Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona....

Czy jest możliwe, że.....

Polecane posty

Gość Zagubiona....

wytepują wszystkie praktycznie "książkowe" objawy ciąży (nudnośći, mdłości, bóle głowy, czasem podbrzusza, zawroty głowy, senność, rozdrażnienie, hustawka nastrojów, "marudzenie", zwiększony apetyt (czasem zachcianki na cos nie do opanowania), powiększenie piersi, przy tym nabrzmiałość ich, zaciemnienie obwódki wokół brodawek, niechęć, wstręt do palenia u kobiety wczesniej palącej, zwiększona wrażliwość, płaczliwość... itd...), test z moczu wyszedł negatywny, a mimo to istnieje prawdopodobieństwo ciąży?? Bo chyba czegoś nie rozumiem.... takie objawy nie pojawiaja się z nienacka po kilku dniach w całym tym nasileniu na raz, a test wychodzi negatywny?? Jest możliwe, że pomimo jego wyniku, kobieta może być w ciąży?? Do lekarza oczywiscie pójdę, ale tymczasem mogłybyście wyrazić swoją opinię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co
musialabys byc conajmniej w 3-4 miesiacu ciazy, zeby miec te wszystkie objawy:-) I to tez nie wszystkie naraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może za bardzo chcesz
mieć dzidzie i masz ciążę urojoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długo po odstawieniu tabletek któraś z was czekała aż się okres unormuje. Ja czekam na niego i nic.A piersi mam obolałe.czy to może być coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo nie masz okresu od odstawienia ostatniej pigułki?? www.forum.antykoncepcja.prv.pl - ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona...
Wyobrazcie sobie, że takie zjawiska meczą mnie juz od ponad dwóch tygodni... Czasem kilka, prawie wszystkie w dużym nasileniu, czasem tylko troszkę... Nie wiem co może być tego przyczyną. Swoje domysły kierowałam na ciążę, ale test wyszedł negatywny. Zgłupiałam... A nie mam kasy, żeby teraz robić jeszcze jeden czy dwa testy, ani żeby iść do mojej pani ginekolog. Może w przyszłym tygodniu. A do tego czasu chyba zgłupieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona...
Lubię dzieci, ale nie sądzę, abym pragnęła swoje zwłaszcza teraz (jestem jeszcze w trakcie studiów) do tego stopnia, żeby sobie to wszystko wmówić..... Zresztą czy dałabym radę?? Wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
Mam podobnie.. objawy, testy negatywne. W przyszlym tygodniu zrobie badanie krwi, zeby sie juz upewnic czy jest ciaza, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy wczesnej ciazy sa identyczne jak objawy PMS i zblizajacego sie okresu. Nudnosci wystepuja dopiero w 2 trymestrze ;) Podobnie zaciemnienie obwodki wokol brodawek. A tak w ogole ciaza moze tez przebiegac prawie bezobjawowo (jedyne objawy to brak okresu i rosnacy brzuch). A na pewno wszystkie ciazowe objawy nie wystapia 2 tyg. po zaplodnieniu! :) Jesli test byl wykonany co najmniej 14 dni po stosunku to powinien dac prawdziwy wynik. Jak nadal nie wierzysz zrob test betaHCG z krwi - on ci da 100% pewnosci. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze, ze te objawy moga byc wynikiem stresu i wmawiania sobie ciazy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×