Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Jeju ale ze mnie gapa. Dołaczam sie do życzen dla naszych solenizantek 🌻 [🌻 Oby spełniłą się chociaż część tych życzeń, które otrzymałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne Walentynkowe uściski i całuski dla wszystkich :) Bawcie się walentynkowo, a ja Wam wszystkim życze pięknych miłości i udanego sexu :D 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:D:D zadołkowana jestem niemiłosiernie ale co tam:) przecież dawno nie sypał snieg, nie było zimno i dawno nie siedziałam w domu i z nudów pazurów nie obgryzałam:P ponoć inteligentny człowiek sie nie nudzi no ale ja ...jestem inteligentna inaczej:D;) jak sie wnerwię to pojadę za czekaj na obczyznę:P wielkiej miłości z okazji walentynek wszystkim życzę:) ja co prawda obchodziłam je juz wczoraj no ale walentynek nigdy dość:D:D Isa!! ja też chcę na pocztę teledysk...plisssssss Madlen---> po takich opowieściach aż odechciewa sie wyjazdów nawet na wakacje a co dopiero do pracy. UWAGA!! koniec trzymania kciuków!!! właśnie dzwonili że mam się stawić jutro do pracy!! na razie do przyuczenia ale zaczynam od 1 marca:D aaa i pani chciała żebym przyszła w sobotę do pracy!! never!!! powiedziałam ze nie mogę bo mam zaplanowany wyjazd:) dobra!! idę pić:D:D eee tzn herbatkę:D:D odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba!! jeszcze raz gratulacje!! w prezencie juz wysylam teledeysk:D🌻 a dla wszystkich wodnikow❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla dzieciaczków Madlen 😘😍😍😍😘 Niech zawsze będą dla Ciebie pociechą 🌻 Kochajmy się :D:D:D:D:D I parę zdań z okazji dzisiejszego dnia ;) Wenn Du um 3 Uhr nachmittags zu mir kommst, kann ich um 2 Uhr anfangen, glücklich zu sein. Schiffschaukel , Schaukelschiff Herz an Herz - ich liebe Dich ! Schaukle mit Dir hoch und höher komm mit Dir dem Himmel näher. Liebe ist wie Wandern - Wer die Gipfel besteigen will, muss auch die Täler durchwandern. Miłego tłumaczenia, jesli ktoś ma na to ochotę :) Ja dziś musze do szkoły jechac, bo ten osioł radę wymyslił ... No chyba, że nas tak bardzo kocha, że koniecznie w Walentynki chce sie z nami zobaczyć :o Już od paru dni sie na to ciesze :o No ale, życzę Wam miłego dnia. Widocznie to ja dziś zbieram na siebie wszelkie niepowodzenia :( Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ sama tworzylam:P to mozglo nie wyjsc tak jak myslalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 wszystkie spacje i entery szlag trafil😭 dla wyjasniena - serce tworzylam - juz wiem - zamaist spacji kropek powinnam uzyc ale nei byloby tak ladnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to, czego słucham non stop niemalże od wczoraj :) Mówią, mówią że Mówią, że to nie jest miłość... nie Że się tylko zdaje, zdaje im Że już się nie złożą w żaden rym Mówią, mówią że Mówią, że to wszystko skończy się Koraliki wspólnych lat i zim Fotki gdzie na zawsze ona z nim Mówią, mówią że Mówią, że to nie jest miłość ...nie Że się tylko zdaje im Że dawno już przegrali z losem złym Mówią, że już nie Mówią, że to wszystko skończy się Wspólne radowanie byle czym Tym, że on w jej myślach - ona w nim Pasuje jak nie wiem co, szczególnie do dzisiejszego dnia moim zdaniem :) Haba ---> jeszcze raz gratulacje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja:D:P kigana ja mam mez niemca::DD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> ale wyszło Ci przepiękne pół serca :) I znów razem sie wpisałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> no racja, zapomniałam :) To bedziesz mogła podrzucić coś miłosnego po niemiecku swojemu Tygrysowi. I powiedz, że sama to napisalaś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana:) se trochu poćwiczyłam jezyk:D mam nadzieję ze bardzo źle nie przetłumaczyłam:) miałam kłopoty z jednym słówkiem bo nie wiem jak go przetłumaczyć. dosłownie tłumacząc to dziwoląg jakiś wyjdzie:) Schiffschaukel , Schaukelschiff Herz an Herz - ich liebe Dich ! Schaukle mit Dir hoch und höher komm mit Dir dem Himmel näher. Schiffschaukel-nie znalazłam takiego słowa, ale Schiff tzn okręt, a schaukel to huśtawka :/ Herz an Herz - ich liebe Dich !-serce przy sercu-kocham Cię Schaukle mit Dir hoch und höher- lecieć? huśtając? z Tobą w górę i wyżej komm mit Dir dem Himmel näher.- jestem bliżej raju to by było na tyle połamańców językowych:) korzystając z okazji chciałam podziękować wszystkim za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. nie będę wymieniać z imienia i nazwiska ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi:) no i przy okazji pozdrawiam rodzinkę, mamusię i braci siedzących przed telewizorem. moją małą pijawkę...mamusia Cię kocha:D:D zapomniałabym o burmistrzu i wszystkich mieszkańcach mojego miasta a oskara przekażę na cele charytatywne:D:D no mówiłam...głupawka mnie bierze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D glupawka to fajna rzecz:P trenuje od tygodnia:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> super :D W tej kategorii też dostajesz Oscara. Bo ostatnio na kafe dają nominacje w róznych dziwnych kategoriach :D Co do tego słowka to trudno to jakos przetłumaczyć dosłownie. Trzeba to sobie zinterpretować i ubrać w słówka np. kołysząc sie na statku naszych uniesień - ale kicz, nie ??? :D:D:D Isa ---> a jakby to Twój Tygrys przetłumaczył ?? ja też już głupawki dostaję powoli, mam nadzieję ,ze nie wzlecę w chmury na okręcie swoich mysli .... :P A tu jeszcze jeden ciekawy link znaleziony na kafeterii. Tylko dlka dorosłych !! :P http://www.smieszne-zdjecia.pl/Tak-sie-bawia-w-citibanku-t1426.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wodniki kochane:) Habcia - GRATULUJĘ :):):):):) super!!! Czekaj - powodzenia za granicą:) Kiganka - ocieplacze - rozgrzewacze świetne :D Niestety nie skorzystam, z braku osoby do obdarowania;) Cóż więcej moge dodać.... Życie jest niesprawiedliwe!!!! Ehh.. nieprawda tylko czasem troche trudne jest i smutne.. zresztą co ja się będę rozpisywać bez sensu! Może już znacie ten wiersz ks. Twardowskiego, on tak pięknie wszystko tłumaczy :) \"Sprawiedliwość\" Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka gdyby wszyscy byli silni jak konie gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości gdyby każdy miał to samo nikt nikomu nie byłby potrzebny Dziękuję Ci że sprawiedliwość Twoja jest nierównością to co mam i to czego nie mam nawet to czego nie mam komu dać zawsze jest komuś potrzebne jest noc żeby był dzień ciemno żeby świeciła gwiazda jest ostatnie spotkanie i rozłąka pierwsza modlimy się bo inni się nie modlą wierzymy bo inni nie wierzą umieramy za tych co nie chcą umierać kochamy bo innym serce wychłódło list przybliża bo inny oddala nierówni potrzebują siebie im najłatwiej zrozumieć że każdy jest dla wszystkich i odczytywać całość no wlaśnie - miałam to na końcu języka ;) i nawet lubie walentynki, mimo wszystko... życzenia na których mi bardzo bardzo zależało już dostałam... i chyba żadne słowa mnie tak nigdy nie ucieszyły i nie zasmuciły jednocześnie... Ale! nie ma czasu na smutactwa!:) Jadę zaraz do Łodzi świętować swój cudowny singielski stan;) wznosić toasty za sprawiedliwości i niesprawiedliwości tego świata i oczywiście za Habcie - że jej to wszystko tak w oskarowym stylu wyszło:D Do Torunia niestety nie dojadę - wiadomo z jakiej przyczyny... i smutno mi z tego powodu bardzo... Ewcia już dostała polecenie uściskania wszystkich ode mnie :) No to teraz mała prośba do Was WSZYSTKICH wybierających sie na zjazd - uściskajcie ode mnie Ewcie :D Sprawa wesela - jeszcze nie rozwiązana....;) A wczoraj byłam na pysznej kolacji w suer restauracji :D :P To był właściwie pokaz garnków, patelni itp :) robią wrażenie, zapierają dech w pierwsiach :P:D szczególnie cena ;) Ale wesoło było i smacznie i gratis:P:D:D Facet prowadzący prezentacje w celach reklamowych np walił sprzętem kuchennym o podłogę, rzucał w nas surowym ciastem, przypalał.... Fajnie było :D;) Mykam - miłego dnia wszystkim zawalentynkowanym:)! Wracam chyba za dwa dni - buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever...Was przypalal?❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 wiecie co zrobilam?.... chcialam sie dla meza upieknic:P na szczescie przed kupnem wyprobowalam:D w sephorze taki cud=blyszczyk co to usta powieksza:D:D:D:D no i okazuje sie ze owszem powieksza, poczerwienia, wyszczypuje itd:P no na szczescie udalo sie to zmyc i jak mezus wroci z pracy to normalna mnie zastanie:D reakcja alergiczna na pol twarzy:D no po prostu glupia baba!! i latwo ulega reklamie! no jedno jest pewne - ta reklama nie klamala:D tyle tylko ze moja wrazliwa szlachecka skora nie na takie kosmetyki:P wygladalam oprocz tego ze dziwne usta mialam, jakbym godzine szczotka ryzowa je szorowala:D i ta czerwien meksykanska szyczypiaca na reszte twarzy sie probowala przeniesc:D no jeszcze raz milego wieczoru wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> moze ten pomysł bedziesz miała na później do wykorzystania? No nie moze, ale na pewno !! :D Ciekawy ten pokaz musiał być, szczególnie te rzuty ciastem w Wasza stronę :D:D:D Ale to ciekawe, bo ja wczoraj rozważałam rzut talerzem pełnym ciasta w stronę mojego dyrektora. Bo wczoraj w związkach ( ZNP) było takie spotkanie swiateczno - walentynkowe, na którym to byłam ja i pan dyrektor. A że nie miałam najlepszego humoru wczoraj - z powodu jego rewelacyjnych pomysłow uprzyjemnienia nam zycia w ferie, to nie dziwne chyba, że takie coś przyszło mi do głowy. W dodatku usiadł tak naprzeciwko mnie, więc zadanie miałabym ułatwione. Ciekawie by to wyglądało. Dziś natomiast pojechałam na tę rade do szkoły, podjeżdżam na parking za trzy trzynasta, zadowolona z siebie jak nie wiem co :P , wysiadam z auta niczym księżna pani i myslę sobie - no prosze, wszystkie lizusy już przyjechały :D Wchodze do szkoły, a tam cisza ... , idę do swietlicy, a tam światło zaświecone i cisza.... Wchodzę, patrzę a tu wszyscy siedza nad jakimiś papierami i pilnie je przeglądaja. To ja sie się miło usmiecham, mówię \"dzień dobry\" i równie miło zapytuje: Spóźniłam sie ?? :) Na co mi odpowiedziano, że i owszem. Usiadłam sobie obok wuefisty i dopytałam chłopaka, o której to sie wszystko zaczęło. Oczywiście o 12-stej :D:D:D Nie ma to, jak zamotana Wodniczka :) Oczywiscie juz do końca nie mogłam sie odnaleźć o co tam biega, tzn. nie chciałam wiedziec i jakos te 1,5 godzinki wytrzymałam. Isa ---> dobre z tą pomadką :) To już chyba mąż woli Cię naturalną niż \"podrasowaną\" jakimiś błyszczykami :) Miłych snów zyczę, pa 🖐️ 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce wreszciee świecidobry dzień się zapowiada Bądzcie dzisiaj tak jak ja zadowolone iszczęsliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czekaj ---> u nas też świeci :) i od razu lepiej ... Co prawda u mnie dobry nastrój jest z pogranicza głupawki, ale dobre i to;) Dziś zaczynają się u nas Prowincjonalia, na które się wybieram. Moze będe w TV ?? Oglądajcie wiadomości, to może gdzieś mnie zauwazycie :) Miłego dnia zyczę 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej na www.prowincjonalia.com.pl , jesli ktoś z Was chce trochę wiecej poczytać na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez swieci i jest milutko:) Szkoda tylko , ze spalam prawie dopoludnia:( , nie lubie tak dlugo spac ehhhh Kigana--->na pewno bede oglaldala ale nie wiem czy Cie rozpoznam bo nie wiem jak wygladasz:), i nigdy nie slyszalam o takiej imprezie ale zaraz sobie poczytam o niej a ja na 16:30 mam dentyste :D Pozdrawiam , milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko macham🖐️ moze potem uda mi sie cos naskrobac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Nietoperz nie znam Cie ale wszystkiego najlepszego.Oczywiscie spoznione ale szczere zyczenia:) Luetk:D:D Badz zawsze tak wesola jak jestes:D To bardzo optymistycznie nastawia innych do zycia:D Przynajmniej mnie chociaz i tak nie musi,ale i tak mi sie to podoba:) Wszystkiego naj... spelnienia marzen i pozdrow corke;) 🌻 Paula zycze Ci udanej kariery i zebys sie nie pogubila w tym wszystkim i znalazla czas na zycie, milosc, pasje.... 🌻 Ostatnio malo mialem czasu zeby tu zagladnac bo tyle piszecie ze nie zdazam czytac;) Haba gratuluje jeszcze raz;) Pozdro walentykowe wodniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W regionalnej TV tylko mignęłam na sali:) Zobacze jeszcze w głownym wydaniu wiadomości na jedynce. Już wróciłam, bo filmy które obejrzałam mnie przygniotły i nie miałam chęci na więcej. Tematyka dzisiejszego dnia to przemoc wobec kobiet. Jeden film to dokument o albańskiej kobiecie, która czuje sie mężczyzną i co moze wydawac sie dziwne - rodzina to akceptuje i traktuje jak mężczyznę. I to nie dzieje się w wielkim mieście, tylko w małej wioseczce. Ciekawa rzecz o tolerancji, której u nas brak, jeśli chodzi o takich ludzi. Tam prości ludzie, którzy akceptują inność swojej siostry, a u nas wystarczyło właczyć TV i Rozmowy w toku - własnie dziś, jakby na zamówienie. A drugi obraz to był film o dziewczynie, która chłopak zawiózł do Berlina, niby miel ijechac do jego rodziców, a w rzeczywistości sprzedał ja jako dziwkę. Wystarczy jak dla mnie na dziś. Pozdrawiam i zyczę miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! kigana ale zes sobie tematyke \"zafundowala\" to ja wole film z wczorajszej gazety:P tylko podobno strasznie dluuuuuuuuuuugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) nie wiem czy się cieszyć czy płakać. koszmar!! trafiłam do obozu pracy ;) szefowa mieszka w biurze i oczekuje tego samego od swoich pracowników. z premią którą sądziłam wyrównuje pracę w soboty mogę się pożegnać bo w karierze firmy była wypłacona tylko raz jedyny i to jednej osobie w wysokości całych 200 zł:/ żenada!! pracujemy 3 soboty w miesiacu więc o studiach mogę zapomnieć jeśli chcę tam pracować. dzisiaj wyszłam z pracy np o 19.30 i ponoć to jest standard w tej firmie. aa i śniadanie jak sie je to mile jest widziane żeby mieć w ręku i kanapkę i \"gazetę prawną\" :/ o chorobie dziecka i zebraniach w szkole mogę zapomnieć i to wszystko za bagatela jedyne 1200 zł netto;)aaa praca teoretycznie jest od 9-18, ale tylko teoretycznie:( no cóż...popracuje do momentu kiedy zadzwoni Pan Dyrektor:D na dzisiaj to tyle...idę odsypiać stresa. jutro będę próbowała zreformować swoją szefową i uświadamiać ją że niektórzy płacą czynsz i wskazane by bylo pomieszkać trochę w domu ;) kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gioia🌻🌻🌻kwiat] W dniu Twojego swieta niech usmiech i radosc Cie nie opuszczaja🌻 I oby to tak trwala do nastepnych urodzinek🌻 spelnienia wszystkich marzen:)🌻 isa a ty dostaniesz zyczenia 2in1::) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Niech szczescie i radosc Cie nie opuszczaja🌻 Niech sloneczko zawsze Ci towarzyszy🌻 Niech spelnia sie wszystkie Twe zyczenia🌻 Oto moje , dla Ciebie nie rymujace sie nic zyczenia:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani! Isa🌻 Jakie złożyć ci życzenia By warte były Twego westchnienia Pieniądze - to nie wszystko Samochód - to złomu składowisko W urodziny twoje, życzę ci serce moje Miłości i kochania Aż do samego zwariowania.. 👄 Gioia🌻 Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło... 👄 i jeszcze Całuski dla moich maluszków które miały urodzinki 14 ... Natalko 👄 Kubuniu 👄 KOCHAM WAS MOJE SKARBY NAJWIĘKSZE... mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×