Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

ps gata dzwonilam do mojej mamy kilka razy ,ale nie odebrala......... nie wiesz co chciala???? a!!!!!!ten e-mail moniki jakos nie dziala-wracaja mi e-maile,popros ja niech ona moze pierwsza mi wysle wiadomosc to mi sie zapisze jej poprawny adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinko nawet nei mow nic o prezencie dla mnie!! chyba oszalałas!!!! Przyjedz tutaj to najlepsze wyjscie;) Co do tuszu do rzes to ja obecnie uzywam ASTOR Z LICRĄnawet niezły jest dosyc spoto podkreca ale maóo pogrubia!! nie mam numeru jeden ale ostanio uzywałam Gosha to i pogrubiał i podkrecał byl całkiem dobry chyab nawet lepszy od tego Astor !!! To do policzków nazywa sie Roż:) haha Ja na gg jestem bardzo czesto o roznych porach dnia , zazwyczaj jestem niewidoczna ale to nie znaczy ze mnie nie ma!! poprostu nie mam ochoty gadac z niektorymi ludzmi:) Wiec jak bedizesz to sie odzywaj Ide dzis szukac lokalu na moja 18-ske, ma nadizjeje ze cos znajde w tym naszym ostrowcu!! musze dowiedziec sie ajkie sa ceny wynajmu mama nadzieje ze mnei strasnzie nie zrzeźbia!!:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem praktycznie zawsze po 17 w soboty i niedziele od 15 moj ukochany tusz jest z l\'oreal double extension jest podwojny z jednej strony basa z ceramidami r ktora maluje rzesy na bialo a z drugiej tusz super wydluzajacy jestem z niego bardzo zadowolona no coz dzis w robocie myslalam o polsce i sobie wspominalam... strasznie tesknie za tym naszym nudnym ale kochanym ostrowcem za pizza za majonezem kieleckim :-D ogolnie za zarciem za klimatem za jezykiem za rozwalonymi autobusami za moim mieszkankiem a nawet za szkola a przedewszystkim za znajomymi i za czasem ktory z nimi tam spedzilam a wiec teraz musze zamowic sobie tylko bilecik i lece do polski... jejku ja mialam nic nie pisac o tym ze donia nie przyjezdza i nawet sie jej zapytalam czy mam to pisac czy nie i zapomnialam wogole ze o tym tu napisalam zanim do niej zadzwonilam z tym pytaniem mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zla tak poztym to u mnie nic ciekawego szorowalam dzis przez godzine podloge w pracy jeszcze jakies 2 tygodnie i nareszcie wolne pierwsze co zrobie to jade na cmentarz do paola :-( a pozniej do neapolu na zakupy :-) odezwijcie sie na gg ja tu siedze 😘 dla wszystkich ps. prosze nie dowalac sie do tego topiku moderatorzy tu nie sa potrzebni bo wszyscy sa tu kulturalni nie tak jak wiekszosc o sob na forum :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witam wszystkich:) Jejku włansie siedziłaam z kolezanka i planowałyśmy nasze 18-stki!! Co kupimy do jedzenia ile kasy nam potrzene, ile ludzi bedize , dzie beda spały wszystkie osoby spoza ostrowca:) Bozejuz nie moge sie doczekac, to bedzie jedyny i niepowtarzalny dzien w moim życiu , mam nadzijee ze dla kazdego taki bedzie i kazdy bedzie sie dobrze bawił!! mam tez nadzijeje ze wszystko pojdzie po mojej mysli, ze kazdy przyjdzie!! DO jedzenia stwoerdziłysmy ze bedzie Bigosik i krokieciki z Brszczykiem czerwonym, beda chipsy, kanappki torcik to zrobi moja mamusia Rafaello - pyszny upiecze tez sernik, cicia roladke i sasiadka taki prszyny czekoladowy placuszek:) bedzie 18 butrelek wodki i do tego 65 litrow napooji:) Taj juzsobei wsyzto zaplanowałysmy zeby tylko nam sie udało to spełnic:) Poprostu sierozmarzyłysmy przeokropnie:) Jutro ide szukac lokalu, bo dzis nie mialam dobrego dnia bylam w kilku i albo nie wynajmuja albo za drogo albo trzeb aod nich jedzenie !! a ja chce sam lokal!:) Dziewczynki zyczcie mi powodzenia:) Dobranoc slodkich sow wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhh ale sie rozmarzylam-polskie jedzenie:P no mysle,ze ta 18 madziczku bedzie bardzo udana:) bardzo bymchciala przyleciec! czy bede jeden BOG wie:) gata a ty tylko na zakupach:D hi-hi-hi-widzsz madzik taki latwy wyraz zapomnialam-roz:) dzis wyprobowywalam moje nowe kosmetyki jestem zadowolona tylko,ze roz mam prawie,ze w identycznym odcieniu jak podklad i go slabo widac,ale to nie problem,bo zima bede uzywac jasniejszego podkladu+ten ciemniejszy roz=extra:D dzis jestem gg wlaczone...ale nie wiem czy otrzymalyscie moje ostatnie wiadomosci na gg no i wy oczywiscie spicie-sprobuje jutro w poludnie mojego czasu to bedzie wasz wieczorek jesli chodzi o tusz to sobie kupilam XXL z Maybelline-to tez tak jak l\"oreal z kremikiem z jednej strony,a z drugiej czarny tusz hej gata a ile ten tusz kosztuje we wloszech? ja za moj zaplacilam 6,99$-no powiedzmy 7$:P widze,ze dzis bylas na gg gatko o 17:30 a ja jeszcze spalam😴 madzik napisz ,gdzie znalazlas lokal-i z ciekawosci ile za wynajecie-tu swietlica za 100$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam popisać ale niestety czasu brak...:( Czy ma ktoś do sprzedania trochę czasu????? Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis straszny dzien:( chodze wsciekla jak osa!!!! :-o destinka bardzo chora nie wiem co jej jest ryczy juz od 4 godzin moze to zabki moze ma gardlo chore a moze znowu cos polknela?????????????????????? kto to wie????????????????? teraz tylko czekam kiedy pod koniec tygodnia rachunek za telefon przyjdzie no bardzo ciekawie on bedzie wygladal penie mnie z domu wyrzuca nie mam ochoty juz dluzej zyc :-o zegnam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi zly humorek minal:D nowe plany🌼 modle sie do Boga i powierzam mu wszelkie moje problemy bo sama dostaje obledu i nie wiem co robic:-o dzis przegladalam katalog avonu-bardzo fajne rzeczy,juz pozaznaczalam co chce siorka meza ma zabrac jutro do pracy wzielam kilka tuszy do rzes niebieski i turkus zawsze chcialam miec:P jakies mydelka dla dzieci kosmetyczke:P naszyjnik korektor i cos jeszcze terazjuz nie pamietam naweet tanio tyle rzeczy i wyszlo chyba 12$ no nic mam nadzieje,ze skoro sobie czasem bedziemy plotkowac to wciaz bedziecie zagladac na NASZ TOPIK za kilka godzin ide z destinka do lekarza a potem szukac sukni na slub bo w sobote weselicho mi sie szykuje:) moj maz ma byc swiatkiem u pana mlodego musze ladnie wygladac:) nigdy nie bylam na slubie amerykanskim??/ \' ciekawe jak to jest? a wesele? co to? moze bedzie przyjecie?? no zobaczymy w sobote piszcie dziewczynki co tam u was??? piszcie! madzik jaka pogoda w polsce gata co nowego? netta❤️👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich wlasnie wrocilam do domku bylam zaplacic abonament za internet netta super twe listy 😘 u mnie po staremu mam dfosc roboty ludzie mnie wkuraja jeszcze tylko mniej wiecej 2 tygodnie i nareszcie koniec!!!!!!!!!! netta podaj swoj gg moj to 8247543 godas miala dzis pierwszy dzien w robocie pracuje teraz u wlascicieli kliniki pineta grande zarabia 800 euro super dziennie jest tam okolo 6 godzin niedziele ma wolne jak dobrze pojdzie to ja sie wkrece do roboty do kliniki tam zarabia sie przeszlo 1000 na miesiac i robia dokumenty super tyle u mnie ciekawego jeszcze troszke ijade do neapolu na zakupy terazprawie wszystkie sklepy sa zamkniete bo ludzie maja ferie madziu i co z lokalem????????/ bylas w minozie???? jejku simonko to ten avon to u was taniocha u nas sam tusz kodsztuje okolo 7-10 euro lece zobaczyc moje bejbe 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
HEj włąnsie wrociłam do domu!! Jestem padnieta przesżłam połowe miasta!!! zostałą mi druga:( NAjtanszy bar t włansie minoza 250 zł!! REszta to jzu 300 do 500 jak mi mowilli takie smuy to sie smialam im w twazr!! Musze jeszcze jutro przejsz po kilu ale przypuszcam ze zostane przy ej minozie:) podoba mi sie ma sliczny taras i w srodku tez jest fajnie. Co do avonu to tez u nas jest strasznie drogi tak jak Gata mowi sam tusz ok 30 zł!!! wiec zazdroszcze ci Ewelinko:) To tyle ide zarazz spac bo padam z nog i pomyslec ze jutro mnie czeka to samo!!!:( PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej co wy tu nie zagladacie nic;)??? Ja jetsem po drugiej rundce po Ostrowcu:) Znalazłam wiekszy i tanszy bardz za ok 150- 200 zł:) CO prawda jest troche mniej atrakcyjny z zewnątrz ale jets tanszy i wiekszy a to jets wazne :) wiec juz w sumie postanowione gdzi bediz emoja 18:) Nareszcie mama to za SOba!! Dzwoniła do mnie dosia i powiedizla z enie przyjedzie ale trudno spodziewałam sie tego !! CZEkam na was dziewczyny , bedize zajbi...:) Ja teraz zmykam na wykłady:( Buzka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam madziu ktory to lokal???????? gdzie on jest????????/na jakim osiedlu???????? pochwal sie :-D ja zaraz ide na spacerek z goda pojde tez do kolezanki do tej co mam z nia przyjechac musze z nia omowic wszystko kurcze ugryzl mnie komar w plecy chce sie podrapac ale nie dostaje :-O na villaggio coraz mniej ludzi... a ja sie z tego b ciesze mam dosc wakacji!!!!!!!!!! byla u mnie dzis znajoma i porzysczyla mi 3 filmy jeden jest z j.lo ona jest pokojowka na manhatanie i zakochuje sie w jakims gosciu hotelowym on jest poczatkujacym biznesmenem drugi jest z jean reno jest facem ze sedniowiecza ktory przenosi sie w przyszlosc trzeci to bad boys 2 chyba go ogladalam ale nie zabardzo pamietam filmy dosc stare ale moga byc bede pozniej przesylam 😘 simonko jak sie ma desi??????? lepiej?????? co powiedzial doktor?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wybaczcie cisze jestem bardzo zajeta-poszukiwaniem ubranka na slub jutro moj maz bedzie za swiadka:P kupil sobie przepiekny garnitur i koszule,krawacik wyglada bardzo elegancko przystojniak z niego w tym garniturku:D a ja...sukienecke mom skromnom:( nie dlatego zrby maz mi nie chcial kupic ale taka gruba jestem,ze te super suknie troche przymale na mnie mam czarna sukienke w kwiaty do tego buty na obcasach baaaaaaaaaaaaaardzo wyyyyyyyyyyyyyysokich czarne eleganckie:D wszystko razem wyglada supcio:D wiec jutro szykuje sie WESELE:)!!!!!!!!!!!!!! nie bede obecna na necie przez caly weekend-sorry oczywiscie z wiadomych powodow:P teraz siedze i ogladam film ,,when i will be loved,, gata prosze nie kupuj CD obiecuje,ze pod koniec nastepnego tygodnia wysle mam strasznie duzo wydatkow slub i musze przeslac dla jessi to tyle u mnie pozdrawiam 🖐️ kocham was bardzo❤️ caluje👄!!!!!!!!!!!!! 🖐️ 🖐️ 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
hej Ewelinko zycze yudanej zabwy:) zrob zdjecia i przelsij nam:) Gata ten lokal to Viking:) na Rosochach w sumie na samym koncu:) ale nie jest zle, nie wime vcyz wesz ktory to , ja nie wiedizlam dopiero kolezanka mi powiedziala:) Bediz efajnie ale najgorsze jest to z egadal ostanio z mama i ja wysmialam bo ta mi wyskoczyla z textem z epostawi mi na stol 5 butelek wodki i wystarczy!! mnie poprostu scielo z nog!! Ale poetm jak ja ejje powiedizlam ile wodki kazda moja kolezanka miala to powiedizla ze zoobaczymy, jak bedize miala humor to kui zgrzewke(24) a jak nie to 10 postawi i mi ma wystarczyc!! boje sie ze bede musiala dokładac jeszcze z własnej kieszeni!!! JAK PRZYJEDIZE TO BEDIZE O TO WOJNA:l) I MUSZ EPOSTAWIC NA SWOIM hihihi Dziewczyny dzi na wykładahc powiedizla nam facet ze w srode piszemy egzamin wewnętrzny!!! jestem załamana jeszce nawet do testow nie zagladałam:) nie wime jak ja to napisze a w poniedzialek zaczynam juz jazdy, cieszcie sie ze w ostrcu nie mieszkacie:) ahha strach na ulice wyjsc POzdrawiam buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE RÓBTA Z FORUM CHATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo znowu sie naszego topicu czepiaja :-p u mnie ok bylam u kolezanki dzisiaj nowosc jest taka ze do polski jedzie z nami jeszcze 2 osoby sa to wlasciciele baru gdzie pracuje moja kolezanka :-D w polsce beda niezle jaja w poniedzialek jedziemy kupic sobie bilety ogladalam wlasnie jeden film tytul maid in manhattan ten z j.lo nawet nawet jutro pojde deo jess i porobie jej troche fotek juz sie niemoge doczekac kiedy wreszcie skoncze prace MAM DOSC tych wiesniakow simonko prosze o sprawozdanie z amerykanskiego slubu i wesela opisz koniecznie wszystko !!!!!!!!!!! lece dziewczynki ogladfac nastepny filmik przesylam wam 100000000000000000000000000 😘 netta mam pytanko moze sie orientujesz gdzie w wawie i za ile mozna wynajac samochod z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he! ten kutas jebany,zeby go pierdolnelo po drodze........ nie zabral mnie!!!!!!!! pojechal sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zasrany dupek! wkurwiona jestem!ale i ryczec mi sie chce,bo to strasznie ponizajace!!! ale ja juz mu umile zywot😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka 🌻 przytulam Cię wirtualnie i 😘 [kiss[ 😘 Gata 🌻 przyznam się szczerzę, ze nie wiem gdzie najlepiej wypożyczać samochód.... w ogłoszeniach jest tego full ale szczegółów nie znam....mogę Ci tylko tak informacyjnie napisać, że moi znajomi wypożyczali teraz samochód na wakację, tylko to był jakiś busik (6-7 osobowy) to płacili za dobę 100zł więc pewno takie zwykłe autko będzie tańsze. Madzik🌻mam nadzieję, ze uda Ci się zorganizować imprezę tak jak sobie wymarzyłaś!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W LUIZJANIE SZALEJE HURAGAN:( bardzo,bardzo silny:( na slubie podobno bylo tragicznie swiatla pogasly ciagle tylko lalo pstor nie mial jak czytac i dokonczyc calej ceremoni podobno przeszli do jego pokoju i tam przy swirtle z okna podpisywali dokumenty tragedia ale slub lalo i lalo w sumie to dobrze,ze bylam w domku i cale tornado przesiedzialam bezpiecznie! dzisbyly poprawiny-poszlam sama z coreczka,bo maz musial isc do pracy a czoraj maz nie byl na weselu,wrocil do domu chyba mu bylo glupio razem poszlismy do resteuracj a wieczorem ogladalismy filmiki na DVD dzis maz w pracy,a oni tylko mowia w TV o tym huraganie martwie sie o niego:( mam nadzieje,ze wszystko okay u mnie w domu wciaz cicho internet wciaz pracuje ale juz swieczki naszykowane na wypadek gdyby zabraklo pradu:-o jesli bym sie nie odezwala przez kilka dni to z winy tego huragany gata przkaz to mojej mamie,bo nie wiem czy oglada tv? pozdrawiam🖐️:D podobno alabama i mississipi tez i floryda ide ogladac CNN-do bede wiedziec cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka 🌻 u Nas w TV o tym Huraganie w Luizjanie mówią we wszystkich wiadomościach, wczoraj pokazywali jak ludzie okna zabijali jakimiś płytami....tragedia :( co się dzieje na tym świecie...tyle klęsk :( Odzywaj się tak często jak tylko możesz bo my tu martwimy się o Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko jejku odzywaj sie jak najczesciej czy wszystko ok i czy bob caly nie widzialam tego w tv bo nie ogladam jutro dam znac twojej mamie bo dopiero weszlam do domu mojej mamie znowu zarabali torebke i znowu nastepny tel poszedl sie rabac dzieki bogu w tobir miala tylko 10 euro dzis b6ylam ogladac ceny w raimono a jutro idziemy kupic najprawdopodobniej lecimy do krakowa bilet w jedna strone 64 euro + 20 za usluge tylko jest jeden problem ten lot jest okolo 22.00 a wiec w krakowie bedziemy 0.10 mamy tam pociag chlopaki ida do hotelu patrzylam ceny jakis motel okolo 50 zl na dobe na 1 osobe lub gromada 130 za 1 osobe co do wynajmu samochodu wynajmiemy go chyba w kielcach moja przyjaciolka marlena jedzie 8 wrzesnia do angli i wraca za kilka miesiecy a wiec sie z nia nie zobacze tyle u mnie nowosci netta dziekuje slicznie napewno odwiedzimy wawe to moze sie spotkamy madzik co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko twoj maz nawet ladnie sie zachowal ze nie zostal na weselu tylko wrocil do domciu i razem gdzies poszliscie dziewczynki a wiecie o tym ze u nas bylo tornado moja kolezanka wracala z roboty do domu a mieszka w castelvolturo i widziala tornado ma zdjecie w telefonie powiem jej zeby mi przeslala na moj tel to wam wysle na maile jejku doszlam do wniosku ze w tych stanach to jest naprawde niebezpiecznie pojedziesz n bronx to wrocisz bez butow albo cie zastrzela srednio w stanach co 12-13 minut kogos zabijaja tu tornada tam huragany jejku straszne jest to wszystko simonko czekamy na twoje wiesci sciskam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jeszcze zyje,ale wiatr strasznie wieje i cholernie zimno sie zrobilo:-o :( ale brzydko dzis chyba ze 30 minut laczylo mnie z netem katastrofa ponoc prezydent oglosil stan kleski zywiolowej:-o w LOUISJANIE...i pewnie innych stanach w ktorych jest huragan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu nie zaglada mnie odwiedzic? madzik? gata? netta? :P dzis dostalam nowe kosmetyki z avonu ale jestem z nich zadowolona!!! pieknie pachna:D mam mydlo w plunie jabluszko❤️ ale najbardziej podoba mi sie czerwone jabluszko mam pianke do kapieli i balsam,jak wacham to zaraz polska mi sie przypomina i nasze pyszne czerwone jabka❤️ mam nowy tusz granatowy:) nowa konturowke do ust-meet mark:P balsam do stop cynamonkowy❤️ i krem oczyszczajacy i za wszystko tylko 14$ mysle,ze to extra cena dodam,ze wszystkie butelki sa duzych rozmiarow a ten plyn do kapieli to duza butla🌼 u mnie wszystko dobrze:) dzis gotowalam paste z kawaleczkami kurczaka i pomidorkami i salatka bardzo pyszniutka wyszla a do tego kurczaczek pikantny a na deser brzoskwinie mam tez piwko korona:) i oczywiscie nie obylo sie dzis bez czekolady to wszystko przez ten film ,,chocolate factory,,z j.deep strasznie smaka sobie zrobilam na czekolade:P film extra-polecam warto zobaczyc jak dla mnie slodka bajka dla doroslych:D gata blagam odwiedz moja mame-dzwonie do niej ale ma wciaz telefon wylaczony wyslalam jej pieniadze z western moze bym mogla tobie podac nr,tak bedzie szybko! zapytaj ja,bo ja tez tak wisiec na telefonie nie moge!!!!!!! caluski dla wszystkich👄 piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wam dodac,ze mam jeszze z avonu dwie pomadki jedna ananasowa:P a druga brzoskinia sa przesmaczne i pieknie pacna jak macie do tych kosmetykow dostep to szczerze polecam!!!! za pomadki zaplacilam 40c za sztuke,wiec chyba i u was powinny byc nie drogie hi hi gata 40centow to ile u ciebie?z 15c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witajcie dziewczynki:) U nas strasznie goraco i straszne nudy sa!!! Juz za dwa dni do szkoly, tragedia!!!:( Dzis zaczynam jezdzic samochodem, macie szczescie ze nie mieszkacie w ostrowcu bo strach na ulice wychodzic:) hihihi nie mam weny do pisania moj mozg dzis nie mysli:( Wiec uciekam pozdrawiam ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku simonko naprawde tanocha te kosmetyki ja kocham kosmetyki z avonu pieknie pachna pozniej pojde do twojej mamy jesli nie mozesz dodzwonic sie do niej wylij mi maila z tym numerem jak dojdze mail to polece szybciutko i dam jej ten kod sekretny jutro ide malowac wloski do kolezanki u mnie nudy a zwlaszcza w pracy dzis padalo i villaggio swieci pustkami wszyscy prawie juz wyjechali odezwe sie pozniej bo tez nie mam weny do pisania 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata do wloch to nie mozna wysylac kosmetykow,ale do polski tak podaj mi swoj adres i kiedy tam w ostrowcu dokladnie bedziesz lub wysle do mojej babci,a ona ci ewentualnie zatrzyma do twojego przyjazdu i sobie odbierzesz w ostatecznosci poda przez mietka do polski paczki wychodza taniejdochodza ladnie w ciagu 7 dni i nie trzeba przeplacac i je ubezpieczac:) juz teraz moge ci przeslac tusz wodoodprny granat-extra kolorek i balsam w sztywcie do ust brzoskwiniowy,nigdy nie uzywane! napisz co by cie ewentualnie interesowalo,ja ci przesle catalog,czasem rzeczy sie powtarzaja,a mozna zamawiac 3 kampanie do tylu(podobno) numer ci przesylam na e-mail-no wiesz western pieniadze wyslane byly 2dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata ciagle zapominam zapytac sie jak to sie stalo,ze godzie ukradli ta torbe? gdzie to sie stalo? musi sie strasznie czuc:( ❤️❤️❤️ madzik pisz co u ciebie-ucaluj👄zosie:) u mnie nic nowego czym warto sie pochwalic oprocz tego,ze znowu zaczelam jesc:( ale od wrzesnia znowu zaczynambiegac i wychodzic z destinka na dlugie spacery przerwalam ,bo bylo okropnie goraco i duchota,za goraco by z malym dzieckiem wychodzic:P ponad 45 stopni nawet wieczorami i ta okropna wilgosc hm..to tyle ode mnie:) pozdrawiam was🖐️ netta-dostalam kiedys od ciebie wiadomosc na gg,niestety nie odpisalam,bo nie moglam-wybacz🌼 obiecuje,ze pogadamy innym razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×