Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Sidney 😘 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, pomyślności i przede wszystkim spełnienia marzeń- tych najskrytszych. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 To straszne z tym pająkiem, ja też bym chyba umarła ze strachu. Nie znoszę takiego robactwa...wrrrr Gata 😘 Mam nadzieję, że jednak ten topik będzie reaktywowany[ już chyba jest:)] bo jest na nim bardzo miła atmosferka i szkoda by było tak to zostawić. Na innych topikach jest dużo chaosu i ciężko sobie pogadać a tu jest tak bardzo przyjacielsko. Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata powiedziała mi co Ci sie przydarzyło,przykro mi z tego powodu.Mam nadzieje że ręka szybko się zagoi.Wiem też że u małej D\' wszystko gra,i że już wyzdrowiała.Cieszy mnie to. Natomiast jeśli chodzi o starszą siostre D\',to chcę żebyś wiedziała,że przesadziłam pisząc o tej niefunkcjunującej główce.Bo sprawy zaczęły się układać.Wreszcie chętnie uczy.Umie rysować kółeczka i inne (narazie proste) wzorki.Nauczyła sie również liczyć do czterech.Pokazuje na palcach ile ma lat (wyobraź sobie jak jej ciężko schować kciuka za resztę palców). A tą sprawe z matką to żle zrozumiałaś.Bo ona była w szpitalu i powiedzieli jej,że ma cyste na jajniku i jeśli się nie wchłonie to czeką ja dość długa,płatna kuracja w klinice.A że niedawno dostała krwotoku (22.02) i pojechała na pronto soccorso to myślałam,że już tam zostanie.Wyobraziłam sobie wtedy jak to będzie \"ja sama z dwojgiem dzieci\".Wystraszyło mnie to niesamowicie. Tymbardziej że byłam nie wyspana (kaczorek był chory).Nie miałam nawet pieniędzy na lekarza (w końcu to aż 50 euro).Jeszcze w dodatku,zmuszona trudną sytuacją pojechałam z małym na ostry dyżur,a tam potraktowano mnie jak śmiecia,odesłano do domu. Moje dziecko cierpiało a nasza matka chodziła osłabiona,J\' wyjątkowo dokuczała.I tak właśnie wszystkie nerwy i stres zebrały się do kupy i wybuchłam,obrażając Cię na forum.Wybacz!!!!!!!!!!!!Teraz publicznie Cię przepraszam,bo nie mam odwagi do Ciebie zadzwonić.Mamy tylko siebie i musimy się wspierać.Spieprzyłam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata powiedziała mi co Ci sie przydarzyło,przykro mi z tego powodu.Mam nadzieje że ręka szybko się zagoi.Wiem też że u małej D\' wszystko gra,i że już wyzdrowiała.Cieszy mnie to. Natomiast jeśli chodzi o starszą siostre D\',to chcę żebyś wiedziała,że przesadziłam pisząc o tej niefunkcjunującej główce.Bo sprawy zaczęły się układać.Wreszcie chętnie uczy.Umie rysować kółeczka i inne (narazie proste) wzorki.Nauczyła sie również liczyć do czterech.Pokazuje na palcach ile ma lat (wyobraź sobie jak jej ciężko schować kciuka za resztę palców). A tą sprawe z matką to żle zrozumiałaś.Bo ona była w szpitalu i powiedzieli jej,że ma cyste na jajniku i jeśli się nie wchłonie to czeką ja dość długa,płatna kuracja w klinice.A że niedawno dostała krwotoku (22.02) i pojechała na pronto soccorso to myślałam,że już tam zostanie.Wyobraziłam sobie wtedy jak to będzie \"ja sama z dwojgiem dzieci\".Wystraszyło mnie to niesamowicie. Tymbardziej że byłam nie wyspana (kaczorek był chory).Nie miałam nawet pieniędzy na lekarza (w końcu to aż 50 euro).Jeszcze w dodatku,zmuszona trudną sytuacją pojechałam z małym na ostry dyżur,a tam potraktowano mnie jak śmiecia,odesłano do domu. Moje dziecko cierpiało a nasza matka chodziła osłabiona,J\' wyjątkowo dokuczała.I tak właśnie wszystkie nerwy i stres zebrały się do kupy i wybuchłam,obrażając Cię na forum.Wybacz!!!!!!!!!!!!Teraz publicznie Cię przepraszam,bo nie mam odwagi do Ciebie zadzwonić.Mamy tylko siebie i musimy się wspierać.Spieprzyłam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny to fajnie,ze bedzie mogl istniec ten topik bo jak juz wspomniala NETTA to na innych jest chaos,duzo ludzi,czasem bardzo duzo i trudno sobie pogadac. DROGA NETTO jak pewnie zwrocilas uwage wrocilam na 20\" ale i tutaj jestem🌼,bo tu jest spokoj no powiecmy...ze spokoj:D GATA 18 tak sobie mysle,ze ty bardzo pozno konczysz ta prace...to dobrze ze nie wracasz sama. wczoraj odkrylam fajny topik na kafeteri-dziewczyny wymieniaja sie ciuchami i kosmetykami.widzialam niektore zdjecia-bardzo ciekawe,ja mam tyle tu ciuchow,moze nie sa za super bo moda w ameryce jest rozna,ale sa jakie sa-w dobrym stanie,tylko ,ze na mnie za male,bo tesciowa jak juz cos wrzuci do suszarki to jak wyciagnie to takie malutkie z L robi sie SX.cos na ciebie LIL d,ale ja nie jestem pewna co mam z tymi ciuchami robic wyrzycic szkoda,przeslac wam to znowu powiecie,ze stare wam wysylam....a poza tym to tak glupo wyslac rodzinie paczke ze stanow z uzywana odzieza.kilka reklamowek oddalam juz do ciuchladu.co z reszta to nie wiem nie sa to ciuchy firmowe,takie zwykle co mi tesciowa przynosi od siebue zesklepu,zwykle bawelniane bluzki w roznych kolorach. jesli chodzi o to ugryzienie pajaka to uwierzcie nie przesadzam to musialo byc bydle!!!mam slad na rece wielkosci 2 euro-sino fioletowa plama.bralam leki.nie bylam w szpitalu,bo nie mam ubezpieczenia...a tu strasznie drogo,wciaz wisze za porod 7000$-niezle co!:D LIL D-ty sobie nawet nie wyobrazasz jak mnie zranilas-na dodatek w moje urodziny.wiesz ja mam tu ciezkie zywota-znasz mojego meza to nie pan b,czy stus,czy arek,czy okularnik,czy patyczak,czy jaki kolwiek inny facet........................... pomagam tyle ile moge.uwiez mi chcialabym wiecej-gdybym tylko mogla. widzialas jak ja wygladam masz chyba porownanie jak kiedys wygladalam we wloszech zadbana,wlosy zawsze zrobilne,w miare fajne firmowe ciuchy,a teraz koszulka czerwona w paski ,brzydkie wlosy,stare jeansy z polski co maja juz 3lata,na dodatek sama widzialas ,ze gumka na nogawce pekla! jestem tu dla moich dzieci-dla ciebie ,dla twojego syna,bo mocno wierze,ze jak dostane stale dokumenty na 10lat i znajde prace to bede mogla wam pomoc i zapewnic dziecia lepsza przyszlosc ,zawsze chyba w ameryce lepiej jak w polsce! wiem,ze ci bardzo ciezko,bo jestes mlodziutka i cala odpowiedzialnosc za opieke nad dziecmi spadla na ciebie jak mama zachorowala.przeciez wiesz,ze jesli mama byla by w szpitalu to ja na pewno bym przyjechal,bez przykrych listow na forum publicznym! dzieki bogu to nic strasznego-cysta-usuniecie jej to tylko zabieg,to nie operacja.wiec sie nie martw. ja kombinuje jak moge by w tym tygodniu do was przyjechac,jak nie to w nastepnym.przed 8marca powinnam byc we loszech.wtedy mam moze isc na zabieg,a ja zaopiekuje sie domem.jak tylko przyjade wysle panne J do przedszkola-bo po to jest przedszkole by dzieci uczyc cyferki itd..a przede wszystkim nauczy sie wiecej wsrod dzieci,bedzie miala nowe kolezanki.... pomysl sobie jak ja sie czulam jak moje dziecko gadalo do mojej koszuli,ktora wisia;a na wieszaku.ona tez chce miec kolezanki,kazde dziecko tego potrzebuje.ja przyjade jak tylko bede mogla,bo musze wciaz zarezerwowac bilet itd....wiec konkretnej daty nie podaje jesli chodzi o ciebie i szpital,to tak juz jest nikt nigdy nie bierze cie na powaznie dla nich to jestes tylko glupia polka-niestety.trzeba walczyc o swoje prawa i jesli uwazasz,ze twoje dziecko jest chore i ma goraczke,a lekarz cie olewa to trzeba na niego napyskowac niestety!ale we wloszech to panuje prawo jungli.ja lubie ten system w stanach,bo tu co kolwiek sie dzieje co nie powinno sie dziac lub lekarz zawali sprawe ludzie zaraz leca z tym do sadu,a nikt nie chce miec zlej reputacji!!!j dla mnie sa zawsze bardzo mili jak ide do przychodni,czasem jakas pielegniara lub lekarz zdarzy sie nie mily i krzyczy na mnie jak bym byla glucha,a ja spokojnie odpwiadam ,ze nie mowie po angielsku i glupio sie usmiecham,mam ich w dupie nie wyprowadza mnie z rownowagi.na spokojnie staram sie wytlumaczyc po co przyszlam, i oczekuje pomocy.... nie zalamuj sie skarbie zycie to nie bajka-teraz juz wiesz!! kocham cie mocno-nawet nie wiesz jak mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GATA 18 koniecznie czasem zagladaj na polacy za granica-to ten drugi topik,jesttam dark elf i inne fajne dziewczyny i nie fajne:D na 20\"tez jest fajnie tylko czasem za duzo ludzi i ja sie gubie:D pozdrawiam tysiace caluskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka(Sidney)Lil D- dobrze ze juz sie pogodzilyscie:)Tak trzymac:) Sidney:) a ile jeszcze musisz czekac na papiery?Bo ja juz jestem ponad 2 lata po slubie i mam work permit i jestem \'prawie \'rezydentem(w ciagu 2 lat jeszcze bede musiala sie uzerac z biurokracja ale to juz bedzie ostani etap)Co do ubezpieczenia to rzeczywiscie wszystko jest drogie jak nie masz ,no ale jezeli Twoj maz pracuje i ma ubezpieczenie to Ciebie ono tez pokrywa.Z tego co sie orientuje. Mam nadzieje ze to ukaszenie to nic powaznego. Ja mam ostanio dola,chce juz do Polski wlasnie dostalam papiery zwiazane z akceptowaniem mojego malzenstwa w Polsce jeszce pewnie z 2 miesiace i bede miala paszport tymczasowy i moge jechac:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elfiku wiesz ja tez juz mam zielona karte ale tylko na 2lata na dodatek chyba 3miesiace przed koncem lub 6miesiecy musze od nowa wypelniac formularze,mam pozwolenie na prace....tylko,ze brak mi pozwolenia od meza! mysle o seperacji,ale jeszcze przecierpie troche, bo ta nastepna zielona karte mam miec na 10 lat-wtedy jesli sytuacja z mezem sie nie poprawi i we wszystkim mnie bedzie ograniczal jak teraz ,wiec pojde na swoje i mam go w nosie.bo jak inaczej?????? moj maz nie akceptuje mojej rodziny,a co gorsza corki z pierwszego zwiazku. moim marzeniem jest zciagnac starsza corke do stanow,ale maz zupelnie nie chce mi w tym pomoc!palant!on jej nie cierpi,a corka ma zaledwie 4lata.co smieszniejsze moj maz zna ja prawie od urodzenia-wczesniej to jeszcze jakos sie zachowywal,ale po urodzeniu naszej wspolnej corki to bardzo sie zmienil.twiedzi,ze on nie moze zbawic calego swiata,on ma o kim mys;ec,ma swoje dziecko,a ja niech sie martwie o swoje.po za tym sama wiesz troche na temat moich klotni z nim i ograniczania mojej wolnosci,mysle ze on jest swiadomy,ze jesli pojde do pracy to sie usamodzielnie i bede starac sie zabrac dziecko.pewnie dlatego mnie ogranicza.piszesz za bedziesz starac sie o paszport-jaki tymczasowy amerykanski?czy polski.napisz cos wiecej o swoich dokumentach,ja wyjechalam, do stanow na wize nazeczenska ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku a co stalo sie z twoim starym paszportem?ja jak wyjezdzalam to bylam na starym paszporcie,mimo iz zmienilam nazwisko po slubie,pokazalam tylko zielona karte,wlasciwie to nikt na to nie patrzyl,ani na paszport tylko na bilet samolotowy:D czy ty starasz sie juz o obywatelstwo?kiedeys cos o tym czytalam to chyba trzeba miec dokumenty przez 5lat i trzeba zaliczyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona Tak wyjechalam na narzeczenska tak jak Ty:)Paszport mam polski tylko ze mialam w nim stare nazwisko(panienskie) a teraz jestem mezatka wiec nazwisko w paszporcie musi sie zgadzac z pozostalaymi dokumentami bo moga byc problemy(tak slyszalam) ze czasami moga Cie nie puscic do stanow.Rozumiem ja tez musze czekac jeszcze 2 lata na ten ostani etap.Tak Ty tez musisz czekac bo jakby cos Wam nie wyszlo z mezem(odpukac) to tracisz caly status.O obywatelstwie jeszce nie mysle .Jezeli chodzi o mnie to ja mam inna sytuacje pozwolenie na prace i od meza i od panstawa mam:)ale jakos nie moge sie przelamac i odwazyc szukac tej pracy:)Ale juz powoli zaczynam sie przelamywac.Jezeli chodzi o paszport to bedzie on polski(amerykanski dopiero po otrzymaniu obywatelstwa sie dostaje0mozna miec tez oba polski i amerykanski(podwojne obywatelstwo)Simona a nie moglabys chociaz poszukac ajkiejs pracy chociaz na pol etatu,przeciez Twoj maz chyba rozumie ze tez masz jakies aspiracje i chcesz robic cos dla siebie (to co lubisz)czy on Cie szantazuje? Przykro mi ze masz taka sytuacje z mezem.kurcze bardzo chamsko z jego strony ze nie akceptuje Twoejej coreczki przeciez ta corka to czesc Ciebie,no ale coz widocznie taki z niego typ,byc moze kiedys sie zmieni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi elfiku nie wyobrazasz sobie ja mi ciezko,nawet mnie pilnuje gdzie e-maile wysylam dlatego robie to tak zadko.czy mnie szantazuje...:D....nie i tak-bo jak tylko zaczne cos mowic to slysze,ze jak mi sie nie podoba to niech sie zabieram. nie tak sobie to wszystko wyobrazalam.marzylam ze jak wyjade do dtanow to znajde nowa prace,zrobie prawko jazdy kupie sobie taki stary samochod na resorach i bede wolnym czlowiekiem:P sciagne corke,zapisze ja na balet-o czym ja w dziecinstwie bardzo marzylam....niedaleko jest szkolka karate.meza soiostrzeniec wiosna gra w baseball ma tylko 5lat-jakie to slodkie,tu dzieciaki jesli maja fajnych rodzicow maja naprawde wielkie mozliwosci....sama widzisz ile w tv programow dla dzieci,edukacyjnych i rysunkowych bajeczek,moj ulubiony barney! mysle,ze corka by miala tu dobrze,a przede wszystkim byla by z mlodsza siostra!❤️dzieciaki powinny dorastac razem,ta mlodsza coreczka to istne zloto,bardzo radosne i kochane dziecko.starsza to lobuz,ale kiedys byla inna-mysle,ze to na tle nerwowym tak bardzo dokucza,chce byc w centrum zainteresowania,mysle,ze bardzo brak jej matki i ojca,takiej prawdziwej rodziny jaka ja bardzo bym chciala stworzyc tu w stanach.mamy maly domek na wsi,piekny ogrod-dzieci na pewno byly by szczesliwe,latem basen przed domem....tylko maz jakze trudno go przekonac do czegokolwiek!:(juz sama nie wiem jak mam postepowac?????????od przyjazdu z wloch juz sie z nim nie kloce,tylko siedze cicho mam swoje plany,swoje marzenia,ktore chce zrealizowac.tlumaczylam mu wiele razy,ze ta praca to jest dla mnie bardzo wazna....ja nie chce byc na niczyim utrzymaniu,chce byc wolna i niezalezna jemu to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!!!!! wiecie co u nas wczoraj wieczorem spadł śnieg!!!!!!!!!!!!! jest to coś niesamowicie dziwnego bo przecież mieszkam nad samym morzem niestety ta \"idylla\" trwała bardzo krótko zaledwie 20-30 min bo później spadł deszcz i śniegu już nie ma :-( :-( :-( dzisiaj miałam straszne problemy z komputerem.mam internet na komórke i ten głupi kabel na podczerwień nie odbierał sygnału z tego jeszcze głupszego telefonu. próbowałam prawie godziny i mało brakowało a dostałabym białej gorączki.ale teraz jest ok no i chyba po mojej diecie bo chyba jestem uzależniona od czekolady...właśnie zjadłam całą tabliczke milki. :-( ...ale była dobra!!!!!!! :-D chyba się przerzuce na dietke kapuścianą... pożyjemy zobaczymy co do tego topiku z ciuchami i kosmetykami - ja też go kiedyś przeglądałam ... ale nie pamiętam gdzie się znajduje simonko gdzie on jest?????????????na zakupach?????????? jak ręka??????boli jeszcze??????????? kocham cię bardzo tysiące 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GATA skarbie nie pamietam gdzie o tych ciuchach?chyba na zakupach?topik brzmial cos w stylu wymienmy sie rzeczami czy cos takiego......???zobacz tez cos na wizaz.pl-tez nie znam dokladnego numeru strony jak znajde to ci podam. jestem wsciekla jak osa-jestem juz spakowana czekam na bilet i od rana szukam jakiegos w granicach 600$-ale nic nie ma!nie ma tego lotu co ostatnio,same bardzo drogie po 750$ i wyzej 1000 i wyzej,zalamana jestem na dodatek kazdy ma dwie przesiadki w stanach i jedna w europie nie jestem w stanie znalezc docelowo do rzymu strasznie drogie po 1000$ i wiecej,zalamalam sie.moze to przez te swieta wielkanoicne.znalazlam jeden kosztuje 724$ plus tax i cala reszta to bedzie z 800$ odlatuje 29marca a powrot mam w kwietniu to bym z wami byla miesiac tylko kto mi da 800$,chyba musze sprzedac nerke i oddac krew na plasme to moze bede miec na ten cholerny bilet-bardzo drogi!-jak na moja kieszen! kocham cie gato bardzo pozdrawiam i caluje mocniutko-ja tez jestem uzalezniona od czekolady-witaj w klubie,ale to to chyba juz wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was pozdrawiam wszystkie moje kochane słoneczka..:):):) Śpijcie słodko...Buźki dla was..Pa Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!! simonko lil d prosiła abym ci przekazała,że wczoraj był u nich kevin i najpravdopodobniej pan b wraca z wakacji około 10 marca wczoraj mnie nie było bo poszłam spać bardzo wcześnie.musiałam rano wstać i lecieć do kwiaciarni i po prezent.bo moja kochana goda ma dziś urodzinki... a co u ciebie???????????? zwariowany ty to jesteś niedobry.nie odwiedzasz nas a jak to już zrobisz to chcesz odchodzić :-( żle ci tu z nami?????????? kurde jestesz naszym rodzynkiem,czyli jedynym facetem który nas odwiedza... netta a co u ciebie???????????jak twój piesek???????????? ty i dark elf też nas mało tu odwiedzacie. no coż -ta zniewaga krwi wymaga :-D :-D :-D 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata 18-o rany na mysl,ze pan b wraca ,az zadrzalam.... wciaz nie mam biletu bo strasznie drogo,jak juz pisalam po 1000$ i to z dwoma przesiadkami lub trzema,niestety nie jestem w stanie odnalezc ostatniego lotu tzn...tego polaczenia co ostatnim razem:( no trudno na to wyglada zeby sie walilo i palilo to niestety,ale teraz nieprzyjade!!!nie mam na tyle kasy,no 600$ ale nie 1000$ lub wiecej za bilet.mysle,xe to wszystko przez te swieta.moze uda mi sie przyjechac w kwietniu lub maju.skarbie przekaz lil d ,ze mimo moich szczerych checi nie mam na razie tyle peniedzy,mama lepiej sie czuje wiec moze poradza sobie beze mnie???????????przynajmniej na razie,ja wciaz bede szukac taniego biletu jak tylko znajde to kupie i przylece szybciutko. lil d troche wyrozumialosci blagam!! poza tym mala pchelka wypadla z samochodu na glowke,cale czolo ma rozbite,strasznie dziecko plakalo!!z mojej winy ,bo nie zapielam pasow od siedzonka...tragedia...ale oprocz podrapanego czulka nic jej nie jest.mam straszne wyrzuty sumienia:(:( u mnie zimno.....a to niespodzianka,zimno i pochmurno,zapowiada sie deszcz gata koniecznie pozdrow gode,ja wyslalam kartke z zyczeniami,ale niestety beda spoznione-przepraszam!!!a na razie moze goda przymie te tutaj KOCHANA MOJA ZYCZE CI ODWAGI WSCHODZACWGO SLONCA, KTORE MIMO NEDZY I OGROMU ZLA TEGO SWIATA, DZIEN PO DNIU WSCHODZI I OBDARZA NAS BLASKIEM I CIEPLEM SWYCH PROMIENI. DUZO ZDROWKA,SZCZESCIA,POMYSLNOSCI IWSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE TYLKO ZYCZYSZ!!!! bardzo cie kocham-twoja E\" ❤️🌼❤️❤️🌼❤️ duzo caluskow👄oraz zyczenia w imieniu malej DESI❤️ dla kochanej cioci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps-tak sie spieszylam z tymi zyczeniami dla gody,ze przez pomylke napisalam mojej mamy adres-przepraszam!ale mam nadzieje,ze jak kartka dojdzie to mama wam przekaze. nigdy nie dowiedzialam sie czy walentynki do was doszly???????????????????? GATA 18-wyslalam ci e-maila czy otrzymalas,ja twoj tak-dziekuje skarbie❤️ netta-gdzie ty sie podziewasz????????? dark elf-przesiaduje na innych topikach-gata jak chcesz go pozdrowic to na tym drugim topiku na pewno go zlapiesz.ps ktos tam tez i o ciebie pytal! zwariowany 20-problem z alkoholem to ostatnie twoje nowinki-chyba zapomniales kolego o nas????nie dobrze:( pozdrawiam was wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie zaglądam na razie zbyt często bo jak pisałam mam problemy w pracy. Po całym dniu jestem już tak padnieta i wykończona fizycznie i psychicznie, że nawet nie mam siły usiąść przed kompem więc dlatego wpadam tylko Was pozdrowić! Jutro mam nadzieję, że moje sprawy się wyjaśnią i wszystko wróci do normy. W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki!!!! Tak poza tym to u mnie wszystko ok. Czekam na poprawę pogody, na słoneczko. Dziś w Wawie coprawdę troszkę poświeciło ale co z tego jak jest jeszcze kupa śniegu i mróz w nocy -10 c .Dziś z powodu tego słoneczka poprawił mi sie trochę humor i doszłam do wniosku, że ja chyba jestem napędzana do życia energia słoneczną;) U mojego pieska wszystko ok. Troszkę ostatnio popsocił i pogryzł kapcie ale nawet nie mam sumienia go za to karac bo zawsze jak coś zbroi to patrzy na mnie takim słodkim wzrokiem, niewinnym.... Tyle na dziś, lecę już spać... Pozdrawiam Was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam moi kochani!!!!!!!!!! no cóż u mnie nic nowego.ostatnio rzadko tu siedzie bo odkryłam na nowo uroki telewizji... :-D panna J ostatnio odwaliła niezły numer.było dużo śmiechu.a więc. kilka dni temu baba nonna żartowała sobie z arkiem i mówi tak: wnusiu,wiesz mi jest dzisiaj bardzo smutno... J:babsiu a czemu????????? baba:no bo arek znalazł sobie nową narzeczoną,jakąś biondyne J:babsiu a znasz ją b:nie J:a ma ona dużo pieniążków i samochód????????? b:a no ma... J:babsiu a gdzie ona mieszka???????? b:na Ischitelli. J:babsiu załatw samochód to do niej pojedziemy b:a po co wnusiu????????? J:bo ja jej powiem : ZOSTAW NASZEGO DZIADKA Podobno była niezła kupa śmiechu :-D Wczoraj był Kevin i kupił J 2 pary adadasów;jedne ciemne a drugie biało-niebieskie.no i powiedział że pan b niedługo wraca z wakacji. u nas straszna pogoda.pada,pada i pada... goda bardzo dziękuje ci za życzenia.kartka jeszcze nie doszła ale to nic.ważne że pamiętałaś 😘 aaaa tak czy inaczej lil d powiedziała że doszły walentynki. dziękuje za maila goda właśnie wspomona twoje urodziny.no wiesz te co robiłaś maxiogromne drinki w rezydencji.i oczywiście goda wspomina też pięcioro (ten co jej się podobał) pamiętasz jak tańczyli?????????? jakim cudem pchełka wypadła z samochodu????????????jak to się stało??????????????nic jej nie jest???????????napewno???????? co do lotów to napewno przez te święta tak drogo.baba nonna czuje sie lepiej a co u ciebie?????????????co porabiasz ciekawego??????? kocham cię bardzo ja i goda tysiące 😘 dla ciebie,desi i męża netta niemartw się u nas cały czas pada deszcz a ja tego śniegu to ci straaaaaaaaaasznie zazdroszcze.kocham polską zimę.kocham bitwe na śnieżki i jazde na łyżwach.kocham siedzieć w oknie z nosem przyklejonym do szyby i patrzeć jak pada śnieg......... ale się rozmarzyłam.........no cóż 3maj sie cieplutko ty i twój piesek 😘 😘 😘 ps.jak tam w pracy?????????? dark elf mam pytanko...wspominałaś że do stanów wyjechałaś na wize narzeczeńską gdzie i jak poznałaś się ze swoim mężem?????????????? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie❤️ netta-👄 dark elf i zwariowany-zagineli???????????? gata 18-ale smieszna ta historyjka o pannie j...hi hi to fajnie,ze kevin kupil jej te adidasy,bo dziecko nie mialo sportowych bucikow...bylo by dobrze by pan B wrocil z wakacji to by sie dzieckiem zajal!hm...czasem go tak bardzo nienawidze,a czasem mi sie wydaje,ze wciaz go w glebi serca kocham............ale bylo minelo i nigdy nie wroci!!!!!!!!!!!!!!! tak plchelka wypadla,bo nie zapielam pasow od siedzanka a jak sie drzwi otworzyly to wylecialo siedzonko,a potem dziecko moze to i lepiej ,ze nie byla przypieta,bo tak to by ja to siedzenie przygniotlo. dzis pchelka chora,ma katar i chyba znowu goraczka........jesli jej nie minie do jutra to idziemy do lekarza...biedna znowu sie nameczy. u mnie okay-wciaz szukam taniego biletu,by moc przyjechac na wielkanoc-skarbie prosze cie bardzo przekaz mojej mamie,ze bilety strasznie drogie!!!nie stac mnie na bilet za 800$-przynajmnie w dniu dzisiejszym......:(-moze jakos cos wykabinuje?mozeeeeeeee??????moze uda mi sie pozyczyc?pewnie nie! do pracy zlozylam kilka podan teraz czekam na telefon. to tyle u mnie. co takiego ciekawego w tv leci ze jestes tak bardzo zajeta? co u jody?-koniecznie ja ucaluj👄 to fajnie ,ze doszedl moj e-mail-napisze ci cos wiecej wiec sprawdzaj swoja skrzynke. czekam na nowinki od ciebie kocham cie bardzo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misiaki simonko zrobiłam ten test i wyszło mi 4w3 dzisiaj wcześnie wstałam (czyli o 9) goda jeszcze w pracy w tv leciały wczoraj 2 seriale jeden to una mamma per amica jest o takiej babce co urodziła córke jak miała 16 lat a drugi to c.s.i. o morderstwach pewnie pomyślisz że oglądam dyrastyczne seriale ale są ok. dzisaj sobota czyli pewnie idę do pracy... biedna pchełka :-( :-( :-( odezwe się później kocham bardzo ciebie i tą malutką biedną pchełke ❤️ biedactwo znowu chora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko lil d prosiła abym ci przekazała że jakn tylko zrobi się cieplej to wyślą panne J do przedszkola.baba nonna czuje się dobrze.nie martw się maja wszystko pod kontrolą.kocha was bardzo i śle wam tysiące 😘.(ucałuj pchełke w czółko) ja niedługo lece do pracy...ale mi sie nie chce ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata siedze wlasnie i slucham cd od ciebie...przypominam sobie stare dobre czasy jak chodzilysmy na disco itd....bylo fajnie:D niektore piosenki zaraz kojaza mi sie z moim malym,niektore to z shannonem,inne z toba,a inne z lil d jak sie spotykala z aj........az mi sie smiac chce:D..........bylo tego tyle!a dzis...ja tu wy tam......i nic wlasciwie nas nie laczy tylko wspolne wspomnienia i przeszlosc.......szkoda bo bardzo bym chciala byc bardziej obecna w w waszym zyciu zastanawiam sie moze to i lepiej,ze mnie tam nie ma , to dobrze,ze pan b wraca-pewnie miss j\"sie ucieszy ona go tak bardzo kocha-zreszta on ja tez. ale zaaaaaaaaaaaaaanuuuuuuuuuudzam! co u ciebie? jak weekend? co u gody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA zabije sie zaraz wlas nie napisalam esej wielki pisalam go chyba przez 10 min i mi zezarlo pisze wiec jeszce raz w skrocie Pozdrawiam Was wszytkich:) Gata:) LilD:) Zwariowany:) Simonka:) Odnosnie tanich biletow Sprawdz sobie stronki www.orbitz.com www.cheaptickets.com maja czasami przystepne ceny Emaila dostalam z Twojego adresu ale tylko krotka wiadomosc i bez zalacznika,a nie mozesz sobie zalozyc konta na o2.pl?Jak maz sie bedzie pytal do kogo piszesz to powiedz ze do mnie:) Barszczy czerwonych jeszce nie dowiezli ale jak beda je mieli to Ci wysle i zapomnij o jakichkolwiek zaplatach bo ja nawet nie wiem ile kosztowaly:P Mam nadzieje ze jakos sie ulozy z Twoim mezem,musisz jeszcze cierpliwie poczekac, dobrze ze skladasz aplikacje do pracy.Nie sadze zeby twoj maz chcial zebys sie wyprowadzila to tylko taki szantaz zeby Cie zastraszyc bo on sie o Ciebie boi jest zazdrosny i chce Cie kontrolowac,,jak znajdziesz prace to musisz zaczac pracowac,i wcale sie nie boj jego pogrozek,on przeciez jaki jest to jest ale kocha Ciebie i dziecko:) No nic ale sie opisalam:) Pozdrawiam was wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was dziewczyny i przepraszam że tak rzadko zaglądam ale mam ostatnio pare kłopotów i zamykam sie w sobie aż ich nie rozwiąże sam do końca. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 mam nadzieje że starczy kwiatów dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elfiku-wlasnie klikam te linki to te same co ja mam,wiesz nie moge nic znalezc taniego...wiadomo jak bym musiala naprawde jechac to i za 1000$ lub wiecej wyjade,ale jesli moge zaoszczedzic na bilecie to czemu nie szczegolnie,ze mam dwoje dzieciaczkow i wciaz nikt nie zadzwonil o prace:( ale jestem dobrej mysli:D ps strasznie sie nudze i wysylam e-kartki z jahoo czy ktos z was dostal? elf? gata? wysle zaraz do zwariowanego ....zobaczymy czy dojdzie:p????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×