Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

cześć, ja też jestem wodniczka LUTOWA, ale za lutym nie przepadam (pozostałymi zimowymi miesiącami też nie), jest zimno, zimno, zimno, dobrze, że chociaż kawka ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan Pol -> ja mam pewne doswiadczenie z gandą;) ale nie wiem czy to to samo:D:D:D:D najpierw była właśnie wspomniana ganda, potem wanda, a skonczylo sie na wannie:) no ale co dziecko to słownik:D:D:D idę się dalej marwic;) buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka wodnikowo:D Pojawiam się i znikam :D Benia ja tęsknię za zimą :) Zwłaszcza jak zostałam dziś o 4.30 wyprowadzona na spacerek ;) Alan - za ile można kupic podpowiedź ??? ;) Pozdrówka i całuski wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Benia ---> no, no :) jestem pod wrażeniem :) Isa ---> przestań sie martwić. Wiem, łatwo to mówić .... Widze, że wiadomości meteorologiczne zdominowały nasz topik ;)Ale dobre takie niż te, którymi nas karmi choćby i telewizja, nie?? Coś dziś weny nie mam :( Wy chyba też nie. To miłego wieczoru życzę i znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziękuję za udział w konkursie:), zapraszam pozostałych forumowiczów do zabawy;):D No - kto chce wygrać nagrodę?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby :D:D:D:D:D🖐️ Chyba juz najwyzsza pora na wstawanko :D:D:D:D:D a u mnie zasypało wszystko na bialo i nadal pada,pada i pada:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! wróciłam:) padł mi system i nie miałam kompa:( ech.... moja pijawa ściagała jakieś gierki na kompa i wszystko pakowała na dysk C aż do przepełnienia:> więc dobra mamusia zaczęła czyścić i usunęła jakieś rozszerzenie pliku i....... tu nastąpiła katastrofa. nic nie można otworzyć. NIC!!!!! wrrrrr ! no i zaczeły się poszukiwania płyty instalacyjnej. oczywiście nikt nie ma no bo po co. ech..... no ale dałam radę i oto jestem:) a teraz pora na wiadomości meteo z południa:) śnieg sypie nadal.... stopni 0 C wiec plucha sie robi straszna. znikam obiadek gotować. a w konkursie wezmę udział później ;) ściskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Alan ja chyba nawet nie bede zgadywal co to jest:( Bo ta podpowiedz to mi nic nie mowi.A nie mam doswiadczen z dziecmi;) Kigana no jak sie malo je to sie chudnie;) Ha fajnie ze masz juz kompa pani informatyk;) :D Pozdro P.S. Sniegu nadal brak a temp. 0-5 stopni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani :D Nie mam coś ostatnio czasu na przesiadywanie przed kompem (a jak mam czas to znowu nie mam kompa) :(! Ale postanowiłam nadrobić forumowe zaległości bo tak nie może przecież dłużej być! :) Ewcia! Wróciłaś nareszcie! :) :) :) szkoda, że tylko na chwilke :( Jak studia? A z mieszkaniem OK? nie szykuje sie kolejna przeprowadzka? ;) Weź no przyciśnij bardziej tego szefa!!! Kto to słyszał, żeby w XXI wieku odcinać pracownikom dostęp do świata?! Przydałaby sie mała demonstracja... no wiesz: plakaty, megafon, transparenty, łańcuchy, którymi w razie konieczności mogłabyś sie przykuć do jakiejś wanny... warto też zaopatrzyć się w pomidorki, jajka... ale to tylko w ramach nastraszenia szefunia oczywiście ;) użycie owych mogłoby być straszne w skutkach :D ... A jak demonstracja nie przyniesie zamierzonego efektu to radziłabym rzucić sie na kolana i błagać o ten internet! ze łzami w oczach najlepiej - żeby bardziej przekonywująco wyglądało ;) Jak to nie pomoże to ja już nie wiem co?! :( :P :D Tak czy siak - czekamy na Ciebie siostrzyczko! :) Alan - ja też prosze o dokładniejszą podpowiedź :)! uściskaj ode mnie córcie! Ganga, ganga... nie mam zielonego pojęcia... w kazdym domu są na pewno okno i drzwi, no i stół i krzesło... eh nie wiem! U mnie dużo sie dzieje... czasem jest dobrze, czasem gorzej... ale do przodu...:) Mój brat właśnie skończył służbę wojskową i rozpoczął studia zaoczne... ale znając jego słomiany zapał do wszystkiego, daje mu co najwyżej 2 miesiące na tym kierunku (transport) Eh.. zobaczymy... a w ogóle to jestem zmęczona wszystkim, chyba mam spóźnioną jesienną depresje ;)rozbrajają mnie choinki w hipermarketach i mam ochote na kisiel truskawkowy :(! ;) i musze zmykać niestety zaraz, bo moja mama jest zbyt zbulwersowana tym, że jak wracam do domu to mam ochote posiedzieć sobie w necie (w końcu przez cały tydzień nie mam do niego dstępu!) wybaczam jej ten brak zrozumienia dla moich potrzeb...wpadne jeszcze jutro - obiecuję :) U nas śniegu tyle co kot napłakał... właściwie od poniedziałku nie padalo... co nie zmienia faktu, że na kazdym kroku można spotkać bałwana... ;) Pozdrawiam :) i juz mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moi Drodzy🖐️:) Nadka je śniadanie w krzesełku, Nikii jest na uczelni, a ja krzątam się po domu w niedzielny ranek:p... Podpowiedź do gangi;) - coś nieodłącznie towarzyszącego człowiekowi od zarani dziejów:D... Dziś mamy po obiedzie duuuużo gości. Nadka skończyła w mijającym tygodniu roczek i dziś zlot rodzinny musimy we trójkę przeżyć. Będzie pierwszy tort, pierwsza świeczka i duuużo śmiechu:D Nadka jest w rodzinie perełką. Wszyscy uwielbiają moją, małą księżniczkę:) Ciepła w ostatnia listopadową niedzielę Wam życzę, i w środku, i na zewnątrz:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na chwilę, (to najlepsiejsze określenie) jak się podniesę, to bedzie wejście ćmoka:D 1. prognoza na dziś Mazowsze w deszczu, Kujawy w śniegu a pośrodku-plucha, o czym marzy każda Kaczucha:D 2. jak nie urok, to przemarsz wojsk napoleońskich coby biednemu Lutkowi dołożyć, to moje młodsze wcielenie, czyli całkiem prywatna córka ma od piątku nogę w gipsie, więc chyba parę siwych włosów mi przybyło :( 3. pozdrawiam wsiech z dawna nie czytanych, miło,że dziewczęta do nas znów zawitały 4. coby któś nie pomyślał, żem się zakończyła na wiedźmę szkolić, to potrwa jeszcze 3 tygodnie :P i wcale nie dlatego com taka tępa, ale że chcę zgłębić wszelakie tajniki, coby konkurować z Harrym Reporterem, a może jakbym poszła do kina na kolejną część, to szybciej moje nauki się zakończą? :P 5. teraz będzie najlepsiejsze, czyli koniec ściskam do bólu wsiech bez wyjątku 👄 do miłego pa pa pa pa Lutek Siwa Wiedźma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Obiecałam ze sie dzisiaj zjawie więc jestem ale mam tylko chwilke więc pozdrawiam i zmykam :) Miłego tygodnia 🌻 mam nadzieje ze zmiescilam sie jeszcze w niedziele..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nowy tydzień!!!! :) nooo dzieci-czy już spisałyście wszystkie postanowienia na czas adwentu?:D:D:D:D:D:D:D:D z zaśnieżonych Kujaw, pisała do Państwa Lutka Lutkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy dzień nowy tydzień nowa strona nowy rozdział życia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coby to rozciągniecie sie skonczyło.... Mam dosc wczesnych poranków, rachitycznych kochanków,wielkiej wojny od święta... Mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 ciekawe czy dałam rade? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa,Lutek,najlepiej sie zakraść z nienacka.... Pozdrawiam, ;-)) U mnie w piatek roztoczyła sie tecza na moment,ale potem znowu pochmurno...ale nie to żebym o pogodzie mowiła... Spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No Haba Ty szczescie masz w kieszonce,na Rutkowskiego ledwo bym wydoliła...ale brałabym sie kazdej opcji;-)) w poszukiwaniu Zaginionej Haby 6 ...... :-P Chciałabym zeby słonce zabłysło...i tak poswieciło..ogrzało..i dało wiarę i cheć.. :-)) I w związku z tym..pojde dzis sie zatrzasnac w solarium.... Pa,zmykam,bede na szuwarach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D niech inni też mają szansę rozpocząć nowy rozdział!!!!!!!!!! :):):) :):):) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KORZYSTAĆ WODNIKI wykluwajcie się!!!!!! :) :) :) :) :0 :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo muszę już lecieć wstawać!!!!! pisać HALO JEST TAM KTO SŁOŃCE NAWET U MNIE JUŻ SIĘ KLUJE A WY CO???????????????? HEJ HEJ :( :( :( no to pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tera niech kto rzeknie, że mnie mało :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P TERA CHIBA STYKNIE? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ach jak mi smutno:(:(:( - NIKT nie napisał co znaczy \"ganga\". A to znaczy po prostu ogień i to w każdej postaci - wg mojej rocznej Nadii oczywiście:D;):p... Wodniczka3 - byle do wiosny!!! Żaden Wodnik z tego co mi wiadomo nie kocha zimnych pór roku...br... lutek - Ty to dałaś czada dziś na topie:D... evergreen - milo Cię ujrzeć na topiku choć na chwilkę🌻 Pozdrowionka wszyskim...Jest niestety nie ciepło:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nerwa 🌻 ❤️ ale chciałam tylko wysłac w kosmos moje mysli 🌻 pierwa leje na wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 drugaja Bedzie pieknie...Wiem to... A Ty Lutek nie zadzieraj!!!! ;-)) A ja zadzieram kiece i lece!!! Pozdro dla Polaka dla Koli Dla Haby-teskno mi bez Ciebie ❤️ Dla Pauliska-Gowniaro-dmucham drobinkami szczescia........... ❤️ Isa-usmiech na twarz włoż -raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)) I dla Nadi Niki I Alana oraz Kigany i całej reszty... czyli Ever Szuwi Lutka Gofry Sochy👄 Beni 🌻 I to by było na tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa!! I co Lutek-która lepsza? ;-)) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie sie smiac ale jak tylko zmienie opis na \"cieplejszy\" w telefonie...to zaczynaja sie dziac rzeczy raczej bardziej niz niemiłe... Po prostu-mam wszystkiego dosc,wymysliłam sobie chyba kolejny raz jakas bzdure-albo to tak działa samospełniajaca sie ZŁA przepowiednia...,wcale juz nie czekam na ta sobote,to wszystko jest rudniejsze niz myslałam,po prostu powinnam dzisiaj zrobic cos czego nie zrobie a to bedzie tylko głupota...za która zapłace.. Jest mi smutno,jest mi przykro,czy wszystko musi sie rozgrywac wokoł pieniedzy?!!? Nigdy nie miałam pieknej chwili w zyciu,takiej na ktora sie czeka i o niej opowiada dzieciom,u mnie to wszystko pokrecone,na odwrot i jest mi dzisiaj strasznieeeeeeeeeeee............... Ale leje na to-i płakac nie bede.. Zycie we dwoje jest strasznie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi drodzy parafijanie co tak cienciutko Jo a co se bede żałować, jak se moge :P:P:P:P:P:P:P to wszystko kochani dla WAS uczyniłam niech WAM szczęście sprzyja otwierajcie kolejne stronki piszcie bo jak nie to ja już prawie naczelna ( a napewno patrząc w lustro, należąca do naczelnych) wiedźma, rzucę na WAS urok i jak WAS zauroczę to nie wytrzymiecie wprost bez mnie :D :D :D :D :D hłe hłe hłe hłe a u mnie nadal mróz i biało- prawdziwa ZIMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo nie przejmaj się, ale nie lej na wszystko, bo Ci przymarznie i co wtedy? najlepiej to : do serca przytul psa weź na kolana kota i pomyśl, że facet to czasem też istota ludzka??????? 👄 👄 👄 wiesz z nimi , to jak z babami z nimi źle, bez nich jeszce gorzej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zgupły baby dzisiaj czy jak? myślałam ( mój dobry kolega zaraz by zapytał..przepraszam co robiłaś? myślałaś? dobre sobie :D:D ) że tylko ja mam objawy głupawy dzisiaj a tu proszę....głupawa na kujawy się rzuciła tez;) u mnie zima w pełnej krasie:) bajkowe zdjecia wyszły mi z rana, jeszcze tylko zachód słoneczka z okna se pstryknę i będzie bajkowo:) lutek---> facet ma czasem większe pazurki od kobiety i wtedy jest gorzej niż źle ;) na szczęście ja swojemu pupilowi stępiłam pazurki i teraz już tylko mruczy ;) jo Ty wiesz co ja sądzę. kochana...noga z gazu i na luz....ciesz sie tym co masz po drodze. nastaw się ardziej optymistycznie a zobaczysz że zycie jest piękne, a jeśli ktoś chce nam to zepsuć to olej to i po prostu nie zauważaj takiego gada:) będzie dobrze zobaczysz. obiecuję Ci to:) Alan ---> niestety ja juz wyrosłam z tekstów małych dzieci. moja pijawa zaczyna konwersować ze mna a nie rozmawiać ambicja, adekwatność, elokwencja to jego tekst jakby co ;) co to bedzie jak bedzie miał 15 a nie 10 lat? ło litości. słownik wyrazów obcych muszę na wierzchu zostawić bo jak zacznie rzucać tekstami to nie zdążę szukać stron ;) everka Ty weź częściej zaglądaj tu co?? ściskam wszystkich bardzo mocno. Isa odezwij sie bo ja mam stracha małego. serio mówię. całusy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no zostalam wywolana Haba juz nie trzeba sie martwic, chyba wracam, ale bylo ze mna zle:D 👄 a tak w ogole to chce doniesc ze na stronie miesci sie 30 postow i nie jest to zalezne od ich dlugosci, wiec zdaje sie ze nie trzeba dlugo tylko duzo:D:D:D:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×