Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza_7

Plamienia przy pigułkach, + okres w przerwie -- pytania PILNE !!!

Polecane posty

Gość mysza_7

1. Czy krwawienie w czasie 7-dniowej przerwy (mowa o pigułkach) ZAWSZE oznacza brak ciąży??? 2. Miałam 1-dniowe plamienie podczas brania pigułek (wcześniej nigdy się nie zdarzyło). Tymczasem znalazłam takie coś: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=19415502&v=2&s=0 - chodzi o ostatnie zdanie w ostatnim poście. I jestem przerażona... bo dziwnie się czuję od kilku dni... tylko proszę nie każcie mi robić teraz testu... brałam tabletki punktualnie, żadnych innych leków... Błagam niech ktoś odpowie mi na te 2 pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie w siedmiodniowej przerwie nie jest miesiaczka, a jedynie reakcja organizmu na odstawienie hormonow (tzw krwawienie z odstawienia). I jako takie - ciazy nie wyklucza. Co nie oznacza, ze jest to bardzo prawdopodobne,m ale jednak jakis odsetek kobiet zachodzi w ciaze mimo tabletek... A co do ostatniej prosby - no ja Cie bardzo przepraszam, ale w takim razie czego sie spodziewasz? Ze ktos wyciagnie krysztalowa kule i powie: nie, nie jestes w ciazy, widze to wyraznie? Dlaczego tak wiele dziewczyn tak sie tego testu ciazowego boi? On nie gryzie przeciez, a z reguly pozwala sie uspokoic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziacha
Tylko spokojnie!!!! Plamienie podczas brania pigulek nie jest niczym strasznym, dopoki dzieje sie tak przez pierwsze kilka cykli kiedy zaczelas je brac. A jesli chodzi o okres a raczej jego brak to powinnas sie zastanowic czy: bralas regularnie tabletki, czy nie bylas przeziebiona lub chora w ciagu tego cyklu, kiedy wspolzylas, czy nie schudlas kilka ladnych kilo podczas tego cyklu. Jesli Twoja odpowiedz bedzie twierdzaca na jedna z podanych opcji najlepiej zebys wybrala sie po test do apteki i to czym predzej. Ale tak naprawde najwazniejsza jest teraz konsultacja z lekarzem ginekologiem, bo nikt Ci tak nie doradzi jak on.. Pozdrawiam i 3maj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Dziacha napisałaś : " czy nie bylas przeziebiona lub chora w ciagu tego cyklu " To znaczy ???... Czy samo przeziębienie ma wpływ na skuteczność pigułek??? Czy raczej miałaś na myśli leki brane w tym czasie na przeziębienie??... a może ktoś inny mógłby mi odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×