Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

hej hej hej simonko przedewszystkim dziękuje za maile ściągnełam sobie twoją fotke ten artykuł jest super i wogóle cała strona tylko gdzie ta moja silna wola?????????? madziu nie ma sprawy u nas znowu pada,a ja cały dzień przy kompie byłam dzisiaj w komputerowym ale tak się śpieszyłam że zapomniałam spytać o ten skaner ostatni raz widziałam jess w niedziele pan b nakupował jej ciuchów kurcze ostatnio trochę rzadko ją odwiedzam ale nie mam kiedy... teraz muszę wymyślić jej tylko prezent na urodziny jak byłam robić sobie włosy u koleżanki poszłam z jess a ta koleżanka ma kota i panna j nie chciała wracać do domu bo tam bawiła się z kotkiem a więc na urodzinki chciałam jej właśnie dać kotka ale baba nonna się nie zgodziła-wkońcu to duża odpowiedzialność... no i teraz jestem w kropce bo chciałabym jej dać coś takiego orginalnego nie chce jej kupować ciuchów ani zabawek bo ma ich dużo zwierzak byłby perfekt... dziewczynki a może wy dacie jakiegoś pomysła????????? przesyłam 100000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny[czesc wczoraj wyslalam jessi paczke urodzinowa-troche spozniona,ale...tak jakos wyszlo. pake wyslalam szybka poczta i pani powiedziala,ze ma byc w ciagu 6 lub 10 dniu-tak,ze gat przekaz nonnie niech pake wyglada! na paczce podalam twoj nr telefonu i nonny,tak mi kazano-wiec niezdziw sie jak jakis wloch do ciebie zadzwoni...:Dtutaj wciaz ladna pogoda i bardzo slonecznie madziczku-przykro mi,ze nic nie dostalas:( sprobuje jeszcze raz. gata a ty tez dostalas ta polska e kartke-i tam bylo takie drzewko na zdjeciu..i chyba jakis aforyzm-czy to dotarlo? madziczku,a moze ci komputer wyslal te e-karteczki jako spam?poszukaj,czasem tak sie zdaza. u mnie 6 nad ranem,a ja jeszcze nie spie.... wiec zegnam sie z wami🖐️🖐️musze sie troszke przspac😴 a wiecie kto do mnie napisal....GOSKA Z KEVINKIEM i przeslali mi zdjecia,ale sie zdziwilam,nie moglam w to uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata wiesz ten piesek lub kotek to super pomysl,bo dziecko nie czulo by sie takie samotne.mialaby swojego malego zwierzaka-przyjaciela! no ale skoro nonna nie chce...nic na to nie poradze:( ja osobiscie nie znam sie na prezentach urodzinowych:(nie wiem co jej wybierz???moze twoja mama cos jej kupi=ona wie co i jak!wszystkie zabawki od was jess bardzo kocha-pamietasz ten wozek spacerowy i laleczke-bardzo sie z tego cieszyla. albo ten kaczorek co spiewal-oh my sunshine-doni salsa-hi..hi..hi!widziala tez ten telefon-extra i ten szlafrok czerwony i pizamka ,,barbie,,wszystko sliczne i mala to lubi:D lub kiedys takie fajne ciapki i torebke.... w tym roku goda pewnie tez cos wymysli fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie arek baby nonny zrobił mi satelite i mam polskie programy :-D tak myśle nad jakimś zwierzakiem co nie bardzo brudzi i nie sprawia dużego kłopotu ja kiedyś miałam żółwia i bardzo go lubiłam nie było przy nim dużych problemów tylko nie wiem czy jess by chciała musze coś wymyślić pan b kupił jess rower ale ma radoche ostatnio jak była u titti to wzieła sobie błyszczyk lil d poszła do niej na góre do domu i obydwie się nim wysmarowały ale nie usta tylko całą twarz a to był błyszczyk z brokatem a więc wyobraźcie sobie jak było go ciężko zmyć później jak matka titti przycieła jess palce w dzwiach tak że jej przecieła i leciała jej krew pan b spanikował,zadzwonił do baby nonny żeby się szykowała bo muszą ją zawieść do szpitala baba nonna się przeraziła niesamowicie ale okazało się że nie było potrzeby tam jechać rana została opatrzona i teraz jess ma twa kolorowe poloplastry na paluszkach u mnie wszystko ok siedziałam dziś trochę u baby nonny i gadałyśmy sobie o rzeczach niewyjaśnionych opowiadała mi też o książce którą czytałaś i podobno była super książka była o jakimś faraonie podobno bardzo ci się podobała może pamiętasz tytuł tej książki baba nonna nie pamięta dokładnie to było \"faraon z ...\"(nie pamięta skąd) albo coś w tym stylu madziu a co u ciebie???? chciałam zobaczyć czy mam jakiegoś maila ale nie chce mi wejść tak dostałam tą karteczke z drzewkiem,ale druga nie chciała się otworzyć ❤️ 😘 odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna ten durny bright kiedys dziecko zabije!!! moja biedulka:D jutro moze do niej zadzwonie..postaram sie❤️ gata nie kupuj zadnych zwierzatek-wczesniej skonsultuj z nonna,bo wiesz po co to zwierze ma sie meczyc jak oni go nie chca! ja wiem,ze jes by sie dziecko bardzo z tego cieszylo...no ale babci zgoda m,usi byc!!!! ja dzis pozegnal;am...meza....zrobilam mu nawet na wyjazd kanapeczke i przygotowalam chipsy..nawet tego nie wzial:( tak sie spieszyl,wiec dzis wieczor z desi-mala grzeczna-jak na razie,bawi sie na stoliku z kosmetykami,stoi przed lustrem i robi minki:D dzis mnie bardzo rosmieszyla:Dpo spacerku dalam jej kilkaciasteczek do raczki i mowie: ,,corciu daj mi jedno ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowalo mi sie...:( a mala na to kreci glowka,ze nie! ja ja prosze jeszcze raz: ,,daj mamusi ciacio!,, a ona mi go daje jak ja wyciagam reke po ciastko to mala szybko ciastko chowa do buzi i je zjada:P psotnk straszny z niej:D dzis wieczor bez taty-pierwszy,ale nie ostatni..zobaczymy czy mala bedzie grzeczna,czy bedzie mnie sluchac itd...bo to tatunia corunia!dziewczyni teraz jak zostalam sama z dzieckiem to wam nie bede pisac za bardzo e-maile tylko bede tu zagladac na kafeterie-postaram sie codziennie. no,a teraz to bede konczyc. pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gata ja mam pomysla co mozesz kupis jessice- skoro podobal jej sie kotek to u nas (u was pewnie tez) sa takie na baterie ktore miłcza, chodza, wiesz taka imitacja zywego!!! ale to zawze co!!!:) Wiem ze to nie to samo ale jak podoba ci sie ten pomysl to mozes zposzukac takiego w sklepach. U mnie nic ciekwaego nadal jestem sama :( nikt mnie nie kocha. Teraz na dodatek musze sie zaczac pozadnie uczyc bo nie jest zbyt dobrze w szkole, a nie mam w nikim oparcia. Boze jakie to zycie jest nienormlane. Wszystko sie jebie. Dzis sie dowiedizlam ze nie mam jak jechac do Doni, bo mam chujowe polaczenie z nie wiem jaka liczba przesiadek i nie oplaca mi sie jechac tylko na weekend bo spedze tam jeden dzien. podroz trwa ok 12 godzin, no tragedia!!! NA szczescie Donia powiedizla ze jak Tomek pojedzie juz do Wloch na poczatku maja do pracy to ona tu przyjedzie i zosatnie troche u mnie!!!:) Bo musi przetlumaczyc akt urodzenia Daska a ja wiem gdzie u nas mozna to zrobic, a niestety ona nie ma pojecia gdzie w Szczecinie jets ktos taki! to jest jedny plus!! I mama nadizje ze przyjedize bo inaczej sie z nia wogole nei zobacze podczas jej pobytu w Polsce, a tak byc nie moze!!!! Ja juz koncze narazie Gata pozdrow Mame, Babe nonne, Arka, Jessice, Krzysia( a wlansie co u niego??) i jak kogos pominelam to przepraszam Pozdrow wszystkich ktorych znam:) A ty Ewelinko ucaluj Córeczke i Męza pozdrow:) hahaha Gata Złoz jeszcze Jessice Najserdeczniejsze Zyczenia ode mnie (chociaz nie wiem kiedy ma urodzinki, napisz mi) ja juz jej w sumie skromny prezencki wyslalam jak wysylama paczke na urodzinki Daska, a narazie nie mam jak ale jak spotkam sie z DOnia to napewno jakis drobiazg jej kupie i tez jej zawiezie:P 10000000000000000000000000000000000 Calusow Dla was dziewczyny:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem próbowałam tu wejść ale nic z tego nie wyszło było chyba przeciążenie w gazecie odkryłam fajny adres gdzie jako e-mail wysyła się list w butelce oto on : www.e-butelka.pl wlaźłam na tą strone cała uchachana a to się okazuje że aby wysłać maila najpierw muszę wysłać sms czyli nici z fajnego maila :-( mi też doskwiera samotność dziś też byłam u jess i szłam juz do domu a ona na to ciociu choć podwioze cię moim motorem pod boowling oczywiście chodziło o rower dziś cały rane czytałam ksiązke no i ją przeczytałam jejku ale nudyyyyyyyyyyy!!!! simonko ja też na diecie :-( 😘 dla was kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIECZYNY🖐️ u mnie kolejny upalny i slonecny dzien:D.bylam na spacerze z destiny i kuzynem meza co ma 5 lat,pod koniec chlopaczyna tak sie zmeczyl,ze musialam go pchac w wozku-on i mala-siedzieli razem...pchelka u niego na kolanach.nie wiem ile razem wazyli moze ze 40 kg-bo mala okolo 10kg,a on piecolatek to chyba ze 30kg,a moze i wiecej,bo jest dosyc wysoki.wozek ledwo co jechal,nie moglam go wepchnac pod gore:P,bardzo sie nameczylam jak wrocilam do domu to bylam martwa...a dzieciaki chcialy jeszcze na dwor,wiec siadlam z nimi przed domem,ten maly powyciagal samochody,rowery..itd..musialam ich wozic...potem to sie az tak upocilam,ze mialam wrazenie ,ze nie zle pachnie ode mnie!:( mam super deodoraznt,ktory mnie chroni w 100% przed poceniem no,ale mimo iz pod pachami mialam sucho to tarz cala upocona i wlosy tez..szczegolnie teraz gdy sa takie dlugie to mi w tej czuprynie strasznie goraco,jak w plaszczu. teraz siedze sobie przy kompie i pije moja zielona herbatke z cytrynka-bardzo dobra-podobno wspomaga przemianie materii. wczoraj w komputerze znalazlam taki test na to jaka dieta byla by dla mnie najlepsza i ile kalorii-okazalo sie,ze ja by zrzucic co kolwiek to powinnam spozywac diete 1200-300 kalori-ZU{PELNIE SIE NA TYM NIE ZNAM!!!!-GATA jesli cos wiesz na ten temat-to blagam oswiec mnie!! DROGA MADZIU-dostalam twoja wiadomosc dziekuje,sprawdzilam tez ten link,ale nie jestem wciaz pewna ile ten $ kosztuje w polsce,pytam o to bo jedna dziewczyna z kafeterii powiedziala,ze za 1$ to placa 2 zlote,az niedowiary???????dlatego sie o to pytalam! wyslalam do lil d kilka sms-nie wiem czy doszly??? jest taka strona-www.infoseek.pl tam sa podobno-bo jak sie okazalo to nie zawsze!!!-niby-darmowe sms-do polski. wyslalam kilka,ale nikt mi nieodpisal wiec nie jestem w stanie wam powiedziec czy to cholerstwo dziala-ponoc tak!!-zapewniala mnie o tym jedna z moich kolezanek. drogie dziewczyny,nic ciekawego u mnie..nie mam za bradzo o czy pisac. MADZICZKU pytasz kiedy JESSI ma urodzinki-to juz w ta niedziele-17 kwietnia-bedzie miec 4latka❤️ GATA ja ci podam do patyczaka nr telefonu,gdybys mogla mu wyslac sms-i podac moj e-mail i powiedziec,ze czekam na jego kontakt.moze by zrobil kilka fotek jessi na tym nowym rowerku-bardzo chetnie bym je zobaczyla! jesli bedziesz w stanie sie z nim skontaktowac to juz teraz z gory DZIEKUJE❤️ POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH🖐️ caluje👄👄👄 tesknie za wami bardzo:(-za kochana POLSKA i moja ITALIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS:GATA to skoro jestes tez na diecie to pisz mi od czasu do czasu co ty jesz.no wiesz taka dzienna dieta zywnosciowa-jak ona u ciebie wyglada? co starasz sie ograniczyc? co calkowicie odrzucasz z jadlospisu? co proponujesz! MADZICZKU-wyslalam ci e-karteczke(i do ciebie gata tez).ale MADZICZKU do ciebie nie doszla-cofnelo mi ja spowrotem?:( GATA sprawdz swoja poczte,moze u ciebie jako spam?nie wiem czy wy lubicie te e-karteczki????ale ja je lubie wysylac!tylko czasem niedochodza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Wiatma was dziewczyny. Skoro gadacie o dietach to ja tez na delikatnej jestem :) Wiej Juz Ci Ewelinko Co powinnas wyrzucic z jadlospisu: na pewno maslo i ziemniaki,a ty penwie tam jeszcze jesz duzo hamburgerow itd. to tez powinnas zmniejszyc chociaz:) Na sniadanie najlepiej jais jogurcik albo jajeczniczka a do tego chcleb ale w malych ilosciach i najlepiej pelnoziarnisty, oczywiscie jesc czesciej a mniej dlatego ze to sie lepiej trawi, wiec potem male drugie sniadanko wedle uznania:) obiadek to juz jak lubisz ale tez mozesz podzielic soebie go na dwa razy np. o 13 pierwsza czesc a o 14 druga. ja jem tylko do 19 juz pozniej nie jem chyba ze mi strasznie skreca kichy to musze cos zjesc!!!!!!! ale najlepiej jest zjesc cos o 18 np. ze 3 kanapki albo jakas salatke!!!! w miedzy czasie duzo owocow i duzo wody mineralnej oczywiscie pepsi jets zabroniona nalezy zastapic ja sokami:) to chyba tyle jezeli chodiz o diete, naprawde pomaga a jak dolozysz jeszce o tego troche ruchu to gwarantuje ze schudniesz. To ode mnie dzis na tyle spadam na angielski:) pozdrawiam buzka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ja jeszcze nie mam jakiejs konkretniej diety,czy jadlopisu co i jak...jesli chodzi o liczenie kalorii to sie w tym gubie. ja mam o tyle dobrze,ze ten chleb amerykanski jest oblesny i ja go wcale nie jem-,,o,, -nie jemy makaronow-no czasem moze raz w miesiacu???moze i nie?? -maselka-tez nie jem -salata zielona z marchewka, pokrojony pomidorek w kostke-maly talerz-mam 3 razy w tygodniu - banany i jablka -mleko -sok jablkowy lub winogronowy -jajka -szynka to zwykle mam na tygodniu,ale jem tez rzeczy niedozwolone,bardzo kaloryczne: -Mc Donalds-prawie codziennie:( -coca cola lub pepsi-ze 2 puszki dziennie:( -czekoladki w roznej postaci-cukiereczki,draze,ciasteczka itd..:( to sa wlasnie rzeczy ktore moim zdaniem strasznie wplywaja na moj wyglad i moja wage. wiec juz od 4dni nie pije coli,zadnych slodyczy,jak mi sie dzis juz bardzo chcialo to zjadlam troche rodzynek,koniec z Mc Donaldem:D,codziennie chodze okolo godziny,troszke ponad..z mala na dlugi spacer,a ze upaly to z tym wozkiem niezle sie upoce!:P to na poczatek-napoje gazowane zastopilam zielona herbata,woda i szklanka mleka:D gata,a ty jak sobie z tym radzisz??? madziczku ty to masz dobrze bo w polsce sa naprawde dobre soki-bardzo duzy wybor i pyszne jogurty!!a tu tak nie ma:( no i serki biale-moje ulubione❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wam dodam,ze u mnie to nikt nie gotuje obiadow,zwykle to jadlam w McDonaldzie,a teraz to juz to odpado i dzis chodzilam bardzo glodna..wiec sobie ugotowalam zupke warzywna tylko warzywa i szczypta soli bo bez soli to bym tego nie zjadla-tak naprawde to dodalam tylko kostke rosolowa:P bylo nawet dobre-zjadlam w malym talerzyku mojej corki,ale jakos wciaz czulam glod to sobie dodalam dwie lyzki tych gotowanych warzyw.oto moj obiadek...brak mi pomyslow co ja jutro sobie przyzadze???mam jaka-no ale co mam je usmazyc-oleju nie mozna,moze na malutkiej lyzeczce masla??a do tego dwa krakersy??? mam tez salate-wiec to bedzie obiad-mix salatka kolacja-moze jablko musze zaczac spisywac co ja zjadlam kazdego dnia.zaloze sobie taki maly notes:D udanego weekendu:D ❤️❤️❤️❤️❤️ hej zwariowany-witaj na naszym skromnym topiku-juz tu nic niezagladasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki simonko co do diet to stosowałam ich wiele ale zawsze kończyły sie one na jedzeniu czekolady :-( ja jestem na diecie opartej na zupie z kapusty bardzo mi ona odpowiada bo nie chodze głodna i nawt mi smakuje a wiesz że jestem strasznie wybredna stosowałam ją przed świętami i w tydzień schudłam 4 kilo ale były święta i efektów nie widać robie nadal tą diete ale jem czekolade i pije cole... musze wreszcie się opanować jeśli chcesz tą dietę to daj znać to ci napisze wejdz też na stronkę www.twojadieta.info są tam różne diety i tabela kaloryczna pozatym oto jest wzór aby sprawdzić czy macie nadwagę nazywa się wskaźnik BMI masa ciała(w kg) : wzrost (w metrach kwadratowych) wynik poniżej 20-niedowaga w granicach 20-24.9 -prawidłowa waga od 25 do 29.9 -nadwaga powyżej 30-otyłość jeśli chcesz się odchudzać nie jedz dużo węgloodanów które są w babanach,orzechach,chlebie,ziemniakach,makaronie jedz dużo warzyw najlepiej surowych lub gotowanych na parze-wtedy zachowują dużo witamin staraj się nie jeść rzeczy smarzonych zamiast makarony możesz zjeść ryż np. ze szpinakiem który ma dużo żelaza.ja staram się jeśc szpinak raz w tygodniu bo nie jem praktycznie mięsa jeśli jajko to gotowane bo ma ono 75 kcal jajecznica na maśle ma aż 230 marchewka najlepiej gotowana warzywa strączkowe są mało kaloryczne 100 g groszku około 100 kcal i są sycące ja mam dziś zupe ,owoce i warzywa do woli zaraz idę podgrzać sobie zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata dziekuje za informacje na temat diety musze sobie poszukac tej tabeli kalori-to bardzo wazne,bo mi wyszlo,ze jesli ja chce schudnac w ciagu miesiaca 10 g-to musze sie ograniczyc do diety 1300kalori. GATA-wczoraj kupilam sobie takie cukierki na odchudzanie z firmy -,,SLIM,,-takie male mientowe draze-sa sugar free-napisze ci po angielsku co na nich pisze,nie bede sie bawic w tlumacza,bo wciaz z angielskiego nie jestem za dobra:P LOSE WEIGHT AND FRESH YUOR BREATH...AT THE SAME TIME.SLIM MINTS. potem pisze o ich dzialaniu,ze posiadaja 2 naturalne skladniki: I-CARNITINE i CHROMIUM -co do tego ostatniego to slyszalam,ze jak to bierzesz to zmiejsza ochote na jedzenie slodyczy:D potem jest napisane,ze te oba skladniki pomagaja twojemu cialu i tu cytuje: ,,REDUCE APETITE and INCREASE METABOLISM! sposob uzycia: 1-2 tabletki przed jedzeniem lub kazda przekaska. UWAGA:co najwazniejsze cukiereczki kosztuja tylko okolo 2 $-jesli cie to interesuje to daj mi znak,a ja ci kupie. to jest takie male metalowe pudeleczko,mozna je na upartego wcisnac do kieszeni,zawiera 12 pastylek-wiem to niewiele,ale na razie probuje jak one dzialaja:D sa bardzo tanie,wiec czasem lepiej ssac takiego cukierka dietetycznego zamiast regularnej mietowej pastylki. sprawdz moze sa tez dostepne u was w aptece???powinny byc bardzo tanie skoro tu kosztuja tylko 2$ to tyle ode mnie. znowu upal🌼 odczekam troche niech slonce zajdzie to sobie wyjde z mala:D POZDRAWIAM WAS MOCNO-UDANEGO WEEKENDU❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata czekam na szczegulowy opis urodzin jessi:D bardzo cie prosze wyslij sms do patyczka niech mi przesle na moj e-mail jesi fotki,jesli nie masz jak to popros o to moja mame-nie wiem czy zna moj e-mail adres-to jej go podaj-bede wdzieczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ten moj obecny juli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ GATA NAPISZ COS O TYCH URODZINACH.................... ZDZWONILAM KILKA RAZY DO MALEJ..........ALE NIE MOGLAM SIE Z NIMI DOGADAC,BO MAMIE TELEFON WCIAZ PRZERYWAL I NIE MIALA LINI-WIEC JA NIC NIE WIEM!!!! ZLOZYLAM JESSICE ZYCZENIA,ALE NAWET NIE JESTEM PEWNA CZY MNIE DZIECKO SLYSZALO???? POPROSCIE PATYCZKA BY MI PRZESLAL JAKIES FOTECZKI NA MOJ E_MAIL_BEDE WDZIECZNA!! MADZIU ODPISZE CI POZNIEJ-MOJA BABCIA BYLA BARDZO SZCZESLIWA Z TEGO LISTU:D:D:D-dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej nie było mnie tu troszkę a więc simonko jak dzwoniłaś to była burza i to niezła może dlatego spadała linia jess wyglądała jak księżniczka pan b wyprostował jej włosy ale baba nonna później je spieła to nie było widać efektu podobno jess strasznie płakała bo ją baba ciągneła nie było patyczaka ale wysłałam mu smsa dopiero dzisiaj bo nie było mnie praktycznie w domu i nie miałam jego nrumeru to było skromne przyjęcie ale jess była szczęśliwa bardzo cieszyła się z balonów które były poprzywiesane w salonie/kuchni pan b miał przyjechać po nia wieczoremi wziąć ją na parco giochi ja niestety nie miałam pomysłu na prezent to kupiłam jej dresy różowe taki komplet spodnie bluzeczka i bluza u mnie nic ciekawego ale zaczełam odnawiać stare znajomości jutro jestem umówiona z koleżanką i mam zamiar w piątek jechać na dyskoteke tylko że potrzebny jest podwóz i nie wiem jak z pracą dziewczynki a co u was simonko jak dieta????????co porabia malutka pchełka?????????jak samopoczucie?????????? ❤️ madziu?????????a u ciebie?????????jak szkoła???????????co porabiasz ciekawego????????? ❤️ tęsknie za wami!!!!!!!!!!!!!!! simonko dzis widziałam się z madzią małą i pytała się czy mogłbys dać jej twój nr telefonu.adresu też nie ma bo alex porwał jej koperte.powiedz mi a właściwie napisz co mam zrobić ma jutro wiezorem do mnie dzwonić zwariowany i netta czemu nic nie piszecie??????????? 1000000000000000 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej nie było mnie tu troszkę a więc simonko jak dzwoniłaś to była burza i to niezła może dlatego spadała linia jess wyglądała jak księżniczka pan b wyprostował jej włosy ale baba nonna później je spieła to nie było widać efektu podobno jess strasznie płakała bo ją baba ciągneła nie było patyczaka ale wysłałam mu smsa dopiero dzisiaj bo nie było mnie praktycznie w domu i nie miałam jego nrumeru to było skromne przyjęcie ale jess była szczęśliwa bardzo cieszyła się z balonów które były poprzywiesane w salonie/kuchni pan b miał przyjechać po nia wieczoremi wziąć ją na parco giochi ja niestety nie miałam pomysłu na prezent to kupiłam jej dresy różowe taki komplet spodnie bluzeczka i bluza u mnie nic ciekawego ale zaczełam odnawiać stare znajomości jutro jestem umówiona z koleżanką i mam zamiar w piątek jechać na dyskoteke tylko że potrzebny jest podwóz i nie wiem jak z pracą dziewczynki a co u was simonko jak dieta????????co porabia malutka pchełka?????????jak samopoczucie?????????? ❤️ madziu?????????a u ciebie?????????jak szkoła???????????co porabiasz ciekawego????????? ❤️ tęsknie za wami!!!!!!!!!!!!!!! simonko dzis widziałam się z madzią małą i pytała się czy mogłbys dać jej twój nr telefonu.adresu też nie ma bo alex porwał jej koperte.powiedz mi a właściwie napisz co mam zrobić ma jutro wiezorem do mnie dzwonić zwariowany i netta czemu nic nie piszecie??????????? 1000000000000000 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziewczyny:) U mnie starszne nudy, w tym ostrowcu nie ma nic ciekawgo do roboty, nawte nie am gdzie wyjsc oprocz margherity nie mamay nic nawet glupiego mc donalda!!!!!!!! tragedia. Wieczorem to juz nawet zywego ducha nie ma na dworze az strach gdzies isc!!!!!!! no naprawde nie da sie tu wytrzymac!!!!!!!!! Musze jak najszybciej zmienic miejsce zamieszkania, bo inaczej zle ze mna bedzie:( W szkole nudy teraz jeszcze matury to czasem nie ma sensu do niej chodzic bo sie tylko siedzi mija pare godzin i papapa!!!:) ale w sumei to dobrze przynajmniej nie musze sie uczyc za duzo:) PO szkole natomiast nie ma co robic b kazda z kolezanek ma goscia wiec zamula sie z nim aprzeicez nie bede 5 kolem u wozu !!! nie wyobrazam soeie tego zebym siedziala z jakas para.Zostaje mi wiec tylko siedzenei na gg, internecie,sciaganie muzy i jedzenie:) ale za to musze sie zabrac. Zaczynam ciwczyc i jak bede miala z ki to zaczne nawet biegac:) Napiszcie co u was, Ewelinko czekam na list do babci:) i napisz co u malutkeiej i co ogoleni slychac:) A od ciebie Aga czekam na relacje jak w pracy i w zyciu towarzyskim;> Dzieje sie cos mowego, moze jakeis zmiany?????????????:) To byle pozdrawiam buziaki papappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pracy to fajnie bo dzieciaki są grzeczne(nie zapeszam) o 22 maksymalnie idą spać i cała chata moja mogę robic co chcę oczywiście oprócz imprezy co do chłopaków to tutaj jakiegoś fajnego gościa to nie z jedną a z dwoma świeczkami trzeba szukać :-D ale kto szuka nie błądzi :-D może w piątek uderze na dyskoteke????????? madzia przeprowadz się do mnie to będziemy nudzić się razem :-D podejrzewam że jakbyśmy były we dwie to bym nam się raczej nie nudziło mam juz dosyć diety i tak myślałam żeby pojechać sobie z koleżanką do mc donalda do neapolu albo do chińskiej nie wiem ale mam ochote na jakieś super żarełko ok ja uciekam madziu ❤️ nie martw się jakoś to będzie przesyła 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gata Boze nie pisz takich rzeczy!!!!!! Wiesz jaka ja mma ochote na dobra chińszczyze!!!! a ty mi tu piszesz z emozesz jechac, chyba cie zabije:) ja tu nawet pozadnej pizzy nie mam, mc donald to juz mi bokim wychodzi bo zawze jak jestem w kielcach to musze tam zajsc bo oczywiscie nawet w ostrowcu nei ma takich miejsc jak mc donald czy pizza hut albo kfc!!!!!! bo o co, nam wystarczy tylko jakas glupia margherita przeciez!!!!! Teraz zjadlabym jakies zajebistej pizzy, takiej zwyklej margherity wloskiem a nie tej ochydnej naszej!!!!:( a chinszczyzan to mi sie sni po nocach normalnie!!!!! Z mila checia bym sie do Ciebie przeprowadzila!!!! Przynjamniej bym sie tak nie nudzila, wiesz we dwie zawsze razniej:) i na dicho mozna isc i na miasto wyjsc. a tu lipa!!:( musimy sie nudzic same. Tragedia. Ide cos zjes, moze niedobra pizze!!!:( ale coz tylko to tu mamy a Ty agatko zrobilas mi smaka:) Pozdrawiam Buziaczki, Smacznego:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gata Boze nie pisz takich rzeczy!!!!!! Wiesz jaka ja mma ochote na dobra chińszczyze!!!! a ty mi tu piszesz z emozesz jechac, chyba cie zabije:) ja tu nawet pozadnej pizzy nie mam, mc donald to juz mi bokim wychodzi bo zawze jak jestem w kielcach to musze tam zajsc bo oczywiscie nawet w ostrowcu nei ma takich miejsc jak mc donald czy pizza hut albo kfc!!!!!! bo o co, nam wystarczy tylko jakas glupia margherita przeciez!!!!! Teraz zjadlabym jakies zajebistej pizzy, takiej zwyklej margherity wloskiem a nie tej ochydnej naszej!!!!:( a chinszczyzan to mi sie sni po nocach normalnie!!!!! Z mila checia bym sie do Ciebie przeprowadzila!!!! Przynjamniej bym sie tak nie nudzila, wiesz we dwie zawsze razniej:) i na dicho mozna isc i na miasto wyjsc. a tu lipa!!:( musimy sie nudzic same. Tragedia. Ide cos zjes, moze niedobra pizze!!!:( ale coz tylko to tu mamy a Ty agatko zrobilas mi smaka:) Pozdrawiam Buziaczki, Smacznego:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Gata Boze nie pisz takich rzeczy!!!!!! Wiesz jaka ja mma ochote na dobra chińszczyze!!!! a ty mi tu piszesz z emozesz jechac, chyba cie zabije:) ja tu nawet pozadnej pizzy nie mam, mc donald to juz mi bokim wychodzi bo zawze jak jestem w kielcach to musze tam zajsc bo oczywiscie nawet w ostrowcu nei ma takich miejsc jak mc donald czy pizza hut albo kfc!!!!!! bo o co, nam wystarczy tylko jakas glupia margherita przeciez!!!!! Teraz zjadlabym jakies zajebistej pizzy, takiej zwyklej margherity wloskiem a nie tej ochydnej naszej!!!!:( a chinszczyzan to mi sie sni po nocach normalnie!!!!! Z mila checia bym sie do Ciebie przeprowadzila!!!! Przynjamniej bym sie tak nie nudzila, wiesz we dwie zawsze razniej:) i na dicho mozna isc i na miasto wyjsc. a tu lipa!!:( musimy sie nudzic same. Tragedia. Ide cos zjes, moze niedobra pizze!!!:( ale coz tylko to tu mamy a Ty agatko zrobilas mi smaka:) Pozdrawiam Buziaczki, Smacznego:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala pchelka chora:( zabki jej ida.... a czemu nonna popsula jess ta fruzurke,trzeba bylo jej pozwolic miec te wloski rozpuszczone skoro sa wyprostowane:D gata-daj madzi moj adres-jak chce to niech cos napisze:D z tel. to roznie bywa,zwykle jestem na internecie i tel.mam odlaczony,wiec....zadko kiedy mozna sie do mnie dodzwonic:( ale ja postaram sie do niej dryknac:D-moze nawet dzis???? dziewczynki nie bede sie rozpisuwac,bo juz mala placze i musze leciec:(-napisze innym razem,moze jak pchelka usnie?? MADZICZKU-liscik do babci tez ci przesle pozniej,by go napisac potrzebuje chwilki spokoju:D GATA-moze przekaz mojej mamie by do patyczka zadzwonila o te fotki jess???? pozdrow pana B jak go zobaczysz,powiec ,ze mu bardzo dziekuje za to,ze tak dba o Jess:D NETTA-👄 DARK ELF-ZAGINAL:( zwariowany[czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej! Jestem, żyję!!! niestety nie mam na razie czasu na wpisy, ale cały czas Was czytam. Popiszę trochę jutro a póki co przesyłam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich hej NETTA-jak znajdzisz czas to napisz co nowego...moze przeslesz mi swoja fotke na e-mail,w sumie to sie juz troszke znamy...:D GATA-blagam przekaz mojej mamie niech dzwoni do patyczaka -niech on zrobi kilka fotek jess i mi przesle,tak strasznie za wami tesknie:( MADZICZKU-dzieki,ze przekazalas list:D u mnie nic nowego-totalny upal🌼🌼🌼 caly dzien staram sie spedzic z dzieckiem na spacerach.. w ten weekend meza siostra zabiera nas (podobno)na wesole miasteczko do miasta:D:D:Dale bedzie zabawa,juz widze jak ta moja sie rozglada tymi swoimi wielkimi oczkami...i usmiecha radsnie:D w sobote jestem tez zaproszona na urodziny kuzynki meza-wciaz jej nic nie kupilam??moze jakas t-shirt w fajnym kolorku z sympatycznym rysunkiem ...bo ona jest jeszcze mlodziutka:P,nastolatka musze coswymyslec,bo nie wypada isc na urodziny i nic nie zabrac na przyjecie...😠 moja dieta-przechodzi bardzo pozytywnie,az sie sama dziwie,jak czasem w nocy nie moge wytrzymac to jem takie placuszki ryzowe niskokaloryczne:D duzo chodze!!! musze sobie kupic taki streper-co mierzy ile mil sie przeszlo,ile krokow zrobilam-taki smieszny malutki barerek... w sklepie tez widzialam cukiereczki ,,energy,,-tez sobie zafunduje tymbardziej,ze tanie-2$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×