Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Coś ostatnio jakoś dziwnie mi działa ten komputer. Już spieszę naprawić wielki błąd oczywiscie nie wymieniłam EFciusi, chociaż o Niej myślałam. Udanego urlopku, wracaj wypoczęta z nowymi siłami do pracy i życia, z wielkim ogromiastym optymizmem. 👄 dla Ciebie. Będę cierpliwie czekać na Twój dostęp do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz wypada sie pożegnać....to do jutrrrrrrrra! ................😘...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia> e, tam, tylko jedną lampkę wina dali to co to za wigilia? :( o 16 idę na przerwę bo umówiłam się z koleżanką że schodzimy na dół i ... może jakieś winnko jeszcze dostaniemy :) Drinki całkiem bezpieczne bo powolutku sączone. Złożyliśmy sobie wszyscy życzonka, wycałowaliśmy się (jestem koszmarnie obśliniona bo ponad 40 osób buzi- buzi i... masz babo placek) Pierniczę głupoty hehe. Madusiu ja nie dostałam kartki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane dziewuszki moje ;) Udało mi się podstępem dostać do kompa (...........) , czytam Wasze pościki i śmieję się do łez :) Nie jestem zbytnio dziś zadowolona , ponieważ nie wypaliły nasze plany na sylwka , kolega mojego Miśka nie może być z nami i wszystko wzięło w łeb :( Bu .......i co będzie z tym Sylwkiem ??? Czyżbym też na namową (;)) Waszą ponieść się emocjom i wpaść w bąbelki , aby się lepiej poczuć ..................... ;) W domku raz lepiej raz gorzej .....ale się trzymam .....jeszcze ........ Jest tu jeszcze któraś z Was ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, i o dziwo wcale nie leżę przy kodówce a całkiem prosto chodzę...hehe weźcie mi nic nie mówcie o sylwestrze, staram się nie przeklinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, i o dziwo wcale nie leżę przy kodówce a całkiem prosto chodzę...hehe weźcie mi nic nie mówcie o sylwestrze, staram się nie przeklinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> ja jestem... ale taka jak by mnie nie było :D Przykro mi z powodu twojego sylwestra. A my wczoraj dogadaliśmy się gdzie idziemy na Sylwka. Jeszcze nie na 100 % ale raczej pewne.. Cieszę się że zakradłaś się do kompa :) Wypijmy za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty >>> trzymaj się prosto .......chociaż do lodóki też mozesz się schylić .........;) Behemotku >> zła trochę jestem z tego wszystkiego - masz rację - przydało by się coś na gardełko i na lepszy humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , jak najbardziej !!!!!! Jestem z Wami i moczę usta w bąbelkach ;) I zapominam o wszystkim , co idzie nie tak jakbym chciała ......... Wypijmy za błędy ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera .........jaka jestem zła .........nie dość , że z Sylwkiem nic nie wyszło , to jeszcze z Miśkiem się przed chwilką nie dogadałam ....😠.... Normalnie , czy tak musi wszystko nie wychodzić - piję z Wami , dziewczynki , mój humor tak podupadł , że aż strach ....najgorsze jest to , że jak Misiek wieczorem zadzwoni ( jeśli zadzwoni ...) to znowu możemy się poróżnić o byle głupotę , tzn. o ten cały Sylwester ....... *&^*%*^*&^(^(*&(*%#%$#@%((^%$@&(.................buuu......... Mogłam wogóle na tę sięc nie wchodzić .......Ciężkie to życie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego przez facetów nurtują nas takie problemy ?? I dlaczego my się tak tym wszystkim przejmujemy ?? ( tzn. ja ) Pytania retoryczne ........... Nie wpadać w doła , nie wpadać w doła ........... Idę dziewczynki pomagać w pieczeniu .......... Trzymajcie za mnie kciuki ..... dzis albo jutro zobacze , jak to wszystko się ułoży ........jak nie zajrze tu jutro , to może w Boże narodzenie ......:) Jeszcze raz wszystkiego NAJ .... !!!!!!!! Ściskam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domciu. Przyznam szczerze że sie wstawiłam przed wyjściem z pracy he he hehehehehhehe Miłego wieczorku . Jeśli chodzi i facetów, wszystko jest bez sensu. Tak bardzo kocham Tomka a tak często się kłócimy. nie mam pojęcia jak to zmienić. złapał mnie nostalgiczny nastój. jadę bo się rozkleję. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd jak beret! byłam wczoraj na imprezie wigilijnej u Tomka.....[tez dostałam wino+big czekoladę] i troche się wstawiłam.....no i wszyscy stwerdzili, że jestem taka urocza, zabawna, wesoła, po prostu dusza towarzystwa....dogadałm sie z czyjąś zoną i swietnie się bawiłyśmy dogadujac prezesowi...a że na bani......phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniejsze, że pokazałam wszystkim pierścionek zaręczynowy, który nie jest zareczynowy....wyobraźcie sobie minę tomka jak mu wszyscy zaczęli nagle gratulację skaładać z zupełnie dla niego niezrozumianego powodu....... :) [karaani...odpisze po swietach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zostałam panią od straszenia dzieci...jak tomek i jego koleżanka robili paczki dla dzieci...to ja je musiałam odganiać, a one miały świetną zabawę gdy uciekały z głosnym piskiem.... :) potem, nawet przy stole jak spojrzałam na jedno i zrobiłam mine to popiskiwało przerazone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko chciałam pójść...w ciszy i wspokoju skonsumować rybeńkę i flegmatycznie sie zegnajac opuscić zebranych w dość wczesnej godzinie, tłumacząc, że głowa mnie boli.....ach ten alkohol... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ( ja z nowu w tajemnicy przykompie .........) karaani >> masz dobry pomysł ....na szybkie oświadczyny , ja tez niedawno dostałam od cioci pierścionek , a moja była koleżanka zaczęła szaleć , że to zaręczynowy ......hih...ale się działo ...;) madusiu >> fajną miałaś fuchę wczoraj - nic się nie martw - wszystko będzie dobrze , a Tomus na pewno po wczorajszym uśmiecha się w duszku - a Ty pewnie bardziej .....;) a u mnie sytuacja sie nie wyjaśniła ....aż się boję włączać gg ....:0.......... nie gadaliśmy , ostatecznie pewnie dojdzie do tego w święta , jejciu ....... nie , to nie może być mój kolejny zły dzień ......:0............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja!.....😘.... bedzie dobrze...przeciez świeta sa po to by siE miłoscia dziwlić, nie? zobaczysz, że przylezie z prezentem w zębach... :) ...... wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję madusiu ....🌻.......👄......... tak czasami już brak sił na to wszystko ( ale przecież nie można wiecznie narzekać ;) ) \" się spotkamy się wszystko wyjaśni \" - I hope ;) Jeszcze raz duże DZIEŃDOBRY wszystkim na cały dzień :) I witam te dziewczynki , których jeszcze tu nie ma :) a będa później :) W radiu ciągle piosenek świątecznych moc , niektóre tak rozczulają ....... Tylko wsadzić głowę w obłoczki , gdzies wysoko .....pomarzyć ........czasami muzyka jest lekiem na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.... Leticia> na święta będzie już wszystko ok. Bo to takie rozczulające święta i każdemu złość przechodzi (no przynajmniej powinna ) Madusia> :D oczywiście zaprosisz nas na ślub? Mój Tomek któregoś dnia chodził w obrączce mojego ojca (zapomniał zdjąć). He he. Fajnie to wyglądało :) Nasz kolega zbaraniał i opierdolił go że nie zaprosił nawet na ślub :D Karaani> cieszę się z twojego dobrego nastroju :) Tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry Christmas, darling We\'re apart, that\'s true But I can dream And in my dreams I\'m Christmasing with you Holidays are joyful There\'s always something new But every day\'s a holiday When I\'m near to you The lights on my tree I wish you could see I wish it every day The logs on the fire Fill me with desire To see you and to say That I wish you Merry Christmas Happy New Year too I\'ve just one wish On this Christmas Eve I wish I were with you I wish I were with you Merry Christmas, darling To dla Was :) Taki mały tekścik o miłości , tęsknocie i świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak słysze smutne piosenki to po prostu pochlipuję.....:( rany ale u mnie śniezyca za oknem!!!! pięknie jest!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkiego dobrego i słodkiego :) Ja zmykam do robótek przedświątecznych .....:0.....;)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty tutaj behemocie.....? zagonili cie do roboty...tak? biedactwo! leticja! miłego prasowania...włacz sobie jakies kolędyi pośpiewaj.......tylko głosno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choirs will be singing Silent Night Those Christmas carols by candlelight Please come home for Christmas (please come home) Please come home for Christmas (please come home If not for Christmas by New Year\'s night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Friends and relations send salutations Just as sure as the stars shine above (yes they do) This is Christmas, Christmas my dear The time of year to be with the one that you love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Then won\'t you tell me, you\'ll never more roam Christmas and New Year (Christmas and New Year\'s) Will find you at home There\'ll be no more sorrow, no grief or pain I\'ll be happy (happy) that it\'s Christmas once again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×