Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Salem allejkum
😘 kochane wodniczki powodzenia.I niech sie top rozrusza.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od dzisiaj już wiosna 🌻🌻🌻🌻🌻 Nietoperko, bluzka się szyje, ale ta w szkole, póki co. W szkole szyjemy taką mniej więcej koszulową, bardziej kobiecą. Mnie się podoba, zobaczymy, co z tego wyjdzie. A mój dżersej poczeka sobie do przyszłego tygodnia, bo chcę najpierw w tej "szkolnej" wszyć rękawy, bo tam chyba jakieś "myki" są ;) Poza tym muszę mieć ostrzejsze nożyczki, bo te które mam, strzępią mi trochę materiał. Kupiłam je w Biedronce na początku, bo nie chciałam wielce inwestować, póki się nie rozkręcę ;) Wiosna jest super, ta świeża zieleń dobrze na człowieka wpływa. Muszę sobie parę kwiatków kupić i postawić w domu. U nas dziś słonecznie, chociaż chłodno. No ale w końcu to marzec jest, a nie lipiec ;) aczkolwiek różnie to bywa. Nietoperko, powodzenia w sądzie. Mam nadzieję, że Ci się uda wygrać sprawę. A Salejm alejkum może coś więcej od siebie napisze?? ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cieplutko i przyjemnie u nas też, chociaż dzisiaj trochę szwankuje słońce :) Nietoperku powodzenia, droga sądowa jest ciężka, ale mam nadzieję, że Ci się uda. Kigano Tobie również życzę powodzenia w szyciu Budowa ruszyła w końcu. Jestem na etapie załatwiania toi toia, chociaż wydaje mi się, że to firma budowlana powinna sobie zabezpieczyć socjal, no ale wolę zamówić, niż później w coś wdepnąć. Moje dziecię ma pierwszego zęba :) ledwo go widać, ale jak ugryzie to boli :) Drugi powinien mu też się za chwilę pojawić, bo dziąsło ma już bardzo nabrzmiałe, no i marudny jest momentami. Czeka mnie chyba zmiana łóżka dla małego, bo budzi się w nocy kilka razy, tylko po to, żeby matka wstała i Go położyła. Nie zdarza się to jak śpi w łóżeczku turystycznym, czy razem ze mną w łóżku. Więc coś jest na rzeczy, tylko się zastanawiam jak ten problem rozwiązać nie kupując nowego łóżka. Czas na mnie, trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salem allejkum
Witam urocze kobietki Bywalem u was dosyć dawno.takie mozaiki wykonywałem.Zablokowali definitywnie i nic już nie można wykonać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) milego weekendownia i super pogody :D🖐️ oko1wita-milo mi poznać bo ja też z 12 lutego jestem :) drapnij pare slow o sobie i bywaj u nas częściej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 pusto tu jak w samie w stanie wojennym ;):P u nas powialo chlodem i ajkoś tak wiosna się schowala :P latam po lekarzach i zbieram ostatnie dokumenty przed bitwą ;)dzięki za życzenia powodzenia :) jak będzie po to napisze jaki wynik tej otyczki :) milego wieczorku ;D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już kwietniowo. Tak jakoś schodzi, Nietoperko. Dzień za dniem lecą i czasem mam wrażenie, że kładę się spać tylko. Mam nadzieję, że skutecznie zbierzesz te dokumenty i wygrasz. Jak się człowiek zastanowi, to są Twoje wypracowane kiedyś tam pieniądze i odbierane przymusowo na różne składki rentowe. Jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że zniknęły w otchłaniach wspólnego wora i nie ma nic. To się nazywa spryt tego, co to wymyślił. A u nas dziwna pogoda. To słońce, to wiatr i tak się zbiera nie wiadomo na co :o Moja krawiecka szkoła zbliża się do końca powoli. Szybko to minęło i widzę pewien postęp w moich umiejętnościach :D tak w ogóle to fajna szkoła jest :D najfajniejsza z wszystkich, do których chodziłam. Ciekawa jestem, czy uczniowie dzienni i innych kierunków też tak ją oceniają?? Może kiedyś się dowiem ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich życzy Lutek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę spokojnych Świąt :) i nie przejadajcie się, żeby Wasze wątroby nie jęczały ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych i wesolych świąt oraz mokrego dyngusa :) umiarkowania w jedzeniu i piciu.;) dużo ruchu na swieżym powietrzu.:P i pięknej wiosennej pogody wbrew prognozom :D p.s złożyłam apelacje bo przegralam :O zobaczymy co będzie dalej! milego świętowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Przyłączam się do życzeń i życzę wszystkim szczęśliwych świąt i wesołego jajka. Z życia wzięte :) Tymkowi wyłazi drugi ząb, spaceruje już coraz pewniej, ale nadal za rękę. W ogóle to już prawie rok mija :) a mianowicie 16-tego :) aż nie mogę w to uwierzyć, że mały już taki duży :) Miłego i spokojnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój mały skrzat ma dzisiaj roczek i o tej porze pchał się już na świat :) Fajnie tak sobie wspomnieć narodziny pierworodnego :) U mnie jakoś spokój, mały zaczął przesypiać już z jedną małą przerwą całą noc, a to od momentu gdy mu zmieniłam strony w łóżeczku, drugi ząb już na wierzchu :) teraz wszyscy czekają aż sam postawi pierwszy kroczek, co prawda tata już Go ćwiczy pod ścianą, ale to bardziej lecę do ciebie i złap mnie :P Pogoda się wczoraj popsuła, deszcz pokropuje i wiater ze wsi wieje :P więc ogólnie nieprzyjemnie. A co u Was po świętach, doszły już do formy czy nadal ścigają Was kilogramy ? Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Paula -Wszystkiego najlepszego dla roczniaka ❤️ 👄 No cóż Święta minęły, kg jeszcze dłuuuugo nie Pogoda pod piesem, jakieś dziadostwo mnie zaatakowało lewostronnie na węzłach, ale cóż trza odwłok zwlec, bo to starszacy do obróbki, ostatni ich tydzień Pozdrawiam Wsie ciepło i serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaaaaaaaaaaaaaaaaaam kochane i czarujace wodniczki🌻❤️ Świetną forme nacie prowadząc w dalszym ciagu ten top.Lubie sie przebierać ostatnio,poniewaz te mozaiki zablokowali( może nareszcie:P)Powodzenia w dalszych rozmówkach.Po ślaśku klachach:P faceci się nie nadawaja na takie klachy,gdyż by sie pozabijali nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, buziaki dla Tymka 😍😍😍 niech się zdrowo chowa, rośnie i rozwija :) Lutek, coś często Ci to zdrowie szwankuje ..... nie daj się choróbskom i przegnaj je w cholerę. Apostata, w gwarze poznańskiej, a może i wielkopolskiej też istnieje słowo klachać. Jeśli dobrze pamiętam jego brzmienie, bo nie chce mi się sprawdzać. Topik istnieje, powoli się rozwija, chociaż oczywiście to już nie to, co kiedyś. No ale mówi się trudno i żyje dalej ;) Kilogramy trzymają się nieźle :) :classic_cool: u nas też zimno, dzisiaj wiało straszliwie, może jutro będzie lepiej. Z krawieckich szaleństw - uszyłam sobie firanki i dokończyłam koszulę z eleganckimi mankietami i kołnierzykiem. Jeszcze trochę i egzaminy. Trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) mam doła! przegrałam ale nie poddam się i będę apelować :( pogoda u nas w kratkę ... jak to w kwietniu ;) zdrowie dopisuje,praca wre więc jest w miarę ok. :) miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, trzymaj się i nie poddawaj. My jesteśmy w tej chwili w Kołobrzegu na kuracji ;) w tym wieku juz trzeba :P Dziś było na tyle ciepło, że zdjęliśmy buty na plaży i weszliśmy do wody. Zimna była :o nawet bardzo zimna :o ale może krążenie się poprawi ;) Pozdrawiam ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) pogoda u nas w kratkę bo to jeden dzień sloneczko a na drugi deszcz. niby dobrze to robi na przyrodę bo się wszystko zieleni i kwitnie ale jak dla mnie to taka huśtawka jest męcząca :( Kigano,dzieki za cieple slowa :) słonka i pogody życzę na tych wywczasach ;) ja mam też trzy dni wolnego więc pewnie sezon grillowania rozpoczniemy :) już mi się znajomki wpraszają :P :) Paula buziaczki dla Tymusia ,niech zdrowo rośnie :) a wszystkim miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rownież udanego weekendowania życzę :) W Kołobrzegu nadal zimno, acz słonecznie. Ciepla kurta i rękawiczki nie będa przesadą. Czapka również. Aczkolwiek widać co niektorych, że się do wyjazdu nie przygotowali. Gołe nogi, klapeczki, krotkie spodnie ..... i zsiniałe usta , he he .... A wystarczyło prognozy w necie sprawdzić. No cóż, ich sprawa. Trzymajcie się ciepło 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciliśmy do domu. Z jednej strony fajnie, a z drugiej nie. Dziwne to, ale cóż ..... Póki co w łazience sterta prania, ale powoli się ją zlikwiduje. U nas zimno, słońce trochę przebija przez chmury, dla nas to nic nadzwyczajnego. Na wyjeździe było to normalne. Przywieźliśmy sobie kołobrzeskiej solanki, chcemy na niej zrobić ogórki małosolne. Ponoć wychodzą bardzo dobre :) Zobaczymy. Trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nietoperku co prawda dawno temu to było, ale nie daj się tym pacanom z zusu. Podobnie jak Kigana mam całą łazienkę zawaloną praniem, wczoraj wróciliśmy z Włoch i jeszcze nie ogarnęłam wszystkiego. Rzym bardzo piękny, oczywiście chodzi mi o architekturę, ale niestety bardzo brudny (śmieci walają się wszędzie), więc wrażenia z pobytu mieszane. Zwiedziliśmy Muzea Watykańskie, Bazylikę Św. Piotra, Koloseum, Palatyn i Forum Romanum, Panteon i Zamek Św. Anioła (z murów Rzym wygląda pięknie). Ponadto byliśmy na placach Campo di Fiori, Navona, Weneckim, przy placu weneckim jest pomnik Emanuela II, na który też wleźliśmy - na samą górę :) Fontannę do Trevi też widzieliśmy. Na Sycylii zatrzymaliśmy się w Taorminie - przepiękne miasteczko i bardzo dużo do oglądania i to nie tylko widoków, ale też zabytków. Pokój, który dostaliśmy był fajnie urządzony, funkcjonalnie przede wszystkim i wcale jak na dwuosobowy nie był mały. Widok z naszego prywatnego tarasu, którego się nie spodziewaliśmy, był cudowny - bezpośrednio na morze (to akurat sami rezerwowaliśmy). Zrobiliśmy sobie kilka wypadów, w tym na Etnę :) i do malutkiej miejscowości gdzie była piękna przyroda i wodospad :) Do Taorminy jeszcze kiedyś będziemy chcieli wrócić, bo kilka rzeczy jeszcze zostało nam do zobaczenia, jak np. wyspa na którą można się dostać o suchych majtkach, bo nogi to się na pewno zamoczą :) poza tym chcielibyśmy jeszcze motorówką się przepłynąć, bo podobno też niesamowite wrażenie. To by było na tyle z relacji z wakacji i czas wrócić do rzeczywistości i zabrać się za pranie :P Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje że żyje tylko jakoś weny brak :( w pracy ok. w weekendy grillowanie i zajmowanie się ogródkiem a w między czasie zbieram siły na drugą turę wojny z zus-em :O Paula, dzieki za mile slowa i zazdroszczę wycieczki :) Kigano,pochwal się jak ci ogórki wyszly w tej solance :) wszystkim milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też żyję i pisać mi się nie chce. Dostałam wymówienie z pracy - redukcja, kurwa etatów. Miłe, nie? Po tylu latach pracy. Nawet mi się nie chce w tej chwili czegokolwiek szukać. Bo, kurwa po co. Do opieki najwyżej pójdę, jak wiele osób. A ogórki, Nietoperko wyszły bardziej słone niż normalnie robię, ale dobre. Pewnie można by dolać trochę wody, ale jak ktoś lubi mocno słone potrawy, to ok. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kigana - współczuję serdecznie. W moim rodzinnym mieście jest 8 nauczycieli do zwolnienia. Wczoraj pojawiła się lista z nazwiskami. Nie ma etatów dla nich. Ja w lutym też usłyszałam powód zwolnienia: redukcja etatów, kryzys. Nadal nie mam pracy, choć codziennie wysyłam aplikacje. Jestem bliska załamania, mam dość siedzenia w mieszkaniu! Szef wystawił mi referencje, a ja nawet nie mogę się nimi pochwalić, bo prawie nikt nie zaprasza mnie na rozmowy kwalifikacyjne! Zapisałam się na kurs kadrowo-płacowy, uczę się języka, ale jaki to odniesie skutek? Dziś w pracy liczy się przede wszystkim doświadczenie. Myślę, że Ty Kiganko nie będziesz miała problemów ze znalezieniem pracy - nauczyciele języków są zawsze potrzebni, a prywatnych szkół językowych jest sporo. Paula - rety rety :) super wycieczka! Zazdroszczę... Poza tym u mnie bez zmian. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×