Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

heh, kto to wie?... rózne rzeczy tu się ostanio dzieją... nie ma to jak przedświąteczna miłość i szacunek do bliźniego, hehe... a na poważnie, to nie ma co już dyskutować, stało się... pozdrawiam was wszystkie świątecznie... karaani -> 🌻 specjalinie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 5 razy wrzucałam stronkę , ponieważ oczom nie wierzyłam , że skasowali nam tyle naszego topiku !!!!!!!!!!!!! I naszą Karaani - nawet nie wiem za co , ale ten topic bez Karaani ....:(:(:( Teraz dopiero można powiedzieć buuuu..................... Dziewczynki , mam nadzieję , że Wasze święta są spokojne i pełne radości .Moje na razie ....żeby nie zapeszyć - właśnie takie są :) Jeszcze chciałam przeprosić , że nie powysyłałam Wam karteczek , ale nie miałam zbyt dużo czasu , więc pożyczyłam Wam tylko tu .... Ale bardzo gorąco dziękuję za wszystkie mailiki :):):):):):):):):):):):):):) 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Jak tam świeta? Moje tak sobie..czulam sie statrasznie samotno mimo,że było 18 osób..Ech..Wujek najlepszy..powiedzial,ze chce byc na moim ślubie..Babacia opierniczyla matke ze zięcia swojego przyszlego nie zaprosil (no i dobrze! a co!)..Wszyscy poszli spac po 2, nawet robaki..a ja polozylam sie o 23 i sobie spalam..Wczoraj było o wiele lepiej:)..weselej :).A dzisiaj siedze sama w domku,moze Ojciec przyjedzie pozniej :)..Chyba wyjde gdzies sobie z Tomusiem dzisiaj..Cos sie z Wojtkiem dzieje..Nawet nie zadzwonił złożyć życzeń..a jak ja dzwoniłam to telefon był wyłaczony.. No..ale ogolnie jest super!!! :)..hihi.. Swieta świeta i po świetach! Jadlyscie kiedys zupke z migdałów z ryżem i cynamonem?Jaka pycha!!!Mowie Wam..mama zrobiła:P..Ale ona to ma rozne pomysły..kiedyś zrobiła pomidorową z rodzynakami..i wbrew pozorom byla pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! mialam pewna przerwe w zagladaniu tutaj, stesknilam sie za kafeteria no i teraz znow mam troche czasu. Siweta, a tu juz prawie po. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) 👄 :) Święta , święta i po ..... buuuu.....tak to szybko się skończyło ...:0........ Ale miałam święta pełne wrażeń : - Wigilia : sen dopiero po 2 w nocy ;) - Szczepana - na podwórku masa słomy i przestawiony wóz ( CZY U wAS TEŻ SĄ TAKIE ZWYCZAJE ?? ) - z tego co wyżej wynika = w święta uganiałam się z miotłą po podwórku ;););););) ;););););) ;););););) ;););););) ;););););) ;););););) Ale były jaja :P..... No , ale co u Was ??????????? Kitty >> jak świętowałaś ?? 🌻....... Malutka >> najważniejsze , że masz przy sobie Tomka :) ....❤️....... Jest nawet taka piosenka : \" I spend my perfect Christmas with You \" .... Ja tez spędziłam jeden dzień z Wojtusiem ;) To są dopiero święta :):):):):):):):) :):):):):):):):) :):):):):):):):) :P........ :):):):):):):):) Majaj >> fajnie , że znalazłaś trochę czasu i tu zajrzałaś :) Pozdrowionka :) Jak po świętach ?? Pyszne było jedzonko ?? Napiszcie jaka atmosferka jest teraz u Was po tym świętowaniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia! Fajne macie jeszcze zwyczaje, przypomnisz mi gdzie? Po calym siwetowaniu to oczy same mi sie zamykaja, bo tyle sie czlowiek narobi, na stoi w kuchni, zbiera tylko brudne talerze, ze tak sie tylko kojarza swieta:-) Ale bylo rodzinnie, troche radosci zwlaszcza dziecka, mojej mnie (corcia dostala od mojej sisotry kolejna halasliwa zabawke, ciociunia kupuje i ma w nosie, Ona z nami nie ieszka sluchac uzytkowania nie musi:-) ) Czujecie ze z apare dni powitamy nowy rok? I kolejny roczek nam zgodnie z metryka urodzenia doloza... dla wszystkich i 🌼 na pocieszenie ze swieta dobiegly konca (choinki wpisac nie umiem) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 majaj -> 👄 miło cię \"widzieć\" leticia -> hello, oj wierz mi święta nie tak minęły jak bym chciała, wigilia była bardzo fajna, bo miałam imieniny i wszyscy naokoło mnie skakali itd... ale reszta to tragedia, szkoda gadać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaj >>> podkarpacie , ten zwyczaj daje mi popalić co roku ...:0......... Latam sobie z miotełką , zupełnie jak czarownica , tylko pora nie ta , bo one zwykle szaleją w nocy . a to był poranek w Szczepana ;) 🌻 Mam nadzieję , że nie przytyłam po tych świętach , bo wciąż mam przy sobie jakiś talerzyk z placuszkiem ;) A jeśli tak , to ...codzienna porcja brzuszków .....męczące , ale zawsze pomaga :):):) Kitty >>👄 moje tez mogły być lepsze , ale nawet nie narzekam , przeczytałam w święta kilka fajnych książek - odpoczęłam trochę od uczelni ..... ojadłam się pierogów , czyli tego , co mi było trzeba ....:):):):):):) A teraz czeka nas Sylwek :) Jak z planami u Was ?? Ja nadal nie mam pojęcia jak go spędzę - dowiem się chyba dzień przed lub tego samego dnia - zwykle tak bywa - zawsze na ostatnią chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester juz za pasem, bawmy dobrze się w tym czasie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam :) Co tam slychac? Leticia..Ty to masz powodzenie!!! :) Majaj :) cisze sie,że sie odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz lece..zrobic pranie..potem musze pozmywac..zrobic obiad..poodkurzac...zetrzec kurze i ogolnie posprzątac..no i jeszcze musze sie nauczyc..buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Tyle darów rok nam przyniósł: Pszczołom łąki kwiatów pełne, Ludziom dał łany zbóż, Zbożom dał pełen kłos. Przykrył pola płachtą śniegu, Aby zimą odpoczęły. Myślisz ty, myślę ja, Co nam rok miniony dał. To był rok, dobry rok. Z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom Stary rok, dobry rok. Mija dla nas dniem szczęśliwym, W którym znów jesteśmy razem. Nieraz nam smutek niósł, Nieraz nam radość niósł. Pierwszej gwiazdy dziś zapytaj, Co następny rok przyniesie. Czekam ja, czekasz ty ... Północ już - zegar zaczął bić. Mija rok, dobry rok. Z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom Stary rok, dobry rok. To był rok, dobry rok. Z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom Stary rok, dobry rok. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia mordo moja! hehe siemka! No..winkiem...pijaczko....Kitty tez pijaczka :) Ja tez...zaraz lece po..wino..hehe..umowilam sie z Nati..i bedziemy pic..do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne i znowu beze mnie....madusia ratuj... malutka bądź człowiekiem i dawaj alkohol na stół, chyba, że pod wolisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja was szukam, a wy na starym, poczciwym buuuu :) cóz.....to piję dalej...... yyyyh już mi się ryjek wygina od tego wytrawa! ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo , że niedzielny poranek , to też się do Was dołączam .........do tej flaszeczki .......eh .....;) Buziaki :) Dla Was :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wstałam zupełnie trzeźwa, dużo za wsześnie jak na czas totalnego lenistwa...i tu zaczął się problem... nagle zdałam sobie sprawę z tego, że świat się wcale aż tak nie kręci, a spać można nie tylko pod stołem, ale nawet w łóżku. swoją drogą, powrót do stanu kompletnej świadomości nie okazał się tak bardzo zły, ponieważ umożliwił mi poświąteczną wyprawę do supermarketu (i to wcale nie po alkohol...)... nagle pusta lodówka stała się błogosławieństwem, a bijące z niej świato uświadomiło mi, że wyjście z obleśnego obrzarstwa do względnej normalności nie jest marzeniem... postanowiłam wykorzystać bystrość umysłu i zajrzeć na kafe zanim znów utonę w fali spienionego szampana noworocznego... pozdrawiam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - impreza za imprezą . Niedziela - też impreza , nie dadzą człowiekowi spokoju , dalej się krzątać wokół kuchni zamiast odpoczywać . Zmuszają do jedzenia .....( ja jestem zdolna tylko do przyjmowania pokarmów słodkich tzn. placków ...) Za oknem - szaro - buro i niewesoło .Kiedy ta pogoda się zmieni ?? Już chyba dziś nie będe pić tego winka , bo ostatnio miałam zbyt duże odloty .....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D Postanowiłam , że może wtrynię w siebie tego placuszka , a co mi tam ...;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - impreza za imprezą . Niedziela - też impreza , nie dadzą człowiekowi spokoju , dalej się krzątać wokół kuchni zamiast odpoczywać . Zmuszają do jedzenia .....( ja jestem zdolna tylko do przyjmowania pokarmów słodkich tzn. placków ...) Za oknem - szaro - buro i niewesoło .Kiedy ta pogoda się zmieni ?? Już chyba dziś nie będe pić tego winka , bo ostatnio miałam zbyt duże odloty .....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D Postanowiłam , że może wtrynię w siebie tego placuszka , a co mi tam ...;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - impreza za imprezą . Niedziela - też impreza , nie dadzą człowiekowi spokoju , dalej się krzątać wokół kuchni zamiast odpoczywać . Zmuszają do jedzenia .....( ja jestem zdolna tylko do przyjmowania pokarmów słodkich tzn. placków ...) Za oknem - szaro - buro i niewesoło .Kiedy ta pogoda się zmieni ?? Już chyba dziś nie będe pić tego winka , bo ostatnio miałam zbyt duże odloty .....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D Postanowiłam , że może wtrynię w siebie tego placuszka , a co mi tam ...;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - impreza za imprezą . Niedziela - też impreza , nie dadzą człowiekowi spokoju , dalej się krzątać wokół kuchni zamiast odpoczywać . Zmuszają do jedzenia .....( ja jestem zdolna tylko do przyjmowania pokarmów słodkich tzn. placków ...) Za oknem - szaro - buro i niewesoło .Kiedy ta pogoda się zmieni ?? Już chyba dziś nie będe pić tego winka , bo ostatnio miałam zbyt duże odloty .....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D Postanowiłam , że może wtrynię w siebie tego placuszka , a co mi tam ...;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta - impreza za imprezą . Niedziela - też impreza , nie dadzą człowiekowi spokoju , dalej się krzątać wokół kuchni zamiast odpoczywać . Zmuszają do jedzenia .....( ja jestem zdolna tylko do przyjmowania pokarmów słodkich tzn. placków ...) Za oknem - szaro - buro i niewesoło .Kiedy ta pogoda się zmieni ?? Już chyba dziś nie będe pić tego winka , bo ostatnio miałam zbyt duże odloty .....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D.....:D Postanowiłam , że może wtrynię w siebie tego placuszka , a co mi tam ...;) Uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje z tą kafeterią ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....wróciłam :) spacerek był ok. wstąpilismy do bordo, wypilam małego żywca, zjadłam ciabatkę z szynką i majonezem i cóż.....znowu w domku i znowu przy winku..... :) jest ok............ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia :) - miło, że u ciebie ok... ja siedzę w domku sama i nie jest ok, buuuu mimo to pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×