Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Chyba już teraz wszystko dobrze :) Na szczęście . Wydaje mi się , że robi się tak przy otwieraniu nowej strony topiku . Inguś >> ten pierwszy ząbek to będzie na pewno duże przeżycie . Uśmiechające się dzieciątko z jednym ząbkiem prześlicznie wygląda :):):):) Musicie jej wtedy koniecznie pstryknąć fotkę ;) A gdzie reszta Dołkowiczek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś, Leticia> 🖐️ trochę dzisiaj nieprzytomna jestem .... Leticia> święta powinny trwać z 2 tygodnie przynajmniej. Ale wtedy to dopiero bym się rozleniwiła... he he Ingusia> jak Oliwka będzie miała ząbek to chcemy zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Super - ząbki rosną, rok się kończy- samo życie. Ja mam migrenę i ochotę na śledzie- chyna wiecie co to znaczy.... bycie kobietą. Inguś! Dzięki za życzenia- jestem zablokowana. Behemuś, Kalia- wczoraj mi się przypomniał ten wątek z kotem i miśkiem- ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam naszą urlopowiczke, śledziki powiadasz, ja uwielbiam mniam......... Jak już Cie odblokują to czekam na znak, będę bardzo cieprpliwa. Behemotku obiecuję wysłać, ale to pewnie jeszcze trochę potrwa. Ja też dzisiaj jakaś nieprzytomna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! jakie plany przed kolejnym dlugim weekendem? co planujecie na sylwestra. Mnie niestety czeka kolejne obzarstwo z rodzina pewnie przed tv i jeszcze abstynecnja bo musze rodzine do domu zawiezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
behemot wreszcie mi razniej bo myślalam ze tylko ja taka zdołowama . ja tomam doła od pól roku /tyle ze nie krzycze bo najchetniej poszła bym spac. i to wychodzi najlepiej. pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy :) Efciusia >> mam dla Ciebie sałatkę śledziową . Chętna ?? Behemotku >> właśnie się rozleniwiam jeszcze bardziej ....mam pełny żołądeczek po obiadku ....;) Majaj >> na Sylwka ....nie wiem ........moje kochanie niespodziankę mi szykuje ............ vava >> nie martw się , spróbuj się uśmiechnąć :):) Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> witaj. 🌻 wyjechaliśmy we wtorek z domu, wzieliśmy kota i.... zapomnieliśmy misia. Całą drogę miauczał :) Myślę że z tęsknoty i rozpaczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
w waszyn dołkowie jest naprawde super . moze bym tak się przyłączyła, chociaz brak mi takiego optymizmu i radości jaką tu macie. M oże się od was czegoś nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vava> będziemy się wspierać naszym optymizmem jeżeli z nami zostaniesz :) Co się stało że jesteś taka zdołowana? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
własciwie to pogoda ale wiesz jak się w domu siedzi i mało udzi widyjue to i deprecha łatwiej przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane! Vava witam Cie serdecznie 😘 :) Usmiechnij sie :D bo nie ma co sie smucic.Szkoda sie dolowac..:P..chociaz sama czasem sie doluje..:P... Jej..a dzisiaj Tomuś byl u mnie..ale blo fajnie..duzo wyjasnilismy..jutro tez przyjezdza raniutko! :) Mam juz czesciowe plany na sylwestra..o 19 ide do opery z Tomusiem...:) A pozniej...to nie wiem :(..ale sie jeszcze zobaczy..jak Jego brat gdzies pojdzie to spedzimy go u Tomusia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vava..ja Cie bardzo przepraszam..ale Twoj nick mi sie skojarzal:P...Kiedys mialam masarzyste..Był rosjaninem..a na imie mial wlasnie Wawa :P..byl jeszcze jeden co sie zwal Cola...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
o rany. ale wawa nie równa sie vava. raczej tez wyglądam na dziewczyne. chociaz jestem mężatka z (prawie 11 stazem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vava..ja wiem :)...Kurcze..jak sobie przypomne jak oni fajnie mowili po polsku to mi sie smiac chce. Bardzo sympatyczni :) A skad jestes jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dzieńdobry :) W ten przedsylwestrowy dzionek ;) Pozdrawiam Was i lecę do miasta ........kurczę , nie ma to jak się jedzie na zakupy .........juz trochę weselej ;) Postaram się tu wpaść po południu . Do zobaczenia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Leticia> coś ty taka zabiegana na koniec roku? :) Malutka> przytul Tomusia ;) Vava> pogoda jest beznadziejna - to fakt. I wpływa niekorzystnie raczej na wszystkich. Ale powinnaś sobie powtarzać że już niedługo wiosna, że zima nie trwa wiecznie! A na wiosnę na nowo obudzi się w tobie radość życia. :) A tak szczerze to też mnie już ta pogoda przygnębia strasznie :D A twój nick kojarzy mi się z radiem - czyli bardzo muzycznie ;) Ponieważ spałam niecałe 4 godzinki (stare to a głupie :D :D ) jestem w stasznym stanie :O Więc przepraszam za ewentualne bardzo, bardzo głupie wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
behamot>> to fakt pogoda do d>.... a ja już zdążyłam pokłócic sie z mężem i o co o głupie plytki do kuchni (remont zatydzień) a jak już pojechał to sie okazało ze te cholerne płytki dopierro wyprodukują na marzec. więc teraz to już nie dół a rów mariański .pa mam nadzieje ze maclie llepsze nastroje leticia zróbze i za mnie zakupy ja już mam DOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vava> nie możesz się tak dołować z powodu głupich płytek. Jak nie te to inne. To naprawdę nie jest najważniejsze. A jeżeli koniecznie chcesz tamte to pomyśl że przynajmniej remont będzie na wiosnę i łatwiej będzie go znieść. Nie warto kłócić się o płytki. Też wiem że nie warto kłócić się o głupoty ale sama nie potrafię się powstrzymać. Ale wiem że nie warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ja na chwilkę Inga! Jestem zła na tą sytuację - nie mogę odpisać . Dziękuję za maila- nie chce otworzyć. Papierów mam stosy a madusi zabrali komputer- jak przyjdzie to się nieźle zdenerwuje- może nie będę jej powiadamiać - po co psuć humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesc
tak wesolo na dolkowie nikt nie powie nam ze nie i lubimy byc wesole o tym kazdy wie...hehe Wesolego i szampanskiego Sylwestra zyczy zapracowana ...wiecie kto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuulalalala
tooo mojjjj duchhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good morning! nie chcę mówić, o której wstałam, bo wstyd... a tu niektórzy pracują od rana :P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia- wczoraj opchnęłam całe korytko śledziów - aż się zaśledziłam - ha ha. Ale jeszcze bym zjadła. Bechemotku- szkoda kociny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku- dzięki za wsparcie- będę jak lwica- a oddziałowej nie zabrali- ,,sprawiedliwoć\'\' Cześć cześcio- wierszyk czy piosenka- była wesoła- witaj poetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kotka- ,,nawet o głodzie, nawet o chłodzie- wszystko kocha się w przyrodzie\'\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×