Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej Polak -sorki. Spóźnione, ale szczere najserdeczniejsze zyczenia imieninowe - 100 lat i wszelkiej pomyślności. Całuski 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tailtiu wiedzialam!!! ach ty niedobra!!! a tak jezeli juz przy ptasiej grybie jestesmy to ja sie wpiseje wlasnie obok Koliberka!!! A jak wszystkim wiadomo koliberek to... PTAAAAK!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P ;);););););););) jeju wstalam dzis o 7 rano :o help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten słoneczny marcowy poranek, prosto z Kujaw nadaje dla państwa Lutek na osi mamy tylko -12 , ale w okolicach Łodzi u znajomych -19 (karamba-->byli lepsi :P) ku pokrzepieniu serc wysyłam pozytywne wibracje:D:D:D:D ---> najsamwpierw Beatkom----> dużo szczęścia i radości w każdej chwili codzienności 🌻 KOBIETOM WSZYSTKICH TEMATóW---> dużo wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń 🌻 co by nie mówić jest okazja do świętowania, to radujmy się :):):) miłego dzionka, przy śpiewie skowronka (zdrowego) Lutek Lutczysław Lutkowski :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli ❤️ ❤️ 🌻 z okazji imienin jeszcze raz cmok! Haba 🌻 🌻 ❤️ razy milion-dzieki ze jestes-ale jestem w stanie lekkiej schizofrenii z cisnieniem podniesionym do granic i nie wiem czy to normalne czy to co czuje to nie lekka zazdrosc wiesz o kogo, no i boli troche to i jestem wkur.... Sciskam Cie bardzo mocno!! I ide juz. A wcale mi sie tam nie chce isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin🌻 Koli Tobie samych radosci z okazji dzisiejszych imienin🌻🌻🌻 a wszystkim kobitkom najlepszego z okazji naszego swieta:) postaram sie zajrzec wieczorem, nie wyrabiam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczka z wczoraj to ja .... :D Pisałam z komputera szkolnego, a nie wiem, czy są tam jakieś podsłuchy ;) więc nie podpisałam się swoim nickiem. A wieczorem nie miałam dostepu do netu, więc dzis dopiero sie ujawniam :) Oczywiście wtedy, gdy pisałam to miałam okienko. A w moim nowym miejscu pracy, w pokoju nauczycielskim jest komp, podłączony do netu :D Koliberku ---> w dniu imienin zdrówka i dalszych twórczych uniesień :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Sarkano i reszta Beatek 😘 Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 😍 Setunia – Katarzyna ...................13 lutego 🌻 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Madlen – Magdalena .................... 29 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Kigana no to dziekuje:) Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet drogie panie.Niech wam sie dobrze wiedzie.. 🌻 Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarkano 🌻 koliberku(mam nadzieje nie zarazony jeszcze ptasia grypa) 🌻 ufff no jeszcze zdazylam z zyczeniami :D nie wiem jak moglam zapomniec jak bylam tu wczesniej... wlasnie wrocilam z porodówki ;) kolezanka rodzi! a ja z jej mazem i przyszlym ojcem siedzimy w kafejce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo Dziękuję za wszystkie życzenia - te wpisane tutaj, te przesłane e-mail oraz te SMS-owe. U mnie lekkie zawirowanie emocjonalne :D moze to znak, z ewiosna nadchodzi???? Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowy dniu Koli---> ja mam tys zawirowania:P, przez emocjonalne podejście do draństwa, które mnie uziemiło w tym tygodniu :D gwałtowny ruch głową i już czuję się jak na karuzeli:D Kigana---> dobrze, że jak my jechałyśmy do Torunia , to nie było gmły s ostaniej chfili: słońce świeci, temperatura -7 o właśnie zapodali w radijo, że statystyczny Polak wypija rocznie 75 litrów piwa----> 150 puszek, cóś mało im wyszło, co nie? przecież ja sama zez 20 przez rok wyżłopię:D:D:D:D na zrazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie narobiło. Ale jutro mam wolne i jade do ŁorsoŁ..A na koncie mam całe 50 zł hahahahahaha Chciałam tylko powiedziec ze jak wiosna nas czyta to zeby szybciej z kapcia wyrwała do emblonga bo zaraz nie wytrzymam i .. puszcze!! No i dalej mam wkur.. trudno troche mi idzie to lanie obecnie bo nagromadziłam złe emocje a to wiadomo ze to niedobrze,prawda..bo mozna zbrzydnac a w tej sytuacji to byłoby juz ostatnie stadium..czyli wygląd E.T. ;-))) Ide udawac troche ze pracuje... Kigana-wiedziałam ze to Ty 🌻 Sciskam Was Kunegundy i inne skrzaty.. Haba chyba czytałysmy to samo forum gdzie byla stopka z misiami patysiami... Baj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie, to poczytajcie grają dwa łabędzie w statki, jeden do drugiego: -H5N1 -trafiony zatopiony :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#%^&****&*( #$#$%^%* #@$#%$&((&%^&^ #@%$ #$%$&&*( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️--------------------------------->👄 Wszystkiego Naj,naj,najlepszego,spełnienia marzeń dla Beatek i Alana_pola,trochę spóźnione,ale równie szczere❤️ U mnie zima na 102!! tylko kto się jeszcze cieszy?😡.. buźka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie kurcze i tak minął kolejny tydzień z życia smoka :) tyle przecież się zmieniło przez te dni i znów bliżej lata:) tylko widoczek za oknem ciągle ten sam :) dziś spojrzałam w kalendarz i doszłam do wniosku, że teraz jak wrócę do pracy po kilku dniach lenistwa, to tylko parę tygodni i już Święta, a później już migusiem zleci i latooooooo takie dziwne to zjawisko, jak człowiek na coś czeka , to minuta wydaje się całą wiecznością, ale czasami jak spojrzeć w kalendarz , aż dziw bierze jak czas szybko idzie -- :D 0może teraz doba nie trwa całe 24 godziny, z pozytywnych rzeczy zauważyłam, że godzina 17:30 i za oknem jeszcze w miarę jasno, to je ono, choć jestem z rodzaju sów, ale dłuższy dzień nastraja mnie troszkę bardziej optymistycznie dla pracujących --> już za kilka godzin weekend dla odpoczywających--> oby dobrze wypoczęli dla WSZYSTKICH --> pucio pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, wczoraj nie wchodzilam na kafe:( JO* trzeba bylo mnie jakos molestowac i krzyczes do ucha ze bedziesz w tej wawie!! dzis spotkalam sie z kolezanka z innego topiku to bysmy zrobily zlocik miedzytopikowy:) ide cierpiec z powodu bólu glowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) żyję...jeszcze :) jutro idę też do pracy.....kurde...pracoholik ze mnie:D:D:D dzisiaj jechałam sobie spokojnie do pracy autobusikiem aż tu nagle w centrum mojego pięknego miasta miałam...inwazję moherowych beretów:D:D wsiadły bereciki do autobusu i zgoniły z siedzeń całą młodzież...łącznie ze mną!!! normalnie wstyd!! jak mogły nie zauważyć moich siwych włosów i zmarszczek......na brzuchu:D:D:D ok zmykam na MUMIĘ, jutro na kamertony z samego rana, potem do pracy, a o 17 na imprezkę...a raczej dwie imprezki:D:D miłego weekendu wszystkim. z roztaplanej połowy Polski pisała Wasza korespondentka...haba specjalne uściski dla Jo coby przestała fisiować:D:D będzie cool Asica, obaczysz:) 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej czaicie?! nie chca mnie z pracy zwolnic!!! 😠 juz robie wszystko co moge!!! dwa tygodnie temu powiedzialam kobiecie ze mam zamiar odejsc! tydzien temu ze odchodze! a ona mnie nadal zmusza do pracy! juz jej nawet dwa dni temu na pismie jej to dałam! a ta małpa nadal kaze mi pracowac!!! no przeciez to jakas paranoja! :D biedna kobieta nie moze tego pojac ze ja juz u niej nie bede pracowac i mam ja w dupie! jutro ostatni raz ide do pracy i od poniedzialku jak mnie nie zwolni to poprostu nie przychodze i tyle! nawet mi moze dyscyplinarne walnac! gdzies to mam! przy poziomie bezrobocia w Polsce ludzie płacza ze nie maja pracy a mnie zwolnic nie chca! :D ale jestem zajebista! :classic_cool: dziewczynki co wy takie milczace ostatnio? co wejde na forum to czytam tylko moj ostatni wpis i wychodze :o a moze to ja tylko zbyt aktywna ostatnio? :) energia mnie dzis rozpiera! :D moglabym skakac nooormalnie! nawet nie wiem co mnie tak raduje pewnie to ze jutro ostatni dzien w tym znienawidzonym przeze mnie miejscu zwamyn PRACA! ;) hi hi ide gdzies podziele sie z kims moja radoscia :D a wieczorem.... IMPREZKA! :D i beda tancei hulanki do bialego rana! bialy mis... bialy mis... dla dziewczyynyyy aaaaaa... albo... jedzie pociag z daleka... ewentualnie.. jestes szalona mowie ci!!! :D:D swiazo upieczony tatus imprezke robi z racji ze mu sie sliczna córa urodziła :D jutro moge miec kaca wiec sie nie zdziwcie jakbym sie nie pojawiła :D ale mam zwalona klawiature! cala biala! wcale literek nie widze! wyobrazcie sobie jak sie mecze przy pisaniu! mam nadzieje ze doceniacie to jak sie dla was poswiecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie haba! jak moglas mnie wyprzedzic! jak tu przyszlam to jeszcze cie nie było! 😠 nie wpychaj sie w kolejke co??!!!! to pewnie przez ta klawiature cholerna tak mi sie długo drukowało :) eeehhhhh :/ biednamu to zawsze wiatr w oczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniatka!:) 🖐️ Fajnie Was sie czytam (nas;) )... Poza pracyja (10h na doba:D) doszla mi jescio kursyja obszczyznianego jezyka w ilosciji dwie pelniusienkie godzinuchy w czwartuchy wieczory... Mykam co by nie zgluplo mi sie na kompie od tego pisonia. Kocham Was wszysciutkich 😘!!! Do uslyszyska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dziś słoneczko zaświeciło, co daje jakąś nadzieję na wiosne :P Wczoraj wybrałam sie do Łodzi w celu złożenia papierków dyplomowych tj. obiegówy, zdjęć i mam jakieś 3 tyg. czekac aż się to wszystko uprawomocni, dziekan podpisze, drukarnia wydrukuje .... Pani w kadrach w nowej pracy będzie musiała jeszcze troszkę poczekać, niestety. Wróciłam w strasznym stanie ducha i ciała przede wszystkim, bo w piatek wybrałam sie na imprezkę, to było po pierwsze spotkanie z dziewczynami z klasy licealnej ( aż 9 nas przyszło!!) a po drugoie podłączyłyśmy sie pod imprezę taką z tańczącymi facetami. I po niej to stwierdziłam, że juz chyba na coś takiego nie pójdę, starzeję sie chyba ;) No panowie ładni byli, ładnei zbudowani, program niezły, no moze do przyszłego roku sie mi znów zachce ;) Wobec tego, ze spac poszłam późno - trzeźwa byłam, rano skoro świt musiałam wstać, potem wytrzęsłam sie 3,5 godz. w autobusie i spowrotem tyle samo... to było straszne przeżycie. Nigdy więcej czegoś takiego. Już myślalam w drodze powrotnej, że każę panu kierowcy autobus zatrzymać :( Chyba będę pociagiem jeździć, tylko i wyłacznie. Alan ---> ucz sie pilnie tego obcego języka, tylko mowy ojczystej nie zapomnij, bo Cię Twoje panie po powrocie nie zrozumieją ;) :D Szuwi ---> jesteś po prostu niezastąpiona, tylko Twoja szefowa Cię finansowo nie doceniła i teraz niech ma. Niech sama w tym zimnym sklepie sobie siedzi :P Miłej niedzieli 😘 dla Was wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby kto pytał, to ja jak wyjechałam z Torunia--> padły łabędzie ledwiem wyjechała wczora z Bydgoszczy--> tam kolejne padły uroczyście przyrzekam wszem i wobec, że nigdzie siem nie ruszam( do następnego razu ani razu) ćwierkam Was bardzo -->Lutek Drobiarz :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P widac ,że dopadł Was jakiś pomór i to nie rzekomy, ale najprawdziwszy ło matko tyle wpisów od samego poniedziałku! no dziewczęta i chłopcy---> spokojnie nie wyrywać sobie klawiatury:D:D:D:D dawno minęło połednie i co lenie maksymalne, wstawać, bo wiosna pewnie z Was bierze przykład i nie chce się zadomowić w naszym piknym kraju naślę na was Chucka Norisa wzespól z Zorro, to sie bedzie działo :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> faktycznie daj sobie spokój z podrózami ;) Bo Cie jeszcze na kwarantanne wezmą :) U mnie nastrój nienajlepszy, ale nei bedę sie rozpisywac co i jak, bo to aż smieszne jest. I starszne i smieszne, tzn. byłoby smieszne, gdyby nie było takie tragiczne :( No dobra, wystarczy. Trzymajcie się ciepło, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie mam siły, energii, poweru itd.... ja chcę słonka!!!! kur.........gdzie się ono podziało??!! wchoraj usłyszałam ze wiosny nie będzie bo zima była sa sroga i robaki (tu przepraszam za kwiatka:D ) ją wpierdoliły:D normalnie biust mi opadł. będę wybijać te robaczyska. Kigana Ty weź nie rób nam nadziei na fajne opowiadanie i potem stwierdzasz\"albo nie\" tak sie nie robi moja droga:P piszy Ty, piszy. jo poczytam z chęcią. skoro to śmieszne to chociaż raz nie będę smiała się sama z siebie:D:D wystarczy ze gadam do siebie, w sobotę miałam takiego doła że prawie piłam sama, śmieję sie z własnych dowcipów, ino jeszcze seksu sama nie uprawiałam;) ale to ponoć niedługo nastąpi:D:D oj widzę że mnie głupawka dopadła dzisiaj. szalone cyferki dają mi radę w pracy:D Lutosławo miła...kurde ale Twoje niszczycielskie działanie ma wpływ tylko na zdrowie ptactwa wszelakiego...na szczęście:D:D przyjedź do Krakowa, tam jest mnóstwo gołębi, będziesz miała co robić:D uwaga!! od kwietnia idę na aerobik. ciekawe kto komu da rade;) a teraz idę do pracusi moi państwo. usciski, całusy. miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w miare dol rano osiagnal rozmiary rowu marianskiego, ale przechodzi nie chce mi sie tlumaczyc dlaczego:( bo znow sie nakrece:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×