Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka25

wyprawka dla dziecka

Polecane posty

Witam wszystkie kobiety spodziewające się dziecka. Mam pytanie kiedy można robić wyprawke dla małego. Czy sugerujecie się tymi przesądami że wszystko kupuje się po porodzie. Chodzi mi tu o łóżeczko i wózek. Wiem ze są osoby które mogą zrobić zakup w jeden dzień bo mają na to wszystko. Więc czy można powoli sobie kupować różne rzeczy dla malucha. Prosze o porady. pozdrawiam. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamab26
pewnie ze mozna stopniowo sobie kupowac rzeczy dla maluszka a zeby robic to po porodzie to glupi zabobon.sama niedawno zost.mama i wiem ze po porodzie naprawde nie ma sie czasu ani ochoty na bieganie po sklepach a przeciez dziecko trzeba w cos ubrac i miec gdzie polozyc spac...w ciazy czułam sie swietnie i nie było dla mnie przyjemniejszej rzeczy niz kompletowanie wyprawki dla mojego malenstwa.radze ci zrobic tak.i na marginesie dodaje ze dzidzia moja urodziła sie zdrowa i gadanie o zapeszeniu to naprawde bzdura.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik123
Mi tez wydaje sie najlepszym rozwiazaniem zaczac kupowac wyprawke juz w ciazy.To jest jednak naprawde duzo pieniedzy.Mysle ze juz w 6 miesiacu mozna zacza kompletowac ubranka jednak wozerk i lozeczko zostawie sobie na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Kupowałam ubranka, mebelki, kosmetyki i pieluszki w 7 miesiącu. Skorzystałam z porad i doświadczeń innych mam na różnych forach. Pamiętam najważniejszą poradę dotyczącą ubranek - nie kupować najmniejszych rozmiarów, bo dzidzia szybko wyrośnie. I chociaż kopuwałam rozmiar 62, to i tak dzidziuś po 2 miesiącach musiał dostać nowe ciuszki, bo w te pierwsze już się nie mieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz miejsca gdzie skompletujesz całą wyprawkę dla noworodka to koniecznie zajrzyj do porównywarki cenowej CoZaCena. Znajdziesz tam wszystko czego ci potrzeba w bardzo atrakcyjnych cenach! Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
W wyprawce dziecka, potrzeba wiele rzeczy. Ubranka, dodatki do pokoju i coś z gadżetów pielęgnacyjnych czy do jedzenia. Jeżeli chodzi o pokój, wystrój, wygodę to polecam zerknąć do sklepu internetowego na: https://www.tinystar.pl/pl/c/PODUSZKI/101 . Mają tam fajne podusie, kołderki, pościel, ochraniacze itp. Każdy znajdzie coś fajnego, miłego w dotyku i bezpiecznego dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyprawkę skompletowalam przed porodem. Zaczęłam w szóstym miesiącu. Miałam mieć poród naturalny a skoczyło się cesarka i 10 dni w szpitalu. Nie wyobrażam sobie żebym miała potem latać i kupować rzeczy dla malucha. Nie słuchaj zabobonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×