Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Gość Madzik Ostrowiec
Zapomnilam jeszcze o Nettce:) tobie zycze powodzenia w sesji!!!!:) POzdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dużo sie opisałam ale wszystko mi się skasowało simonko to był tylko zły sen a poza tym sny interpretuje się na odwrót śmierć=długie życie płacz=szczęście dzięki za instrukcje do wysyłania sms wczoraj chciałam z tego skożystać ale byłam w pracy ja ostatnim razem wysyłałam sms z darmowa bramka sms II i chyba doszło jest pod tą bramką z której ty kozystasz ale trzeba się zalogować,wtedy dostajesz hasło itd... nie martw sie o babcie na pewno jest wszystko ok twoja mama prosiła abym ci przekazała że do ciebie ostatnio dzwoniła 3 dni pod rząd ale nie mogła się do ciebie dodzwonić-chciała złożyć małej życzenia dziś dzwoniła do mnie mała madzia i prosiła abyś powiedziała mi godzinę w której jesteś w domu i może zadzwonić bo cię nigdy nie ma madziu dzięki ❤️ ucz sie pilnie mówia że jak skończysz szkołe to tym światectwem możesz sobie podetrzec tyłek ale ten głupi papierek będzie dla ciebie dużo znaczył będa to twoje trudy,nerwy,nie przespane noce ludzie mówia też że lata szkolne były jednymi z ich najpiekniejszych lat w życiu i powiem ci że mają po części rację ja rzuciłam szkołe,nienawidziłam jej z całego serca i z miłą chęcią bym pod nia bombe podłożyła ale teraz chciałabym do niej wrócić doszłam do wniosku że do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu pytasz co pozatym u mnie czuje sie nie zaciekawie ale mam wrażenie że większość osób ma to głęboko w dupie ludzie zachorowali na ZNIECZULICE jeśli jestem komuś potrzebna to staram sie być ale jeśli ja kogos potrzebuje to widzę plecy... wcoraj przyjaciel mi napisał że takie jest życie no cóż a ja jedna głupia istota nie zdołam zmienić świata chyba muszę zmienić siebie tylko że nie potrafię być obojętna na cierpienie moich przyjaciół w tym tygodniu wybieram się na cmentarz zapalić świeczuszke osobie która wiele dla mnie znaczyła i nadal znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszyscy jesteście????????????????????? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszyscy jesteście????????????????????? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zostawilyście mnie samą 😭 madzia ❤️ się pewnie uczy a simonka ❤️ przygotowuje przyjecie chociaż netta ❤️ tu zajrzała wszyscy mnie zostawiają nawet wy 😭 byłam dziś w piekarni i prace zaczynam w pierwszym tygodniu czerwca nareszcie nie mogę bezczynnie siedzieć w domu bo oszaleć można :-( przesyłam wam 100000000000000000000000 😘 i mam nadzieje że się odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej:) Agatko ja rzeczywiscie sie ucze troche!!:) Żeby mama sie nei zalamala jak zobaczy świadectwo:) ale dzis pistek, mam jeszcze chwilke do angielskiego wiec napisze coś !!:) Tak ogólnie to u mnie jest ok, pomalu i do przodu:) Nie mam co pisać bo cały tydzien siedze w domu i nigdzie nie wychodzę więc nic szczególnego się nie dzieje!!! Chociaz osattnio mialam wywiadówk i pierwszy raz wysłałam bacie:) i sama tez musialam isc bo to taka specujalna byla tylko dla naszje klasy. Mamy najnizszą frekwencje w historii szkoły!!!! nie ma sie czym chwialic ale no zdarza sie, ręki sobie przecież o to nie utne:) Nie chcialam pokazać babci dizneniczka wiec sama sie zapytala wychowawczyni jak sie ucze, az sie balam ale ona same dobre rzeczy o mnie mowila:) Dobra dziewczynki juz was nei zanudzam!!! P.s Aga jutro powinnam Ci wysłam moje wypracowanko z włoskiego na poczte:) sprawdzisz prawda???:) BUziaki dla was, Miłego weekendu:) :)Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dawno wróciłam z pracy i jestem troszke padnięta wpierbzielam arbuza i jutro chyba idę się opalać jeśli pogoda na to pozwoli simonko niedługo przyjęcie mam nadzieje że opiszesz jak było 1000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu co da wypracowania to wiesz że nie ma problemu ;-) z miła chęcią ci pomogę wczoraj kupiłam sobie fajny film z vin'em diesel'em ❤️ ale z nigo przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczcie,ze nic nie pisze,ale to przyjecie mnie calkowicie pochlonelo:) zakupy...o rany jak pomysle ile juz kasy wydalismy to szok!!ale babcia desi wiele rzeczy sponsoruje-kochana tesciowa❤️ gata przekaz moje mamie,ze ja bardzo kochamy,ale nigdy nas nie ma w domu!!!!wracamy bardzo,bardzo pozno!!! a juz w ten weekend to bedziemy goscmi w domu. zdzwinie do niej to bedzie mogla desi zlozyc zyczenia...niestety nie wiem kiedy...bo czes tu ucieka ile wlezie!!! ja dla malej na prezent kupilam rozowego pieska-takiego na baterie co chodzi i szczeka,macha ogonkiem itd...bardzo slodki...byly fajniejsze wczesniej-wygladaly jak prawdziwe:),mialy czarno-biale futerko,byly przesliczne,ale ludziska juz wykupily i zostaly tylko te rozowe psiaczki,trudno,moze uda mi sie kupic tsakiego pieska innym razem:D kupilam jej kasete z barney-jej ulubionym dinosaurem:D-to bedzie sobie ogladac. na razie to tyle,bo nie mam juz pioeniazkow:( moze tata jej cos kupi??tego nie wiem? no i pewnie dostanie wiele zabawek na swoim przyjeciu urodzinoweym. telefon komorkowy mi dziala wiec narobie kilka fotek i wam wysle na konta:D strasznie tu goraco🌼 przyjecie ma byc o 17:00,ale nie wiem jak to wszystko zrobimy,bo straszny upal!! to tyle o mnie-a dodam,ze schudlam prawie 4kg-i waga sie trzyma od dluzszego czasu:D przemalowalam znowu wlosy na blond....na razie to sa zolte,ale to normalna reakcja zawsze tak jest za pierwszym razem...wiec wygladam jak sloneczko:D na poczatku bardzo mi sie podobalo,ale dzis jak kolejny raz wymylam wlosy i ladnie ulozylam,wygladaja calkiem nie zle. pa pa milego weekendu🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko nareszcie napisałaś coś :-) życze wam dobrej zabawy na przyjęciu ucałuj baaaaaaaaaaardzo mocno malutką desi 1000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanko jak wysyłać piosenki mailem bo nie chcą mi się wysłać :-( tak pozatym problemem to u mnie wszystko ok miałam się iśc opalac ale jak zwykle mi się nie chciało dzwoniłam dzisiaj do doni u niej wszystko ok ale nudzi jej się troszkę danielek spał mówiła że w polsce nawet ładna pogoda tylko troszkę wieje wiatr jejku ale mi sie za nią tęskni... kurcze głupia piosenka nie chce sie wysłać przesyłam 100000000000 😘 simonko czekam na zdjęcia i opowieść jak było ostatnio nic już nie piszesz madziu czekam na wypracowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ze juz nie pisze tak wiele,myslalam,ze was zanudzam.... hm..wiec-wczoraj byly desi urodziny-odspiewalam jej po polsku sto lat:) potem pojechalysmy na miasto do takiej fajnej pizzerni,gdzie przychodza dzieciaki jak maja urodziny.jest taka duza myszka-chackie-co spiewa im piosenki i sklada zyczenia...itd...jest tez sala gier-cos w stylu tej na villagio-tylko duzo ladniejsza i bardzo czysta!podloga wylozonona jest pieknym dywanem w kolorowe kredki,w lazience bardzo czysto:classic_cool: i pachnaco-czlowiek nie musi sie obawiac jak zmienic pampersa,bo wszystko jest odpowiednio przystosowane dla mam z maluchami. okay-desi oszalala na punkcie tych wszelkich ruchomych zabawek na zetony,z samochodu nie chciala zejsc,zdjelam jej buciki ,by mogla pochodzic:Dbiegala wszedzie,a ja za nia:) dziecko mialo swietna zabawe:D potem spacer po miescie-zabroniony-Mc Donald=a potem okolo 1 nad ranem wrocilysmy do domu. wykapalam pchelke i myslicie,ze chciala isc spac!!! jeszcze ze 3 razy bajeczke na video ogladala-lobuziara!!usnela 😴dopiero kolo 3 nad ranem. dzis festival u mnie w miescie,o 10 parada,moze tez klikne pare fotek-dodam,ze wczoraj na tej sali gier wypstrykalam dziecku cala klisze zdjec!a niech ma pamiatke:D-mam kamere,ale wciaz zapominam dokupic film:( to tyle o urodzinach desi❤️ jutro jej przyjecie🌼 zobaczymy jak wszystko wypadnie...... zycze wam milego weekendu netta-dziekuje za zyczenia:) madzia👄 gata👄-pozdrow koniecznie gode i ucaluj jes❤️ wiem,ze zyjesz zle ze stratem,ale w dobrej chwili tez go ode mnie usciskaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuu zaraz idę do pracy madziu co z tym wypracowaniem simonko sprawdz skrzynkę summer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za e-mail:) gata ucaluj wszystkich bardzo za wami tesknie!! ale jestem dzis zla znowu mialam starcie x meza siostra....kurcze jak ja jej nie cierpie!!!wredna suka,ale tylko czekam jak tu sie pojawi to tak jej dowale,ze zielenieje!!!a jutro to nie wiem co to bedzie na tym przyjeciu bo jak ludzie z meza rodziny zaczna mnie wkurwiac to porostu wezme swoje rzeczy i wroce do domu!czasem mam im tyle do powiedzenia,nie wiem co mnie powstrzymuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko zbierasz w sobie złość ale jak pewnego dnia wybuchniesz to im głowy pourywasz nie martw się nimi dziś przyjęcie malutkiej d 🌼 ja ostarnio siedze w domku i nigdzie nie wyhodzę jutro jadę do lago patri zapłaćić za internet nie mogę się doczekać kiedy pójdę wreszcie do pracy bo można w domku zwariować ściskam was mocno 1000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo! Simonka 🌻głowa do góry, olej to babsko! Dobrze dziewczyny na tamtym topiku to napisały, że jej to chyba żal dupsko ściska! Wiesz o tym, że kobiety są zazdrosne i zawistne a do chama trzeba po chamsku. Ps. Jak się udało przyjęcie? Gata 🌻ja mam pytanko do Ciebie! Ostatnio u Nas w TV usłyszałam, że we włoskich szkołach zakazane jest noszenie spodni biodrówek...czy to prawda? a tak w ogóle co tam u Ciebie słychać? Madzik 🌻 powodzenia w nauce. Od czerwca będę trochę wolniejsza i częściej będę zaglądać na topik, no i może w końcu uda mi sie przesłać zdjęcia!!! Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki madziu znowu zaginełaś simonko jak przyjęcie netta wiesz nic mi o tym nie wiadomo ale słyszałam że gdieś tu we włoszech w jednej szkole tego zakazali ale w reszcie jest zupełnie inaczej krótkie,wydekoltowane bluzaczki,spodnie biodrówki i naprawdę dość mocny makijaż,przemalowane włosy tu nie ma takiego rygoru jak w polsce w mój pierwszy dzień w szkole doznałam niezłego szoku pozdrawiam i przesyłam 100000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesc laseczki:) Mam strasznie ciezki tydizen w szkole, trzeba sie poprawiac itd. ale postaram sie zagladac czesciej:) czytam was oczywiscie codzienne:) Zaczelam sie jzu poprawiac ale ne chce zapeszac:) mama nadizjee ze bedzie dobrze:) tak poza tym to juz w tym tygodniu dlugo weekend :) jak ja sie ciesze odpoczn etroche od tej glupiej szkoly:) pewnie pojde na jakeis dicho i moze na karaoke:) bedzie fajnei teraz zaczely sie festyny w baltowie i cmielowie, iwochy ale naprawde fajnie tam jest:) U mnie to tyle POzdrawiam was i clauje papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane simonko nic nie piszesz jak było na przyjęciu ja chyba w weekend zaczynam prace w piekarni-narazie na sobote i niedziele ale to jeszcze nic pewnego ostatnio siedze cały casz w domku ale dziś odwiedziłam jess u niej wszystko ok dziewczynki nie zapominajcie o mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje przyjecie bylo bardzo udane:D mala byla bardzo zadowolona!!! latala wszedzie ,a ja za nia:D torta sama kroila:P wszyscy mieli z niej ubaw:) pogoda dopisala,byl upal 35C uzbierala troszke pieniazkow-malo-50$,ale to i dobre-zamierzam wszystko wydac tylko na nia,kupic troche nowych zabawek,spodenki jeansowe,nowe buciki...a reszte na szalenstwa:) mala nie dostala zadnej zabaweczki:( tylko tego rozowego pieska ode mnie co chodzi i szczeka i kasete video z bajeczkami,gdybym wiedziala,ze nikt nic nie kupi sama bym jej pokupowala zabaweki.ah dwie pilki dostala. a tak to tylko ubranka,ale naprawde sliczne:) spodniczki,sukieneczki,kompleciki,dwie male torebki,jakies koraliki...bzdurki:P niestety mam wielki problem DESI BARDZO CHORA-MA ZAPALENIE UCHA!!!!! dzis bylismy w szpitalu:( teraz spi zmeczona😴 wybaczcie jesli przez kilka dni sie tu nie pojawie..........bede zajmowac sie malutka,bo uszko mocno boli,a to nie mile uczucie...biedactwo sie nacierpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarby biedna desi :-( musi boleć ją to uszko ciesze się że miała udane przyjęcie simonko baaaaaaaaaaardzo ci dziękuja za maila i za zdjęcia ja niedługo idę do pracy i za pierwsze zarobione pieniążki kupie aparat cyfrowy porobie duuuuuuuuuużo zdjęć i wam powysyłam simonko madzia mała do mnie wydzwania i się pyta kiedy może do ciebie zadzwonić???????????tak abyś była w domku i żeby was nie pobudziła madziu a co u ciebie???????????? netta??????????????? u nas niesamowity upał ledwo da rade na słoneczku wytrzymać już się zaczyna muszę się opalić bo wszyscy brazowi a ja biała :-D śle wam 😘 i słońce z itali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata-witaj skarbenku:D mala madzia niech zadzwoni w niedziele o godzinie...hm...pomiedzy 20 waszego czasu,bede czekac na jej telefon:) ucalowalas gode ode mnie w dniu jej swieta????? pozdrow moja mame🖐️ skarbie sprawdz e-mail box,napisalam ci krotka notke u mnie upal ide myc samochod,moze sie troche opale:) caluje was wszystkie mocno w usteczka👄sciskam,milego wieczorku dzidzia czuje sie lepiej-przestalam na nia mowic desi,bo moj maz stwierdzil,ze to nazwa laciatej krowy????o rany-dlaczego nikt mnie nie uswiadomil wczesniej??? ogolnie mala ma tu inne przezwisko-,,new-new,,gdy to wypowiadaja oni ja slysze niu niu:D-no to niech bedzie niu niu,niunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko goda dziękuje ci ślicznie za kartki 🌼 🌼 🌼 na dzień mamy od jess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam was dziewcyznki:) U nas straszne upały, normlanie chyba pierwszy raz w życiu!! ! w cieniu 30 stopni, poprostu nei da sie wytrzymac, dlatego tez sie opalam codziennie. Jestem juz jak Jessica:) hihihi , ale wszystko mnie boli , nie moge lezec na plecach mam nadzieje ze nie zejdize mi skóra. Widzialam ostatnio Goske z Kevinem, bardzo schudla, włosy a długie całkiem niezle wyglada , ale nie widziałam z nia Sonego???!!! ciekawe czemu, wstydzi sie go , czy moze go tu nie ma???;> Gata napisz co tam u Katarzyny, czy ona wogoel pracuje??? Ciesze sie ze z mała Desi:) jest juz lepiej, biedne malenstwo sie wycierpialo. Ewelinko wyslij zdjecia z przyjecia, jak bedizesz miala na kompie!!!:) Ja juz lece musze sie wykapac i spadam na spacerk taka ladna pogoda:) POzdrawiam buziaki papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dziś byłam w pracy sprzątałam piekarnie od 8 do 15 wszystko mnie boli :-O katarzyna przyjeżdza jutro bo przez te 2 ostatnie tygodnie była w polsce u nas też gorąco ale ja biała jak mozzarella jestem-nie chce mi sie opalać zciągnełam sobie opcje java i ostatnie 2 dni siedziałam na czacie www.czat.onet.pl znajdziecie mnie tam w pokojach hip hop i rap;ostrowiec;italia polska pod nickiem garbatyaniol zaraz tam lece przesyłam wam 100000000000 😘 simonko jak desi????????????/ nadal chora?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamopnka
hej dziewczyny:) niestety moja destinka dzis jeszcze bardziej chora,cala noc miala bardzo wysoka goraczke,glowke ma goraca....oczka zaiskrzone,gora bardzo:( to fajnie,ze u was wszystko okay. gata jak kaska przyjedzie to przekaz jej ten moj stary e-mail do niej. pozdow moja mame i ukochaj jessi❤️ hm...co do goski to ja nie wiem,ale moze cos sie stalo???moze sunny jest w wiezieniu????dlaczego ona siedzi w polsce???i to juz tak dlugo??? a i ten list co do mnie kiedys napisala,byl niby mily,ale pelen zalu...chyba tam nie jest za ciekawa sytuacja???a moze sunny ja zostawil?nie w to nie wierze?cos musialo sie stac!!szkoda mi jej,ale listu do niej nie napisze!!!wiecie o co chodzi!mialam kevinowi wyslac karteczke na dzien dziecka,ale chyba i tego nie zrobie....nie wiem????co wy na to??? a co z kevinem tym od brighta??? co z pannem b??juz dawno o nim nic nie slyszalam??? hej gata zapytaj strara czy moge na jego nazwisko i wasz adres wyslac jessi paczke?moze jak bedzie wloski nazwisko to nikt nie ruszy???gata jesli on sie zgodzi to napisz mi dokladnie jego imie i nazwisko,i caly poprawny adres do was . u mnie tez upal:(:)-juz sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie??? to na tyle ode mnie-milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×