Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

🌼 🌼 dla Ciebie.. A tak poza to gdzie mieszkasz we Włoszech??Swego czasu często tam jezdziłem bo moja mama tam mieszka. Dokładnie w Avellino koło Neapolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak we włoszech mieszkam w villaggio coppola 40 km od neapolu i jak ci się podoba słoneczna italia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany znowu zalapalam chyba jakiegos wirusa,komputer mi sie zawiesil. wiec nie spicie😴 ja tez nie:P gata czekam na nowe wiadomosci zwariowany-pozdrawiam-kurcze napisz cos wiecej o sobie skoro tu juz jestes:) ja zapomnialam dodac,ze wczoraj w nocy jak jechalam do sklepu to widzialam jakies dziwne zwierzatko wychodzace z lasu,cos co przypominalo tygrysa ,ale tygrysow to tu nie ma,moze puma,ale ten zwierzak to byl brazowy a nie czarny.przerazilam sie.......kurcze to niesamowite taki dziki zwierzak na ulicy.co on tam robil?pewnie byl glodny skoro zblizyl sie do ulicy.extra dosyc duzy,wielkie mial kocie oczyska i fajne uszka,byl jasno brazowy jak mlody lewek co to bylo???ciekawa jestem!wow....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata Italia jak Italia:):)Nic szczególnego:) Sidney więc mam 21 lat(dopiero w kwietniu):) Jestem kucharzem i lubie gotować oraz sie nudzić:)Moi rodzice mieszkają za granicą i są po rozwodzie. Mama we Włoszech a tato w Szwecji. Mam siostre i brata. Ja jestem najmłodszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!! pytałam sie lil d o pana b ale ona nic nie wie.kevin nie dzwoni. chciałam tu wejść wcześniej,ale coś się zawiesiło i nie dało rady. u mnie nic ciekawego.ale jutro otwieraja u nas bar hip hopowy,koło pizzeri przy wjeżdzie do parku.wcześniej był tam ten ruski bar ale chyba im się nie wiodło za bardzo.jutro otwarcie a ja bę dę w pracy.tragedia!!!!!!!!ale w drodze powrotnej napewno tam zajrze. ja taż ciekawa jestem co do był za zwierzak,ale nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!! pytałam sie lil d o pana b ale ona nic nie wie.kevin nie dzwoni. chciałam tu wejść wcześniej,ale coś się zawiesiło i nie dało rady. u mnie nic ciekawego.ale jutro otwieraja u nas bar hip hopowy,koło pizzeri przy wjeżdzie do parku.wcześniej był tam ten ruski bar ale chyba im się nie wiodło za bardzo.jutro otwarcie a ja bę dę w pracy.tragedia!!!!!!!!ale w drodze powrotnej napewno tam zajrze. ja taż ciekawa jestem co do był za zwierzak,ale nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana gato 18 u mnie nic nowego stare nudy pchelka wciaz chora to juz drugi tydzien:( ja dzis znowu wstalam bardzo pozno ok 15:30:P dzis piatek,ale ja go spedze w domu przed tv-to normalka dlaczego lil d nic tu do mnie nie napisze? juz niedlugo jej urodziny chce jej kupic jakis fajny prezent,ale ja nie umiem kupowac fajny prezentow:( moze mi podpowiesz co ona by chciala,cos co moge przeslac poczta czekam na twoje pomysly🌼 lub niech ona mi napisze cos co by chciala ze stanow,bo ja zielonego pojecia nie mam co to moze byc-biedna lil d ma ciezkie zycie wiec zasluguje na cos extra,pomaga przy j za to tez jestem jej wdzieczna gata 18 koniecznie napisz mi o tym hip hip hop hop club pozdrow gode ukochaj jes hej zwariowany🌼 wiec ty pewnie nic nie spisz tylko tu przesiadujesz:P ja tez nudy w domu wiec zawsze tu jestem-na kafeterii:) hm...piszesz,ze kucharz z ciebie to fajnie,ja niestety nie umie gotowac:( jak cos zrobie to nikt w domu nie chce jesc i jem tylko ja i moj pies jimmy.ostatnio stwierdzilam,ze sie poddaje i juz nie gotuje,bo po co jak nikt nie je. a czy ty robisz cos w domu,pisales,ze twoi rodzice sa za granica wiec kto gotuje,starsze rodzenstwo? dlaczego piszesz,ze ci sie nie zabardzo podoba we wloszech?nie jest az tak zle,ja np bardzo tesknie za wlochami,a mieszkam w stanach. moze dlatego,ze tu nikogo nie znam,nie mam zadnych znajomych.tylko ja i ten komputer-dzieki Bogu,ze internet istnieje i kafeteria,,bo by bylo doprawdy ciezko tu wytrwac.nie wiem jakie masz plany na wakacje,ale jesli bedziesz jechac do swojej mamy w owiedziny to mozesz tez jechac i poznac gate 18 LIL D to bardzo fajne dziewczyny. a czy ty masz dziewczyne?wiem,ze to osobiste pytanie,ale skoro juz tu jestes to chcialabym cie troche blizej poznac,oczywiscie jesli na to pozwolisz:D hm..to chyba na tyle,nic ciekawego sie nie wydazylo od ostatniego mojgo wpisu juz niedlugo valentynki❤️ gata18 i LIL D jak bedziecie je obchodzic? ja sobie kupie cos do ,,picia,, bacardi and cola❤️ nie zartuje nie bedzie zadnego bacardi,bedzie ,,hot sex,, tak sie nazywa ten alkohol to cos w stylu bayleysa czy tam jak to sie pisze-powiecmy,ze cream capucchino z dodatkiem wodki,cos takiego,szalonego :p a ty zwariowany 20 jakie masz plany na valentynki? okay to tyle na dzis ode mnie pozdrawiam:gate 18❤️ LIL D❤️ zwariowany 20🌼 gode🌼 mala magde🌼 nonna a kaczorka❤️ jess❤️👄❤️ kjocham was wszystkich bardzo,bardzo mocno tesknie za wami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE NUDY😴 ZUPELNIE NIE WIEM CO MAM Z SOBA ZROBIC? gata 18 juz spisz?????pewnie tak:( zwariowany 20 ty tez spisz? nie ma z kim pogadac,bylam na innych topikach tez cicho i nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nudno?A ja moge tu zagladnac czasem? zlapalam Cie teraz juz wiem na jakim topiku sie ukrywasz:)Ja tez sie nudze siedze w domu i ogladam lifetime:)I czekam na meza az wroci z pracy.Fajny macie ten topik taki swojski,pozdrawiam Ciebie i Twoje siostry:)Ja tez tesknie za moimi szkoda ze nie maja internetu:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sidney. Nie nie spie ale dopiero wróciłem z knajpki bo byłem na piwku. Nie mam dziewczyny bo jakoś tak wychodzi:):):)Nie wiem czemu no ale tak jest:):):)MOze kiedys poznam jakąś:):).. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney nie mam planów na walentynki. Pewnie jak zawsze spedze je przed kompem:):) Sam sobie gotuje bo kto miałby za mnie to robić:):):)Dziś np zrobiłem sobie filety z mintaja:) z ziemniaczkami:) a jutro jakiś sosik z makaronem. mało sypiam ostatnio i troche zmeczony jestem:) To wina tej kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany zwariowany to zapros mnie jutro na ten sosik z makaronem,a bedzie z mieskiem? ale jestem glodna-dzis caly dzien nie jadlam tylko maly jogurt hm..na piwko tez bym poszla tylko nie mam z kim:( ale jakos sobie z tym po malu radze:D dobrze,ze jest kafeteria to na kawe tu wpadam-jestem uzalezniona! hm...kurcze taki przystojniak jak ty i nie ma dziewczyny???dziwna sprawa? wow na dodatek umie gotowac! moze masz ciezki charakter? valentynki tak ogolnie to ja mam w nosie,nigdy nie byly za urocze dla mnie-na pewno jest super jak spedza sie je z kims kto cie kocha i jestescie razem szczesliwi itd...nie chce mi sie o tym pisac...bleee bleeeee elfiku a co ty tu porabiasz? wielka maruda przeniosla sie tu i wypisje co chce-tak tak tu czuje sie doprawdy wolna wiec drogi elfiku zapraszam cie na herbatke,kawe,bacardi,jest tez piwo dla zwariowanego jednym slowem do wyboru ,do koloru-zapytajcie gate 18 robie szalone drinki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany 20 gdzie jestes?wracaj!to pogadamy o tym obiedzie:p kurcze ,ale jestem glodna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zwariowany 20 co to jest ten twoj tekst na dole-wiesz dopiero dzisiaj go przeczytalam i bardzo mi sie spodobal,chyba go wykorzystam i przesle koledze-extra-bardzo fajny,jak masz cos wiecej to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst=nie obiecuje ci wiele....... nie ,a ja myslalam,ze to cos po polsku:(-no wiesz makaron i sosik z miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyslalam,ze to fajnie,ze tu jestes-moze czasem pomozesz mi cos ugotowac,podasz jakis przepis?bo ze mnie to bardzo ciezki przypadek jesli chodzi o gotowanie:P az wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co po polsku?w domu mam mieso mielone i kurczaka(skrzydelka)-ja lubie potrawke z kurczaka,ale nie mam zielonego pojecia jak to sie robi.......... mam tez ziemniaki-to moze jakies placki ziemniaczane z sosem?nie wiem nie znam sie na tym-a szkoda,bo gotowanie to fajna rzecz,szkoda tylko ze moich experymentow nikt nie chce jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany ide cos zjesc,a ty napisz cos tym czasem......... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrawke z kurczaka robi sie sie tak. Bynajmniej ja tak robie. Jka mi zostaną udka lub skrzydełka to wyjmuje z nich miesko:) Potam wrzucam do woka dodaje papryczki różnego koloru, zmiażdżony czosnek troszke bazylii i to weszystko doprawiam i lekko dusze aż papryka będzie miękka. najczesciej gotuje do tego ryż bo tak mi smakuje:) ale mozna tez ziemniakami:) do tego mięsa mielonego kup sobie żeberka, wyjmij z nich kośći, mieso dopraw tak jak na mielone kotlety i zrób rolade a potem zwiaz sznurkiem i wstaw do piekarnika na na temp 200 stopni a po 20 minutach zmniejsz do ok 175 i piecz przez ok godzinke. ja mam taki termometr który wtykasz w mieso i na podstawie tempoeratury mówi ci czy w srodku jest juz dobre czy jeszcze nie A propo która u was godzina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Sidney. Ja to spadam lulu bo mi oczka przymyka:) Ucałuj odemnie Gate i buzka dla Ciebie. Pa pa i 3maj sie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney:) a tak sobie zajrzalam bo mnie zaciekawil tutul topiku i zaczelam czytam i zorioentowalam sie ze to Ty:)Ja tez jestem maruda,zreszta pamietaj ze jestem fanka Twojej szczerej pisaniny takze bede tu zagladac.Mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko.Przepisy moge Ci podrzucic jakies tez bo ja gotuje wprawdzie raz czy 2 w tygodniu ale maz nie narzeka jak na razie:) To mowisz e tam las masz w Twojej okolicy,u nas lasow wprawdzie nie ma ale sa pola bez chodnikow i czuje sie jak na wsi ale moze juz niedlugo sie przeprowadzimy:) To na razie tyle:) Zwariowany -ja tez ze swietokrzyskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak elfiku to ja simona.ale mnie przylapalas,pewnie,ze tu mozesz zagladac-zawsze! wszyscy jestesmy tu ze swietokrzyskiego ja gata 18 LIL D zwariowany 20 i ty dark elf wiec witam w klubie bylam ogladac tv-life time ale teraz leci jakis dramat,a mi wystarczy moj w zyciu. zwariowany 20 dziekuje za przepis troche skomplikowany jak dl mnie,ale musze sprobowac,bo ja bardzo lubie potrawke:p bede juz konczyc elfiku zagladaj tu jak czesto chcesz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elfiku jak mnie rozpoznalas po bledach ortograficznych:P przepraszam,ale nie daje z tym rady,chyba na urodziny zamowie sobie slowniczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×