych okropnych skurczy lydek. ide skorzystac z chwili dla siebie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez przyszła mama
Witam ponownie w nieco pochmurny w moich stronach Dzień Dziecka. Kupiłam dużą paczkę pampersów i wygrałam nagrodę - lalkę. To pierwsza zabawka w naszym domu. Mój mąż śmiał się, że chyba jednak nastawiłam się na dziewczynkę, która nie jest pewna, skoro wśród zabawek chciałam wylosować własnie lalkę. Ale ja to zrobiłam jakos tak nieswiadomie... W szkole rodzenia oglądałyśmy cały oddział ginekologiczny i położniczy - ja wprawdzie mam rodzic w innym szpitalu, ale pewnie wyglada to podobnie, więc nie zaszkodziło popatrzeć. Oprócz tego " ćwiczyłysmy" karmienie piersia na lalce imitującej noworodka, no i rozmawiałysmy o karmieniu.W zwiazku z tym dostałysmy małe upominki - wkładki laktacyjne i osłonki na piersi. Jesli chodzi o wiaminy, to ja od poczatku biore Maternę, a od 2 mies dodatkowo magnez + B6 i muszę powiedzieć, że kurcze mnie nie łapią, choć nawet przed ciążą mi się zdarzały. Sądzę, że to zasługa magnezu. Kończę, bo chyba muszę na trochę się położyć, w słabej kondycji dzisiaj jestem, ćwiczyć mi sie na zajęciach nie chciało, pobolewa mnie brzuch i spać mi sie chce. To chyga ta pogoda. Jeszcze raz wszystkiego dobrego! Pa, Aska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo sierpniowe Mamuski 🌻 ... tez przyszla mamo ja tez dzisiaj bylam na zajeciach w szkole rodzeni...dzisiaj polozna demostrowala nam caly przebieg porodu we wszystkich jego fazach oczywiscie na lalce....uuuffffffffff tylko tyle moge powiedzec...DAMY RADE !!!!!! oczywiscie byly tez cwiczenie rozluzniajace...i mase pytac...uciekam powoli spac...zycze slodkich snow...u mnie slonecznie ale bez przesadt... pozdrawiam i slodkie buziaki dla waszych malenstw ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zapomnialam ...polozna radziala aby od 30 tygodnia nie lezec juz na plecach...fakt faktem jest ze ja juz nie uleze na plecach hihihihih... pewnie Wy tez ....pozdrawiam jeszcze raz CArla ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sierpnióweczki!!! Wczoraj był taki radosny dzień, ale niestety nie dla mnie ok. południa dostałam silnego bólu podbrzusza i krzyża. Na szczęście do wieczora przeszło, zaszalałam wczoraj i zjadłam większą część czekoladek merci, które dostałam od teściowej na dzień dziecka. Byłam nie wytrwała, bo walczę z grzybem, właśnie przez diete bez cukru. W dodatku pokłóciłam się z mężem i to na dobre… nawet dziś rano czułam do niego żal i złość. Maja też wyczuła, że się kłócimy, bo wariowała w brzuszku, tak jakby chciała abyśmy nie krzyczeli… Mamy dziś ćwiczenia w szkole rodzenia a ja nie mam nawet ochoty tam pójść, nie wiem może powinnam dziś o wszystkim zapomnieć, ale jest mi ciężko. Pozdrawiam Was cieplutko…Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Czesc wszystkim. Ewciu, nie znam Twojego męża, ale ta kłótnia z nim na pewno nie jest, jak to określiłaś " na dobre". Pewnie on też się tym gryzie, zobaczysz przemyślicie wszystko, ochłoniecie i dojdzie do zgody. Ja tez niedawno bardzo zdenerwowałam sie na męża, który po raz pierwszy zachował sie nieodpowiedzialnie i przysporzył mi sporo stresu, ukarałam go nawet zamknięciem drzwi do sypialni, też po raz pierwszy. Rano jeszcze sie nie odzywałam, choć jak widziałam skruszona minę, to złośc powoli mi przechodzila, a gdy przyszedł z pracy , wręczył mi kwiety w geście przeprosin i tak mu przy tym rozbrajająco drżały usta i dłonie, to już sie nie gniewałam. Miał zreszta takiego kaca moralnego, że nie chcialam i nie mogłam go dobijać. Za bardzo sie kochamy, zeby długo sie gniewać na siebie. Tobie Też Ewciu życzę dojście do porozumienia, nie wolno Ci się teraz denerwować - Twój mąż też to z pewnością wie i nie pozwoli Ci trwac w takim stanie. U mnie tez dzis nie najlepiej. Pisałam wczoraj, że jestem jakas osłabiona i senna. Do tego doszło wzmożone pragnienie, potliwosć i uczucie duszności. Spałam ponad 12 godzin jak kamień , a dzis wcale nie jest mi lepiej! Do tego boli mnie w podbrzuszu i wróciła bolesnośc piersi, jak z pierwszych tygodni ciąży. Mam nadzieję, że to wszystko normalne, ale troche sie niepokoję. W dodatku dzidzia wczoraj była aktywna, a dzis cichutka. No, ale pewnie "przegapiłam" jej ruchy, bo sama spałam... Nie chcę panikować, w końcu jutro robie badania, a w poniedziałek wizyta - mam nadzieję, ze wszystkie niepokoje sie ulotnią. A może któras z Was miała podobne objawy? To tyle, idę po zakupy, zeby zrobic obiad. Cześć, Aśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!! Mam dla was najnowsze informacje dotyczące mojej osoby... Wczoraj byłam u lekarza, zaciągnęłam go na USG (specjalnie się nie bronił, hi hi)- i okazało się, że będziemy mieć SYNA!!! Doktorek informował mnie profesjonalnie- jedna nóżka, druga nóżka, trzecia nóżka... :D Tu spojrzał na mnie z komiczną miną... A ja na to: \"Ale jaja!\" Miałam na myśli oczywiście to, że to nie dziewczynka, a nie rozmiary.. no wiecie czego. No i uzupełnienie wagi- łącznie już 8,5 kg do przodu. Proszę uprzejmie o uzupełnienie tabelki. Imienia synka jeszcze wam nie powiem, bo go nie znam, hihi. Na razie tyle, wracam do pracy. Piszcie, piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewcia musicie z mężem wszystko sobie wyjaśnić, to normalne, że kłótnie się zdarzają, tym bardziej, że nasze ciążowe nastroje mogą powodować spięcia, usiądzcie i porozmawiajcie i zobaczysz wszystko będzie dobrze, Też przyszła mamo, gratuluję nagrody i pieluszek, szczęściara :) Isia, super, że będzie synuś, myślcie już nad imieniem, bo jesteśmy ciekawe :))) Ja też dziewczyny śpię po 12 godzin i wcale nie jestem wyspana więc to chyba normalne. Tez nic mi się nie chce, najlepiej to bym już przestała pracować, tylko bym leżała i nic nie robiła, Pozdrawiam serdecznie oto tabelka: NICK............TERMIN...........ILOŚĆ NABYTYCH KG.............PŁEĆ ANIA69x2.........25-26.07.05............7kg............................? TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?...............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............8 kg.............................? KARIN2005..........04.08.05.............12kg......................Oliwia NESIA................05.08.05..............17 kg....................Mateusz ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka CARLAA..............06.08.05...............9,5kg..........100% chłopczyk ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............14kg.............dziewczynka ISIA23................07.08.05...............8,5kg.................chłopiec MYSZA28............08.08.05...............7kg..................chłopczyk PSZCZOŁA5..........08.08.05..............10 kg..........Maja lub Tobiasz AMBRO...............09.08.05..............8KG................CHŁOPCZYK? RIKA..................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka EVELINE_85........11.08.05...............8,5kg.............chłopczyk? EWCIA22............11.08.05..............6,5kg..................... Maja MUTTER 32.........13.08.05................?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ASIA WROC.........13.08.05...............4 kg..............dziewczynka SKYE.................17.08.05...............8 kg........Paulina lub Michał ALICJA 27...........18.08.05...............?...............................? ELA79...............18.08.05.................12kg...........dziewczynka? MARIOLA78.........18.08.05...............10kg............... .chłopczyk NIN00...............20.08.05................?..............................? FIONA79............23.08.05...............16 kg ............dziewczynka KAJA 78.............26.08.05................?..............................? Do zobaczenia, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN...........ILOŚĆ NABYTYCH KG.............PŁEĆ ANIA69x2.........25-26.07.05............7kg............................? TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?...............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............8 kg.............................? KARIN2005..........04.08.05.............12kg......................Oliwia NESIA................05.08.05..............17 kg....................Mateusz ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka CARLAA..............06.08.05...............9,5kg..........100% chłopczyk ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............14kg.............dziewczynka ISIA23................07.08.05...............8,5kg.................chłopiec MYSZA28............08.08.05...............7kg..................chłopczyk PSZCZOŁA5..........08.08.05..............12 kg..........Maja lub Tobiasz AMBRO...............09.08.05..............8KG................CHŁOPCZYK? RIKA..................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka EVELINE_85........11.08.05...............8,5kg.............chłopczyk? EWCIA22............11.08.05..............6,5kg..................... Maja MUTTER 32.........13.08.05................?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ASIA WROC.........13.08.05...............4 kg..............dziewczynka SKYE.................17.08.05...............8 kg........Paulina lub Michał ALICJA 27...........18.08.05...............?...............................? ELA79...............18.08.05.................12kg...........dziewczynka? MARIOLA78.........18.08.05...............10kg............... .chłopczyk NIN00...............20.08.05................?..............................? FIONA79............23.08.05...............16 kg ............dziewczynka KAJA 78.............26.08.05................?..............................? Zaniedbałam was trochę ostatnio, bo mam lenia i humory ciążowe dają mi popalić. Ta twoja sytuacja z mężem Ewcia tak mi nasunęła, ze u mnie nietrudno o sprzeczki, bo jestem jak chodząca bomba zegarowa, wszystko mnie z równowagi wyprowadza- a mąż zawsze jest pod ręka. Ale i tak jest kochany, znosi moje marudzenie, opryskliwość i utyskiwanie bez mrugniecia okiem; na medal chłopak:) Byłam u lekarza i dlatego tebelę wklejam- przytyłam 2 kilo ( tylko, bo bałam sie że skali na wadze zabraknie dla mnie ). A poza tym miałam bóle krocza, dolnej cześci brzucha i pachwin- myślałm, ze szyjka mi się rozwiera czy coś ( w końcu skad mam wiedzieć, co to za uczucie, jak sie rozwiera), ale na szczęście to tylko przemęczenie i stres (rzeczywiście, uzbierało się tego troche ostatnio- i sesja, i trudna sytuacja finansowa; sama czułam, ze to za dużo, choc jestem zdania, ze dziecku nie zaszkodzić, jak się mama czasem zdenerwuje, w końcu nie mozna stwarzać sztucznej atmosfery wiecznej radosci)- mam odpoczywać, bo urodzę! Z wielką chęcią więc oszczędzam sie i wam polecam to samo! Wczoraj dostaliśmy pierwsza partię ubranek ( stwierdziłam, że jestem nienormalna, bo wcale nie marzę o tym, zeby je prać i prasować)- rozbroiły mnie czapeczki, matko jakie to malusie, mało się nie popłakałam jak głupia. Nie moge sie doczekać, kiedy moje dziecko zacznie na nie ulewać:) Ta radość oczekiwania kojarzy mi się z Gwiazdką- też jest takie napięcie jak sie czeka, a potem to przychodzi i już nie jest tak fajnie i chce sie znów czekać. Mam nadzieję, że z dzieckiem jest zupełnie odwrotnie. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELA79
oto tabelka: NICK............TERMIN...........ILOŚĆ NABYTYCH KG.............PŁEĆ ANIA69x2.........25-26.07.05............7kg............................? TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?...............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............8 kg.............................? KARIN2005..........04.08.05.............12kg......................Oliwia NESIA................05.08.05..............17 kg....................Mateusz ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka CARLAA..............06.08.05...............9,5kg..........100% chłopczyk ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............14kg.............dziewczynka ISIA23................07.08.05...............8,5kg.................chłopiec MYSZA28............08.08.05...............7kg..................chłopczyk PSZCZOŁA5..........08.08.05..............10 kg..........Maja lub Tobiasz AMBRO...............09.08.05..............8KG................CHŁOPCZYK? RIKA..................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka EVELINE_85........11.08.05...............8,5kg.............chłopczyk? EWCIA22............11.08.05..............6,5kg..................... Maja MUTTER 32.........13.08.05................?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ASIA WROC.........13.08.05...............4 kg..............dziewczynka SKYE.................17.08.05...............8 kg........Paulina lub Michał ALICJA 27...........18.08.05...............?...............................? ELA79...............18.08.05.................14kg...........dziewczynka? MARIOLA78.........18.08.05...............10kg............... .chłopczyk NIN00...............20.08.05................?..............................? FIONA79............23.08.05...............16 kg ............dziewczynka KAJA 78.............26.08.05................?..............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
🌻 ja się dzisiaj tyle objadłam że od samego obiadu strasznie boli mnie bruch,i myśle że to chyba jest bardzo nie dobre dla dziecka ,bo tak jakos niespoojnie sie rusza.Ale cóż nauczka na przyszłość musi być.Kochane nie kłóćcie sie z waszymi mężczyznami bo to i tak do niczego nie prowadzi,a wiem żę tak i tak za chwilkę się pogodzicie,i będzie fajnie ❤️.Tak siedze i patrze na to puste łóżeczko i te ciuszki,że aż mi żal że nie mam jeszcze maleństwa,że nie mogę go przytulić,kołystć i ubierać.Dobra koniec tego smętnego przynudzania bo widze że zanudzam tu trochę!!!Ide jeszcze jakiś filmik obejrzeć i lulu.I proszę mi dużo pisać żeby sierpniówki nie były tak jak przed chwilka na drugiej stronce.Pa miłej nocki Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki!!! Dziękuję Wam wszystkim za pocieszenie, miałyście racje—trzeba było usiąść i porozmawiać. Doszliśmy do porozumienia, a mąż zrobił mi niespodziankę, i po pracy poszedł na wielkie zakupy, a w nich były i owoce dla mnie, czyli grejpfruty i banany, które uwielbiam, i nawet Karmi mi się trafiło. Same wiecie, że jak się jest w ciąży to ma się różne humorki, i można płakać na reklamie telewizyjnej, przynajmniej ja tak miałam… Też przyszła mamo, ja ostatnio też jestem taka osłabiona i senna, a dodatku miewam coraz częściej zawroty głowy, wczoraj nawet w łóżku miałam mroczki przed oczami. Nie mówiąc już o tym, że krew z nosa mi leci jak szalona, ale myślę, że to przez anemię, którą leczę. Moja mała też kiedyś mnie nastraszyła i trzy dni była mało aktywna, ale to przez tą pogodę, bo spanikowałam i poszłam do lekarza, ale teraz już wariuje.Nie martw się Asiu na pewno wszystko z dzidzią jest ok. Pszczoła5-- ty to naprawdę musisz zacząć myśleć o swojej dzidzi, i trochę przystopować z tymi obowiązkami. W końcu jesteś już w zaawansowanej ciąży i nie powinnaś tak się przemęczać…Nu nu nu!!!! Zazdroszczę Ci tych malutkich ubranek, my będziemy wszystko kupować po remoncie, który planujemy zacząć 16.06.05r., a potem będzie szał zakupów. Isia 23 gratuluję SYNKA!!! Pewnie rozpiera Cię duma i radość, że w końcu znasz płeć dzidzi.Tylko myślcie nad imieniem. Dziewczynki a pszczoła5 przede wszystkim, dziś usłyszałam, że imię Maja, jest głupie, bo brzmi tak jak z bajki o tej pszczółce Mai, a najbardziej dobił mnie tekst w stylu Pszczółka Maja ugryzła Gucia w jaja, ale tych tekstów było wiele…myślałam, że wyjde z siebie i stanę obok. My z mężem już się zdecydowaliśmy, że to ma być Maja. Ale takie uwagi są przykre, a co Wy myślicie??? Pozdrawiam Was mocno, i życzę miłej nocki…Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie!!! Coś się rozleniwiłyście moje drogie, mało wpisów… Ja już nie mogę spać, dziś jadę na poszukiwanie kreacji na wesele, na które idziemy za tydzień, w planach mam jakąś sukienkę, w której będę śmigać w upalne dni..Pogoda dziś z rana jakaś taka nie wyraźna??? Ale myślę, że się chyba rozpogodzi? Wczoraj na szkole rodzenia tak się na ćwiczyłam, że szok. Właściwie to wydaje mi się, że gdyby nie mój brzusio, to za dużo kg. mi nie przybyło, a moja dzidzia jest duża, czyli bierze to, co najlepsze. Codziennie staję na wagę, ale coś za dużo się nie zmienia, ale jeszcze trochę miesięcy przed nami, więc i kg. pewnie przybędzie. Ale pomyślcie urodzimy w sierpniu, więc szybciutko będziemy mogły wychodzić na spacery z naszymi pociechami, ja już nie mogę się doczekać, choć cała ciąża leci mi strasznie szybciutko, pamiętam, że dopiero dowiedziałam się, że będę mamusią, a to już tyle miesięcy minęło. Zmykam i życzę udanego dzionka. Buziaczki dla brzuszków…Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×