Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Wodniczka 3
Chciałabym zeby mi tu jaks madra Pani Wodnik napisała czy jest szczesliwa w zwiazku lub małzenstwie-bo ja juz zaczynam myslec ze tylko karmelitanki bose mi pozostały... Mam 26 lat a czuje sie jakbym miała 106-ze juz bede sama-a jak mi tu oni wszyscy mowia-ze w moim przypadku to niemozliwe-to bym im zrobiła to czego napisac nie moge hahahahaaa. Tchnijcie optymizmem bo lichutenko ze mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczka nieprzejmuj się, znajdziesz lepszego. Nie będę mówić za wszystkich, ale u mnie wszystko gra choć ostatnio też było ciężko. Dziewczyny też nie narzekaja na swoich facetów, tak przynajmniej mi się wydaje. Masz komunikator tlena albo możliwośc wejścia na czat na onecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 3
Pewno ze tak! ja mam komunikator wpkontakt-a na onecie -where?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 3
Pewno ze tak! Podaj tylko namiary-bo ja w czatach nie zaznajomiona.... Mam gg i wpkontakt-to i tlen da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal żyję ❤️ 🌻 Wodniczka 3 --> na tlenie jesteśmy w tematycznych pokój szuwarki, tak mniej więcej od 8 do 15, jak żadna się nie będzie odzywać to daj znać na priva :D 🌻 Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wodniczko 3 ---> witaj :) Może zrób się na czarno i będę Cię mogła do tabelki wpisać :) No i zagościsz na dłużej ....:) 26 lat i chcesz do karmelitanek?? Bez przesady, nie sądzę byś czuła się tam szczęśliwa :D:D:D:D A co do związków to jestem szczęśliwa, ale trochę sobie na to szczęście poczekałam, więc nie trać ducha, tylko pogoń dziada z jego naczepą od tira :P , niech sobie żyje szczęśliwy, ale bez Ciebie. Co do Wodników i Raków to za bardzo nie mam materiału porównawczego, a mój dyrektor jest Strzelcem :D:D:D:D ( ale to nie Postrzeleniec hihihihi).... A dziś jestem po wywiadówce, zmęczona bo cały dzień - tzn. pół dnia siedziałam w pracy i oczywiście nic mi się nie chce :0 To narazie tyle, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam sie tylko pokazac bo juz mi sie dostaje po uszach za zaniedbywanie topicku:(:(:(:(:( Przykro mi z tego powodu ale jak nie braknie mi czasu to znowu sa jakies problemy z wejsciem na kafe po południu no ia tak ten czas zap......la :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D poźno już więc życzę dobrej nocy 😴😴😴 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! chyba mi posta wcięło! wrrrrr-🖐️jeszcze raz! Tak słabiaco mi chodzi kafe....,że szkoda słów😡,zresztą cały portal! Gosia,Isa,Koliberek i inne,którym jeszcze nie posłałam fotek-poślę napewno! i na Wasze też dalej czekam:)-może jutro mi się uda. Cały dzień wariacki dość miałam i już mnie zniechęcenie bierze na jutrzejszą wywiadówkę u córki,buuu-nie lubię takich ogólnych-wolę indywidualne,bo szybciej i konkretniej:D Kigana,fajnie opisywałaś zakup w Mpiku wspólnie z wodniczką:D-wyobraź sobie,że ja na codzień z wodnikiem i wcale nierzadko stoimy przed takim dylmacikiem:D jakim jest decyzja! Teraz na ten weekend umyśliłam sobie,by jechać do Świnoujścia ,mąż się skłania ku Karpaczowi,a córka(nie wodnik!)chce powtórzyć Tropical Islands!....aż sama jestem ciekawa jak sie to ułoży,ale patrzę na to ze spokojem,gdyż cieszy mnie sam wyjazd gdziekolwiek:D Wodniczko3------->witaj miło w naszym szuwarowym stawie!!👄🌻,ubawiły mnie Twoje pościki,gdyż poczuciem humoru tryskasz pomimo....{...},że nie dałoby się ukryć że wodnikiem jesteś!hahahahaha aaa i z pocieszeniem lecę---i odzywam się na apel:D jestem w związku 21latek,i zapewniam-da się żyć!!!a i Ty pocieszenie,zrozumienie,akceptację itp...:D odnajdziesz-daj czas czasowi,eksploatuj ile sie da nasz topik i będzie gut:D Kończę pozdrawiając wszystkie wodniczki,dobranoc:) a może dzień dobry?.... wg uznania:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim Wyszło słoneczko i super. Przez dwa dni mi trawke podlewało, teraz słoneczko ją otuli promieniami i lada moment będę miała zieloniutko koło domku. Na razie kwitną mi żonkile, prymulki, fiołki, stokrotki, bratki, zawilce i zajęcza trawa. Jak przyjdzie lato i wszystko będzie kwitło to zrobie zdjecia i Wam pokażę. Wodniczko3-Kigana już Ci pisała, żebyś się zrobiła na czarno to wpisze Cię do tabelki, podaj jakieś dane o sobie do tego celu. Co do Twoich rozterek, to nie przejmuj się. Wszystko się ułoży, życie samo zweryfikuje pewne sprawy, a mogę Cię zapewnić, że bedzie lepiej. jka Ci się uda wejść na tlena na szuwarki-to nazwa pokoju, to pogadam z Tobą . Na razie pozdrowienia i trzymaj się. Pozdrawiam wszystkie wspaniałe wodniczko,. tylko dlaczego tak mało Was odniosło sie do propozycji zjazdu wodników? 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie wziełam za siebie,pobiegłam w te pedy do tego fryzjera-i jestem CZARNA INEZ!Czy aby sie Wam teraz podobam..?Extra! Nie wiem-albo mam cos z głowa albo juz schodze z tego swiata-ale zamiast im wiecej czasu upływa czuc sie lepiej-to mi gorzej.Wczoraj poniosłam taki cios-kolega mojego byłego faceta lat 30 którego byłam miłoscia(bardzo smieszne) przywiozł mi moje rzeczy-w reklamowach jak z rynku-myslałam ze położe sie na chodniku i posłucham płyt.Nie wierze,przysiegam,nie wierze.A przedwczoraj mi pisał jak to teskni i w ogole.Wyc mi sie chce... To dobrze ze jestescie szczesliwe,az miło posłuchac.. Ale słyszałam ze karmelitanki to w porzadku dziewczyny hahhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Wodniczko3--->wyglądasz o niebo lepiej na czarno!!! bo....jako i my:D:P a swoją drogą..oczyma wyobraźni już Cię ujrzałam na tym chodniku słuchającycej płyt!hahahahahahaha-osobliwy widok:D (a karmelitanki pewnie i fajne,ale.......bose!!!) Koliberek ja się narazie nie odnoszę do zjazdu a to dlatego iż nie wiem co będę robić pojutrze a co dopiero we wrześniu!!!:D:D pomysł mi się b.podoba i mam to na uwadze noooo ichęci mam również,więc grzecznie poczekam jak się wyklaruje i wtedy będę mądra:P:D a tak na marginesie koliberek--dalej czekam na fotki:D😡 Aa i jeszcze muszę się przyznać bez bicia do zazdrości wielkiej tych wszystkich cudów ,które masz w ogródku!!!! i pytam nieśmiało:co to jest ta trawa o której piszesz??bo się nie znam.?:(,ale brzmi śmiesznie:)) A u mnie dla odmiany dziś słonka nie ma:( -jest buro i ponuro,siąpi i bleee,ale dobrze chociaż ,że w sercu maj!:D Mam dziś 3 spotkania na które się cieszę!noooo za wyjątkiem zebrania w szkole,ale kto by się cieszył na wywiadówkę?:P Mało mnie ostatnio na kafe:(,bo szczerze przyznam,że ciężko mi wyrobić z czasem:( Nasze relacje(?)poszerzyły się i o czacik i gg i meile:D i aby to "obrobić"trza się nieźle sprężać hahahahahahaha a ja mam deficyt czasowy:(,więc coś za coś jak to w naturze....,ale i tak jestem dzielna i staram sie jak mogę!!:D hahahahahahaha a w ogóle to przy tych innych kontaktach to mam wrażenie jakbym się powtarzała i już nie zawsze kumam co pisałam tutaj a co np w meilu:)a sprawdzać nie będę sama siebie ,bo to znowu czas!!hahahahahahahaha--->też tak czasem macie?;) Pozdrawiam cieplutko ,pamięci się polecam-papa-do pracy czas!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniczki! Ładny dzień się zapowiada - zaczynam czuć wiosnę :D (powoli, bo wciąż jeszcze marznę na spacerkach :( ) Benia -----> dzięki za fotki - strasznie mnie wystraszyłaś :P, a tak serio to masz w sobie to coś wodniczego - myślę, że wszystkie TO mamy :P... wodniczka3 -----> witaj wśród swoich siostro :D Muszę Ci powiedzieć, że nie lubię koziorożców, uważam, że to najbardziej niepasujący do nas znak - nasze przeciwieństwa, które wcale się nie przyciągają :(, ciekawe czym taki bezduszny konserwatysta mógł Cię zauroczyć? Może tą innością, co nas tak intryguje... A ja mam męża raka... - naprawdę ciężko pracuję, żeby było miło :D , ale najgorszy okres \"docierania\" mam już za sobą (chyba) - pogodziłam się (już) z tym, że nigdy nie obudzę w nim moich pasji, duszy szalonej, poczucia humoru, otwartości na zmiany i optymizmu życiowego :P - bo nie da się zrobić z raka wodnika :P :D :D :D Pozdrawiam cały stawik🌻 z pięknego Kołobrzegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra- nie mam do Ciebie e-maila, czekałam na Twoje zdjęcia, żeby Ci posłąć swoje odwrotna pocztą, co do zjazdu to zapiszę Cię na tak, jak się troche wiecej osób wypowie to uzupełnie tabelkę. W ogródku mam jeszcze więcej różnych roślinek, ale na razie nie kwitną-wiesz ja sie tym tak chwalę z radości, bo przecież pisałam Wam, że dopiero nie dawno mieszkam w swoim domu i ten ogród to teraz dopiero urządzam. Myślę, że pytasz o zajęczą trawę - to są takie małe bladoróżowe kwiatuszki, troche podobne do zawilców, ale mniejsze i listki mają podobne do koniczyny. Rosną dziko na skarajach lasów. W niedzielę zrobiłam przestępstwo i wykopałam sobie trochę tego będąc na spacerze w lesie (fiołki i zawilce też) no i posadziłam u siebie pod sosnmi i brzozami. Wodniczka3-wejdź wreszcie na szuwary to pogadamy... Pytałaś jak: jeśli masz zainstalowany komunikator tlen, to naciskasz czaty, tam klikasz w pokojach-prywatne, wyskoczy Ci okienko wpisz nazwę pokoju szuwarki, swókj nik i jesteś... no to czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie klaniam szanownemu towarzystwu :) ale machnelam wczoraj pozdrowienia hihihi tak juz na caly tydzien :) a co ...żeby potem nie bylo ze sie nie odzywam :) ;) :P wodniczko3 czy moze karmelitanko witam cie pieknie. fajnie ci w czarnym :) pogoda u mnie taka dosc pokretna...niby dosc cieplo ale sloneczko takie jakies rozmazane no ale moze sie wyklaruje :) Paula---kawal o warsie hahaha super! no to chyba tyle narazie.papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wodniczko ---> no ładnie Ci w tym czarnym, ładnie :D od razu lepiej. Nie znam żadnej karmelitanki,więc Ci nie powiem, jakie one są, moze i fajne .... A ten Twój były to kawał s ....... i ........ piiiiiiii ;) Tylko,że tak to w życiu bywa,że co zasiejesz to zbierzesz i już. I Koziorożce są ciężkawe w takim codziennym życiu, wiem bo mój ojciec jest Koziorożcem, jedna z babć też była - fakt,że z nią nie mieszkałam, ale z nią akurat było fajnie, jakiś inny sort Koziorożca była :) Czyli, z niektórymi można się nieźle dogadać, ale zalecana jest ostrożność w kontaktach ;) Taki bym wniosek wyciągnęła .... Gofro ---> mnie się samej chciało śmiać w tym EMPiKu, ale w takiej sytuacji niewiele brakuje, żebym głupawki dostała. Jak jestem zmęczona po zajęciach - to tak reaguję na takie różne sytuacje. Więc się pilnowałam,żeby czegoś nie wypalić i nie zacząć się śmiać. No i te wywiadówki - też za nimi nie przepadam, a indywidualne robię na półrocze. I to jest dobry pomysł. Powodzenia więc na spotkaniu :) Dziś wybieramy sie z Postrzeleńcem na koncert, który organizuje w ramach Dni Francuskich Dom Bretanii w Poznaniu. No i ten zespół wybrał sie i na prowincję ;) czyli do nas :D:D:D:D Moja kuzynka z Poznania była na ich koncercie i wróciła zachwycona. Mam nadzieję,ze ja też tak wrócę, hihihihi .... To narazie tyle, do wieczora , pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!! ( ... bo po chłopach już ani śladu....:P) ...ale się za Wami stęskniłam!!!:D :D :D Powiem Wam, że do tego naszego pisania można się przyzwyczaić... ...od kiedy nie piszę, to chociaż musiałam tu zagladać! ...także wszystko mam pod kontrolą i wszystko wiem!... no może prawie wszystko :D! Mam takie zaległości, że sama nie wiem od czego zacząć? -zacznę może od pozdrowienia \"nowej twarzy\", czyli Wodniczki 3... ...Nareszcie do nas trafiłaś kobieto! U nas będzie Ci jak w raju! :D Dlatego absolutnie nie przejmuj się tym pustakiem Koziorożcem, bo nie był Ciebie wart ! ... przyjdzie dzień, że spotkasz takiego wspaniałego faceta jak mój! ...Mądry, przystojny, inteligentny, z poczuciem humoru, kochający, wierny...:D :D :D :D :D :D :D Sama widzisz, musisz poczekać, a na pewno się znajdzie odpowiedni samiec dla Ciebie!!! ...no może nie będzie taki cudowny jak mój, ale warto poczekać!... :D :D :D Acha na pocieszenie dodam, że mój synek jest Koziorożcem!....( ale na niego skazana jestem do końca życia...) koliberku- pewnie się powtórzę, ale stradznie Ci zazdroszczę tej własnej chałupki... Mam działkę nad Zalewem Zegrzyńskim, ale jeździmy tam tylko czasami na weekendy i na wakacje, bo to ponad 30 km. od W-wy. Kiedy tam jestem, to wyżywam się ogrodniczo, ostatnio nawet podobnie jak Ty dokonałam kradzieży.... buchnęłam z lasu krzaczki konwalii i fiołków... mam nadzieję, że mnie za to nie zamkną! :D Marzę o takim domku gdzieś bliżej, do tego mały ogródek.... mmmmmm, ale się rozmarzyłam! Kigano- współczuję Ci tych wywiadówek, ale mogę Cię pocieszyć, że zostało do końca już na prawdę nie dużo, więc trzymaj się!!! A co do kupowania książek, to jak bym czytała o sobie!?... Jakieś 10 lat należę do Świata Książki, więc co jakiś czas goszczę w księgarni. Jadę przeważnie z tytułem który mam kupić, ale chyba się jeszcze nie zdarzyło żebym wyszła z tamtąd tylko z jedną książką... Jest tyle fajnych tytułów :(... Sarkano- mój małżonek też nie ma absolutnie nic z duszy wodnika ( jest Bykiem...), ale ja wychodzę z założenia, że może byłoby nudno gdyby był barzdziej podobny do mnie?! Trzeba doceniać co się ma i widzieć głównie te pozytywne cechy... A może coś jest w tym, że przeciwieństwa się przyciagają?.... A tymczasem uciekam! .... bo ja jak zwykle nie potrafię mało napisać... Przepraszam Was za moje lanie wody....ale cóż w końcu jestem wodnikiem! :D 🌻 POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I DO NST. PRZECZYTANIA! 🌻 C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha my tu zdjęciami się wymieniamy, a ty na ten temat nawet słowem nie piśniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo czarne wyszczupla-to jak nie miałby byc mi dobrze!!! Wiem ze koziorozce sa ciezkawe i sa despotami,ale wydawało mi sie ze sa lojalne-ale nie sa no i najbardziej co kochaja na swiecie to-praca.Dzisiaj mi jest źle moze dlatego ze dostałam zdjecia z naszego jeszcze wspolnego balu!Klawiatura mokra...Dobrze zenikogo nie było to dziwnie sie nie patrzyli bynajmniej.. Juz mi jest jak w raju,choc dzisiaj takie słowa ze kogos znajde to sajens fikszyn(hahahaaa) to jak duzo jeszcze poczytam to uwierze.. Choc niekoniecznie szybko...Żeby to przespac..Dobra juz nie jecze bo szkoda słów. Dzisiaj ide posprzatac mieszkanie -Boze spraw by ktos je chciał.Chyba tam wejde-i podetne sobie ...koncowki... boje sie jednak-to miał byc nasz azyl i gniazdko..A wyszła wielka kupa! Pozdrawiam goraco-dziekuje ze jestescie! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu...nie pisałam, bo nie śmiałam!....:D Tzn. sprawa wygląda tak, że sama nie mam aparatu cyfrowego ( no po za tym w telefonie!:D :D :D), ani skanera ...więc nie mam co wysłać :( ... i dlatego nie śmiałam Was prosić o takowe.... Ale z drugiej strony skoro się już tymi zdjęciami dzielicie, to miło by mi było :)... gdyby jakimś cudem coś do mnie dotarło.... PS. ...a to moje namiary: bida1973@tlen.pl ...z góry dziękuję!!!!!!! A! zapomniałam, że mam jakieś zdjęcia z wesela siostry na płycie, może coś uda mi się wykadrować?! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:D::D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D No dzisiaj udało mi sie wejśc na kafe bez problemów i o dośc przyzwoitej porze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Od jutra moze będę wpadała jeszcze wcześniej,bo juz jestem na urlopie:) Tylko nie wiem czy się cieszyc czy smucić z tego powodu:o:o:o bardzo nie lubie być bez zajecia.Co prawda jak sie chce to można tyle pracy sobie znaleść,że spuchnąć można:P:P:P:D:D Pomyslę wiec nad tym nieszczesnym malowaniem pokoju.Oby tylko na myśleniu się nie skończyło, bo u mnie to wsystko mozliwe:P:P:P:P:P:P Pogada dzisiaj była śliczna ale zanim zaczełąm pisać tu ,to zachmurzyło sie na maxa i nie zdziwię się jak lunie deszczem:o:o:(:( przez ostatnie dwa dni padało i tak pięknie sie wszystko zazieliniło:):):):):):):)kosiarką bedzie trzeba wyjechać :P:P:P:):):):):) Sarkana--------->ciesze się ,że Cię nie przestraszyłam :D:D:D:D:D:D:D:D tak sie z wszystkimi droczę ale czyż nie mówiłam (zresztą nie tylko ja )o niskiej samoocenie....???????? Z niecierpliwością czekam na Twoje fotki;););) Koliberku--------> przecież nasze e-mile(adresy) znajdziesz pod nickami i jak sprawdzisz dokładnie pocztę od dziewczyn to zobaczysz ,że wysyłają ją hurtowo i tam jest kilka innych adresów ;);););):):):):)Pozdrawiam i mam nadzieję rychłego \"kawkowania\"Ja sie dostosuje do Ciebie ,jestem wolnym ptakiem więc mnie nie ograniczają żadne terminy,obowiazki i tym podone a tym bardziej,że do 13maja jestem na bank na urlopie:):):):) Gosia ---------->strona jest super ,całego jeszcze nie czytałam ale ciekawe wnoski ktoś wyciągnął:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Możliwe ,że jutro do południa wpadne na szuwary;);););) Nietoperku----------> mam nadzieję ,że Ty też wpadniesz bo dawno się juz z Toba nie spotkałam na czacie:(:(:(:(:(:( Kigana---------ale Ci zazdroszcze tego konceru ,mam nadzieję ,że zdążysz na wieczorne szuwary jeszcze i opowiesz nam co nieco na gorąco:):):):):):):):)choć to nie to samo co być na takim koncercie:o Socha ------------> całe wieki !!!!!!!!!!!!!!!!!! Już wczoraj pytałam o Twój e-mail ale nikt nie ma:(:(:(:(a pod nickiem też nic nie schowałaś :o:o:o:o:o:o:o:o Wodnicza 3----------->witam Cię na naszych bagnach;);)wybacz ,że tak poźno ale nie nadązam już :D:D:D:D:D:D:D:D:D To bardzo smutne co napisałaś o swoim byłym :(:(:(:(myślę tylko ,że to moze lepiej iz jest już byłym . Jeszcze troche pocierpisz i przejdzie Ci ,choć wydaje mi sie ,ze nie warto dla takiego cierpieć.Głowa do góry,jutro będzie lepiej :):):):):) Jak to któraś z dziewczyn przeczyta to pewnie pomysli sobie ,ze sama nie wierzę w to co tu piszę .Ale na ten temat kiedy indziej .:):) Dotarłam do końca stronki i co widzę ..???????????????? Socha podała e-mila :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Teraz czekaj jak Ci zagracimy skrzynke HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D No i koniecznie te zdjecia z wesela prosimy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No to mysle ,ze dośc tego na dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻BENIU!!!!🌻 Wielkie dzięki za miłe \"meile\", oczywiście byłaś pierwsza!:D ...ale mam małą prośbę....( mam nadzieję, że mnie nie zabijesz?:D :D :D) Czy mogłabyś mi przesłać jeszcze raz te zdjęcia? Podałam Wam adres skrzyki Pawła, a ja nie znam jego ustawień i nie mogę ich zobaczyć:( :( :(... Ale założyłam sobie właśnie swoją skrzynkę!:) Oto moje NOWE namiary: socha74@tlen.pl... prawda, że moja jest ładniejsza? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×