Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Kigana - ale zaszalałaś z tymi kawałami :) I co tak oficjalnie do mnie, już się przyzwyczaiłam do Pauli, a Ty tak z grubej rury ;) na początku nie wiedziałam do kogo to :P Mam nadzieję, że smakowały babeczki, no i tak jak mówisz, można dodać co tylko dusza zapragnie. Tylko dużo zabawy z siekaniem, bo raczej drobno musi być, dlatego między innymi ja tylko standard robię na słodko, a pikantne tylko dla gości lecą. Wczoraj 4 godziny na dywaniku u prezesa siedziałam, a miała być godzina. Tak na marginesie jest wodnikiem i to bardziej upartym niż ja, a myślałam, że bardziej nie można ;) Miał trochę racji, ale nie dał sobie wytłumaczyć, że lepiej dla firmy jak zrobimy po mojemu - w końcu dłużej od niego pracuję :D Pozdrowienia d;la wszyskich, jak będę miała jeszcze chwilę to wpadnę zobaczyć co słychać - pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po pracy :) wypoczelam deczko i nastrój trochę się poprawił ;) pogoda nadal znośna chociaż dziś jakaś mżawka zaczęła padać :O Kigano kawały fajne a ten z dedykacją dla mnie podobał mi sie najbardziej :):D podobno się mówi że, gdy rozpada sie małżeństwo wina zawsze leży po obu stronach !... tzn.żony i teściowej! ;):P:) na szczęście ja nie należę do" tych" teściowych i do młodych sie nie mieszam ,więc mam adzieję że jak kiedyś wpadne do studni to zięć mnie wyciągnie i nie będzie żałował że teściowa żyje a woda w studni zatruta ;):P:) jeśli chodzi o święta to tak się przejęłam hehe że dziś całą noc gotowałam i piekłam !...oczywiście we śnie ;) rano wstalam bardzo zmęczona i odrobine zniesmaczona :O...bo kto to słyszał żeby mnie kulinarne sny nawiedzały ;) hehe starzeję sie czy cóś ?! ;):):D a teraz zmykam coś pojeść,pa miłego po południa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, a tak mi się napisało - sama nie wiem dlaczego hehe ..... Bo faceci Wodniki to już tak mają - to są w większości zupełnie inne stworzenia niż my ;) Takie bardziej neurotyczne. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich facetach, tylko o tych Wodnikach, których znam. Nietoperko, moze Twoja podświadomość daje Ci jakieś sygnały, znaki, uzewnętrznia tęsknoty jakoweś - kulinarne oczywiście ;) Nic mi się nie chce, deszcz pokropuje, cóż zimowa jesień :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wczoraj popadało i dziś jest mokro i błotno fe :P Kigano,ja przy moim wrodzonym garkowstręcie ,który dopiero po 40-tce trochę złagodniał nawet w najgłębszych snach nie podejrzewałabym się o ukryte ciągoty do garów ;):P:) no ale podobno z wiekiem charakter człowieka ulega zmianom więc kto wie?...może jeszcze zabłysne na tym polu :):D na zabawie w remizie miejscowy chłopak pyta przyjezdną dziewczynę: -jak masz na imię?! -Joanna!-odpowiada dziewczyna -a Jo Antek! zmykam trochę ogarnąć chate i do pracy.miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski jak z prezentami? brak mi pomyslow jednak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas w tym roku to chyba będą głównie książki i kosmetyki - jeśli chodzi o prezenty. Jakoś brakuje mi konceptu do pisania, może to wpływ pełni Księżyca. Miłego wieczoru 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze niech ktos chociaz horoskop wklei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pełnia jest okey.Piękna do tego dzisiaj:) horoskop na grudzień WODNIK (21.01 - 19.02) Miłość i seks Najdzie cię ochota zmian w życiu uczuciowym. Nie będą to tylko przelotne pragnienia i puste obietnice składane samej sobie. Teraz właśnie spotkasz kogoś, kto będzie miał do zaoferowania coś wspaniałego. Szansa na związek, który zrewolucjonizuje twoje życie. Praca W pracy spora konkurencja. Wiele osób będzie działać intensywnie na twoją niekorzyść. Jednak z twoją motywacją i wsparciem ze strony najbliższych, pokonasz każdy opór. Reszta może ci tylko zazdrościć. Zdrowie Zbyt dużo czasu spędzasz pracując przed komputerem. Obowiązki obowiązkami, ale nie zapominaj o robieniu sobie przerw. Skoro twoja praca zmusza cię do siedzącego trybu życia, postaraj się chociaż aktywnie spędzać czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pozdrawiam z pogodnego ale troszkę mrożnego grodu Neptuna :) w sobotę wybieram się do miasta ;):) po prezenty i jeszcze nie wiem co to będzie ...pełny spontan ;):) a teraz zmykam na kontrolną wizytę do mojej okulistki :( wiec pewnie sie juz dziś nie odezwe jak mnie zakropi ,tak więc miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofra :) dzieki cosik weny nie mam , na prace tez, wiec pewnie konkurencja stąd duża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też dziś mrozik, rano samochody do skrobania :o na szczęście rozpoczynam pracę później, więc samochód się roztopił, reszty dokonał Postrzeleniec i jakoś poszło :D Z tym kompem w horoskopie to czysta prawda :o ostatnio namiętnie wręcz przed nim siedzę :( zdaję sobie z tego doskonale sprawę i próbuję ograniczać. Jakoś idzie ..... Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zaszyłam się bo nie miałam na nic czasu, a po robocie to padałam na pysk i wczoraj pobiłam rekord, położylam się o 18. Co do prezentów to teściom kupujemy stację pogodową, z doświadczenia wiem, że się ucieszą :) zresztą zawsze będę mogła na Mata zwalić winę :P A w ogóle to w niedzielę jadę do Gdańska z mamą i bratem, co by sobie kurtkę zimową wybrał, bo u nas mu się żadne nie podobają. I mam cichą nadzieję, że pomimo zbliżających się świąt będzie mało ludzi z rana w galeriach. Jeśli chodzi o horoskop to miłości życia nie spotkam :P zresztą mam juz jedną cholerę w domu, do której się przyzwyczaiłam ;) Praca - szykuje mi się zapieprz ogromny, ale po miesiącu bezproduktywnej pracy trzeba się w końcu wziąć do roboty ;) A dołki pode mną kopane już większe być nie mogą. Spadam pracować, bo mam czas do dziewiątej, później jakiś pokaz programu komputerowego mnie czeka. Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) badanie u okulisty prawie ok. coś mam podwyższone ciśnienie w oku wiec jeszcze we wtorek na pomiar musze podjechac :o ale będe żyła ! :) a co do horoskopu to mam wątpliwości czy aby na pewno on dotyczy mnie ,bo: jeśli idzie o rewolucje w miłości to jakieś 20 lat temu taki jeden Yeti zrewolucjonizował dokładnie moje życie że chyba na nowe przewroty w tym temacie nie mam ochoty ;) w pracy jest ok.atmosfera super i nawet dodatkowy grosz wpadł na święta ;) hm,a jeśli o zdrowie chodzi to pracę mam stojącą ,komputer w ograniczonych ilościach ( bo Yeti warczy jak za dlugo przy Heniusiu siedzę :P) a wolne chwile spędzam aktywnie biegając z psem albo dłubiąc w ogrodzie ;) chyba więc odrobinkę odstaję od tego horoskopu i cierpliwie poczekam na następny :);) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula,mam złe wieści :( w tych molochach już od rana w wolne dni snują się tłumy zakręconych klientów ;) musisz sie zatem uzbroić w łagodność albo jakąś meliskę przed wyprawą pobrać ;) powodzenia :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku - jak ostatnio byłam w sobotę z rana jak otwierają, to przeszłam bałtycką w godzinę wchodząc do większości sklepów. Mam nadzieję, że bardzo dużo ludzi nie będzie, bo komu chce się z rana wstawać :P A dzisiaj mi się drugi brat zapowiedział, że jedzie z nami, ech.. tylko ojca brakuje ;) ale tego to z domu nie ruszę - całe szczęście. Miłego weekendu pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, to Ci się szykuje ciekawa sobota :D ale rano to faktycznie, moze będziesz miała szczęście i ominiecie te dzikie tłumy. Zresztą część zaczyna swoje lansy dopiero po południu, jak się wyśpią hehe ..... Nietoperko, to dobrze, że jeszcze trochę pożyjesz ;) a ciśnienie - no cóż, pewnie raz jest wyższe, raz niższe, w oku, czy w tętnicach ;) Dziś przeleciała miasto w poszukiwaniu prezentowej inspiracji. No cóż ... hmmmm ...... tak sobie, kurcze :o ale w lokalnej gazetce wygraliśmy z Postrzeleńcem trzy dychy za cotygodniowy konkurs :D:D:D na ulicy nie leży :) Jutro czeka mnie pracowity dzień, przychodzą goście na postrzeleńcowe urodziny, które miały miejsce wczoraj. Trzeba będzie posprzątać :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendowania i udanych zakupów :) ja o 10-tej ruszam w miasto na poszukiwanie prezentów ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miłych zakupów, Nietoperko :) Nie napiszę, ile razy zgłaszalam tego posta do usunięcia 😠 i nic 😡 - moderatorzy chyba coś innego mają do roboty :o No mniejsza o to. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Dawno mnie nie było, jeszcze kilka dni wysiłku i mam nadzieję cóś więcej napisać, pozdrawiam Wsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, 5 grudnia Dobry dzień na randki i spotkania w rodzinnym gronie. Sprawy związane z odległymi miejscami rozwiążą się pomyślnie. Wskazana jednak duża ostrożność, jeśli w drogę wybierasz się samochodem. Miłość: Związki uczuciowe będą wolne od konfliktów. Praca: Unikaj zadań wymagających wysiłku. Zdrowie: Nie myl grypy z przeziębieniem. pozdrawiam ciepło,przed mikołajowo👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra - horoskop jak dla mnie zrobiony ;) było spotkanie w gronie rodzinnym i już wiem, dlaczego praca mi nie szła - po prostu nie było ku temu odpowiednich "gwiezdnych kompilacji" ;) Obejrzałam "mam talent", gary w zlewie leżą, ale na pewno do jutra nie uciekną :D:D:D Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek - pojawiasz się i znikasz hehe ..... moze w końcu zagościsz na dłużej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) z okazji Mikołajek życzę Wam wszystkiego najmilszego :) małej rózgi i dużo słodyczy :) Lutek,witaj :) fajnie że jesteś :) Paula jak rodzinne zakupy? udane,i bez tłumów? moje polowanie na prezenty zakończyło sie sukcesem prawie w 100%. pokupowałam trochę śmiesznych drobiazgów,troche kosmetyków,książki i nawet ozdobne papiery do pakowania :) nawet dla siebie nabyłam drobiazg hehe taki fajny wianuszek świąteczny na drzwi :) i piękny obrus w czerwoną świąteczną kratę ze złotymi nitkami a ponieważ w tym roku planuję choinkę czerwono-złotą to pasuje jak ulał :):D Gofra,ten horoskop był już bliżej mnie ;):) Kigano ja też zgłaszałam tego J-23 do usunięcia ale sie nie dało :O wiec postanowiłam że zakończe strone ale ,kurcze też nie wyszło :O uparty jak Hans Kloss :P no ale po tym poście to już na pewno otworzę nową stronkę ;) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się melduję :) Może się uda wyjść z tej strony :o Nietoperko, to super, że plan Ci się powiódł. Masz jedno z głowy - w zasadzie :D Dzięki za mikołajowe życzenia. Pozdrawiam 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 to jeszcze Wam napiszę że o 11-tej będzie piekny przejazd Mikołajów na motorach z Gdyni do Gdanska :) fajna impreza i szczytny cel bo zbieraja na obiady dla biednych dzieci :) co roku jest taka parada organizowana a ja mam to szczescie ze moge to podziwiac z ogrodu :) :D🖐️ mam nadzieję że teraz sie wreszcie ta cholera zamknie O😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×