Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

skorpionek--------->mamy tu takiego jednego kolegę w tej konfigóracji co właśnie nie wytrzymał i rozwódł sie biedak ale kazdy przypadek jest indywidualny i zawsze sa wyjątki od zasady wiec uszy do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoropionek
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ WODNICZKI! Jak wspaniale się Was czyta, tak podobne rzeczy Nas cieszą, poruszają lub drażnią... Ja teraz ciężko pracuję nad... sobą - nad zmianą sposobu myślenia. W pewnym momencie mojego życia stałam się \"minimalistką\" i sama nie wiem kiedy tak się do tego przyzwyczaiłam, że już nawet zapomniałam jaka naprawdę jestem... Wy mi o tym nieświadomie przypominacie... dziękuję🌻 A od poniedziałku mój syn zaczyna szkołę po feriach - będę więc miała czas i warunki na dokończenie mojego \"dzieła\" :D - tylko proszę mnie nie poganiać, bo zniechęcę się po wodniczemu... :( Pozdrawiam Was bardzo, bardzo cieplutko! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczyny 🖐️ Beniu---witaj wsrod czarnych :) moje dzieciatka to juz calkiem dorosle osobniki wiec pospac daja do oporu,hihi ale mam dwa pieski z ktorych ten mlodszy dopiero uczy sie chodzic siusiu na dwor i wstaje dosc wczesnie :( musze sie wam wytlumaczyc ze ten moj skorpion taki najgorszy to chyba nie jest skoro z nim jestem prawie16 lat!!!ale czasami tak mi zalezie za skore ze...:O😠😡 musze sie wtedy wyszumic i tyle.:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! zrobilam testa uuuaaaaachchaaaaachhhhhaaaaaa! jest suuuper! a wynik mam taki sam jak wy wiec przygarnijcie nierozgarnietego nietoperza do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wodnikowi klubowicze! Sobota- sprzątanko- nic tylko się cieszyć :D Ale jakaś przerwa na kilka zdań konieczna:) Gosiu8--> a może znalazłabyś coś o połączeniu: wodniczka-strzelec? Z góry dziękuję! :) Evergreen--> gratuluje zaliczenia! super happy end! :) Teścik też super! Jakaja--> zakaz chorowania!!! Gofra--> o nie! Najnizsze to mam ja! :D Załapię się do klubu? sarkana--> z tym wodniczym zniechęceniem to masz racje- ja tez nie lubię, kiedy się mnie pogania! brrr Wie proszę koleżanki nie poganiać, drodzy zebrani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torreador-->a powiesz nam coś jeszcze? czy tylko ortografia Cię kręci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ [ serce] ❤️ a jednak się udało i jestem 🌻 u mnie dziś świniobicie, tzn. u rodziny na wsi - mój pies już się cieszy :D 🌻 Benia --> tak się składa, że nie mam jeszcze własnej rodziny, nie mówiąc o dzieciach :O . Ranny ptaszek to z powodu pieska :) Gratuluję zmiany kolorku. Wyszła ci na dobre hihihi :P 🌻 Socha --> z horoskopu bierze się tylko to co dobre, a im więcej przeszkód na drodze tym większa współpraca przy ich pokonywaniu, czyż nie?????? Poza tym, czy czytałaś tę stronkę o astrologii, tam kobitka pisze, że mają się one do nas jak piernik do wiatraka. :O 🌻 my-self --> bardzo proszę to dla ciebie: Wodniczka - Strzelec ❤️ Partnerstwo i braterstwo. Zarówno Wodnik jak i Strzelec nie mogli trafić lepiej, no może poza partnerami ze swoich znaków. Obydwoje są reprezentantami idealizmu. Głoszą hasła, równości, braterstwa i wolności. Uwielbiają przestrzeń i swobodę. Chętnie podążyliby śladem Dedala i Ikara unosząc się w przestworza. Kochają poznawać ciekawych ludzi, odkrywać nowe lądy, czytać i słuchać o najnowszych nowinkach technicznych i naukowych. Ta para to godni przedstawiciele nowej epoki, zbliżającej się Ery Wodnika. Oni żyją i pozwalają żyć innym. Uważają, że na ziemii w kosmosie jest miejsce dla wszystkich. Dbają o swój życiowy standard, lubią wieść życie na poziomie, lecz nie rozpychają się zanadto, widzą wokół siebie ludzi. Często pomagają tym najbiedniejszym i najbardziej poszkodowanym przez los. W ich domu strapiony zawsze znajdzie pociechę. Nie rzadko przygarniają zabłąkane zwierzęta. Przynajmniej jedno z nich jest wolontariuszem w jakieś jednostce pomocy społecznej. Ich życie upływa im dynamicznie i ciekawie, wzajemnie stymulują się do wielu działań. Przez nie mają trochę zbyt mało czasu dla siebie, dla swoich małżeńskich powinności, nad czym ubolewa pełen temperament Strzelec, lecz gdy są razem intensywnie nadrabiają stracone chwile. Jesteście parą na miarę XXI wieku. Wiedziecie ciekawe i pełne rozmaitych wydarzeń życie, jednak zawsze znajdujecie czas dla siebie, swoich bliskich i przyjaciół. Nie potraficie obojętnie przejść obok nieszczęścia. Jesteście naprawdę wspaniali, w pełni zasługujecie na siebie nawzajem. 🌻 torreador --> to miło, że znów zawitałeś, ja też czekam, kiedy poprawisz moje błędy!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi,witam wszystkie,ktore tam sa:) Mam pomysła,bo trochę mi się tak nudzi siedzieć i czekać:D,na onecie na czacie,w tematycznych jest taki pokój:kajaki hahaha-i widzę,że on teraz puściuteńki,więc jeśli któraś ma chęć niech wlezie jako i ja włażę:D,acha i nicki takie jak tu,bo się pomiesza:)Ja tam chwilę podyżuruję w tych kajakach:D,zobaczymy...czekam:D cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom wsytkich Torreador----> shut up panku jedyn :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale ześto wyskrobaly 57 stronicke ;);););););) Hej----> Beniu a jednok malo carno, no i dobze jo tyz w realu i na cafffe mom cimne wloski ;);););););) :D:D:D:D:D:D:D:D, ale w realu to misis mnieć superoskom fryzurke, bo tak ciekwie jom ześ opisolo i qrde zazdroszcze ci sistars fryzjerki, która cóś odjechanygo zawse wymyśli i poratuje, qrde mos super, jo tyroz tyz myśle i takim quasi-irokezie, ale tyko letko z tyluuu, zeby tyŁ byl w trójkąt Wsytkie gorrrrąąąąccco pozdrawiam wodniki i wodnicki 🌻❤️👄🌻❤️👄❤️❤️👄 aaaa coooo nich se troche byndzie rózowo, a cooo se bendem zalować, no ni ????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Socha---> mos wypasiony obiadek juz mnie ślinko cieknie mniam mniam, a u mni naleśniki z syrkiem, mój drugi pzysmok mniam mniam A propos zauwazylom jo ze nase grono wzajymnyj adoracyji (jak nazywojom nos od casu do casu jakoweś gady osobniki niezidentyfikowane, co se tu casym wpadajom i pzyslość nom pzepowiadajom) tak jakoby sie skurcylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczku towarzystwo się wykruszyło, bo życzenia złożone im zostały i sobie poszli, najwcześniej ci ze stycznia :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak znacie jakieś ciekawe stronki dotyczące proroctw i przyszłości to jestem zainteresowana :D chętnie poczytam :D uwielbiam takie rzeczy. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesce roz jo Jakaja---> wracoj do zdrówka, tego ci zycem duuuuuzzzzzooooo calusków 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Evergreen---> dobre dobre, historyjka wyśmienito, dzięki ze wsytko sie dobze skońcylo i jo ci gratuluje :D:D:D:D:D:D:D HEJ Kiganko---> tzymoj sie mocno, mos juz tyko jedyn dziń nauki pzed sobom ❤️👄🌻 Hej Gosiu8--> mos racyję z temi pzepowidniomi, bo jo chcem wiedzieć kiedy ta WIOSNA PZYJDZIE !!!!!!!!!!!!!!! 😭😭😭, bo juz mni krewko zalywo, jak potze na tyn śnig i tych smutnych ludzi, a jak bendzie cieplo i slonecko nos byndzie gzalo, to bendzie tak weselej i ludki bendom sie uśmiechoć :D:D:D:D:D:D:D:D:D o wŁośnie tok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwarku co ty mówisz :( Dziś pogoda super :D może bez słoneczka :( ale ogólnie jest fajnie :) Byłam z moim pieskiem na spacerku nad Wisłą, wybiegała się, wyszalała, a teraz śpi a ja mam trochę spokoju :D 🌻 właśnie weszłam na stronę Idola :D na forum \" 1 odcinek IV edycji - jak wam się podobało\" 20.02 napisałam, że fajny, ale z jury mogliby wyrzucić tego białego mopa. nie znoszę leszczyńskiego 🌻 na Onecie mi nie wchodzi, bo czegoś tam nie mam?????????/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... już po sprzątaniu i po obiedzie, więc mam chwilkę wolnego! Te TORREADOR ...- spadaj gdzie indziej ludzi wkurzać, albo się po ludzku odezwij. ...No chyba, że nic innego nie potrafisz powiedzieć, jak tylko ludziom błędy wytykać?... To już nasza Kigana oko przymyka, przez co pewnie po nocach spać nie może?:D:D:D Gosiu8 - ja właś nie podobnie jak Ty z horoskopów biorę sobie do serca tylko to co mi odpowiada, tak jest bespieczniej, no i na pewno przyjemniej... Gofra - ja za późno się o tym pokoju dowiedziałam, bo bym Cię nie zawiodła! ;) ... więc nie płacz 😭! Ja jutro wieczorem będę mieć trochę wolnego czasu, więc jeśli tylko chcesz?.... Może znajdą się jeszcze inni chętni do pogadania? Można właściwie zrobić taki NASZ pokoik, żeby wszystko było jasne!... więc:... 🌻 🌻 🌻 OGŁOSZENIE: Jutro tj. 27-go o godzinie 22.00 spotykamy się na plotach! Co Wy na to? ...A do tego czasu zrobi się tam nawet odpowiedni pokoik! Jeszcze nie wiem jaki?... Jak ma sie zwać? PS. Jeśli jest np. problem z godziną, to piszcie o której byłoby lepiej? 🌻 🌻 🌻 Wodniczku - nawet nie wiesz jakiego smaka zrobiłaś mi tymi swoimi naleśnikami?!... Chyba w przyszłym tygodniu skusze się na nie! mniam, mniam!... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej socha --> odsapnij sobie :) należy ci się:D sprzątanie to nie byle co :) niestety ja przy kompie jutro najpóźniej do 16 może do 18 :O 🌻 znowu pustki 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop widzę ,że my tu wszystkie inteligencją nie grzeszymy ha ha ha ha ha(według tego konkretnego teściku oczywiście) ja nie miałam smiałości pochwalic sie wynikiem bo myślałam,że tylko mnie tak cieniutko wyszedł, w końcu jestem tu chyba jedyna osobą która nie ukończyła żadnych studiów a nawet nie zaczynała. Gofra----------> zrób sobie kontraścik to naprawdę bardzo twarzowe mnie tak tego brakuje,że niemal łyso sie troszke czuję. Socha----------> dzięki ,ze zauważyłaś a w czarnym faktycznie jest mi dobrze.Nigdy nawet nie miałam takiego jakiegos wyczucia co to tego w jakim kolorze jest mi dobrze,aż kiedys mój Dyrektor mieżył mi jakis płasz czy żakiecik i stanowczo stwierdził,że czarny to jest mój kolor. torreador------------->ha ha ha ha hah a jak może wyżej przeczytałeś mam braki w wykształceniu więc może mi się to częściej przytrafiać. Nietoperz---------->jednak to nie dzieci a zwierzaczki Cię wyganiają z łóżka.Z tego też powodu nie zdzierżyłabym w domu żadnego zwierzaka(w tym punkcie różnie sie od wielu z was)bo jestem śpioch przeokropny.Wieczorem mogę siedzieć długo ale rano,jeśli nie muszę wstawać do pracy to proszę mnie nie budzić.W niedziele potrafie wstać na obiad(teraz żartuje hi hi hi hi hi) Gosia8-------->ja też nie mam dzieci,na dodatek ani męża ani niczego innego poza drogą przez wieś ,no ale ta należy do wszystkich! WQodnik Szuwarek--------->jo zas nie jestech tako mało :) jo mom 170 cm. wzrostu:) a co do siory fryzjerki to czasami muszę pisać podanie 3 zdjęcia poczekać aż mocy urzędowej nabierze,ni ma lekko:):):) a te gady niezidentyfikowane jak ich nazwałaś to myślę,ze to z czystej zazdrosci nam robią bo mało który topik cieszy sie taką popularnościa.Na topiku natomias zostali najwytrwalsi(niedobitki) Nie damy sie jak to astatnio powiedziały moje koleżanki z przcy a miały na mysli to ,że pracujemy w takiej a nie innej firmie i nie damy sie !!!!! Socha a pomysł z czatem jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop widzę ,że my tu wszystkie inteligencją nie grzeszymy ha ha ha ha ha(według tego konkretnego teściku oczywiście) ja nie miałam smiałości pochwalic sie wynikiem bo myślałam,że tylko mnie tak cieniutko wyszedł, w końcu jestem tu chyba jedyna osobą która nie ukończyła żadnych studiów a nawet nie zaczynała. Gofra----------> zrób sobie kontraścik to naprawdę bardzo twarzowe mnie tak tego brakuje,że niemal łyso sie troszke czuję. Socha----------> dzięki ,ze zauważyłaś a w czarnym faktycznie jest mi dobrze.Nigdy nawet nie miałam takiego jakiegos wyczucia co to tego w jakim kolorze jest mi dobrze,aż kiedys mój Dyrektor mieżył mi jakis płasz czy żakiecik i stanowczo stwierdził,że czarny to jest mój kolor. torreador------------->ha ha ha ha hah a jak może wyżej przeczytałeś mam braki w wykształceniu więc może mi się to częściej przytrafiać. Nietoperz---------->jednak to nie dzieci a zwierzaczki Cię wyganiają z łóżka.Z tego też powodu nie zdzierżyłabym w domu żadnego zwierzaka(w tym punkcie różnie sie od wielu z was)bo jestem śpioch przeokropny.Wieczorem mogę siedzieć długo ale rano,jeśli nie muszę wstawać do pracy to proszę mnie nie budzić.W niedziele potrafie wstać na obiad(teraz żartuje hi hi hi hi hi) Gosia8-------->ja też nie mam dzieci,na dodatek ani męża ani niczego innego poza drogą przez wieś ,no ale ta należy do wszystkich! WQodnik Szuwarek--------->jo zas nie jestech tako mało :) jo mom 170 cm. wzrostu:) a co do siory fryzjerki to czasami muszę pisać podanie 3 zdjęcia poczekać aż mocy urzędowej nabierze,ni ma lekko:):):) a te gady niezidentyfikowane jak ich nazwałaś to myślę,ze to z czystej zazdrosci nam robią bo mało który topik cieszy sie taką popularnościa.Na topiku natomias zostali najwytrwalsi(niedobitki) Nie damy sie jak to astatnio powiedziały moje koleżanki z przcy a miały na mysli to ,że pracujemy w takiej a nie innej firmie i nie damy sie !!!!! Socha a pomysł z czatem jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co znalazłam :D i co wy na to :D :P 🌻 Mitologia słowiańska >> Wodniki- niepozorni zabójcy Wodniki są demonami opiekuńczymi dużych i małych śródlądowych akwenów wodnych. Zamieszkują we wszelkiego rodzaju rzeczkach, jeziorach, stawach a nawet w studniach i przydrożnych rowach. Są to ludziki wysokości nieco ponad pół metra z rybimi, zabarwionymi na zielono oczami, pomarszczoną twarzą i długimi, rozczochranymi włosami. Palce u rąk i nóg mają zrośnięte błoną pławną a każdy z nich kończy się lekko zakrzywionym szponem. Ubierają się zazwyczaj na czerwono i w taki sposób, że czasem trudno ich odróżnić od małego człowieka. Gdziekolwiek zaś staną zostaje po nich kałuża wody. Wodniki słyną ze swojego zwyczaju topienia ludzi. Czasem robią to osobiście a czasem tylko prowokują nieostrożnych, rozwieszając po trzcinach kolorowe wstążki dla dzieci albo zaczepiając na wodorostach świecidełka dla panien. Wodniki lubią wygrzewać się na brzegu albo przesiadywać na wszelkiego rodzaju kładkach i mostkach. W takich przypadkach lepiej omijać ich z daleka a już w żadnym razie nie próbować wchodzić do wody. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka! Ja dzisiaj straszne problemy z kompem miałam - zawieszał się co 5 minut.... w końcu nie wytrzymałam i dałam sobie spokój :( I gadu-gadu też nie działało :( :( :( mam nadzieję że to było przejściowe.... W dodatku wirusisko mi wyskoczyło! Jakiś redlof czy coś.. musiałam anty vira instalować, a ponieważ nie znam się na tych sprawach to istne męczarnie przechodziłam... :(ehhh... Pomysł z czatem fajniutki :D Postaram się być! a na dziś muszę kończyć niestety....o rany...już niedziela... a tyle jeszcze muszę przeczytać.... Trzymcie sie ciepło kochanieńcy :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim śpiochom i leniwcom wodnikowym 💤 słoneczko za oknem a wy śpicie :O 🌻 http://www.zoltowscy.org.pl/kwartalnik/33/era_wodnika.html 🌻 Beniu to dla ciebie 🌻 Opis imienia: BERNADETA 🌻 Osobowość: Ucieleśnienie równowagi Charakter: 97 % Promieniowanie: 95 % Rezonans: 92 000 drgań/sek. Kolor: Niebieski Główne cechy: Uczuciowość-Zmysłowość- Towarzys­kość- Intuicja Totem roślinny: Len Totem zwierzęcy: Mysz Znak: Waga TYP: Mają zrównoważony charakter, który pozwala im na właściwe osądzenie sytuacji. Gdy wbiją sobie coś do głowy, pracują po cichu, ale udaje im się przegryźć przez wszystkie przeszkody, niczym mysz, która jest ich totemem. PSYCHIKA: Nieraz miewają napady złości, od dzieciń­stwa trzeba je uczyć opanowania, aby nie raniły innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywne, patrzą na wszystko z własnego punktu widzenia. Mają dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazują. WOLA: Niezłomna wola oraz wytrwałość. POBUDLIWOŚĆ: Silna, ale niezbędna dla tego typu charakteru, gdyż bez niej wola i duża aktywność zrobiłyby z nich \"roboty\", pochłonięte jedynie pracą. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są nadzwyczaj pamiętliwe. Jeśli ktoś \"zajdzie im za skórę\", jak to się mówi, czekają miesiącami, czasem latami, aby się z nim porachować. Niepowodzenia znacznie bardziej je dra­żnią, niż przygnębiają. AKTYWNOŚĆ: Nie mogą usiedzieć w miejscu! Po­trzebują wielkich przedsięwzięć. Nie bardzo lubią naukę, ale mimo to odnoszą sukcesy, gdyż są bardzo zaradne. Ich płodna wyobraźnia podpowiada im tysiąc rozwiązań, dorzućcie do tego ich niezwykły urok i wyjątkową pamięć, a zrozumiecie, że potrafią wy­brnąć z każdej sytuacji. Są stewardesami, modelkami, antykwariuszami, interesują je wszelkie zawody związane z modą i dekoratorstwem. INTUICJA: Zaskakująca, potrafią oceniać ludzi nie­wiarygodnie prędko i właściwie! INTELIGENCJA: Bardzo rozwinięta, ironiczna, o ten­dencji analitycznej, to znaczy, że rozróżniają najmniej­szy szczegół danej sytuacji. UCZUCIOWOŚĆ: Jeśli chcą, potrafią stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chcą... Są uczuciowe, ale nie okazują tego. Są bardzo zaborcze, nawet w dzieciństwie. MORALNOŚĆ: Posiadają w duszy skarby miłości i poświęcenia. Ale wybuchowy i namiętny aspekt osobowości nieraz prowadzi te kobiety do wyrwania się z ram codziennej egzystencji i przeżycia bulwersują­cej przygody, która pozostawi im bogate wspomnie­nia. ZDROWIE: Grzeszą pewną beztroską w tej dziedzi­nie. Słaby punkt: nerki. Mają także wrażliwe płuca, często cierpią na gwałtowne bóle głowy, łatwo się przeziębiają i źle znoszą brak snu. ZMYSŁOWOŚĆ: Pragną żyć intensywnie i dla tego celu są gotowe popełnić wiele nieostrożności. Są bardzo kobiece, kokieteryjne i zmysłowe. Ich sex-appeal łamie serca mężczyznom. Nie można dopuścić, by stały się małymi kobietkami w wieku, gdy przystoi im gra w piłkę i w klasy. DYNAMIZM: Całym sercem angażują się w działanie. Nigdy wam nie odmówią pomocy, uśmiechając się tak jakby wszystko było dla nich łatwe. TOWARZYSKOŚĆ: Uwielbiają przyjmować gości, i to wystawnie. Doskonale się ubierają, mogą służyć dobrą radą w dziedzinie urządzania mieszkania. Jako żony są bardzo reprezentacyjne. PODSUMOWANIE: To ryzykantki, niczym ich totem, mysz, która - wbrew temu, co się sądzi - nie jest wcale zastraszonym zwierzątkiem, prze­ciwnie, jest tak zuchwała, że wyjadłaby wam ser z talerza!< 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom wos w tyn pikny slonycny dziń Ale u mni pikno pogodo slonko tok piknie świeci i gzyje, ale mimo to i tak mrozik jest wim, bo bylam juz z mym kudŁatym, ale juz lepse to slonecko niz pochmurne niebo, tak czy siak i tak juz chcę wiosnę Gofra---> wsytko piknie i super, ale jo ni wim jak wejśc na tego cata :(:(:(:(:(:(, gdzie to je, na onecie na glównej stronicy, tom na góze ? czy na dole strony oneta ? w tematycnych tzn. ? No jo naprawde ni wim, bo ni siedze na catcie :O:O:O:O:O:O:O Socha---> cieszę sie, ześ nabrala apetytu na naleśnicki, bo u mni byly pychota, gorrrrrrrrąąąąąąąccccoooo polecam mniam mniam i juz smacnego zycem 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Beniu----> musis pzyspilić sistars :D:D:D:D:D:D:D:D, w końcu jesteśta rodzina, no ni zeby wlasno siostra ;););););););) Fakt ze nikt chybo ni wiezyl w nasom wytrwalŁość, gady precta z nasego topiku :D:D:D:D:D:D:D ;););););) Gosiu8---> fajoski tekścik nooo zwŁasco tyn tceci akapicik o tym topieniu :D:D:D:D:D:D:D:D:D Evergreen---> tyz sie tzymoj kochano, jo tyz jesce zaliconko mom jutro Hej 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wsytkie wodniki pozdrowiom, ubiezta sie cieplo, bo mrozik dziesiej i duuuuuuzo uścisków wom śle jo, cyli Wodnik Szuwarek :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ wpadlam podpisac liste obecnosci na naszym topiku i zyczyc wszystkim cudownego dnia. od wczoraj napadalo u nas pelno sniegu! jest slicznie ! bielutko,czysciutko,jest leciutki przymrozek ( tak wiec nie robi sie chlapa ) i niesmialo swieci sloneczko.jest poprostu suuuper!!!! Szuwarku--->wiesz ja tez lubie wiosne ale taka piekna zimowa sceneria jest tez extra. Beniu--->nie martw sie kochana ze tylko ty nie masz skonczonych zadnych studiow bo wydaje mi sie ze jednak nie jestes w tym osamotniona :) Socha--->pomysl z pokoikiem calkiem milusi nie wiem tylko czy uda mi sie dorwac do kompa dokladnie o tej porze :( jeszcze raz zycze wszystkim milego dnia .pa,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, otom jest :) No i to było wlasnie to oszustwo w teściku na ajkju , hahahahahaha, wszystkim wychodzi to samo :D:D:D:D:D:D a odkryłam to dlatego,że w tym samym czasie mój ukochany zrobił sobie też ten teścik i wyszło mu to samo:D:D:D:D:D:D , więc nie martwmy się, tylko pośmiejmy z tego odjechanego testu :D:D:D:D:D Czacik może być, tylko dajcie znak gdzie:) oczywiście nicki te same:) Benia ---> wyglądasz rewelacyjnie w czarnym:) Gofra ----> ja też z Wielkopolski jestem hahahaha, musze tą naszą tabelkę poszukać, skrócić do stałych bywalców i przypomnieć co i jak. A na wage to wyrzuć, albo głęboko w szafie zamknij, po co masz się stresować hihihihihi ..... Sarkana ---> mnie po trzydziestce zmienił się sposób patrzenia na życie i to diamertalnie. Ale wolę to obecne patrzenie niż to poprzednie. Socha ---> śpię spokojnie ostatnio:) a błędy widzę, ale przecież ich nie będę komentować hahahaha, w końcu nie jestem polonistką :D:D:D:D nie???? Gosia i My- self ---> ja jestem ze Strzelcem i to jest dobre połączenie, ale ten horoskop jeszcze mnie w tym umocnił:D Gdzieś mam taki seksowny horoskop, w którym jest napisane,że jeśli chodzi o wyczyny łóżkowe to moglibyśmy bilety sprzedawać, dobre co ??? :D:D:D:D:D:D Kończę narazie cd. po południu. Miłej niedzieli, papapapa, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ właśnie wróciłam ze spaceru z moim zwierzakiem :D Trudno ją do domu z powrtoem zaciągnąć :O Słońce super pod warunkiem, że nie ma mroźnego wiatru. :) Mam nadzieję, że mróz wkrótce odejdzie i zostanie tylko słoneczko. :D 🌻 Życzę wszystkim duuużo słońca i smacznego obiadku już nie za długo :P 🌻 Ja nie mogę wejść na onecie do pokoiku, bo coś tam nie jest zanstalowane!!!!!! :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×