Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

wejdz na strone www.gadu-gadu.pl kliknij na pobierz gadu-gadu 6.1 [build 158] będzie sie instalowało będziesz musiała podać swoje dane,jakie masz połączenie czy stałe czy nie,hasło nie wiem jakie masz połączenie bo ja modem zaznaczyłam bez proxy później zaznać że jesteś nowym użytkownikie i wtedy dostaniesz swój nr gg wpisz hasło wpisz swojego maila no i swoje dane i to chyba tyle jak używać i co i jak jest opisane na stronie którą podaje niżej jest też przykład jak instalować www.gadu-gadu.pl/przewodnik.htm napisz jak poszła instalacja i czy wogóle zdecydowalłaś się na instalacje jeśli tak to napisz mi swój nr gg to bedziemy gadać na stronie głównej jest też odwiedz genetracje gg tam jest dużo osób które podały swoje gg są grupy jęztykowe,we dwoje,klasa,kibice,fachowcy,hobby i chyba cos jeszcze naprawde polecam ten program 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tyle się opisałam i się nie wysłało 😭 simonko wejdz na www.gadu-gadu.pl kliknij na pobierz czy instaluj (nie pamietam) gadu gadu zapyta ci się jakie masz połączeenie z internetem stałe czy modem ja mam modem później nie zaznaczyłam a właściwie samo mi się nie zaznaczyło proxy bo nawet nie wiem co to znaczy podałam że jestem nowa i chce nowy nr gg dałam swojego maila i dane dokładnie jak to zrobić masz opisane na www.gadu-gadu/przewodnik.htm są też tam wszystkie opcje i podpowiedzi programy nie chcą wysłać się mailem film nie chce mi sie otworzyć jess tam mówiła żebyś ucałowała desi i uczyła mówić ja po polsku mówiła też żeby bacia jej nie podpowiadała co ma mówić jak wróci z polski to nagram nowy i ci wyśle naprawde polecam ten program gg jak zainstalujesz to będziemy sobie gadać spadam spać daj znać czy zdecydowałaś zainstalować ten program jeśli tak to jak ci poszło ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie nie moge zainstalowac bo nie wiem nic na temat tego kompa i jakie sa tu programy itd... a ten baran przeciez mi nie pomoze:( dzwonilam do doni-jessi dojechala szczesliwie pasquale-stwierdzil,ze mieli bardzo udana podroz,chyba jest zadowolony:P matka cos jak zwykle lamentowala,ze mieszka doska na wsi,ze las.... ja tez na wsi w lesie i tu nikogo nie mam..i juz tak 2 lata! a potem tylko jessi powiedzialam-,,czesc,, i sie wy;laczylam,bo mam dosyc sluchania tych lamentow!!!!!! jak mi kiedys matka powiedziala- ,,widzialy galy co braly,, wiec doska mogla o tym tez pomyslec wczesniej! co najwazniejsze,ze jessi zdrowa i miala udana podroz! u mnie stare nudy! gatA ZAGLADAJ NA PORTIERNIE!!!paczka powinna byc w tym tygodniu! podalam twoj i gody nr telefonu,bo ta agenzia wymaga telefon,wiec sie nie dziwcie jak jakis wloch bedzie dzwonil-uprzedz mame i starajcie sie odbierac,mozliwie wszystkie telefony. bede bardzo wdzieczna❤️ mam CD dla ciebie TI-wysle pod koniec miesiaca wiec nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonkaa
juz nie moge sie doczekac kiedy madzik wroci i nam wszystko opisze:P zapomnialam sie zapytac na jak dlugo wyjechala...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie ja też nie mogę sie doczekać kiedy madzia wróci i opowie wszystko co do tego programu musisz wiedzieć tylko jakie masz połączenie z internetem ja mam modem tzn. przez komórke jeśli masz przez telefon to stałe zresztą ten program jest ok to co potrzebne zaznaczyło mi się samo właśnie wysłałam smsa do doni pytałam jak jej samopoczucie bo jutro jest big day kurcze szkoda że nas tam nie ma moja mama jest znowu u babki na nocki znowu ten guz dzisiaj jej pękł pękły właściwie wszystkie i pękając uszkodziły jej kości w biodrze czy gdzieś tam lekarze dali babce 2-3 dni współczuje mojej mamie babka umrze wykrwawiając się a moja mama będzie musiała na to patrzeć praktycznie umrze jej na rękach dobrze że nie jest tego świadfoma tak czy inaczej moja mama ma najprawdopodobniej nową prace u matki właściciela kliniki pineta grande jeśli sie tam załapie to ja bede pracowała w klinice marzyłam zawsze żeby pracować w szpitalu może nie jako osoba do roznoszenia obiadków ale zawsze od czegoś się zaczyna żadna praca nie chańbi poprawka żadna uczciwa praca nie chańbi ja sie nudze troszke i chyba pójde do koleżanki całuje cie mocno ❤️ twoja gata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. dzięki za płytke nie wiem jak cisię odwdzięcze i będę zaglądać na portiernie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA!!!KTOS SIE PODSZYWA!!!!!!!!! mam juz tego dosyc na tej cholernej ,,kafe,,-sami imbecyle! gata skarbie-ja ta CD juz otworzymam-nie gniewaj sie:P-bo sobie chce przegrac,a tobie wysle orginal.mam nadzieje,ze nie bedziesz miec mi tego za zle:P mam tez AKON-ale tak bardzo sie malemu spodobala ...juz mu nie bede zabierac-kupie jeszcze jedna to ci wysle nastepnym razem. musze ci dokupic bluze obiecana i dobrze to CD zabezpieczy,by na poczcie cos sie z tym nie stalo! tylko raz gralam ta TI..wiec nie martw sie nie jest porysowana-wyglada idealnie!-sama ,,grand hustle presents URBAN LEGEND,, nie wiem czy magda bedzie pamietac,prosiam ja by z telefonu komorkowego wyslala mi kilka fotek z tego slubu! ukochaj gode❤️ dzis desi strasznie nie dobra:( znikam napisze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie nie wysyłaj mi ogrinałów jeśli możesz to przegraj mi na płytki i wyślij i tak to jest dużo że wogóle ją kupiłaś i mi chcesz wysłać jejku jak ja ci się odwdzięcze??????????? twoja mama obiecała porobić dużo zdjęć kupie skaner i ci je prześle u mnie nudy dzis sprzątałam dzwonie cały czas do koleżanki co dziś robimy dzisiaj przeciez jest piątek i dyskoteka tak dawno nie byłam lece sie kąpać i zrobić cos z włosami odezwe sie później ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!nie! wysle ci orginal,a nawet nie bede sobie robic kopi,bo przyznam sie,ze nie wiem jak:P nie bede sie nikogo prosic!:-o dzis w chacie wojna:( mysle o powrocie do wloch,tym razem juz bardzo powaznie!!!!!!!!nie moge tego wytrzymac! zasluguje na szacunek!!! nie bede niczyja niewolnica! coz z tego,ze w usa jak 24 na dome w chacie,glowa mnie boli od tego siedzenia w domu bardzo,nawet plakac nie moge, bo potem to juz mam straszliwy bol glowy na dodatek strasznie goraco-ze 45 stopni:P dzis doski slub przyznam sie,ze nawet nie zadzwonila,bo nie mialam jak. tesknie za wolnoscia,za moim starym zyciem,dzis wiem,ze nie bylo az takie straszne,moze wymagalo wiecej samozaparcia i wysilku,moze powinnam dac sobie jeszcze jedna szanse? ah to tyle ode mnie siedze w domu-kolejny piatek ja tu nigdy nie bylam na dyskotece-to juz dwa lata jak nigdzie nie wychodze:( nigdzie... nie mam znajomych,pewnie to tez ma duzy wpyw:( ale jak tu poznac kogos jak ja wiecznie z dzieckiem w domu,lub z mezem-tam gdzie on chce byc! bo dzis piatek-planowalam wyjscie do miasta po farby do domu,bo chcialam pomalowac kuchnie..itd.. planowalam to juz od kilku dni ale moj szanowny pan maz zapomnial wlasnie wyszedl zabral destinke i sobie pojechali gdzies no i trudno zostalam sama przed kompem:( jak zwykle oto moje piekne zycie. pierdole to! juz nie wytrzymuje psychicznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka :cmok: A nie mozesz autobusem?Bo ja tez w dziurze na wsi mieszkam ale u mnie autobusy kursuja dzieki Bogu,nie wszedzie sie moge dostac ale do wiekszosci sklepow tak. z tego co pamietam to u Ciebie chyba nie kursuja,pisalas ze mieszkasz blisko lasu chyba? A moze rower?Nagadaj mezowi ze chcesz rower moze? Ja tez nie mam znajomych:( a do sklepow samej mi sie znudzilo chodzic,chociaz lubie ale ile mozna.Tesknie za siostrami,chcialabym je tu sciagnac,moze kiedys da rade. Moja propozycja odwiedzin ciagle aktualna,jakbys dala rade finansowo jakos to przyjezdzaj :) A nie chcialabys zrobic sobie prawa jazdy?czy maz ma cos przeciwko? Moj to chce zebym zrobila ale ja nie chce bo sie boje samochodow. Pozdrawiam i sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko biedna jesteś cały czas sama ja bym chyba zwariowała!!!!!!!!!!! ja też nie dzwoniłam do doni u niej pełana chata impreza pewnie nadal trwa nie chce im przeszkadzać może pomyślą że jestem wredna ale podałam jej list izyczenia a prezent dostaną osobiście pewnie też poszły słowa krytyki że nic nie wysłałam nic ale mam to gdzieś bo pewnie jak bym wysłała to pewnie też było by źle pracuje ale nie jestem miliarderką żeby wysyłać im 200 euro jak sie z nimi spotkam to sie zapytam o czym marza i co im potrzzebne wtedy to kupie i im dam u mnie tez nic ciekawego na dyskotece nie byłam niedawno przyszłam z pracy i już sidze przy kompie skarbie co do przegrywania to ja mam program do tego nazywa sie audiograbber lece sprwdzic poczte ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Mam problem z netem, korzystam teraz z niego gościnnie więc nie chcę nadużywać tej gościnności...daję tylko znak, że żyję...a odezwę się do Was we wtorek....mam nadzieję, że już wszystko będzie oki Simonka 🌻 wielki i słodki 😘 już leci do Ciebie ode mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza maruda wrocila:P wczoraj bylam caly dzien na basenie:D bylo extra! siedzielismy,az do zamkniecia:) destinka szalala w wodzie jak rybka-nie bala sie nic. byla jedynym maluszkem w wilekim basenie jaka zabawe miala wszedzie tylko chciala sama odpychala mnie raczka:P ,,zosiasamosia,,:D teych basenow bylo kilka-z atrakcjami byl z falami morskimi kilka dla dzieciaczkow ze slizgawkami fontanny w basenikach itd byly duze slizgawki.... ja nie mialam odwagi isc-tak wyyyssoookkoo:-o balam sie a i byly takie zakrecane tez nie mialam odwagi:P zato wybawilam sie w basenie z corcia na materacu a i byl jeszcze taki...hm...to nie byl basen to bylo cos na styn rzeki z pradem dosc silnym w jedna strone siadalo sie na takie wielkie okragle kolo ratunkowe i wycieczka dookola tej rzeczki wielka frajda nie polozylam kremu wiec jestem spalona znowu wygladam jak raczek a moz stwierdzil,ze jak lapster:P a potem...maz zabral mnie do sklepu hi-chyba sie przestraszyl,ze naprawde juz wyjedzam,bo xerowalam odloty i kupil mi przepiekne brazowe spodnie(eleganckie) a do tego 2 sliczne bluzeczki(very chic):P przez caly wieczor gadal,ze bardzo mnie kocha zebym nigdzie nie jechala przeciez mam tu rodzine a ja na to: ,,to sie zmien!,, Elfiku nie wiem czy ty jeszcze tu zagladniesz ja juz od dawna patrzylam na bilety do ciebie-nie sa bardzo drogie-okolo 250-300$-oczywiscie w obie strony ale maz robi oczy jak o tym mowie chyba zaczne narzekac kazdego dnia to moze mnie pusci:P autobusow niestety nie ma:( rower odpada,bo tu cala droga przez las- owszem aswaltowa ale sa dzikie zwierzeta pumy itd... moze mnie zaatakowac a tego bym nie chciala!!! a poza tym na tym rowerze to pewnie bym jechala ze 3 godziny,bo samochodem okolo godzinki drogi wiec wszystko odpada pozostaje nadzieja,na lepsze jutro i prawo jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki simonko no to miałas super zabawe zazdroszcze ci!!!!!!!!!! właśnie czemu nie zrobisz sobie prawa jazdy wtedy to bys miała raj na ziemi ja dziękuje bogu że tu są autobusy bo do neapolu to bym chyba stopem jechac musiała :-D albo znajomych sie proszić bo stus samochód rozwalił a właściwe mu rozwalili bo to nie była jego wina a teraz samochód stoi sobie samotnie pod blokiem u mnie stara śpiewka ale we wtorek ide sie bawić z kolezanką a moze jutro bo jest ferragosto wykąpałabym sie noca w morzsy popatrzyła na sztuczne ognie byłoby super aż musze zaraz do niej zadzwonic i przełażyc spotkanie na jutro lece ogladać tv bo fajny serial jest ❤️ 😘 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gata ja tam cie nie osadzam z tym prezentem czy wyslalas czy nie:P u nas w polsce sa zupelnie inne zwyczaje dawania prezentow podoba mi sie tu w usa tu to doprawdy kult:D tysiace roznorodnych torebek na prezenty pudeleczka kokardeczki\' koroneczki wstazki i inne gadzety by upiekszyc prezent:D piekne kartki z zyczeniami na wszelkie okazje misie ,misiaczi,laleczki co by mozna przyczepic do tej kartki z zyczeniami zawrot glowy:D u mnie tu w rodzinie nikt nie robi takich pieknych prezentow ale maz ma ciotke jak ona zrobi ci prezent to juz oczy szaleja jak widzisz tylko to przepiekne opakowanie balony blyszczace kokardeczji pajacyki a co najwazniejsze piekny prezent w srodku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nie osądzasz ale inni pewnie tak ja prezent wole dać osobiście właśnie wróciłam z roboty jestem niesamowicie zmęczona było dość dużo ludzi powiedziałam szefowi że jutro biore sobie wolne i ide się opalać a on orzekł że jak tak zrobie to mnie zabije jak to mówiłam to miał przerarzenie w oczach :-D nie wiem co dziś będę robić zaraz zadzwonie do koleżnki... kurcze pracuje na popołudnie ale i tak do niej pójde bo pracuje w barze co tak bede sama w domu siedziała zaraz zadzwonie do doni odezwe się później 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie gadałam z donią masz od niej gorące pozdrowienia na ślubie najpierw się śmiała a później zaczeła płakać była ubrana w sukienke wesele było ok noc poslubna w hotelu przyjeła nazwisko tomka ale napewno madzia opowie a raczej opisze nam wiecej wyjechali bzis rano o 10 a więc madzia bedzie w domku dzis wieczorem nie wiewm ile twoja mama zatrzyma sie w ostrowcu kurcze nie pomyślałam mogłam powiedziec mojej koleżance żeby zaniosła rzeczy które mi kupiła do twojej babci twoja mama napewno by mi je wzieła trudno a wiec madziu czekamy na relacje 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam🖐️ wlasnie sobie wymylam i wysuszylam wloski-tak mi sie slicznie dzis ulozyly:D to chyba doska zadowolona?:P no i niech sie raduje:D:D:D jest jeszcze mloda i wszystko mam nadzieje sie ulozy❤️ destinka wlasnie spi ja przy kompie odrabiam zaleglosci z dzis rana ale zaraz lece do salonu ogladac tv:P wczoraj w nocy bylm na zakupach z meza siostra kupilam sobie nowy zegarek na reke, bo moj mi destinka popsula bardzo go lizala..i lizala,az wylizala stanol i juz nie chodzi:( kupilam tez bransoletke ze znakiem zodiakalnym majteczki:P 2maseczki nic szczegolnego i 20$poszlo juz mialam kupic jej zabawke,ale odlozylam:( bo sobie zbieram na nowe zlote kolczyki:D nie moge sie doczekac kiedy MADZIK WROCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslalam,ze mi z telefonu wysla kilka fotek:( gata czemu nie powiesz dosi,moze do ciebie wysle,a ty mi przeslesz:D pic mi sie chce:P-ide zrobic sobie herbatke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ty tez tak gdzie indziej
😠😡:-P 😠😡:-P 😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠[😠😡:-P wsciekly]:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ty tez tak gdzie indziej
😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ty tez tak gdzie indziej
😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ty tez tak gdzie indziej
😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P 😠😡:-P😠😡:-P😠😡:-P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
hej dziewczynki juz jetsem z wami:) niestety teraz nie maa za bardzo czasu na opisywanie wszysykeigo ale dzis napewnoe to zrobie!!! W dniu kieyd jechałam do Doni czyli w srode jak czekałam na dworcu w wawie zadzwonila do mnie klezana ze nasz kolega wąłsnie umarł!! bylo mi bardzo smutno!1 ale nie wazne!! o weselu napisze potem jest tego troche!!! Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej jzu kjestem!! i pisze wsjo Wiec jak wiece nie miaąłm zbyt udanych wakacji i odpoczynku bo przygnebiła mnie wiadomosc ......... . Ogolnie to tam jets straszna dziura zabita dechami!! 3 bloki pare domow i jeden sklep!!! nie ma gdzie isc, w domu to jets strasznie staroswiecko w sumie mieszka tam chlop sam wiec co mu to przeszkadza nie robił remontów!!! WIska jak zwykle nei zadowolona stwierdziła ze Doni nic nie dbba o dom ze zapusciła go, ale przeciez przez te pare miesiecy jak tam jets to nie doprowadziła do tego ze progi sa jakeis bardzo brudne i nie da sie ich dpoczyscic!!!ale Wiech zawsze musi cos złego na donie powiedizec bo inaczej byc by nie moglo!!! Cywuilny był o 14 wiec juz ok 13:40 bylismy tam, ja robiłam za fotografa miejmy nadzije ze zdjecia beda ładne i mnie nei powiesza za nie!! Donia jak usłysząła Tomka nazwisko to najpierw zaczeła sie smiac zeby tylko powstrzymac płacz ale potem zaczał płakac z wrazenia!!! potem jak mowił ze ostatni raz sie bedzie podpisywac swoim nazwyiskiem tez sie popłakała!! biedna :) Jak jzu wrocilismy do domu to było ok, siedizelismy przy stole jedlismy , ja pomagałam WIsce wszsytko podawac itd. Ooczywiscie Anetka tez to robiła, potem Tomek sie obraził , zaczal ogladac kasetre i stwierdzil ze Donia nie chcial za niego wyjsc i dlatego zaczeła sie smiac!! wiec byli na siebie pogniewani, Tomek poszedł do innego pokoju i wołal Dosie ale Dosia obrazona i ze wzgledu ze nie wypadało zostawic gosci nie poszła i Tomek jeszcze bardziej sie obraził!! no ale nic potem oboje przyszli siedzieli i ktos rzucuił temat zeby poszli do hotelu na noc poslubna!! Tomek juz w niebo wziety wiec bylo ok cieszyli sie, impreza trwała dalej. kazdy siedizął pilismy iwodke itd.było fajnie az wkoncu kazdy zaczał mnie chwalic jaka to ja uczynna jestem i wogole fajna ze zaczełam polewac ta wode, no i wypiłam juz sama 0,5 Zubrówki i stałam zymałam sie byo ok ale zaczłam pic kolejna, z tego co mi opowiadali to polewałam sobie i Psqalowi wodke siedzielismy smai i przepijalismy winem!!!! kapota powiedzilei mi ze wypiłam litre wofdki i 5 lampek wina!! potem skonczyło sie to niestety w łazience!!!! ale nei długo wymiotowałam, i posżłam spac!! oni poszli ok 12 do hotelu a ja o 11 poszłam spac!!! razno wstyaalm o 7 bo miałam zakodowane w glowie ze musze nakarmic Daska!! i cuma sie swienie:) tO chyab całe wesele a i zapomniałąm Donia miala niebeiska sukienke bardzo ładna taka jasniutka i biała marynarke:) to tyle moze bede miala zdjecia to wam przesle Pozdrawiam buziaki p.s jak sa jakies pytania to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Zapomniałam dodac!! Jessica diabełek wcelony, Dasiu jak sma sie bawił to grzeczny był ale hjak z ta mal diablica to juz gorzej!! szaleli itd. JEssica bardzo duco uwagi potrzebuje i cąły cza sprosi zbey jej mowic ze sie ja kocha!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w nocy zmarła babka tam gdzie moja mama pracuje biedna sie męczyła strasznie jutro pogrzeb simonko doszła wczoraj paczka zapomniałam ci napisać skarbie zapłaciłam za nią 20 euro powiedzieli mi że to są tasse doganali czyli jakieś podatki graniczne twoja mama nie wiem kiedy bedzie moze dzisiaj wieczorem ale pójde do niej jutro napewno bedzie zmeczona dzisiaj w pracy jakaś pieprzona włoszka chciała zarąbać papier do pizzy ja jej powiedziałam żeby go zostawiła tam gdzie jest a ta na mnie że jestem głupia i powinnam wracać do swojego kraju w sklepie pełno ludzi ręce mi opadły byłam w takim szoku że nawet nie wiem co jej odpowiedziałam tak mnie wkurzyła że miałam ochote jej wpierdzielić poczułam się jak ścierwo to że nie jestem włoszka nie znazy że nie jestem człowiekiem i nie mam uczuć nie jestem człowiekiem 2 kategorii strasznie mnie to zabolało szef na to ze to jakaś k... i zebym sie nioe przejmowała ale jak ktoś mi cos dopierdoli to mam stac jak trusia i się nie odzywać bo jeszcze pójda na policje i bedza problemy bo nie mam książeczki sanitarnej i nie moge pracować przy jedzeniu mam to głeboko w 4 literach to on mnie nie zajerestrował i nie zrobił dokumentów trzesie portkami i dobrze ja sbie w kasze pluc nie dam a co u was madziu jak samopoczucie?????????? simonko???????????? netta???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×