Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wredna małpo ---> jasne, że lista otwarta :) Jesteś kolejną osobą z 3 lutego :) Tailitu ---> z tym roztargnieniem to coś w tym chyba jest;) Ale moze nie tak do konca, bo ja też potrafię być rozbrajająca :P Tylko, że sie bardziej pilnuje, albo przychodzi to z wiekiem ;) Fakt, te szklanki bez trzymadełka to było mistrzostwo świata:)Że tak jeszcze podają herbatę ... Ale i tak chyba wolę taką szklankę niż plastikowy kubek roztapiający sie z gorąca. Jo ---> w kwestii Michaliny to Ci rad nie moge dac, bo brak mi tego typu doświadczeń. A uczę jedną taką Michalinkę w II klasie. Gigantka nieziemska, bystra, inteligentna, wszystko widzi, słyszy i \"dorośle\" komentuje :) Ale mam nadzieję, że dokopiesz się do odpowiednich źródeł wiedzy i będzie ok. Jesli chcesz, to moge Ci wysłać taki programik pt. Kalendarzyk, gdzie po wpisaniu różnych Twoich danych, wyliczy za Ciebie wszystkie ważne dni :) Isa ---> Tygrys już wie, po co Ci tę żołądkową wlewa ;) Miłego wieczoru :) Jakbym jutro sie nie pojawiła, to znaczy , że zakopałam sie gdzieś w zaspie i wyciągną mnie na wiosne :P Cały dzień sypie, podobnie pewnie jak u Lutka. I sypie, koszmar :o Też chcę zmiany dekoracji na zieloną !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jo sposób na MIchalinę? ponoć trza jeść soję i spać z siekierą pod poduszką:D ja teho nie robiłam i mam Michalina:D:D a nie michalinę;) może powinnam teraz wsadzć siekierę pod poduszkę co:>? z tym że ktoś wtedy powinien obawiać się o swoje zdrowie po takim dniu jak wczorajszy:D lecę się zbierać do pracy miłego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-z Wredną Małpa na czele-ale chyba nie wszystkie małpy @ z 3 lutego są wredne co?:-P No co no co-moja kuzynka była u lekarza i jej wyliczył i ma coreczke!Ale u mnie to niewiadomo,bo to niby planowane a nie planowane i niby ma byc ale ..nieeeee to za skomplikowane...Zreszta co ma byc to bedzie...Leje na to! Kigana-podobno własnie Misie sa bardzo lotne,kolezanka przedszkolanka mowi ze najlepsze historyjki sa wlasnie z michalina w roli głównej!;-) a ja znam te kalendarzyki na pamiec i co??!!Moze ja jestem bezpłodna?Zawsze sie tego bałam!! Schudłam strasznie przez ostatnie zawirowania..nogi mnie bolą-normalnie juz sie sypie...czasami mam takie wrazenie ze ..jestem juz babcia..Czesia...z pudlem i parasolka! Haba wariatko-piusałam Ci na gg wczoraj relacje...Ale maila napisze-tylko nie ma kedy w tej zwariowanej pracy :-( Ty sie tam trzymaj i mysl wyłącznie o telefonie z kopalni ;-) ;-) Moj tygrys chory...wiadomo co to oznacza...ale kanapki przyniesie.. ;-) Sciskam,i czekam na porady stworzenia michaliny-bo moze takie są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Ja też jestem z 3 lutego:) czy można sie do Was przyłączyć? Wiem, że nie będziecie oponować;), bo milusi jesteście, a więc się wpraszam;) Pozdrawiam i dużo słońca życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra 🌻 Gosia8 🌻 dziewczęta---> wiele uśmiechów, a mało złości jak najmniej smutków, dużo radości długich urlopów i moc słodyczy tego w dniu IMIENIN Lutek Wam życzy 👄 no jak na chwilę obecną za oknem cisza, śnieg raczej tylko w warstwie przyziemnej, nie w powietrzu, a ja ruszam w trasę :o wczoraj podczas jazdy, tak się dobrze prowadziłam, że jechałam max 40/h a i tak lekko rozedrgana i spocona jak mysz pospolita dotarłam do domu bardziej od warunków atmosferycznych wykańczała mnię czujność we wsiech kierunkach względem pozostałych użytkowników dróg,:P ludzie to naprawdę lubią stwarzać zagrożenie dla innych:( witam nasze nowe koleżanki :D Jo ---> więcej spontaniczności, to nie fabryka, wyhodujesz sobie tylko stresa a to nie sprzyja Michalince, wiesz idzie wiosna--> przyroda budzi się do życia, więc nie nastawiając się na wyniki, kochajcie się ! miłego dnia WSIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolberek
Hejka :D Witam zwariowane wodniczki stare i nowe, ale nas się z tego 3 lutego namnożyło :D haba - Ty się trzymaj, Qrde mam nadzieję, ze ten Dyrektor zadzwoni :) Jo - zasięgnełam informacji i mam sposób,a nawet dwa: 1. Nalezy sypać cukier na parapet- dla Bociana jak się chce Michalinkę, a jak się chce Michasia - to sól - tak mówiłą moja babcia. 2. Zapytałąm szefa bo on ma "micahlinę" - odp. "rżnięcie na maksa" bez żadnych obliczeń, wyliczeń itp. buhahaha :D tylko to rżnięcie na maksa to ja nie wiem co znaczy, ale cokolwiek znaczy; masz się rżnąć na maksa :D No po tych radach to pewnie przez jakiś czas Cię tu nie zobaczymy, bo będziesz strasznie zajęta :D Chyba, żebyś pomiędzy jednym a drugim rżnięciem tu wpadła:D Taltiu- wtedy jak czekałyśmy na szuwcie to nawet w filiżankach podali :D pewnie z powodu tego przystojnego chłopaka co z nami siezdiał, znaczy mam na myśli Grzegorza, bo on ją zamawiał :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, nawet mnie się udzieliło od szuwci :) roztargnienie i nika żle wpisałam :) to powyżej to ja byłam Koli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo*-> metoda ze rżnięciem na maksa przez caly miesiac:P albo przynajmniej przez pół :P /pierwsze pół/ jest ok:D wyszly z tego 3 Michaliny:D /i jeden Jerzyk;) ale oni chyba samych chlopcow umiejea bo to nie byl pierwszy;)/ kurcze, no przeciez nie bede tu pisac tego opisu bo ja sztywniara jestem:P generalnie uwazam ze na wszelki wypadek metode z cukrem i siekiera tez trzeba zastosowac zeby potem nie bylo ze cos sie przeoczylo;):P u mnie pada snieg😭 mam juz dosc😭 sniegu, odsniezania, obskrobywania itd😭 brama mi zamarzla i zeby ja zaknac trzeba deską podpierac:( i dzis juz nie chca od rana mi wodki dawac... mowia ze dopiero w weekend... gdzie ja trafilam? na odwyk?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli, A ja znowu słyszlam ze rżniecie nie na maksa daje dziewczynke w prezencie..podobno w zwiazku z tym ze na poczatku małzenstwa kontakty rzniete ;-) sa czestsze..rodza sie zazwyczaj pierwsi chłopcy...a drugie dziewczynki...z tym że nie na pewno...No i ze trzeba to wyczynic w pierwszy dzien płodny..a potem post..No i tak zrobilimy..i wyszedł tylko post...;-) only... Dokadnie Lutek,co ma byc to bedzie..a wiosna na bank kiedys przybedzie.. Jestem dzisiaj brzydka jak Hogata... Ale rozgladajcie sie nadal-i pytajcie tych co cory maja..podtrzymuje nadal konkurs \'Recepta na Michaline\" ❤️ Ale jakby to sie sprawdziło to moj Tygrys bedzie sie nazywał Tygrys Michalinowy z oczami w kształcie serca jak w disneyu...I juz mam zapowiedziane-ze michalina bedzie miała torebki na kazdy dzien inna...i on to jej kupi-nie ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ja mam core pierwsza!! a syn jest dokladnie z wyczajonego dnia plodnego:D:D:D cholera, topik erotyczno-zdrowotny nam sie robi:D niech mi ktos da maila do jo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide grac w totka i to pierwsza na stronie z takimi wyznaniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz teraz zes nadała zagadke! :-( Maila ma Haba Koli i reszta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka imieninowa :) Bo Michalina przysłoniła nam cały świat hihihi Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 😍 Setunia – Katarzyna ...................13 lutego 🌻 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Madlen – Magdalena .................... 29 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 Gosiu - Lutku ---> oby Ci zdrówko i humor dopisywały i ta wiosna do Ciebie jak najszybciej dotarła 🌻🌻🌻 Gofra, Gosia8 ---> zdrówka i radości, częstszego dostepu do kompa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodniczka ---> witaj, napisz coś więcej o sobie :) Isa ---> jaki tam erotyczny ;) Raczej zdrowotny :) Postrzeleniec też o córeczce marzy :o , więc chętnie poczytam jak to się robi ;) No tak, cukier na parapet, siekiera pod poduszkę .... ło matko :o Idę dalej te książki segregować, w końcu musze zacząć się wyprowadzać ..... Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany! ale gapa ze mnie:P gofra, gosia, lutek 🌻i wszystkiego najlepszego👄 a teraz cos z innej maloerotycznej bajki:P wiecie co mi sie wlasnie przytrafilo? no wiem ze nie wiecie:P urwalam kolo od samochodu! mam duuuuzy zupelnie niebabski samochod, zawracalam na uliczce ze jak stanelam wcale nie w poprzek to zatarasowalam wszystko:( kolo nie odpadlo, wiec po dluzszych staraniach Tygrys przeciagnal go na pobocze.... cholerka, ja moze i z Warszawy ale naprawde wies kolo mnie:( bez samochodu ani rusz /oczywiscie przyzwyczajenie;)/ a ze strefy erotycznej.... po przeprowadzce to wiesz kigana co masz robic non stop;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla starajacych sie o Michaline:D .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ rany, plagiat ale piekny:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gosiom wszystkim:) 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd! kurde tak piszecie o tej Michalinie że w końcu i mnie się zachce:P cale szczęście że Gązo sporadycznie tu zagląda bo on już chce:) niech sie weźmie i wypcha:P idę na obiado-kolację bo padam z głodu. jeszcze trochę a bedę zgrabna jak nie wiem co:D:D miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaewa31
a ja jestem wagą :) ale najlepszym partnerem z calego zodiaku jest dla mnie wlasnie wodnik i ostatnimi czasy wszyscy moi panowie sa wlasnie spod tego znaku. Wodniki sa bardzo rozne bo to wielcy indywidualisci i z reguly bardzo ciekawi ludzie poniewaz interesuja sie roznymi rzeczami, czesto zupelnie do siebie niepasujacymi tak odmiennymi. KObiety sa cudowne ale skupie sie na mezczyznach bo to z nimi mam najwiekszy kontakt. Pan Wodnik jest bardzo spontaniczyny, impulsywny i zywo reaguje. Posiada bogata wyobraznie, co bardzo przydaje sie w sypialni. Otwary i pomyslowy, skory do zmian ale jednoczesnie uparty i nie latwo mu przyznac sie do winy. Posiada swoje poglady na wiele spraw i jesli sie z nim nie zgodzisz i tak zrobi swoje a ciebie uzna za glupia. Bo on jest najmadrzejszy :) Nieobliczalny, nie sposob sie z nim nudzic. Jezeli nalezy do tych pieknych, strzez sie go. Potrafi uwiesc nie jedna kobiete, ale musi ona miec cos z jego natury. On wie czego chce i co mu sie podoba lub nie. Jesli nie spelniasz jego oczekiwan porzuci cie albo bedzie zdradzal. Jest cwany i bystry. Potrafi tez nienawidziec i zemscic sie. Czesto skrywa swoje wnetrze przed innymi bo w srodku jest bardzo wrazliwy. Nigdy nie poznasz go do konca. Nawet po latach moze cie czyms zaskoczyc, dlatego mozesz sie ogromnie zdziwic co mu wpadnie do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> słonik przepiękny :) No wiem, co po przeprowadzce ;) w sumie wyrko jest duże i wygodne, jak najbardziej ..... fajne jest :D:D:D A z tym Twoim kołem to dziwna rzecz, bo dziś sniło mi się o samochodzie - moim. Raz, to chciałam wyjechac nim z garażu, patrzę a on nie ma przednich kół!! A druga sekwencja, to mi zniknął sprzed jakiegoś kościoła, gdzie go zaparkowałam :o W kościele tym chciałam brać ślub z Postrzelencem, czekaliśmy przed nim, a ubrana byłam w jakiś obrzydliwy T - Shirt i równie obrzydliwą spódnicę. Już go sobie troszkę wytłumaczyłam - ten sen oczywiście. Haba ---> kurde, ciekawe czy jakby faceci mieli rodzić dzieci to też by sie im do tych Michalinek spieszyło ?? Ide dalej, papiery tym razem przewalać. Wszystkiego tam przecież nie wezmę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju, dobrze ze tu zajrzałam i w ostatniej chwili zdążyłam: Gosiom, Gosiaczkom naszym kochanym: wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, samych kwaiatów wokól w tym róż bez kolców :) Buziaki 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz1951
przyłączam sie do zyczen dla solenizantek Grzegorz - przewodnik po Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana -> nastepnym razem takie sny prosze mi opowiadac!! bo najwyrazniej oznacza to brak kola w moim aucie😭 mi wczorajsza noc snilo mi sie urywa mi sie balkon:( no to urwalo sie kolo... ale tak nie do konca;) Haba-> a co Tobie nie podoba sie w Michalinach??;) Gązo-> kto tam u Was rządzi??;):P:D i cos na poprawienie humoru:) poszerzona deklinacja: poszerzona deklinacja: 1. Mianownik - kto? co? 2. Dopelniacz - kogo? czego? 3. Celownik - komu? czemu? 4. Biernik - kogo? co? 5. Nadrzędnik - z kim? z czym? 6. Miejscownik - o kim? o czym? 7. Wołacz - o! 8. Intymnik - kto z kim? 9. Wygryznik - kto kogo i dlaczego? 10. Łapownik - kto komu ile? 11. Przypierdolnik - komu? w co? 12. Przypierdolnik materialny - komu? w co? za ile? 13. Powodnik - dlaczego ja? 14. Dziwnik - ke? 15. Złodziejnik - komu? gdzie? ile? 16. Politycznik - koalicja? z kim? dlaczego? po co? 17. Powybornik - co ja q...wa zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WSZYSTKIM 👄 👄 👄 Wielkie dzięki (trochę spóźnione) za zyczenia urodzinowe i imieninowe ❤️ 🌻 Ja również składam wszystkim zaległe życzenia urodzinow - dużo miłości i dużo słońca :) 🌻 pozdrawiam Wszystkich baaardzo gooorącoooooooo ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaBA moze my pracujemy w jednej firmie?Kolejny raz w tym tygodniu wychodziłam wczoraj o 20 : 0 Mam serdecznie dosc,nie mam spokojnego zadnego popołudnia zawsze cos,a poza tym znowu spałam sama bo pociag miał opoznienie 60 minut bo przeciez pewnie sybir nadejszedł albo III wojna swiatowa bynajmniej-hate pkp hate!!i moj tygrys nie dojechał i do dupy z tym wszystkim!!!!!!!!!! No i mam wkur... ;-) i sie pewnie dzisiaj wyzyje na kims i nawet wiem na kim. Jedyny miły akcent to taki ze moze nadejdzie dzisiaj moja wypłata ...cebula... ;-) Przepis na michaline mam.Poszperałam wczoraj w necie i pisza dokładnie to samo co dr Isa ;-) Ale jak poczytam te topiki o pragnieniu i niemoznosci posiadania dziecka to troche mi sie dziwnie zrobiło :0 :-( tyle kobiet ma z tym problemy i to raczej od wieku niezalezne..takie 23 latki staraja sie juz np.23 cykle...to długo..... :0 :0 Wszystko jakies za trudne. Aha-i zeby była juz 16. Mam taka predyspozycje ze wyczuwam fałsz na 6 km,nie umiem zyc w takim otoczeniu długo,zaczyna mnie to meczyc gorzej jak biegunka,chyba juz jestem zmeczona tymi układzikami i koneksjami w pracy,chocbys była Gatesem i tak sie nie wybijesz ponad klike,odbiera mi to energie i zaczynam narzekac a to niedobrze.Po urlopie stwarzam cv-i staram sie o azyl...gdzies badz byle nie tu!! Sciskam goraco przy zimnym piatku. I lejmy nawet na to!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO* lejemy:D:D:D:D obysmy nie zamarzli;) jestem zmeczona, nie wiem czym, chbya zima:( samochod odzyskam najwczesniej w srode😭 wczoraj pomachalam mu jak lawetka odjezdzal:( w niedziele sa imieniny mojej meskiej pijawki, znowu goscie, znowu trzeba sprzatac, nie chce mi sie:( Haba a wyobraz sobie ze moja kolezanka szuka babki do siedzenia w recepcji i nie moze znalezc:( a chce zaplacic wiecej niz Ty dostajesz... no po prostu paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma30
witam ja tez wodniczka z 14-ego lutego..wodniczki sa uhhhh i najlepiej pasuja do nich TYLKO BLIŹNIETA..juz ja cos o tym wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na kwilke co by nie bylo ze jeszcze po Toruniu do domu nie dotarłam :D ciesze sie że wszyscy sie zgadzaja na nastepny zlot w Lublinie. Ja wam dopiero pokaze jak sie bawi! :D :P musze leciec bo czasu brak ale juz niedlugo bede czesciej :D nawet baaaaardzo czesto :D no to pa ide zwolnic sie z pracy :D ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!:) Wlasnie minal trzeci tydzien jak pracuje. Czuje sie dobrze. Pracuje od pn do pt 10 godzin dziennie z dwoma przerwami po pol godziny, tak ze wychodzi 45 godzin tygoniowo. Jestem zadowolony. Dzis tylko daje znac, ze zyje i jest ok. Odezwe sie wkrótce:) Pozdrawiam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widziałam się wczoraj z Ever :) To naprawdę kochany aniołek :) Alan ---> fajnie, że się odezwałeś i dałeś znak zycia. no i że Ci się układa w tej Brytanii :) Narazie nie mam za bardzo weny do pisania, moze dlatego, że wszędzie mam okropny bałagan :( Bo pakuję swoje rzeczy, segreguję. Nie wiem, kiedy to skończę .... Miłej soboty zatem i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzieli, bo dziś ta ostatnia niedziela karnawału no i ostatnia w tym miesiącu Alan--> witaj pracusiu, powodzenia na obczyźnie 🌻 Kigana--> ciekawe czy już jakieś skarby odkryłaś przy przeprowadzce:) Szuwcia--> nie wiem czy Lublin rozpoczął już przygotowania na ewentualną wizytę takich ważnych osobistości, jak Wodniki:D Paula--> no długo Ty jechała do domu z Torunia, ale najważniejsze , że dotarłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×