Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

hej skarby!!!!!!!!!! u mnie wszystko oki jutro też idę do pracy... a myślałam że będę miała wolne i sobie dłużej pospie ale nic z tego madziu,simonko sprawdzcie poczte biedna desi :-( a co do gośki to też coś mi nie pasuje moze oni naprawdę się zostawiliale mozesz wysłać keniowi kartke na dzień dziecka wkońcu dziecko nie winne o panu b nic nie wiem co do paczki to nie sadze aby miał coś przeciwko ale sie go spytam i dam znać później 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...żyję....straszne upały teraz w Polsce....ja mam kupe pracy, kupe nauki bo sesja ruszyła...nie wiem w co mam włozyć ręcę ...to tak pokrótce co u mnie słychać... Simonka---dla Desi dużo zdrówka, życzę 🌻 Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simmonka cynamonka
witajcie moje drogie🖐️ dzis z rana wstalam z nadzieja,ze pojde na poczte........a tu dzis w stanach swieto........i nici z moich planow:( GATA paczke napisalam na ciebie,mam nadzieje,ze nie bedziesz mi miec tego za zle????!!! mala ta paczuszka-dwie bluzeczki dla jess i jedna dla mojej mamy-kurcze to pudelko ciezsze od tej calej paczki:P jesli jutro wysle to powinna byc juz za 10 dni u was-to dla malej na dzien dziecka -jak zwykle spozniona:(-cala ja!!!! kocham was bardzo i strasznie tesknie:( MADZIU cco u ciebie? NETTA-❤️powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETTA-wysylam ci zdjecia:D GATA-dzis w ulewe poswiecilam sie i poszlam na poczte wyslac paczke,malo zawalu nie dostalam,bo na poczcie facet za ta malutka przesylke zarzadal 17$,a za to moge miec tu firmowe jeansy........no trudno paczka wyslana,wyczekuj jej za 7-10 dni.jest stratka imie,a pod twoje:D-jak juz ja dostaniesz to zerwij ten szary papier i daj tak normalnie mojej jess,pudelko brzydkie z butow,nie mialam papieru kolorowego,ale jakies wstazki uzylam...to paczka na dzien dziecka spozniona ,ale z serca❤️ ukochaj jagode-i przekaz ,ze co zlego to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!! ucaluj jessi👄 MADZIK-👄 koncze znikam🖐️ a gdzie wy sie podziewacie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmęczona i nic mi się nie chce pracuje codziennie coś mi się robi jak pomyśle że będę pracowała do połowy września bez wolnego buziaczki dla wszystkich simonko maila ci wysłałam skarby dziś dzień dziecka w polsce dziś impreza bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...............jestem juz bardzo spiaca,ale postanowilam,ze jeszcze cos tu napisze:) gata dzieki za poczte:) sprawdz swoja!!! netta-dziekuje za fotke:) 😴😴😴 doprawdy chcialabym cos fajnego i ciekawego napisac,ale nic sie nie dzieje o czym by bylo warto wspominac.... mala pchelka dokuczna i rozpieszczona:P placze ciagle i mnie tylko denerwuje,a tu nie ma chetnych do pomocy!!!!!!!!! dzis to siadla na podlodze i plakala bez powodu okolo godziny,zlalam ja -niech ma powod do placzu....ale i to nie pomoglo!musialam jej zrobic bransoletke z cukierkow i wlaczyc ulubione bajki dopiero sie uspokoila!oszalec z nia mozna!!!straszna beksa😭 czekam na meza powrot........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to juz niedlugo....z drugiej strony jeszcze bardzo dlugo-cale dwa tygodnie!!! gata ukochaj gode!!! czekajcie na paczuszke dla jess....juz w drodze! bede konczyc. GATA-👄 NETTA-👄 MADZIK_gdzie ty sie podziewasz???????????????????????????????????????????? milego dnia-calusy dwa!! 🖐️ 🖐️ 🖐️ :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziewczyny:) Nareszcie weeken, juz czekalam na niego z utęsknieniem!!!!! mam juz dosc nauki, paruje mi uszami:) Ale jeszcz etylko 3 tygdnie, w nastepnym tygodniu jade na 3 dni do Lwowa na wycieczke wiec troche odpoczne:) zycze wam milego weekendu, ja ide spac bo musze odespac troche cały tydzien:) Buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane:) Gata do mnie pisala i wrocilem do was. dawno tu nie bylem ale jakos tak moje zycie sie toczylo ze nie mialem jak. slyszalem ze macie nowa kolezanke z ostrowca?? to dobrze. Moze kiedys sie z nia zobacze na dyskotece w Rudkach :) Tesknilem troszke :) za wami. dwa miesiace pracowalem ale szef mnie w balona wykrecil i odeszlem. poza tym nic ciekawego. moze na wakacje pojade do mamy do Włoch troszke sie opalic bo biały jestem jak sciana:)boje sie rozbierac bo nie opedzilbym sie od dziewczyn i wojna by wybuchla o moją osobe :) Tymczasem pozdrawiam was wszystkie i przesylam duzo buziek; KAMIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik:)-przeslij mi pocztowke z lwowa zwariowany-tesknilam za toba:) gata-co nowego w italii??? netta-❤️-doszla twoja fiotka dziekuje:) jutro mamy zjazd rodzinny....🌼-wielkie przyjecie znowu z 50 osob przybedzie:) ja ide obrazona dama...bo odkad maz pojechal to kazdy mnie traktuje jak powietrze:( ciagle uplaly-glowa mi peka-moj organizm nie jest przyzwyczajony do takiej duchoty! caluje mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby!!!!!!!!!!!!! no zwariowany nareszcie jesteś tęskniłyśmy za tobą ja w piątek byłam na dyskotece :classic_cool: ale sie wybawiłam poznałam supe gościa-istny miodzio :-D czekam na telefon od niego dzwonił do mnie w sobote ale nie miałam lini :-( wróciłam o 5 spałam tylko 2 godzinki i do roboty ale warto było :-D całą sobote chodziłam uchchana :-D słucham sobie dmx\'a - party up :-D dyskoteka jest na zewnątrz na basenie troszkę się zmieniło przenieśli bar i dj\'a jest o wiele fajniej netta ja też chcę zdjęcie zwariowany przyjeżdzaj do itali to pójdziemy na jakąś imprezkę :-D twoja mama mieszka w avellino prawda????????/ to nie daleko ode mnie jakieś 30-40 km simonko a ty kiedy przyjedziesz???????? dziękuje za fotki 😘 ta z babka i facetem-gdzie ty ja wytrzasnełaś????????? hihihi madziu a ty przyjeżdzasz do też itali gdzie?????????? do mamy?????? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRASZNY PECH
STRASZNE NIESZCZESCIE:( DESTINKA POLKNELA PIENIAZEK:( STANAL JEJ W GARDLE,GDYBY TO BYL UKLAD ODDECHOWY TO BY MOGLA SIE UDUSIC I UMRZEC ALE OKAZALO SIE,ZE PIENIAZEK STANAL W UKLADZIE POKARMOWYM........MIMO TO ZABIEGL BYL BARDZO RYZYKOWNY,SZCZEGOLNIE BIORAC POD UWAGE JAKA ONA MALUTKA. PCHELKA BYLA W SZPITALU DWA DNI,ZABIEG SIE UDAL,NIE CIERPIALA ZA WIELE,BO BYLA POD NARKOZA....MIMO WSZYSTKO DZIECIATKO BYLO BARDZO ZESTRESOWANE I PLAKALO CALY TEN CZAS,PRZED ZABIEGIEM NIC NIE SPALA....DZIECKO CZULO ,ZE COS SIE BEDZIE DZIALO,CZEKALA CALA NOC Z OCZKAMI OTWARYMI SZEROKO,ZABIEGL BYL O 7RANO,WYPISALI JA ZE SZPITALA WIECZORKIEM....JUZ PILA MLECZKO I SOCZEK,WIEC UFAM,ZE ZABIEG SIE UDAL I NIC NIE JEST NARUSZONE,GARELKO PRACUJE,PRZELYK JEJST OK,A CO NAJWAZNIEJSZE STRUNY GLOSOWE!!! ZABIEGL BYL RYZYKOWNY,ZADEN LEKARZ NIE CHCIAL TEGO WYKONAC U NAS W SZPITALU MIEJSCOWYM,MUSIELISMY JECHAC DO INNEGO MIASTA. WYOBRAZCIE SOBIE JAK JA SIE CZULAM SAMA,BEZ MEZA!NIE MAM TU NIKOGO!!ZADNEJ DOBREJ KOLEZANKI,ZERO RODZINY..............PRZEZYLAM HORROR!!! CHCIALO MI SIE RYCZEC-ALE INSTYNKT POWTARZAL MI,ZE MUSZE BYC SILNA!!!!!DLA DZIECKA!!!!!!!!NIE MOGE POKAZAC EMOCJI,LEZ ,BO CORECZKA TO ZOBACZY I TEZ BEDZIE PLAKAC,BEDZIE SIE BARDZIEJ STRESOWAC!! TERAZ PO BOLU!!! DESTIKA SPI-CALA I ZDROWA! BYCIE SKARBONKA-MOZE OKAZAC SIE SMIERTELNE!!!PIENIAZKI SIE WYDAJE,A NIE KONSERWUJE W BRZUSZKU!!! TYM ,,CZARNYM ZARCIKIEM,,KONCZE MOJA OPAWIESC. POZDRAWIAM! GATA-NAPISZ COS WIECEJ-KTO TO?CO TO?JAK?DLACZEGO? MADZIK ZWARIOWANY-ZAGLADAJ TU CZASEM-WIESZ,ZE MY CIE KOCHAMY:) NETTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka 😘 ojejku...straszne...ale dobrze, że się wszystko dobrze skończyło. Kurcze, przy dzieciach to wychodzi na to, że trzeba mieć oczy dookoła głowy! Wiedziałam o tym, ale chwila nie uwagi i nieszczęscie gotowe. Biedna Destinka! Dobrze, że zachowałaś zimną krew! Pamiętam kiedyś podobną sytuację z moim kuzynem, też połknął pieniążka i też miał zabieg pod narkozą---bardzo podobna sytuacja, tylko, ze był nieco starszy, miał około 5 lat. Simonko ucałuj Malutką ode mnie 😘 Gata--- teraz korzystam z nie swojego komputera , jak będę u siebie to oczywiście, że wyślę fotkę. Czekam również na Twoją! Madzik----zauczysz się nam na śmierć;) powodzenia w szkole! Zwariowany---fajnie, ze znowu jesteś, odwiedzaj nas teraz częsciej! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko TO STRASZNE ale dobrze że źle się to nie skończyło biedctwo :-( ty tez biedna jesteś sama nikt ci nie pomaga :-( kochanie trzymaj się gorąco co do tego gościa to praktycznie nic o nim nie wiem dzwonił wczoraj ale lini nie miałam i sie chyba tym zraził ja to mam pecha :-( netta jak kupie sobie aparacik cyfrowy to zasypie was fotkami uciekam lulu pać jak to powiadała jess jutro rano trzeba wstać wcześnie (jak dla mnie czyli o 7.30) a ja straszny jestem jeszcze dyskoteke odsypiam pozdrawiam i śle 1000000000000000000😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam wszystkich!! Wybaczcie ze tak dlugo tu nie zagladałam, ale rozumiecie nauka i wogole brak czasu!!!!!:( Słysze wszedzie o jakichś zdjeciach ja tez chce!!! nie zapominajcie o mnie dobrze???? czekam fotki gdyby ktos zapomnial adresu to prosze: cooki1@wp.pl :) CZEKAM NA ZDJECIA Ewelinko słonce bardzo mi przykro z powodu tej calej sytuacji z Desi ale dobrze ze potrafisz sie powstrzymac od płaczu i byc twarda!!! Twojej coreczce napewno bylo to potrzebne!! Ciesze sie z ejest juz wszystko ok!!! miejmy nadzieje ze sie nie powtorzy juz nigdy!!! Gata widze ze ty tylko poznajesz nowych chłopakow:) to dobrze ale jak juz bedizesz wiedziala cos wiecej o nim i jak zaczniesz sie z nim czesciej spotykac to czekamy na relacje:) Nette nie martw sie nie grozi "ZAUCZENIE":) ale jak trzeba to trzeba:) p.s czekam na twoje zdjecie:), ja jak chcesz tez moge ci swoje wyslac!!!???:) Zwariowany narazie sie przywitam z toba:) Skoro mieszkasz tak blisko to moze rzeczywiscie sie spotkamy kiedys na rudkach , czasem tam jezdze, ale rzadko!!!! U mnie w szkole juz troche luzu, poprawilam sie z wiekszosci przedmiotow:) A w Środe jade do Lwowa na wycieczke (chyba juz to pisalam):) ale juz nei moge sie doczekac nareszcie troche wolnosci:) Na dzis koncze odezwe sie jeszcze jutro, bo inaczej to dopiero w sobote tu zajze:) Pozdrawiam gorąco i mocno ściskam 100000000 całusów:) Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i zwariowany u mnie ok byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie szerokie porteczki za 65 euro jutro też jadę do skateshopu ale do lago patri po jakąś koszulke a wśrode zostałam zaproszona na baze :-D na capodichino propozycja bardzo kusząca ale nie wiem czy skorzystam na 99 % tak simonko błagam powiedz mi jaki dokument mam wziąć ze sobą dowód czy paszport???????? i jak to z tymi wejściówkami????????????? dostaje się od razu??????????? czy trzeba czekać??????????? bo nie pamiętam jak opowiadałaś ma na imię chyba jordan czy coś w tym stylu wiecie ja głucha jeset a to było na dyskotece jak dzis dzwonił to zapomniałam się go spytać ma 21 latek i jest z virgini z richmond reszte informacji dostarcze po spotkaniu zaraz idę do pracy do dzieciaków przesyłam 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello friends:classic_cool: dzis destinka czuje sie juz dobrze ,nawet za dobrze,bo juz mi tu szarpie kable od tv-lobuz z niej niesamowity:P jutro -obiecuje,ze zrobie nowe fotki to wam wysle ale fajnie ci gata robisz sobie zakupy...ja tez wybralam kilka rzeczy z internetowego sklepu,bo nie mam auta i jestem w domu uwiazana,ale niestety trzeba placic tylko karta kredytowa,a ja jeszcze takiej nie posiadam,musze meza namowic by mi zalozyl jedna:) nie musi byc od razu-,,golden,, nawet troche kasy na niej umozliwi mi internetowe zakupy! a na razie to ,,kisze,, sie w chacie dzis poszlam do kolezanki-zrobic kilka fotek-to bym mogla wam wyslac potem tornado mialo byc,deszcz la jak nie wiem,chmury tak szybko plynely jak na filmach...jakis horrrorach...troche sie wystraszylam lecialam do domu z tym wozkiem jak szalona:P mala otulilam kocykiem by ja nie zalalo strasznie w polowie drogi tesciowa spotkalam,bo mnie szukala zabrala destinke do samochodu a ja z tym wozkiem lecialam do chaty,a tak strasznie lalo,ze nie moglam nawet patrzec...cos niesamowitego!!!!! dotarlam do domu szczesliwie:D jutro mam nadzieje,ze pogoda sie ulozy:D i bede mogla zalatwic moje sprawy pozdrawiam was serdecznie caluski slodziutkie👄 czesc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatek*********************
hej gata-jesli chodzi o dokumenty to tyllko paszport i tyle....zabierz usmiech:D rozgladaj sie dobrze,bo moze bobbiego zobaczysz?! milych dni🌼 ale ja ci zazdroszcze-tez bym juz chciala byc tam z wami no,ale nie wiem kiedy bede mogla przyjechac??? musze zaczac sie rozgladac za tanimi biletami. gata pamietaj,ze paczka moze przyjsc w tym tygodniu,odbieraj telefon zawsze,bo ta firma czasem dzwoni przed przyjazdem...cos w tym stylu,paczka zaadresowana na stratka,ale drugie imie jest twoje.mysle,ze nawet goda bedzie mogla ja odebrac! hm...okay to tyle ode mnie. caluski znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gata***
w tym tygodniu po dominizianie bedzie szalec ,,superman,,-bobiego kolega nie wiem czy go pamietasz??w poszukiwaniu dziewczynki i mocnych wrazen:P ,,piecioro,,jest juz za stary i go juz nie wysylaja nigdzie,przeszedl na emeryture:P czy ty uwierzysz,ze on w twojej mamy wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ide juz lulki:) zawitam do was jutro jak wstane. przepraszam ze nie zagladalem ale brat przyjechal i dosiadl sie do kompa:) spijcie slodko i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też pomacham Wam wszystkim na dobranoc Miłych snów 😘 Do zobaczenia jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata koniecznie mi napisz czy moja paczka juz doszla?????????????????? pozostale co wysylalam do polski juz dotarly i o dziwo bez ubezpieczenia!!!!!!!!!!! jesli strato moglby sie przejsc na poczte i o nia zapytac jej numer na ubezpieczeniu U.S.POSTAL SERVICE INSURED MAIL VF 438 448 580 US OCZYWISCIE WASZ ADRES I JEGO NAZWISKO ITD..... PODALAM ROWNIEZ TWOJ NR TEL. cala reszta-tysiace caluskow👄 cos dzis caly dzien bardzo zoladek mnie boli:(-kolejny problem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata ostatnoi bylas tu 6...co z toba????????????? masz problemy????????? cos z kompem??????????????????? mocno wierze,ze ty czujesz sie dobrze:) madzik-co u ciebie? netta-❤️ zwariowany...ty to juz mnie nie lubisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej troszke mnie tu nie było wybaczcie brak czasu no i byłam na bazie szczerze spodziewałam się czegoś lepszego ale było ok mają strasznie małe pokoje ale za to ci co stoją na wejściu to dopiero faceci-super przystojniaki ;-) co prawda spędziłam tam nie całą godzinke bo na drugi dzień do pracy lekka poprawka misiek ma na imię jonathan (pisałam że głucha jestem :-D ) weszłam na dowodzik sympatyczny chłopak jak sie powiedzie to kto wie co z tego wyniknie może kiedyś wyjade do usa i będziemy się częściej widywać kochana simonko :-D :-D ;-) oczywiście razem z jagódką porozglądam się za supermanem a bobik i spólka są na capo???????????? pamiętasz jak kiedys pojechaliśmy na dyskoteke to było chyba na twoje urodziny i wyparowałam na cały głos A SUPERMAN TEŻ JEDZIE???????????wszyscy zaczeli się śmiać :-D pamietasz to????????? ale obciach :-D jutro tez jadę na dysko trzasko powspominać stare czasy... u nas też pogoda straszna dzis poszłam na spacer w krótkim rękawku i bardzo żałowałam że nie w bluzie ostatnio się opalałam aż godzine-musiałam zejść z dachu bo zebrały się czarne chmury :-( to dobrze że desi czuje się ok biedactwo wysłałaś mi maila ale żadna fotka się nie wyświetla :-( obywatele madziu zwariowany netta prosze mi tu częściej pisać nie przyjmuje do wiadomości sprzeciwu :-p przesyłam wam 100000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. paczka jeszcze nie doszła ale powiem strusiowi żeby sprawdził na poczcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×