Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga21

tabletki

Polecane posty

biore trzecie opakowanie tabletek anty dwa pierwsze opakowania to byl Microgynon21 ale chcialam zmienic na tansze i lekarz przepisal mi Stediril 30. czy w czasie zażywania tabletek normalne jest ze boli brzuch i pojawiaja się zaparcia, czuje tez czasami mrowienie w piersiach. jak myslicie czy moze byc to spowodowane tabletkami czy tez moze byc jakis inny powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym jeszcze dodac ze ostatnio mam wiecej wypryskow na twarzy a zawsze nie mialam z tym problemow. czy to tez moze byc objaw zazywania tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co daga, bardzo trudno jest cos powiedzieć z tak enigmatycznych objawów. Jak dla mnie to powinnas się jednak radzić lekarza, nie nas... Naprawdę ciężko mi coś powiedzieć. teoretycznie jest to możliwe że to od pigułek, ale dziwne że np piersi cię nie bolą czy nie masz bólów głowy. Idź i pogadaj z ginem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest 3 opakowanie pigulek jakie biore. bule piersi i mdlosci juz przeszlam plamienia mialam przy pierwszym opakowaniu. wiesz chwilami to sie zastanawiam czy nie jestem w ciazy ale przeciez przy braniu pigulek i wystepowaniu krwawienia w przerwie to przeciez niemozliwe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
Czy bóle brzucha są spowodowane zaparciami, czy wyglądają jakoś inaczej? Czy to raczej bóle brzucha czy podbrzusza (jakby macicy)? Tu masz topik o tym: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1521820&id_f=9 -- czy objawy pasują do Ciebie? jeśli tak to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chodzilo mi mniej wiecej o to tylko to tak bardziej jakby jajniki chociaz moze faktycznie macica. mam nadzieje ze to nie ciaza tylko po prostu wynik brania pigulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chodzilo mi mniej wiecej o to tylko to tak bardziej jakby jajniki chociaz moze faktycznie macica. mam nadzieje ze to nie ciaza tylko po prostu wynik brania pigulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka19
mam jakies mdłości po microgynonu21,pryszcze czesciej mi zaczeły wyskakiwać(kiedy niemiałam wczesniej z tym problemów).Często boli mnie brzuch i wogóle jakaś sie czuje rozbita.Prawie niemam ochoty na seks....czy któraś z was miała takie obiawy po zażywaniu tych tabletek antykoncepcyjnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka19
dodam że teraz biorę już 6 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka19
dodam że teraz biorę już 6 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
rzućcie to dziadostwo w cholere!!!!będzie po problemie.a naprawdę moze byc gorzej przy i po dłuższym zażywaniu!syf i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę 2 opakowanie stediril 30, też zaczeły mi wyskakiwać pryszcze, ale myślę, że to od tych tabletek no i od czasu do czasu bolą mnie jajniki. Ale ogólnie dobrze się przyjeły. Wydaje mi się, że to od tabletek masz takie dolegliwości ale lepiej dla pewności skontaktowac się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez tak bolal brzuch przy pierwszych opakowaniach ale juz mi mija. Z tymi syfami powiedzcie to lekarzowi. Biore microgynon i czuje sie na nim super(na poczatku bolaly mnie piersi i mialam takie mrowienie jak Daga, ale teraz czuje sie tak jakbym nic nie brala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×