Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam :) u nas wczoraj też nawałnica przeszla :O zostawila po sobie kalłuże i połamane gałęzie w ogrodzie i znaczne ochlodzenie. dziś sloneczka brak ale powietrze lepsze bo nie jest tak duszno. pozdrwionka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, to co się u nas działo, to mała ulewa z kilkoma grzmotnięciami, niezbyt mocnymi :D:D:D A dzisiaj trochę słońca, chmur, chłodu i ciepła. Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. włas jakaś dziwna nowa strona zeżarła mi 3 posta!!!!! dzieci pojechały na południe do drugich rodziców ale zostawiły mi dobre wieści :)...otoż od sierpnia będę już całkiem legalnie teściową :) i bardzo sie z tego cieszę :) po ostatnich nawałnicach pogoda nam sie zepsuła ale chociaż jest zimniej i mokro to w ogrodzie wszystko kwitnie pełną parą więc nie jest żle :) miłego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko :) to bardzo dobre wiadomości :) Gratulacje 🌻 Też mnie wkurza ta nowa "szata" kafeterii :o Zimno, deszczowo, ale jutro ma być trochę lepiej. Niech będzie, bo w ramach akcji Cała Polska biega, idziemy biegać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) Kigano,dzięki za gratulacje :) myślalam że tylko mnie wk..... ta nowa grafika :O jakoś sie nie mogę w tym rozeznać :( u nas zimno i deszczowo milego biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie tylko Ciebie wkurza ;) ale pewnie zostanie :o Już po biegu, niezła impreza, tylko trochę zimno było. Generalnie wolę kijki, bieg mnie za bardzo męczy. Oczywiście w moim wykonaniu był to marszobieg. 4,5 km. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kigano,4-5km...rany boskie :( ja bym padła po polowie tego dystansu ...bo ja zasadniczo wole jeżdzić niż chodzić :P...a biegać to nawet jak mi autobus ucieka to raczej patrze o ktorej mam następny :P...taki raczej leniwiec jestem muszę się pochwalić że wczoraj z okazji dnia matki zostałam zabrana pierwszy raz w życiu na solarium ...i byłam przerażona ! :O ale okazalo sie że jest calkiem fajnie i mam do wykorzystania jeszcze dwa wejścia :) nabralam troszkę odcienia i wygrzalam obolale kości a potem w nagrode zostałam zabrana na pyszną pizze :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, fajny prezent dostałaś :) Ja jeszcze nigdy nie byłam na solarium. Zasadniczo nie przepadam za bieganiem, zdecydowanie wolę chodzić z kijkami, do autobusu też nie lubiłam nigdy podbiegać, bo mnie to męczy. A dzisiaj mam zakwasy :P Za ostro poszłam, niestety. I w ogóle to dzisiaj marudzę straszliwie, moze to przez deszcz, który zjawił się wieczorem u nas?? Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) pogoda u nas wczoraj byla bajeczna więc wykorzystalam ją na maksa! leżakowałam z koleżanką cały dzień w ogrodzie i jestem opalona jak kielbaska z rożna :P a ponieważ mam do wykorzystania jeszcze dwa wejścia na solarium to jutro wieczorkiem pogłębie sobie jeszcze kolorek i będę jak skwareczka :P hehe czlowiek musial czekać prawie 50 lat żeby zaciągnęli go do solarium ale jak już poszedl to mu sie podobalo :) fajnie wygrzewa kości :) Kigano,warto spróbować :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, moze spróbuję kiedyś iść do solarium ;) Jak się zimno zrobi. Bo narazie jest ciepło, u nas przynajmniej. Dzisiaj niespodziewanie zaliczyłam kijki w lesie i gdy wychodziłyśmy, to zetknęłyśmy się z nordikowcami 50 plus, którzy mieli dzisiaj też swoją imprezę. Oni oczywiście mieli za sobą krótszą trasę, ale fajnie, że chcą. Potem minęłyśmy panią w stroju ludowym, pewnie na jakąś imprezę jechała - też dobrze, że kobiety z domu wychodzą, choćby i w ramach obśmiewanego przez niektórych Koła Gospodyń. Mnie się to podoba :) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kigano,ja też zrezygnowalam narazie z wizyt na solarium bo korzystając z pięknej pogody bylam na plaży :) spacer brzegiem,moczenie nog w morskiej wodzie i sloneczko zapewnily doskonaly relaks :) ale jak pogoda sie popsuje to chętnie wykorzystam moje dwie wejściowki ;) co do ruchu i spacerow z kijkami to na deptaku i samej plaży bylo też mnostwo ludzi 50+ i 60+ :) też jestem zwolenniczką aktywności starszej mlodzieży :) a dobrze przekazany folklor też mi nie przeszkadza :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oj z tymi kijkowcami - seniorami i nie tylko, to czasem cyrk jest. W sumie co mnie to, ale często mają za długie kije, które wtedy bardziej przeszkadzają niż pomagają i rozpaczliwą technikę chodu, czyli reprezentują grupę utykaczy, albo ciągaczy ;) Nie mówię, że jestem kijkową wyrocznią, alfą i omegą, ale jakieś pojęcie mam. Nauczyłam się z netu, potem jeszcze koleżanka - instruktorka trochę skorygowała i już. A teraz tradycyjne pytanie - po ile truskawki? U mnie po 10 zł. Na jakimś blogu przeczytałam, że na gdańskiej Morenie po 5,50 !! I to polskie. Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 Kiganko truskawki faktycznie u nas po 5,50 :) pogoda nam sie dzisiaj popsula bo jest duuużo chlodniej,pochmurno i wieje wiatr ale nie pada wiec nie jest najgorzej :) zastanawialam sie ostatnio co sie dzieje u naszych wodniczek z pierwszych stron naszego topiku :) niektore można spotkać na fejsie ale do nas nie zaglądają :p...i tylko my dwie weteranki pozostalyśmy wierne przy lekkim wsparciu Pauli ;):P a dziadkowie to często kijki traktują jak bardziej elegancką laskę niż sprzęt sportowy :) ale co tam,niech sobie chodzą :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki! :) Mój strzelec integruje się na wyjeździe firmowym, więc skorzystałam z wolnej chwili i wpadłam z pozdrowieniami. U mnie po staremu. Zaczęłam szukać kolejnej pracy. Wprawdzie mam jeszcze umowę, ale dzień powrotu osoby, którą zastępuję zbliża się nieubłaganie :( Niestety nie mam szans na przedłużenie, bo firma obecnie tnie koszty i co tydzień kogoś zwalnia... ale byłam na to przygotowana ;) poza tym mieszka nam się dobrze, mamy sympatycznych sąsiadów i przepiękną, zieloną okolicę. Tydzień temu wróciliśmy z tygodniowej wyprawy rowerowej (Niemcy, Czechy). Było super: świetne widoki, ciekawe trasy, zabytki, zamki, górskie szlaki - tylko pogoda nie dopisała bo lało dzień w dzień :P ale i tak mi się podobało i na pewno jeszcze powtórzę taką wyprawę - tylko może w jakimś cieplejszym kraju, z gwarancją dobrej pogody ;) Pozdrawiam raz jeszcze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, tak, szkoda, że tak nas mało tutaj zostało, reszta sie gdzieś tam rozpierzchła .... No, ale .... widocznie tak już jest. U nas truskawki po 7 zł. :o Ever - powodzenia w szukaniu pracy. Niestety, jest jak jest, głównie jedna wielka kicha w tym temacie. I już nic więcej nie napisze, bo mnie to wszystko dołuje, jak się rozpędzę. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas truskawki juz po 4,50 :) a za kobialke 9-8,50 :) Ever powodzenia :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas dzisiaj cena to 5 zł :) Od dwóch dni trochę ogarniam chatę, umyłam okna nawet, a woda po tej akcji była czarna :P Jakoś tak ostatnie miesiące nie miałam chęci na tego typu działalność, moze teraz przyszedł na to czas. Wiadomo - lepsza jest systematyczność, ale u mnie za to widać różnicę ;) Miłego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje że u nas truskawki po 3zł :) upaly straszne a deszczu ani widu ani słychu :( swoją drogą jaka to niesprawiedliwość ...na południu powodzie i grady zalewa biednym ludziom dorobek calego życia a u nas ani kropelki i muszę co wieczor poginać z wężem po ogrodzie :P jakie macie plany urlopowe? Kigano,jak z pracą ? znalazłaś coś ? miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas po 4 zł. I deszczu ani widu ani słychu. Gdy patrzę, co się dzieje na południu, to aż się wierzyć nie chce, że to w Polsce. Nietoperko, bez zmian :o Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas pogoda raczej fajna. cieplo i duuużżżżo slonka tylko czasami troche popada ale to raczej tak przelotnie żeby kurze zmyć :) Kiganko,nie pękaj! coś sie napewno znajdzie :) a jak zapędy krawieckie? milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nietoperko, moje zapędy nabrały niejakiego rozpędu po okresie totalnego zastoju. Jest w necie akcja dotycząca Letniej Akademii Szycia i ja się tam zapisałam, żeby się zmobilizować. Pierwszą rzeczą jest torba na zakupy, uszyłam, wysłałam zdjęcie, opublikowali :) Poza tym sprzątam gruntownie w domu, dzisiaj nawet sporo szafek przewaliłam, wczoraj też, szuflady się domykają, kurzu niewielkie ilości ;) Bo niestety, ale zapuściłam wszystko zimą i jesienią ... przyszedł jednakże czas na działanie. Upalnie dzisiaj u nas, a truskawki skoczyły do 6 zł.!! Co za zdzierstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas też upały :) weekendowanie glównie w ogrodzie przy grillu a wieczorkiem spacer brzegiem morza :) opalenizna piękna, nastrój wakacyjny więc narzekać nie ma co :) owoce wogóle są drogie w tym roku :(...ale powoli dojrzewają papierówki,porzeczki,maliny,agresty i śliwki w ogrodzie więc będzie taniej :):P a co do szycia Kigano to skoro są pierwsze sukcesy to ciśnij w tym kierunku :) a z tymi porządkami to tak nie szalej bo jeszcze ci tak na zawsze zostanie :P:) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam sporo energii, moze nawet i tyle co Ty, po dentyście kiedyś tam ;) :D Ale już prawie skończyłam to sprzątanie. Został mi balkon do ogarnięcia i piwnica. Mam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szyciem to jest tak, że nie bardzo wierzę we własne siły i możliwości. Ale próbuję. Ta namiętność do sprzątania to chyba mi nie zostanie tak na zawsze ;) Chociaż różnie to bywa, mam dobre wzorce i geny he, he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kiganko,przydaloby mi się takie znieczulenie od dentysty oj, przydalo :):D bo ja jakoś na wzrost energii w kierunku porządkow nie mogę narzekać :p ograniczam sie do typowego minimum :P:) może i mnie dopadnie ...to wtedy też wykorzystam ją na maksa :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Myślałam, że uda mi się częściej zaglądać i nic z tego nie wyszło. Za dużo do roboty wokoło jest i czasu brakuje. Dobrze, że u Was wszystko ok. Nawiązując do rozmowy o kijkach to muszę przyznać, że trzymam się od nich z daleka, ale jak widzę osoby, które próbują udawać, że potrafią chodzić to śmiać mi się chce. Zastanawiam się czy są świadomi, że rezultaty są jak prawidłowo się wykonuje ćwiczenia, a nie byle jak. Nietoperku gratuluję przyszłego tytułu teściowej :) jeszcze babcia Ci zostanie :) Z mojej strony muszę się pochwalić, bo udało nam się pomalować pokój młodego. Młodego jeszcze się nie udało wyprowadzić, bo się rozchorował. Wolę, żeby nie miał dodatkowego problemu podczas przeprowadzki. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zapowiada sie u nas kolejny upalny dzień :) dzięki za gratulacje tytułu teściowej ;) ....teraz stane się bohaterką wielu kawałów :P...a co do tytułu babci to chyba jeszcze poczekam bo póki co żaden bocian nad glowami nie krąży :) a z przeprowadzką to faktycznie lepiej poczekać aż maluszek wydobrzeje ...będzie miał dużo wrażeń więc lepiej żeby miał siłe i energie nie zmąconą chorobą :) powodzenia miłego dnia wam życzę i dowc*p na lepszy humor ludożercy złapali trzech bialych. -ten ma anemie-mówi jeden z ludożerców -na gulasz go! dodamy warzyw i będzie ok.-odpowiada kucharz -ten jest zdrowy-ogłasza pomocnik -na pieczyste!-mówi kucharz -a ten trzeci ma cukrzyce. -to na kompot go!!!! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Nadaję znad morza naszego :) Pogoda iście plażowa i wakacyjna. W tym roku udało się nam ;) Pozdrawiam ciepło, śląc chłód znękanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas iście tropikalna :P ale w cieniu jabłonki wieczorową porą przy grillu i zimnym piwku jest bajecznie :) tak właśnie spędziłam niedziele bo obchodziliśmy podwójne imieniny -Anny i Marty :) a ponieważ warunki są to imprezka odbyła sie u nas :) było bardzo fajnie :) dziś duchota straszna ale słoneczka brak . Kiganko,faktycznie aura Wam sprzyja,klimacik turystycznyjest więc powodzenia życzę i miłego odpoczynku :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×