Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no to lu.........!!! przyszła pora na telesfora:D trzymajcie kciuki żeby to było już dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> jak to już ?? :o Trzymam kciuki za Was, jak już to już - pewnie, niech się dzieje 😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,Haba trzymam kciuki mocno i trzymaj się dzielnie❤️powitamy juz Was dwie! Kigana tak,już wróciłam ,było ....pysznie:) Może udało mi się zamieścić fotki..? http://voila.pl/75o98/index.php?11 chociaż parę.. pozdrawiam słonecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> no no :) Majka chce skorzystać z ostatnich dni lata :D :D :D a pokój fajniutki :D 🌻 Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: \"Na sprzedaż - żona. Ostatnio niewiele używana. Cena 360 zł. Informacja - na miejscu.\" Małżonka robi swojemu mężowi awanturę. Wcale nie chodzi mi o to, że chcesz mnie sprzedać, ale dlaczego tak tanio. Skąd wziąłeś tą cenę? -Już Ci wyjaśniam: 80 kg mięsa po 2 zł to daje 160 zł; złota obrączka - 200 zł. Razem 360 zł. Gra? Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: \"Na sprzedaż - mąż. Ostatnio niewiele używany. Cena 0,67 zł. Informacja - na miejscu.\" Tym razem awanturę robi mąż. -To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za takie grosze chcesz opchnąć? -Już Ci wyjaśniam: dwa jajka prawie zbuki po 0,32 zł to daje 0,64 zł; 10 cm rurki giętkiej za 0,03 zł. Razem 0,67 zł. Gra? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do Haby ona wesola, a Gązo podobno zielony;) no coż trzymam za nich kciuki:D ps.plywanie na desce /z zaglem/ jest w miare proste dla kumatych - dla mnie czarna magia:P wczoraj weszlam w pierwszy slizg co jest podobno trudne:D ale przy tym wietrze co byl zrobilam to niechcacy:D:D:D a potem trzeba bylo tylko drugi raz powtorzyc to samo - co nie bylo wcale proste::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i to nie jest moj pierwszy sezon na desce;) wiec najwyzszy czas bylo cosik przyspieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :* Haba trzymam kciuki, oby mała cię długo nie męczyła :) Obrączki wybrane, z białego złota z brylancikami, w razie gdyby mi się znudziła to ją przekręcę o 180 stopni :P Teraz tylko małe dwa tygodnie i będą na miejscu :) A że facet sam wszystko robi to i dużo nie chce :) w sklepie za zwykłe zapłacilibyśmy 200 złotych mniej - tylko :/ zdzierstwo! Lutek co z twoim przyjazdem na me włościa? Miałyśmy na piwo iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam info z linii frontu czyli od Habci :) Majce na razie nie spieszno na ten ziemski padół :) No i dobrze, bo juz jej w życiu nie będzielepiej ;) Pozdrówka ;) Jakby co to dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba---> trzymaj się, oby szybko i sprawnie nasza Wodnicza rodzinka się powiększyła Paula--> bez komentarza, mam nadzieję, że jeszcze w tej pięciolatce zawitam w Twoje strony, gdybym miała ująć sytuację to tylko jednym słowem Q....wa, tylko o kant szynki tylnej wszystko potłuc :( pogoda u mnie właściwie jesienna--> słońce co prawda świeci , ale całe 10 stopni na ciepłomierzu Brak mi koncepcji jak właściwie się ubrać przy takiej pogodzie, więc najlepiej wybrać wariant D, czyli nie wychodzić z domu :D wczoraj na ten przykład, jadę sobie na smętarz, słonko świeci, gdzieś w oddali jakieś ciemne pojedyncze chmurki koloru myszatego, no i oczywiście jak odaliłam się od pojazdu na jakieś 500m, zaczęło nieśmiało pryskać, ale na tem nie koniec , bo mogłam podziwiać jak właściwie dookoła pięknie słońce świeciło, a nade mną oczywiście woda lała się jak ze strażackiej sikawki, ale co tam przynajmniej owłosienie górne i opakowanie (ciuchy) pięknie się odżywiły deszczówką :D no to siup koniec miłego dnia cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Koliberku ---> a informuj, bo każdy pewnie czeka na wieści :) A Majka - kiedy zechce to się urodzi, oby wszystko poszło sprawnie. Lutek ---> może jesteś jakaś zaklinaczka, czy raczej wywoływaczka burz?? Ale nie ma tego złego .... jak sama stwierdziłas, odżywiłas się deszczówką :D Paula ---> niestety tak to już jest, że na słowo \"ślubne\" cena skacze i to znacznie. Ale dobrze, że znaleźliście kogoś, kto robi, zawsze można coś zaoszczędzić. I dobrze, że sie na coś w końcu zdecydowałaś :D A w jakim stroju wystąpisz? Dziś mielismy pierwszą radę, znowu jakieś nowe klasy ... dyrekcja dba o moje szare komórki, żeby sie rozwijały, zapamiętując takie tłumy ludzi :o I jeszcze wychowawstwo, czyli znów jakieś 70 osób do zapamiętania. Ale damy radę, cóż mi pozostało. Coś mi siły opadły, wczoraj miałam więcej energii. Nie wiem, od czego mam zacząć, pewnie od umycia naczyń. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dzień dobry nie usłyszałam tzn uczytałam ,buuuuuuuuuuuuu::(:(:( pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :* Gofra, a co ciebie się stanęło?? to już teraz nie wystarczy zwykłe \"hej\"? Kigana w tej chwili będę miała garsonkę, nie będę się wygłupiać z sukniami :P Dopiero jak kościelny będziemy brać to sobie wymyślę cosik :) Oj biedny Lutku mam nadzieję, że kiedyś ten szczęśliwy dzień nastanie :) A teraz dość tego dobrego, lecę popracować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra - dobry wieczór Szanownej Pani :) Wszystkim pozostałym hejka ;) Śpiesze donięść, ze Habcia urodziła dziś o 15 -tej Majke :D Gratulujemy rodzicom :D i życzymy zdrówka Mamie i Córci ❤️ 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamy Habci!👄🌻 Tailtiu wystarczy zwykłe hej,ale tego też nie uczytałam:P gdybym sama nie była wodnicą nie przetrawiłabym złośliwości hahahaha,ale twarda sztuka i spoko-luz:D Dzien dobry czy hej czy czołem wszystko jedno...poprostu egoistycznie zapragnęłam być zauważona hahahaha przecież mamy w horoskopie brak pokory czyż nie?:D:D:D:D bawcie się dobrze wodnikowe duszyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do GRATULACJI z okazji narodzin małej "Panny" :D Haba 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 czekam na fotki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje gratulacje :* Gofra akurat co do dzisiejszego dnia to nie możesz sie przyczepić, bo i Kigana i Koli walnęły na samym początku hej a Lutek machnęła na znak przywitania :P Rozumiem, że masz trudne dni w miesiącu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba i reszta rodziny ---> gratulacje :D 😍😍😍🌻😍😍😍 Też bym fotkę poprosiła :) Paula ----> a pewnie, co tam będziesz wymyslać, zwłaszcza, że planujecie kościelny. Jasmina ---> 🖐️ Miłego wieczoru, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana - ja nei mam Twojego adresu!! nawet jesli dostane habowe pozwolenstwo nie mam jak wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje szczesliwym rodzicom!!!!!!!!!:) 🌻🌻🌻 i tez poprosze zdjecie Majeczki!:) a pokoj ksiezniczki sliczny! jak w bajce:):):) Gofra - ale super wczasy mialas!:) tyle miejsc odwiedzilas i jedno piekniejsze od drugiego!:) Swietne foty! A gdzie Ci sie najbardziej podobalo? ehhh kiedy mnie bedzie stac na takie wycieczki... chyba w nastepnym wcieleniu;) Kigana - a ja tez moge dostac fotki wrzosowiska?:) Isa - no no no.. deska z zaglem to juz wyzsza szkola jazdy... musze sie nauczyc plywac to tez sie kiedys poslizgam, jak na razie doskonale umiejetnosci kajakarskie:) Tailtiu - normalnie jakas epidemia slubow;) wsrod znajomych z roku to samo... i ja w ogole , absolutnie, kategorycznie zadnych wnioskow z tego nie wyciagam:P;) a stresik malutki jest?;) gratuluje decyzji:) Lutek - ja obecnie praktykuje wariant D bo mam tu tyle roboty w zwiazku z remontem, ze az mnie skreca... i nie mowie juz o samym balaganie, ktory roznosi sie na pokoje, ale o obiadki, kolacyjki i kawki dla majstrow harujacych w imie moich pozniejszych doznan estetyczno-duchowo-emocjonalnych:P na szczescie dzis skonczyli i od jutra tylko wielkie sprzatanie:):):( Jasminka*** - witaj rownolatko:) Zmykam spac :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> kiganatlenpl :) Zdjęcia z wrzosami będę dziś wysyłać. Lubię je oglądać i bardzo się mi moje dzieła podobają :) Wobec powyższego moge je wysłać innym. Ever ---> przyjemnego sprzątania :) a jeśli chodzi o śluby to już tak jest pod koniec studiów. Więc nie ma co iść za innymi, każdy ma swój czas, jak sądzę. A ja duchowo przygotowuję się do podjęcia pracy. Ostatnio stwierdziłam, ze jakiś ładny kalendarz by mi się przydał, bo nie jestem tego wszystkiego pamięciowo ogarnąć. Musze dziś obejść księgarnie i papiernicze, może coś znajdę. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a ja nie mam zdjęc Majki :( buu.... Pozdro dla wszystkich PS. Isa jak dostaniesz pozwoleństwo to poślij do mnie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, cześć i czołem dla Wsiech Haba Gązo --> gratulacje, niech się zdrowo chowa i rośnie na pociechę rodziców Łeb mi nananana zmykam cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim jak na razie nie jestem w temacie bo przeczytanie tego forum to bardzo czasochlonne zajecie ponad 330 stron ale w miedzy czasie czytam i probuje sie wdrozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :P ISA - JA też chcę fotki maleństwa :) i nie pytaj się o pozwoleństwo, bo i tak Haba wszystkim wysyła, tzn tym na bieżąco :) Zobacz do kogo wysłała pokój i skopiuj listę :) Co do ślubu tak dla wyjaśnienia EVER, to nie dlatego, że nam coś odbiło i że niby koniec studiów. Mieszkanie mi się szykuje :P i trzeba zaświecić papierkiem do końca roku ;) a poza tym co to za wielka impreza skoro prawie 8 lat jesteśmy razem, staż lepszy niż większość małżeństw :P aż wstyd sie przyznać :D Jasminka przeleć tak pobieżnie to wszystko, bo i tak nie zapamiętasz co, kto, gdzie i jak :) Jak ostatnie powiedzmy 10 stron przeczytasz i będziesz coś z tego wiedzieć to i tak będzie dobrze ;) A na początek to powiedz coś więcej o sobie: adres, nr buta i kołnierzyka i czym się zajmujesz na codzień :) A jak widać na załączonym obrazku jesteśmy na etapie narodzin nowego pokolenia, ślubów i remontów, i zapomniałabym o Kiganie - ciężkich powrotów do szkoły :P Ever jak ja ci zazdroszczę tych kajaków! Miałam już dziś wieczorem wyjeżdżać, ale Brzydal nie dostał wolnego, bo wprowadzają nowy program w firmie, buuu... a sama nie pojadę, bo kto by mi za kaloryferek robił w nocy, przeciez obcego chłopa se nie wezmę :P Dobra, to by było narazie tyle, papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tailtiu :) spedzilam z nudow popoludnie i w rekordowym tepie doszlam do 24 strony masz racje chyba zaczne od 300. Jestem Kasie obecnie przebywam na obcych ladach (niemcy) ale pierwotnie zamieszkuje dolny slask. Pozdrawiam wszystkich buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×