Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej Paula ---> Dziękuję! :D :D :D też Ci coś wysłałam... Śpicie już? Lecę sprawdzić na Szuwary.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiat was moje kofane wodniczki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pogada dziś jest pięknatylko wiatr troszke psuje ten widok zza okna:o:o:o:o:o:o:o:o:o Dziwne ,że tutaj jeszcze dzisiaj nikogo nie było:o:o:o:o:o Ja siedzę juz przy poobiedniej kawie ;););) no ipostanowiłam tu zajrzeć i ot co ...? pierwsza jestem (chyba pierwszy raz w historii topic`u:):):):):):):):):):):):) Evergreen----------> dziękuję za wczorajsze fotki:):) zgadzam sie z opinią Twojej rodziny,że twarzowy ten beret ale w moro też całkiem dobrze wygladasz.Śliczna pani żanarm z Ciebie by była:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D Torcik faktycznie wygląda na bardzo apetyczny:P:P:P:P(to ,że już mi ślinka na niego leci);););););) Ja zrobiłam wczoraj deser capucinoi też sie nim teraz raczę :D:D:D:D:D:D:D Isa---------> nawet nie wiesz jak mi ulżylo,że sie nie wystraszyłaś ;););):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Czekam z niecierpliwościa na pozopstałe zdjęcia:):):):):) Moja galeria szuwar już czeka na nastepne nabytki :P:P:P:D:D:D:D:D Idę zajrzec na szuwary może ktoś bedzie ,to narazie pa:):):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Dawno mnie nie było, ale jak wiecie ...... piszę pracę :D:D:D:D:D:D no i się powtarzam oczywiście hehehehe..... Jakaja ---> podaj adres słoneczko i fotki polecą do Ciebie, albo ja podam pod nickiem i możesz do mnie napisać :) Gofra ---> \"Kodu\" nie czytałam, ale mam ochotę poczytać. Pod choinke dostałam \"Święta Magdalena i święty Graal\" i bardzo się mi ta książka podobała, jakkolwiek nie jest to powieść dla każdego, ponieważ, jak któraś z Was napisała, dość mocno neguje obecną wersję Ewangelii. Ale mnie to akurat specjalnie nie denerwuje i szukam takich różnych artykułów na ten temat - no i je znajduję rzecz jasna :D:D:D No a z tymi panami na topiku - coś w tym jest, że nie wytrzymują ciśnienia hehehehe. A poza tym Alan miał wczoraj imieniny. Jesli przeczyta to kiedykolwiek to dla niego 🌻🌻🌻🌻 i 😘😘😘😘😘 Evergreen ---> może Cię przepytać z tego niemca ?? :D:D:D:D A co do niskich facetów - widocznie w tym temacie masz coś do przerobienia i dlatego się tacy Ci trafiają. Ale, tak , jak Ci z Gofrą mówiłyśmy, później nie ma to znaczenia. Mój Postrzeleniec nie jest dużo wyższy ode mnie, jakieś 5-6 cm i jak założę buty na wysokich obcasach, to jestem ciut nawet wyższa. Ale jakoś nam to nie przeszkadza. Mogę za to w czasie tańca patrzeć mu prosto w oczy bez zadzierania głowy do góry i bez problemu np. pocałować hihihihihi ...... Benia ---> jeśli nie chcesz tracić, tego co napisałaś to posłuż się opcją kopiowania, trzeba zaznaczyć, to co się napisało, potem kliknąc prawym przyciskiem w kopiuj no i np. wkleić sobie do jakiegoś dokumentu Worda. Przećwicz to sobie i już nie będziesz się wkurzać, że coś utraciłaś :) Isa ---> nie masz pojęcia, jak Cię rozumiem z tym cyrkiem. Tez nie lubię cyrku, jako dziecko byłam parę razy, ale teraz nikt mnie tam nie zaciągnie. Pozdrawiam Was cieplutko, dzięki za zdjęcia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki🖐️ Sympatycznie tu u nas...:)tak sobie przeleciałam kilka kartek wstecz i stwierdziłam to po raz enty:D Mam odrobinkę czasu,bo druga połówka pojechała sklepik zamnkąć i do kompletu latorośl zabrała a ja....długo nie myśląc na topik się rzuciłam:D Benia,brak wczoraj Ciebie był bardzo dotkliwy:( staraj się nie powtarzać!hahahahahahahaha,bo nam się co niektórzy zapłaczą i szuwarki potopią:D,u mnie też dziś pogoda fajna,słoneczko a wiatr to nie wiem ,bo jeszcze z domku nie wychodziłam:D,ale zamierzam i już się cieszę,bo po obiadku na żużel idę.Pewnie się zawiodę,bo łupnia dostanie moja drużyna(takie są prognozy),ale ja się nie łamię i idę z głęboką wiarą w zwycięztwo!!a zresztą mam karnecik..hihihi Na szuwarkach chyba dziś nie będę,bo w końcu raz w tygodniu wyspać się wypadałoby!Ucałowania dla wszystkich!!!pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siódemeczka
Witam wszystkie wodniki!!!:) Ostatnio mam kolorowy zawrót głowy,ufff.... Szukam pracy a pozatym szkoła no i egzaminy i pisanie pracy-w czerwcu obrona-brrr... Musze szybciutko znalesc jakas robotke bo wpedze sie w dlugi,a wesele tuz,tuz:)Do konca tego miesiaca musze wplacic zaliczke za suknie.... Cóż bede zmykac,musze przysiasc nad ta nieszczesna praca dyplomowa Pozdrawiam wszystkich,trzymajcie sie cieplo Buziale:) ps.dziekuje za mile powitanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy na szuwarach jeszcze jakby ktoś chcial wiedziec :D:D:D:D Jakaja-----> to wiadomość dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D przedewszuystkim narka 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki za fotki, rozpisze sie na ich temat jak przejrze na oczy niestety alergik ze mnie straszny i dzis znow jakies przesilenie pylkowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie. wszystkim bardzo ,bardzo dziekuje za zdjecia :) fajnie tak wiedziec z kim sie pisze.juz pracuje nad moimi wiec niebawem tez wam przesle. iso---znam ten bol jesli idzie o alergie :( niestety tez mnie mecza :P nie mam weny wiec nie bede sie rozpisywala moze jutro cos wiecej skrobne :) trzymajcie sie papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie Ok, tylko nadal jestem zapracowana, tak, że wpadłam tylko pozdrowić. Nie mam jeszcze fotek: evergreen, nietoperka, Gofry. Prosze o przesłanie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę na szuwary i powstał pomysł: \"ZJAZD WODNIKÓW WE WRZEŚNIU W GÓRACH\". Plan jest taki, żeby spotkać się w któryś wrześniowy weekend. Spodziewam się, ze koszt takiego pobytu tj. kolacja uroczysta (do rana przy muzyce z płyt, bez alkoholu), nocleg, śniadanie i obiad, nie przekroczy 100 zł. Kto byłby chętny proszę się wpisywać na topiku i zobaczymy czy uda się to zrealizować. Prosze też sugerowć termin, który weekend Wam pasuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam cieplutko i slonecznie z Gdanska.:) narazie nie mam czasu na pisanie(a i weny tworczej brak):O daje tylko znak ze żyje,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Koliberku ---> pomysł fajny, a w których górach byłoby to spotaknie? Ja jestem na tak, w koncu wypadałoby odreagowac te soboty spędzone na uczelni :) Gofra ---> no fajnie jest, fajnie, chociaż wczoraj na czatach już tak fajnie nie było :( weszłam i nie wiedziałam co się dzieje i o co chodzi. Przylazły jakieś dziwne elementy, no ale cóż, w końcu wcale nie musze na cztach siedzieć, jak mi się nie podoba, prawda? I siedzieć nie będę, bo się wczoraj wkurzyłam i juz. Mam na mysli czaty na onecie. Siódemeczka ---> faktycznie masz niezły zawrót :) Co do pracy to się łączę z Tobą w pisaniu :) Tyle,że pracy szukać nie muszę, bo już mam, ale mam nadzieję, że coś znajdziesz i spłacisz te wszystkie długi, zaliczki itp. A co studiujesz ? I rozpoczął się nowy tydzień, ja jutro mam zebranie z rodzicami, ostatnie w tym roku, a stary coś przebąkuje o radzie :( w piatek :P On naprawdę nie ma co robić w tym domu, stwierdzam po raz kolejny .... To narazie, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tak pusciutko?? wszystkie zauczone albo zapracowane;) kurcze a mi znowu nie daja wchodzic na czaty:( tam tak czesto niestety jest ze wchodza jakies indywidua, ale najlepiej takim dac \"bana\" , co prawda zawsze moga wejsc na innym nicku ale to musza byc jakies wyjatkowe zlosliwce :( pozdrawiam wszystkich cieplutko w piatek jade w Bieszczady!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chciałam rano coś nabazgrać ale mnie wcięło :( więc zrezygnowałam. Może teraz mi sie uda . Koliberek ---> wyjazd w góry może i fajny pomysł, ale to strasznie daleko. Mi się akurat semestr będzie zaczynał, więc z kasą też nie będzie za ciekawie. Może zrobić zjazd gdzieś w środku Polski, żeby było po równo. No i trzeba by było to dość wcześnie określić, żeby troche wolnego mi zostało po wakacjach (mam tylko 12 dni). To na razie tyle na ten temat. Gofra i Jakaja czekam na wasze zdjęcia :) Na Sarkanę i Nietoperka zresztą też :) To ja zmykam, miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zaczynam pisać z bijącym sercem, bo co ostatnio zasiadałam do pisania i pisałam, wysyłając wiadomość otzrymywałam informację, że brak połączenia z serwerem. Ki diabeł - nie wiem. Dziewczyny przede wszystkim dzięki za pamięć :) To miłe, tym bardzie, że nie ze wszystkimi mogę pogadać na czacie. Bo jak ja mogę, to Was już nie ma. I dlatego bardzo podoba mi się pomysł zlotu. Tylko faktycznie termin wrześniowy nie wiem czy jest najlepszy. Zaczyna się rok szkolny, obowiązki z dzieckiem, no chyba, że na początku września. Co do miejsca to się dostosuję, bo w sumie mieszkam centralnie i jak nie wymyślicie czegoś w entrum:), to wszędzie będę miała prawie tak samo :). Ale jestem za. Isa - ja też się szykuję wyjechać na te wolne dni i też bardzo się cieszę. I jeszcze jedno wyjaśnienie - bardzo żałuję, ale aktualnie nie mogę zrewanzować się zdjęciami. Nie byłam przygotowana na taką ewentualność i nie mam odpowiedniego sprzetu. Ale parcuję nad tym intensywnie i myślę, że niedługo zrewanzować będę się mogła. Benia - a propos, jak mogłaś tak wczoraj postąpić😭 Pozdrawiam Was serdecznie, za wszystkie uczące się i piszące trzymam kciuki. Nietoperku - szybkiego powrotu weny Ci życzę papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> fajnie masz z tymi Bieszczadami :) Nigdy jeszcze tam nie byłam ... Co za wredoty;) u Ciebie w domu. Nie dość,że psikasz i oczy Ci łzawią, to jeszcze nie pozwalają na pocieszenie wejść na czaty :P Mam tylko nadzieję, ze Cię w jakiś inny sposób pocieszają ;) Paula ---> może być w środku Polski np. koło Poznania ;) :D:D:D:D:D Tak przeglądałam Wasze zdjęcia, które dostałam i stwierdziłam,że wszystkie macie takie wodnicze rozmarzenie i roztargnienie w oczach. Ciekawe, czy ja też takie coś mam ;) Chociaż co niektórzy, czyli Postrzeleniec twierdzi,że jestem roztargniona i rozkojarzona :D:D:D:D Może coś w tym jest .... A już jak dwie Wodniczki coś razem kupują to niezła komedia musi być. W sobotę kupowałyśmy z koleżanką książki w Empiku ( koleżanka też Wodniczka) i trudno było sie nam zdecydować co kupić i ile która ma zapłacić :D:D:D:D Podziwiam profesjonalizm sprzedawczyni, która była niczym głaz, widząc nasze poczynania .... Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło :) No to byłoby narazie tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslcie ze moge sobie czatowac bo wpisuje sie o tej porze:D wlasnie mnie wolaja zeby robic z NIMI kolacje:) ja mam udzielac instrukcji;) a potem kaze sie pocieszac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo nie ma w tabelce ?? Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca🌻 Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo nie ma w tabelce ?? Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca🌻 Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samiutkiego poranka. U mnie pochmurnie i popaduje, ale ciepło. Dla mnie to dobrze, bo mi trawke posianą podleje. dziś trzymam kciuki za mojego syna, który pisze egzamin gimnazjalny. Kigana mnie brakuje w tabelce imieninowej, pozwół,że to poprawię: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada A czas płynie jak gdyby nigdy nic... nieskończony kręci film....o takich jak my 21:37 Kigana Kogo nie ma w tabelce ?? Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada Koliberek-Beata.........................8 marca Paula- zlot może być w innym miejscu, termin tez jest do uzgodnienia. Ja proponowałam góry, dlatego, że tam mam ewentulne możliwości zotganizowania tego za w miwre przyzwoite pieniądze. Gdyby miało być gdzieś w polsce, to organizacji musiałby się podjąć ktos inny, ale nie widze problemu. Teraz ja zrobie tabelkę dot. zlotu i wkleję ją później. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolberek
a oto tabelka dot. zlotu: Imię Czy się zgadza na zlot Uwagi Kigana....... tak............ jakie Góry? Odp. Beskidy Paula......... tak............ proponuje w środku Polski Jakaja....... tak........... proponuje inny termin, ew. pocz. września No cóż od razu widać, że wodniki.Trzy osoby i już 3 rozbieżności. No zobaczymy czy uda sie coś poustalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, chyba jeszcze śpię. Nawet we własnym nicku sie pomyliłam. no to nic dziwnego, że w poprzednich postach tyle błędów zrobiłam. To ta pogoda deszczowa. Przepraszam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, muszę was zmobilizować. Gosia nie pisze, bo jest oburzona, że tak mało piszecie. Tak, że proszę brać się za klawiaturki i skrobać. A teraz ja Wam napiszę dowcip: W mieście otwarto agencje towarzyską. kilkuletni synek pyta sie ojca: -tato co sie właściwie robi w tej agencji na to ojciec mocno zakłopotany: - synku, ogólnie rzecz biorąc można powiezdieć, że tam sie robi człowiekowi dobrze. Synek jest ciekawy, więc jak raz dostał pieniądze na kino poszedł do agencji. Puka w drzwi, otwiera mu zdziwiona Pani: - A co Ty chłopczyku chciałeś? - No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze, mam nawet pieniądze. Pani zabrałą małego do kuchni, zrobiła mu 3 kromki chleba z masłem i miodem i podałą chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy: -mamo, tato byłem wagencji towarzyskiej. Ojciec mało z krzesłą nie spadł, mama oczy wybałuszyła i zdenerwowani pytają nieśmiało -I co? na to synek: - no, dwie zmogłem, ale trzecią to już tylko wylizałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja na dzień dobry tez kawałem sypnę :) Dwóch facetów stoi pod prysznicem (powiedzmy, że po treningu), jeden zauważa, że drugi nie ma jaj. - Ooo stary co Ci się stało?! - A wiesz, spacerowałem sobie po plaży i nagle w piasku zauważyłem taką lampę, no to podnoszę - pocieram no i wyskoczył dżin. - No i co? - No i powiedział: Jestem Tonto, indiański dżin i spełnię Twoje jedno życzenie! - Taaa? I co powiedziałeś? - Bez jaj.... Barman opieprza kelnera: - Kiedy wreszcie przestaniesz wyrzucać pijanych klientów na zewnątrz?? - Przecież nawalonych się wyrzuca z lokalu - Ale k**wa nie w \"WARSIE\"!!! Gość z firmy produkującej wazelinę robił ankietę przez telefon. Dzwoni więc do ludzi i zadaje im różne pytania. Aż raz dodzwonił się do jakiejś babki i pyta: - Do czego w domu wykorzystuje Pani wazelinę? - Och, do wielu rzeczy... - odpowiada kobieta - Na przykład do skaleczeń, suchej skóry, spierzchniętych warg i seksu. Przez moment na łączach zapanowała cisza po czym ankieter dodał: - Uhm, w jaki sposób wykorzystuje ją Pani do seksu, jeśli mógłbym wiedzieć? - To proste, - mówi kobieta - smarujemy nią klamkę, żeby dzieci do pokoju nie właziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ❤️ ! Gofra -------> jestem pewna, że i na Ciebie przyjdzie czas, jak mi kiedyś na czatach mówiłaś, trzeba poczuć ten moment, gotowość do walki :D. Ja myślałam o tym codziennie przypalając papierosa i... w końcu wypaliłam ostatniego - mam nadzieję... Zajrzyj na tą stronkę http://prosperita.terramail.pl/ewelyn.html Kigana 🌻, Paula wodniczka 🌻, Evergreen🌻, Gosia8🌻- dziękuję za zdięcia - SUPER! Zgadzam się z Kiganą, że na tych zdięciach dominuje pewna charakterystyczna cecha wspólna - to Nasze wodnicze rozmarzenie.. (nawet mój mąż zauważył podobieństwo do mnie :D) ewergreen -------> niscy faceci lgną :P do wyższych dziewczyn, bo czują się dowartościowani, jak taka zwróci na niego swoją cenną uwagę (z góry :P) :D. Ja mam 174 cm wzrostu i zawsze mialam branie u niższych :D, jakimś cudem mój mąż jest o 10 cm wyższy ode mnie! Gosia8 ---------> nie pawiedziałam jak mi poszło, bo... nie wyszlo, ale uporałam się już z \"porażką\' i zaczynam pracę w piątek - nic ciekawego, ale to krok do mego CELU - nie pytaj, proszę jakiego... opowiem jak zacznie się realizować... A ze zdięciami to mam problem, bo nie nauczyłam się jeszcze wklejać i... w ogóle nie fotogeniczna jestem.. :P Benia --------> ja też chcę Twoje zdięcie... Isa -------> Twoich fotek też nie mam :( Mój adres e-mail: beata-biel@o2.pl koliberek --------> jestem za zjazdem, jak zostanie ustalony termin i miejsce, to się dostosuję :D jakaja --------> ze zdięciami mamy chyba podobny problem... Nietoperz -----> czekam na foteczkę Twoją:D Ostatnio zastanawiam się gdzie się podziewa nasza ALANISSSSS, Wodnik Szuwarek, Hebanerka, Socha, Fortune-teller, My-self, I-say, Cicha, buntowniczka - Lavatory Girl i oczywiście Alan_Poll... Brakuje tu Was ❤️Wodniki niestałe :P, ale wspaniałe bo, z urodzenia przecież doskonałe :P! Pozdrawiam cieplutko stałych i niestałych bywalców Naszego pięknego stawu! A się rozpisalam... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 3
Widze ze tu taka piekna komitywa ze az sie czytac chce. Od urodzenia twierdziałam ze Wodnik to najlepszy ze znakow... Jestem z 3 lutego,nie lubie Rakow-choc pierwsze momenty z osobami spod tego znaku sa miłe-ale potem to juz niekoniecznie-lubie strzelce,bliźniaki,koziorożce-ewentualnie i wage.Najbardziej to ja chyba fałszu nie dzierże..i poza tym to "w gruncie rzeczy jestem całkiem fajna".. Obecnie koncze swoj toksyczny zwiazek,ledwo zyje-ale dam rade..Bo jak nie ja-to kto!!!! Wiec tez tak do mnie zagadujcie bom w rozsterce... Pozdrawiam,duzo nas troche!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczka!! Nie przejmuj się, przeżyjesz i będziesz jak nowonarodzona. A jeśli można wiedzieć to z kim ten toksyczny związek kończysz, czyżby z rakiem? Będziesz miała problem to ci pomożemy, rozweselimy. Mnie dziewczyny pocieszały :) i jest dobrze. Jak masz trochę czasu i komunikator tlena to zapraszam na szuwarki w czatach tematycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 3
Ale fajnie!!!!!...teraz to juz na bank wywala mnie z pracy-bo juz nic innego robic nie bede!!! Ten moj zwiazek to z koziorożcem z bagazem takim jak naczepa tira-ze tak powiem roz-wodnik,bo z wodnika miał całe nic..Teraz powstaje z popiołów musze dac rade-najgorsze tylko to ze widze ze on dalej nic nie rozumie-nic nie zrozumiał i ucieka od winy jak najdalej...Normalnie porazka.ale to juz nie moj problem. Dziekuje za powitanie. Aha,szefa mam raka-i wszystko jasne hahahaahaaaaaa Shit happens- Forest Gump był madry chłop Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×